Προς το περιεχόμενο

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ Ε3,Ε5 ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου βγάζει μήνυμα οτι δεν υπάρχει υποχρέωση σε δύο νέες (εναρξη 2010) ΕΕ. Μπαίνω με τους κωδικούς του νομίμου εκπροσώπου ο οποίος έχει εξουσιοδοτηθεί από το νομικό πρόσωπο. Όπως δηλαδή στέλνω και τον ΦΠΑ.

Σας έχει τύχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγάζει μήνυμα οτι δεν υπάρχει υποχρέωση σε δύο νέες (εναρξη 2010) ΕΕ. Μπαίνω με τους κωδικούς του νομίμου εκπροσώπου ο οποίος έχει εξουσιοδοτηθεί από το νομικό πρόσωπο. Όπως δηλαδή στέλνω και τον ΦΠΑ.

Σας έχει τύχει?

Μου έτυχε σε όσες επιχειρήσεις έχουν κάνει έναρξη μέσα στο 2010!Δεν υπάρχει υποχρέωση υποβολής μου βγάζει:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έτυχε σε όσες επιχειρήσεις έχουν κάνει έναρξη μέσα στο 2010!Δεν υπάρχει υποχρέωση υποβολής μου βγάζει:rolleyes:

Εχω 2 Κ/Π με έναρξη το 2010 και μου βγάζει το ίδιο. Εχουν χασει την μπάλα! Αρε γιωργακι με την τεχνολογια σου! να μην πω τιποτα αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 2 Κ/Π με έναρξη το 2010 και μου βγάζει το ίδιο. Εχουν χασει την μπάλα! Αρε γιωργακι με την τεχνολογια σου! να μην πω τιποτα αλλο!

Προχωρήστε και κοιτάξτε τα έτη. Νομίζω ότι έχουν προεπιλεγμενα το 2011. Εαν βάλτε 2010 θα προχωρήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2010 Νίκο μου (οικ.έτος) ..δεν υπήρχαν..

Η πλάκα είναι ότι για την εκκαθαριστική ΦΠΑ όλα καλά..

η "βάση" ήταν ενημερωμένη και με την ημερομηνία έναρξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε απογευματινη μου ερωτηση στο taxis για το θεμα αυτο η απαντηση ηταν οτι ανεβαζουν μια καινουργια εκδοση λογισμικου και οτι απο δευτερα θα ειναι ολα οκ

ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΟΜΩΣ ΠΟΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ, ΤΟΥ ΘΩΜΑ Η ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έτυχε σε όσες επιχειρήσεις έχουν κάνει έναρξη μέσα στο 2010!Δεν υπάρχει υποχρέωση υποβολής μου βγάζει:rolleyes:

ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ...ΤΙ ΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?...Δεν υπάρχει υποχρέωση υποβολής

ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει ρε παιδιά καινούργια έκδοση ? Τι είμαστε ? Δλδ αν εγω στείλω στην εφορία λάθος δήλωση κ φάω πρόστιμο μπορώ να τους πω του κεφτεδες περιμενετε την Δευτέρα θα κάνω μια αναβάθμιση στην δηλωση και θα είναι όλα οκ ?

Ειστε ΚΕΦΤΕΔΕΣ , να καταργηθουν τα προστιμα που πληρωνουν οι λογιστές , να μπουνε πρόστιμα κ σ οσους κάνουν λάθος απο την απέναντι μερια , βαρεθηκα να αποφασίζουν κ να διοικουν μετριοι κ φελλοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει ρε παιδιά καινούργια έκδοση ? Τι είμαστε ? Δλδ αν εγω στείλω στην εφορία λάθος δήλωση κ φάω πρόστιμο μπορώ να τους πω του κεφτεδες περιμενετε την Δευτέρα θα κάνω μια αναβάθμιση στην δηλωση και θα είναι όλα οκ ?

Ειστε ΚΕΦΤΕΔΕΣ , να καταργηθουν τα προστιμα που πληρωνουν οι λογιστές , να μπουνε πρόστιμα κ σ οσους κάνουν λάθος απο την απέναντι μερια , βαρεθηκα να αποφασίζουν κ να διοικουν μετριοι κ φελλοί

Συναδελφε, γιατί υποβαθμίζεις έτσι τους μετριους...

...αν είσαι μέτριος την περνάς την τάξη...εδώ μιλάμε για πανάσχετους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφε, γιατί υποβαθμίζεις έτσι τους μετριους...

...αν είσαι μέτριος την περνάς την τάξη...εδώ μιλάμε για πανάσχετους...

Δεν βλέπω κανένα σύλλογο λογιστών να αντιδρά στα χάλια αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...