Προς το περιεχόμενο

Ίσως… η χειρότερη φορολογική περίοδος των τελευταίων ετών!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως… η χειρότερη φορολογική περίοδος των τελευταίων ετών!!!!

Αγανακτήσαμε πλέων χθες φύγαμε 2 τα ξημερώματα σήμερα ένας θεός ξέρει!!! Κάντε κάτι με TAXISNET επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Έλεος πλέων ……

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω κανένα σύλλογο λογιστών να αντιδρά στα χάλια αυτά

ελα που δε βλεπεις...κοτζαμ ολομελεια ειχαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνάδελφε μόλις γύρισα από το γραφείο, προσπαθώντας να μαζέψω τα ασυμάζευτα. Αύριο λήγουν οι εκκαθαριστικές και τρέχω, Μετά λίγουν οι περιοδικές, οι δηλώσεις, πρέπει να βγάλουμε μισθοδοσία... Αρνί θα σουβλίσουμε στο γραφείο φέτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Αρνί θα σουβλίσουμε στο γραφείο φέτος...

καί παραπονιέσαι???ζούμε μεγάλες στιγμές φέτος με τους φωστήρες!Όπου να ' ναι θα βγει και ΠΟΛ που θα παρακινεί τα γραφεια να είναι ανοιχτά το πασχα-αντί των στρατοπεδων, για οικονομια- για να προσέρχονται οι φορολογουμενοι για το γλέντι. η μάλλον αυτά θα είναι τα προεόρτια γιατί το γλέντι θα γίνεται όταν θα τους έρχεται το εκκαθαριστικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως… η χειρότερη φορολογική περίοδος των τελευταίων ετών!!!!

Αγανακτήσαμε πλέων χθες φύγαμε 2 τα ξημερώματα σήμερα ένας θεός ξέρει!!! Κάντε κάτι με TAXISNET επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Έλεος πλέων ……

Εχεις χασει κάθε επαφή με την πραγματικότητα. Δεν ειναι απλά η χειροτερη φορολογική περίοδος των τελευταιων χρόνων. Ειναι η χειρότερη ολων των εποχων. Τουλάχιστον στα τελευταια 41 χρονια εχω προσωπική άποψη. Ε!!!!!! εγινε καποιο ψιλομπερδεμα οταν πρωτοφτιάχθηκε το πρώτο ΤΑΞΙΣ , αλλά για 5-6 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις χασει κάθε επαφή με την πραγματικότητα. Δεν ειναι απλά η χειροτερη φορολογική περίοδος των τελευταιων χρόνων. Ειναι η χειρότερη ολων των εποχων. Τουλάχιστον στα τελευταια 41 χρονια εχω προσωπική άποψη. Ε!!!!!! εγινε καποιο ψιλομπερδεμα οταν πρωτοφτιάχθηκε το πρώτο ΤΑΞΙΣ , αλλά για 5-6 μέρες.

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΣΤΡΕΣΑΡΙΖΟΜΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Την ευθύνη για οτι ξεχαστεί ή σταλεί λανθασμένα λόγω του πανικού που επικρατεί,επιβάλεται να την έχουν αυτοί,που μας άφησαν έρμαια των προθεσμιών.

Να στέλνουμε ότι λήγει.ότι προλαβαίνουμε.

Αν δε δωθεί σήμερα το πρωί παράταση στις εκκαθαριστικές,δεν προλαβαίνουμε φπα και εταιρείες.

ΜΙα μέρα δουλειάς δηλ.18 ώρες περίπου θα πάει χαμένη από πλευράς εσόδων για το κράτος.

Ας μας ξεκαθαρίσουν επιτέλους τί θέλουν.

ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΑΝ ΘΈΛΟΥΝ ΤΌΣΟ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ.

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΠΑ ΟΜΩΣ, ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.

Εγώ έχω τη συνειδησή μου ήσυχη.Εκανα ότι ήταν δυνατό και ακόμα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις χασει κάθε επαφή με την πραγματικότητα. Δεν ειναι απλά η χειροτερη φορολογική περίοδος των τελευταιων χρόνων. Ειναι η χειρότερη ολων των εποχων. Τουλάχιστον στα τελευταια 41 χρονια εχω προσωπική άποψη. Ε!!!!!! εγινε καποιο ψιλομπερδεμα οταν πρωτοφτιάχθηκε το πρώτο ΤΑΞΙΣ , αλλά για 5-6 μέρες.

Εγκλωβισμένος σε ένα γραφείο από το πρωί ως το άλλο πρωί συνάδερφε όχι απλά Έχω χάσει κάθε επαφή με την πραγματικότητα…. Αλλά πιστεύω ότι ζω στο κόσμο μου. η εμπειρία η Δακία σου όντος μετράει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καί παραπονιέσαι???ζούμε μεγάλες στιγμές φέτος με τους φωστήρες!Όπου να ' ναι θα βγει και ΠΟΛ που θα παρακινεί τα γραφεια να είναι ανοιχτά το πασχα-αντί των στρατοπεδων, για οικονομια- για να προσέρχονται οι φορολογουμενοι για το γλέντι. η μάλλον αυτά θα είναι τα προεόρτια γιατί το γλέντι θα γίνεται όταν θα τους έρχεται το εκκαθαριστικό...

Να δω και ΠΟΛ που θα παρακινεί τα γραφεία να είναι ανοιχτά το Πάσχα και ειλικρινά του χρόνου θα εισφέρω ΟΛΑ τα έσοδα του γραφείου στο λογαριασμό για την μείωση του δημοσίου ελλείμματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καί παραπονιέσαι???ζούμε μεγάλες στιγμές φέτος με τους φωστήρες!Όπου να ' ναι θα βγει και ΠΟΛ που θα παρακινεί τα γραφεια να είναι ανοιχτά το πασχα-αντί των στρατοπεδων, για οικονομια- για να προσέρχονται οι φορολογουμενοι για το γλέντι. η μάλλον αυτά θα είναι τα προεόρτια γιατί το γλέντι θα γίνεται όταν θα τους έρχεται το εκκαθαριστικό...

Να δω και ΠΟΛ που θα παρακινεί τα γραφεία να είναι ανοιχτά το Πάσχα και ειλικρινά του χρόνου θα εισφέρω ΟΛΑ τα έσοδα του γραφείου στο λογαριασμό για την μείωση του δημοσίου ελλείμματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...