Προς το περιεχόμενο

SOS ΣΥΝΑΔΕΦΛΟΙ ΣΩΣΤΕ ΜΕ , Ε3 ΣΥΖΥΓΟΥ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ...ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΗ ,,,

ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 041 ΤΟΥ Ε3 ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ....

ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ Ε1 ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΟΣ (ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΑΝ??) ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ Ε1 ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ...

ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ?

ΤΙ ΚΑΝΩΩΩΩΩ? ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ...ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΗ ,,,

ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 041 ΤΟΥ Ε3 ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ....

ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ Ε1 ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΟΣ (ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΑΝ??) ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ Ε1 ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ...

ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ?

ΤΙ ΚΑΝΩΩΩΩΩ? ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?

οχι

πας την δηλωση στην δου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ...ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΗ ,,,

ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 041 ΤΟΥ Ε3 ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ....

ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ Ε1 ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΟΣ (ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΑΝ??) ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ Ε1 ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ...

ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ?

ΤΙ ΚΑΝΩΩΩΩΩ? ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ...ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΗ ,,,

ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 041 ΤΟΥ Ε3 ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ....

ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ Ε1 ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΟΣ (ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΑΝ??) ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ Ε1 ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΥΠΟΧΡΕΟΥ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ...

ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ?

ΤΙ ΚΑΝΩΩΩΩΩ? ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΜΕ Μ1 ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΥΖΥΓΩΝ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ....ΜΕΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ......ΟΧΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΑ....ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΥΝΕΤΑΙ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

θα πεις οτι εχει προβλημα το taxisnet

και ας μπουν να δουν οτι δεν παρουσιαζεται η εικονα σωστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΜΕ Μ1 ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΥΖΥΓΩΝ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ....ΜΕΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ......ΟΧΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΑ....ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΥΝΕΤΑΙ....

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... ΤΕΡΑΣΤΙΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρέμησε εγω προσπαθώ μια βδομαδα να βρω λύση με e-mail στο ΓΓΠΣ αλλα λύση δεν βρεθηκε , μου εδωσαν το τηλ 2104802552 αλλα μιλαει συνεχεια, στο τελος θα την δωσω χειρογραφα ,τι σκαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΜΕ Μ1 ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΥΖΥΓΩΝ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ....ΜΕΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ......ΟΧΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΑ....ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΥΝΕΤΑΙ....

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΛΕΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΥΣ 'Η ΘΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιν οτι στο μητρωο εχει ειχε δηλωθει απο τον ΜΑΙΟ και στο συστημα ηταν χωριστα.

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣΤΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Ηρέμησε εγω προσπαθώ μια βδομαδα να βρω λύση με e-mail στο ΓΓΠΣ αλλα λύση δεν βρεθηκε , μου εδωσαν το τηλ 2104802552 αλλα μιλαει συνεχεια, στο τελος θα την δωσω χειρογραφα ,τι σκαω.

ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ E-MAIL ?

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΕΣΤΕΙΛΑ Ε-MAIL KAI ΤΟ ΕΛΥΣΑΝ

Ερωτήματα προς Γ.Γ.Π.Σ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ E-MAIL ?

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΕΣΤΕΙΛΑ Ε-MAIL KAI ΤΟ ΕΛΥΣΑΝ

Ερωτήματα προς Γ.Γ.Π.Σ.

ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΜΕ ΤΑ Μ1 ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ

ΔΗΛΩΜΕΝΟΙ ΕΓΓΑΜΟΙ....

ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ TAXIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

............................

Θα προσπαθήσω να το πω ευγενικά.........

Κάποιος άλλος συνάδελφος, θα έχει το ίδιο πρόβλημα με σένα.... Θα ψάχνει να βρει κάποιο αντίστοιχο topic με αυτό για να του λυθεί η απορία, αλλά με τον τίτλο που έβαλες

SOS ΣΥΝΑΔΕΦΛΟΙ ΣΩΣΤΕ ΜΕ , Ε3 ΣΥΖΥΓΟΥ

μάλλον που δεν θα το βρει........... Οπότε θα ξανα-βάλει το ίδιο θέμα κτλ κτλ κτλ....

Αν δεν καταλαβαίνεται ότι το forum είναι επαγγελματικό εργαλείο, τι να πω....................

Σεβαστείτε τουλάχιστον αυτούς που ψάχνουν (περιλαμβάνω και τον εαυτό μου φυσικά) και βάζετε μια σωστή περιγραφή, χωρίς sos και λοιπές μ@λ@κίες.........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.........ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ Η ΕΙΚΟΝΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΣΑ ΕΝΤΑΞΕΙ...... ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΧΕΤΑΙ....ΑΛΛΑ ΠΑΡΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ....

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΜΕ ΤΑ Μ1 ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΟΚ

ΔΗΛΩΜΕΝΟΙ ΕΓΓΑΜΟΙ....

ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ TAXIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΗΣ ΓΓΠΣ ΜΠΟΡΕΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...