Προς το περιεχόμενο

Νέα έκδοση SingularLogic Λογιστικά Δήλωση Εισοδήματος v 7.05a


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί μας Πελάτες,

Σας ενημερώνουμε για την κυκλοφορία της νέας έκδοσης SingularLogic Λογιστικά /Δήλωση Εισοδήματος 7.05a

Στη νέα έκδοση 7.05a της εφαρμογής SingularLogic Λογιστικά /Δήλωση Εισοδήματος προστέθηκαν τα παρακάτω :

1. Εκτύπωση σε έντυπο εφορίας των εντύπων Φ01.010 και Φ01.013

2. Συμπλήρωση πίνακα 5 του εντύπου Ε1 κατά την ηλεκτρονική υποβολή με τα σκάφη που έχει στην κατοχή του ο Φορολογούμενος

3. Αλλαγή στον τρόπο επιμερισμού των τεκμηρίων διαβίωσης

4. Αλλαγή στον υπολογισμό στρογγυλοποίησης στην συντελεστή αναγωγής στο Ε3.

Μπορείτε να προμηθευτείτε την έκδοση άμεσα από το Live Update.

Στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.

Τμήμα Υποστήριξης Λογιστών

Τηλ. 801 11 590 11, email: [email protected]

ΔΩΡΕΑΝ τηλεφωνική/email υποστήριξη για όλους τους πελάτες με ενεργό σύμβαση νέων εκδόσεων (SingularLogic Accountant, SingularLogic Λογιστικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Αλλαγή στον τρόπο επιμερισμού των τεκμηρίων γιατί ?

Οταν ήταν στους έγγαμους 2.500,00 και 2.500,00

το εκκαθαριστικό που μου βγήκε από το taxis συμφωνούσε ακριβώς.

Οπότε μήπως η αλλαγή που έγινε είναι λάθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

[ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ SINGULARLOGIC ΤΗΝ 7.05α ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ DLL sngc2011 (ΕΚΔΟΣΗ 6/5/2011) σε αντικατάσταση του προηγούμενου όπως μου είπαν από την εταιρία.....και βγαζει λαθος υπολογισμους.......συγκεκριμένα μου υπολογίζει στην ιδοχρηση (κωδ 145 Ε1) διπλο χαρτοσημο....ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΚΤΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ....αναμένω απόψεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ SINGULARLOGIC ΤΗΝ 7.05α ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ DLL sngc2011 (ΕΚΔΟΣΗ 6/5/2011) σε αντικατάσταση του προηγούμενου όπως μου είπαν από την εταιρία.....και βγαζει λαθος υπολογισμους.......συγκεκριμένα μου υπολογίζει στην ιδοχρηση (κωδ 145 Ε1) διπλο χαρτοσημο....ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΚΤΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ....αναμένω απόψεις....

Μήπως σου υπολογίζει την γενική εισφορά ΕΛΓΑ?

Για τον υπολογισμό της γενικής εισφοράς πως καταλαβαίνει το πρόγραμμα αν είναι κατά κύριο επάγγελμα αγρότης ή όχι??

Μου εμφανίζει σε κάθε περίπτωση την εισφορά και μου έχει σπάσει τα νεύρα! mad.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

Καλημέρα σε όλους και σε σένα MXalit......εχεις δίκιο πρέπει να είναι χαρτοσημο ενοικίων ή εισφορα για τους μη κατα κύριο επάγγελμα αγρότες.....τώρα που εβαλα την 7.0.7 στην Φορολογία εισοδήματος...παρατήρησα ότι για τους αγρότες που νοικιάζουν κτήματα εκτος απο τα ενοίκια που αναφέρονται στον πινακα 6 του Ε1 πρέπει υποχρεωτικά να τα αναγράφουμε ΚΑΙ στον πινακα 4Β κωδ. 335-336 και να συμπληρώνονται αντιστοιχα και οι κωδ. 339 - 340 με 1500 η 3000 Ευρω (αφορα τους κατα κυριο επάγγελμα αγρότες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...