Προς το περιεχόμενο

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ INTERNET EXPLORER 9 ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ TAXIS NET;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ INTERNET EXPLORER 9 , ΠΟΥ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ & ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟΣΤΑΛΕΙΣΕΣ ΣΤΟ TAXIS NET;

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ SITE 'H ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑΣ INTERNET EXPLORER 9 & ACROBAT READER ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δουλεύω με ΙΕ9 αλλά συχνά πυκνά έχω πρόβλημα με τις εκτυπώσεις.

Δεν ξέρω αν ισχύει και στην δική σου περίπτωση αλλά για κάποιο λόγο "χτυπάει" ο adobe reader (δεν ανοίγει ούτε αρχεία που βρίσκονται τοπικά) και έτσι κάνω διόρθωση της εγκατάστασης του adobe reader μέσα από το μενού της εφαρμογής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε 1 Ε 2 ΚΛΠ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΓΙΑΤΙ??

Επειδή λήγουν αύριο

" για την διευκόλυνση των φορολογουμένων"

ΟΙ ΑΛΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ

εντάξει, έχουν πρόβλημα,,,,, να βρουν στα κανάλια να ζητήσουν 1 μεγάλο συγνώμη απο λογιστές και φορολογούμενους

και να δώσουν μία παράταση 3 μηνών τουλάχιστον μέχρι να αποκαταστήσουν τα προβλήματά τους.............

ΑΜΑΝ ΠΙΑ !!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΑΝΔΡΙΑΝΑ_49

καλα χαλαρωσε προηγουμενε φιλε.Γιατι αν θελουν βοηθανε.Στην τελικη δεν ειναι και υποχρεωμενοι. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ INTERNET EXPLORER 9 , ΠΟΥ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ & ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟΣΤΑΛΕΙΣΕΣ ΣΤΟ TAXIS NET;

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ SITE 'H ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑΣ INTERNET EXPLORER 9 & ACROBAT READER ;

Με INTERNET EXPLORER δεν τυπωνω ,με MOTZILLA δεν εχει προβλημα.Τωρα για ποιο λογο?? δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Θάνος

Το πρόβλημα δεν είναι ο browser αλλά η έκδοση του Acrobat, δουλεύει μέχρι και την έκδοση 8.0 με την 9.0 και την 10.0 έχει πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δεν είναι ο browser αλλά η έκδοση του Acrobat, δουλεύει μέχρι και την έκδοση 8.0 με την 9.0 και την 10.0 έχει πρόβλημα!

Ναι αλλα acrobat reader v.8 & windows 7 , δεν ειναι συμβατα νομιζω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με adobe reader 10.0.1 , win7 64bit kai explorer 9 τυπώνει μια χαρά. Καλό είναι να κάνεις επανεγκατάσταση τον adobe reader στην τελευταία έκδοση. Αλλάζοντας version explorer πολλές φορές δημιουργείται ασυμβατότητα ανεξήγητα. Μου είχε συμβεί και με τον 7 και με τον 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Θάνος

Μάλλον κάτι άλλαξαν γιατί από σήμερα δουλεύει και με παλιές εκδόσεις Acrobat και σε υπολογιστές που πριν δεν δούλευε...

Τόσο καιρό τους πήρε να το διορθώσουν...!!!???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με adobe reader 10.0.1 , win7 64bit kai explorer 9 τυπώνει μια χαρά. Καλό είναι να κάνεις επανεγκατάσταση τον adobe reader στην τελευταία έκδοση. Αλλάζοντας version explorer πολλές φορές δημιουργείται ασυμβατότητα ανεξήγητα. Μου είχε συμβεί και με τον 7 και με τον 8.

εχω εγκαταστησει ...28 φορες τον acrobat reader σε ολες τις εκδοσεις του και ο συνδιασμος win 7 32 bit & IE 9 δεν ...παιζει ειναι δεδομενο οτι το προβλημα προερχεται απο το site της gsis , η οποία βεβαια κωφεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...