Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα στην ηλεκτρονική αποστολή Ε5.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουάου.. γιούπι.. μόλις μπήκα σε Ε5 ΟΕ με έναρξη 16/11/2010... :lol:

Απο σήμερα χρίζεσαι και αρχηγός του taxisnet ,

τέλος.

Δεν κοιτάς μήπως μπορείς να κάνεις τίποτα και σε δηλώσεις για κοινωνίες κληρονομων με ανήλικα .

:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουάου.. γιούπι.. μόλις μπήκα σε Ε5 ΟΕ με έναρξη 16/11/2010... :lol:

Μόλις τώρα λειτουργεί ναι.

Πάντως πρόβλημα που έχω σε μια εταιρεία για λάθος στο 008 του Ε5 (προκαταβολή προηγουμένου έτους) δεν έχει φτιάξει...

Και η ΔΟΥ είναι στον Αγιο Στέφανο... χαχαχα :lol: (Εγώ Γλυφάδα).

Οεο....

Φεύγουν και τα τελευταία Ε5 πάντως σήμερα, θα μου μείνει μόνο αυτό, και όπως λέει και ο Σούλης, εγώ στη ΔΟΥ δεν τα πάω,,,, :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. ενώ έχω συμπληρώσει και υποβάλει το Ε3 και αφού συμπλήρωσα το Ε5 με αφήνει μόνο να το αποθηκεύω.Η επιλογή υποβολή είναι απενεργοποιημένη.

Γνωρίζετε μήπως γιατί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. ενώ έχω συμπληρώσει και υποβάλει το Ε3 και αφού συμπλήρωσα το Ε5 με αφήνει μόνο να το αποθηκεύω.Η επιλογή υποβολή είναι απενεργοποιημένη.

Γνωρίζετε μήπως γιατί ;

γιατι ειναι ηλιθιοι!!Το οτι 15:00-15:30 καναν αναβαθμιση το πηρατε χαμπαρι?Κι αυτη η αναβαθμιση τι αφορα????Γιατο το προβλημα μου δεν το ελυσε!!!!Τωρα ειμαι σε αναμονη στο τηλεφωνο!!!γκρρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Κ.Σ.

ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ TAXISNET ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ Ε5

Error 404--Not Found

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ TAXISNET ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ Ε5

Error 404--Not Found

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

Μπορεί κάποιος να απαντήσει γιατί βγαίνει αυτό το μήνυμα;;; Τι πρέπει να κάνει κάποιος; Το έχει βγάλει και σε άλλους και μετά το διόρθωσαν από το taxis;;; HELPPPP!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. ενώ έχω συμπληρώσει και υποβάλει το Ε3 και αφού συμπλήρωσα το Ε5 με αφήνει μόνο να το αποθηκεύω.Η επιλογή υποβολή είναι απενεργοποιημένη.

Γνωρίζετε μήπως γιατί ;

Θα πρέπει να επιλέξεις την 4η σελίδα για να μπορέσεις να υποβάλεις το Ε5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να απαντήσει γιατί βγαίνει αυτό το μήνυμα;;; Τι πρέπει να κάνει κάποιος; Το έχει βγάλει και σε άλλους και μετά το διόρθωσαν από το taxis;;; HELPPPP!!!!!

Είναι δείγμα οτι έπεσε το σύστημα υποβολής Ε5 :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να απαντήσει γιατί βγαίνει αυτό το μήνυμα;;; Τι πρέπει να κάνει κάποιος; Το έχει βγάλει και σε άλλους και μετά το διόρθωσαν από το taxis;;; HELPPPP!!!!!

βγαινε μπαινε συνεχεια αλλα κλεινοντας εντελως τη σελιδα την αρχικη και καποια στιγμη θα σε βαλει.Εγω μολις υπεβαλλα ενα Ε5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύστημα δουλεύει . Υπεβλήθη Ε5 Κοινοπραξίας Λαντζών (που είναι και αφορολόγητη) χωρίς πρόβλημα. Το Ε5 τυπώνεται ΧΩΡΙΣ να έχει αριθμό καταχώρησης. Αφου γίνει η επεξεργασία του απο το σύστημα , θα είναι ορατός ο αριθμός καταχώρησης , το ίδιο ισχύει και για το Ε3. Καλό είναι γίνεται ΕΔΩ η καταγραφή παρατηρήσεων ώστε να πληροφορούνται και οι υπόλοιποι που βρισκόμαστε. Τα παιδιά του TAXISNET είναι ευγενέστατα , εξυπηρετούν όσες φορές και να τα ενοχλήσεις. Τους αξίζουν έπαινοι για την προσπάθεια που καταβάλουν. Είναι μια όαση στο γενικότερο μπάχαλο. Καλό θα είναι να έχουμε υπομονή μαζί τους ακόμη και στις δύσκολες ώρες και μέρες που μας περιμένουν και κυρίως ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουάου.. γιούπι.. μόλις μπήκα σε Ε5 ΟΕ με έναρξη 16/11/2010... :lol:

Άντε να τρέξουμε τώρα οι λ@λ@κες να προλάβουμε να τα στείλουμε μέχρι μεθαύριο... Εγώ αγανάκτησα πάντως και σήμερα πήγα και το έδωσα στην εφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύστημα δουλεύει . Υπεβλήθη Ε5 Κοινοπραξίας Λαντζών (που είναι και αφορολόγητη) χωρίς πρόβλημα. Το Ε5 τυπώνεται ΧΩΡΙΣ να έχει αριθμό καταχώρησης. Αφου γίνει η επεξεργασία του απο το σύστημα , θα είναι ορατός ο αριθμός καταχώρησης , το ίδιο ισχύει και για το Ε3. Καλό είναι γίνεται ΕΔΩ η καταγραφή παρατηρήσεων ώστε να πληροφορούνται και οι υπόλοιποι που βρισκόμαστε. Τα παιδιά του TAXISNET είναι ευγενέστατα , εξυπηρετούν όσες φορές και να τα ενοχλήσεις. Τους αξίζουν έπαινοι για την προσπάθεια που καταβάλουν. Είναι μια όαση στο γενικότερο μπάχαλο. Καλό θα είναι να έχουμε υπομονή μαζί τους ακόμη και στις δύσκολες ώρες και μέρες που μας περιμένουν και κυρίως ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ !

test

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου βγαζει συνεχως το ιδιο μηνυμα σε ενα συγκεκριμενο πελατη οταν παταω υποβολη Ε5.

τους εχω στειλει μηνυμα απο τη Πεμπτη και δεν εχουν απαντησει.

Τηλεφωνο για να τους πιασεις θελει πολυ υπομονη.

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου βγαζει συνεχως το ιδιο μηνυμα σε ενα συγκεκριμενο πελατη οταν παταω υποβολη Ε5.

τους εχω στειλει μηνυμα απο τη Πεμπτη και δεν εχουν απαντησει.

Τηλεφωνο για να τους πιασεις θελει πολυ υπομονη.

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

το ιδιο και εγω.

περιμενω απαντηση απο το taxis

εχω μια υποψια που αναφερα και σε αλλο post

τη συγκεκριμενη εταιρια(EE) την ειχα πρωτα ως υπο ιδρυση νομικο προσωπο στον διαχειριστη(στην εναρξη της το 2005).Μηπως λεω το βλεπει σαν μετατροπη η κατι τετοιο και το εξαιρει

η δικια σου περιπτωση εχει κατι τετοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, τόσες μέρες παιδευόμαστε, για να στείλουμε 10 δηλώσεις.

Λέω μήπως, αν μαζευόμαστε όσοι ενδιαφέρονται, τσοντάραμε ένα α ποσό και μισθώναμε ένα δικηγόρο, να υποβάλλουμε μια αγωγή για χαμένες εργατοώρες και ψυχική οδύνη και δεν ξέρω τι άλλο.

Κωσταντή χάθηκες βρε. Καιρό έχω να σε διαβάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια πολλά συνάδελφοι

να κάνω και εγώ μία ερώτηση

Ο.Ε. έχει εξουσιοδοτήσει τον εκπρόσωπό της

πως μπορώ να στείλω το Ε3 - πάω να το στείλω και μου βγάζει το μήνυμα "ο ΑΦΜ......... που συνδέεται με την πιστοποίησή σας στο taxisnet δεν είναι αποδεκτός" τηλεφωνήστε στο 210 4802552 - το οποίο δεν το σηκώνουν.

μήπως έχει τύχει σε κανέναν συνάδελφο?

μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει

ευχαριστώ

καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Κ.Σ.

το ιδιο και εγω.

περιμενω απαντηση απο το taxis

εχω μια υποψια που αναφερα και σε αλλο post

τη συγκεκριμενη εταιρια(EE) την ειχα πρωτα ως υπο ιδρυση νομικο προσωπο στον διαχειριστη(στην εναρξη της το 2005).Μηπως λεω το βλεπει σαν μετατροπη η κατι τετοιο και το εξαιρει

η δικια σου περιπτωση εχει κατι τετοιο;

Και σε δική μου περίπτωση συμβαίνει το ίδιο. Ήταν υπό ίδρυση νομικό πρόσωπο στον διαχειριστή (έναρξη το 2007).

Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να υποβάλουμε δήλωση στην Δ.Ο.Υ. ;;

Κι εγώ περιμένω απάντηση από το taxis. Πότε όμως για να προλάβουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε δική μου περίπτωση συμβαίνει το ίδιο. Ήταν υπό ίδρυση νομικό πρόσωπο στον διαχειριστή (έναρξη το 2007).

Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να υποβάλουμε δήλωση στην Δ.Ο.Υ. ;;

Κι εγώ περιμένω απάντηση από το taxis. Πότε όμως για να προλάβουμε

μαλλον στη δ.ο.υ εκτος εαν στειλουμε στο taxis να το διορθωσει (αν προλαβουν και αυτοι)

τουλαχιστον βρηκαμε το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο και εγω.

περιμενω απαντηση απο το taxis

εχω μια υποψια που αναφερα και σε αλλο post

τη συγκεκριμενη εταιρια(EE) την ειχα πρωτα ως υπο ιδρυση νομικο προσωπο στον διαχειριστη(στην εναρξη της το 2005).Μηπως λεω το βλεπει σαν μετατροπη η κατι τετοιο και το εξαιρει

η δικια σου περιπτωση εχει κατι τετοιο;

Όποιος έχει κάποια απάντηση ας την ανεβάσει στο forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον στη δ.ο.υ εκτος εαν στειλουμε στο taxis να το διορθωσει (αν προλαβουν και αυτοι)

τουλαχιστον βρηκαμε το προβλημα

εστειλα στο taxis τι συμβαινει ,ελπιζω να το διορθωσουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια πολλά συνάδελφοι

να κάνω και εγώ μία ερώτηση

Ο.Ε. έχει εξουσιοδοτήσει τον εκπρόσωπό της

πως μπορώ να στείλω το Ε3 - πάω να το στείλω και μου βγάζει το μήνυμα "ο ΑΦΜ......... που συνδέεται με την πιστοποίησή σας στο taxisnet δεν είναι αποδεκτός" τηλεφωνήστε στο 210 4802552 - το οποίο δεν το σηκώνουν.

μήπως έχει τύχει σε κανέναν συνάδελφο?

μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει

ευχαριστώ

καλή συνέχεια

Μπαίνεις μέσα στο Ε5 και επιλέγεις πάνω δεξιά το κουτάκι που λεει Ε3 ελπίζω έτσι?Δεν πας σε αρχική επιλογή που λέει δηλώσεις Ε1,Ε2,Ε3!Αν πάλι δε γίνεται τίποτα μπες με τους κωδικούς του πελάτη σου και στείλε προς εσένα εξουσιοδότηση για τα πάντα!Μπες μετά με τους κωδικούς σου και αποδέξου τες!Λογικά μετά θα είσαι έτοιμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο και εγω.

περιμενω απαντηση απο το taxis

εχω μια υποψια που αναφερα και σε αλλο post

τη συγκεκριμενη εταιρια(EE) την ειχα πρωτα ως υπο ιδρυση νομικο προσωπο στον διαχειριστη(στην εναρξη της το 2005).Μηπως λεω το βλεπει σαν μετατροπη η κατι τετοιο και το εξαιρει

η δικια σου περιπτωση εχει κατι τετοιο;

Ναι συναδελφε ακριβως το ιδιο ειναι και με εμενα

Υπο ιδρυση εταιρεια το 2005

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι συναδελφε ακριβως το ιδιο ειναι και με εμενα

Υπο ιδρυση εταιρεια το 2005

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΟΥ ΠΕΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΚΩΔ.100 Ε5 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ...ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔ 016-024-029-040-048 ???? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...