Προς το περιεχόμενο

ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ ΧΩΡΙΣ USERNAME KAI PASSWORD


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα εάν πήραμε κλειδάριθμο και ξέρουμε όλα τα στοιχεία κατά την επαννεγραφή (όχι εγγραφή) αλλά χάσαμε το UserName και φυσικά ξεχάσαμε και το password τι κάνουμε ??? Καμιά ιδέα ??? Έχει τύχει σε κανέναν ??

Πέρνω απο το πρωϊ στο ΓΓΠΣ 210-4802552 αλλά όλο βουίζει και ούτε νομίζω ότι θα πιάσω γραμμή ποτέ.... :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εάν πήραμε κλειδάριθμο και ξέρουμε όλα τα στοιχεία κατά την επαννεγραφή (όχι εγγραφή) αλλά χάσαμε το UserName και φυσικά ξεχάσαμε και το password τι κάνουμε ??? Καμιά ιδέα ??? Έχει τύχει σε κανέναν ??

Πέρνω απο το πρωϊ στο ΓΓΠΣ 210-4802552 αλλά όλο βουίζει και ούτε νομίζω ότι θα πιάσω γραμμή ποτέ.... :angry:

Κάνεις εκ νέου επανεγγραφή για να πάρεις καινούριο κλειδάριθμο αλλά προσοχή μην χάσεις ξανά το Username και το Password

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις εκ νέου επανεγγραφή για να πάρεις καινούριο κλειδάριθμο αλλά προσοχή μην χάσεις ξανά το Username και το Password

;)

Ναι οκ, έτσι και αλλιώς και αυτό επανεγγραφή ήταν πάλι..Απλά λέω μήπως τυχόν σου στέλνουνε μέσω e-mail έστω το username με τα στοιχεία σου για να μην επαναλαμβάνετε η διαδικασία της επανεγγραφης. Ακόμη βουήζει το κέντρο τους !!! :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις εκ νέου επανεγγραφή για να πάρεις καινούριο κλειδάριθμο αλλά προσοχή μην χάσεις ξανά το Username και το Password

;)

Ειχα και εγω το ιδιο προβλημα κ χαρη στην απαντηση σου το ελυσα. Ευχαριστω και καλη Ανασταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είναι θεοί εκεί σοτ ΓΓΠΣ...Αφου περιμένεις με τις ώρες να το σηκώσουν και ακους χαλαρωτική μουσικούλα.... ξαφνικά μετα απο 10:00 λέπτα το σηκώνει κάποιος και αρχίζει κ πέρνει τηλέφωνο (πληκτρολογεί νούμερο) και φυσικά μόλις κατάλαβε ότι είχε άλλο στην γραμμή το έκλεισε...

Αυτό πρακτικά (επειδή μου έχει ξανατύχει) σημάινει τα σταθερά στο αθόρυβο και δε σηκώνει κανείς το τηλέφωνο !!!! Εεε ντροπή τους, εφόσον θέλουν να εξυπηρετήσουν ...δε λέω έχουν πανικοβληθεί αλλα δεν υπάρχει πρόβλεψη για αυτόν τον πανικό στην Ελλάς του 2011 εν όψει τόσων αλλαγών στο φορολογικό ???? :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΣΤΕΛΙΟΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΑΝ ΕΧΕΘ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΤΑΞΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ (ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΥΣ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εάν πήραμε κλειδάριθμο και ξέρουμε όλα τα στοιχεία κατά την επαννεγραφή (όχι εγγραφή) αλλά χάσαμε το UserName και φυσικά ξεχάσαμε και το password τι κάνουμε ??? Καμιά ιδέα ??? Έχει τύχει σε κανέναν ??

Πέρνω απο το πρωϊ στο ΓΓΠΣ 210-4802552 αλλά όλο βουίζει και ούτε νομίζω ότι θα πιάσω γραμμή ποτέ.... :angry:

Πάλι καλά να λες. Εγώ που έχασα username και φυσικά pass , μου λέτε σας παρακαλώ πως θα κάνω ενεργοποίηση ; . Την ατυχία μου μέσα. Με βλέπω να ξημεροβραδιάζομαι στο τηλέφωνο με ΓΓΠΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΑΝ ΕΧΕΘ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΤΑΞΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ (ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΥΣ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι δεν ισχύουν προσωρινά οι παλιοί κωδικοί όταν πάρεις Κλειδάριθμο γιατί πρέπει να κάνεις Ενεργοποιήση Λογαρισμού, να αλλάξεις το password όπως σου ζητάει και μετά να μπείς εκ νεόυ με το παλιό username και το ισχύων password που έβαλες μετά την αλλαγή.

Τώρα εάν δεν πήρες κλειδάριθμο και δεν μπαίνεις με τους παλιούς τι να πώ ??? Μήπως καταχωρείς κάτι λάθος ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί κάποιος από τους συναδέλφους να με βοηθήσει. Εχω πάρει κλειδάριθμο και προσπαθώ να κάνω ενεργοποιηση. Μου εμφανίζει το μήνυμα < Υπάρχει ήδη εγγεγραμμένος χρήστης με αυτό το ΑΦΜ>. Τί να κάνω?

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Θέλω να προσθέσω ότι πρόκειται για νέο χρήστη. Εκανε έναρξη στην εφορία και επιτόπου έδωσαν και τον κλειδάριθμο. Γιατί εμφανίζει αυτό το μήνυμα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί κάποιος από τους συναδέλφους να με βοηθήσει. Εχω πάρει κλειδάριθμο και προσπαθώ να κάνω ενεργοποιηση. Μου εμφανίζει το μήνυμα < Υπάρχει ήδη εγγεγραμμένος χρήστης με αυτό το ΑΦΜ>. Τί να κάνω?

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Θέλω να προσθέσω ότι πρόκειται για νέο χρήστη. Εκανε έναρξη στην εφορία και επιτόπου έδωσαν και τον κλειδάριθμο. Γιατί εμφανίζει αυτό το μήνυμα????

Παρακαλώ κάποιος να με βοηθήσει. Μήπως πρέπει να το αγνοήσω και να πάω στην ΔΟΥ να πάρω νέο κλειδάριθμο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...