Jump to content
Sign in to follow this  
SOTIRIS Χ.

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μήνυμα λάθους σε αποστολή Ε3... "Πίνακας Ι: ο κωδικός 104 δεν έχει υπολογιστεί σύμφωνα με ...μπλα μπλα μπλα..." !!!!

Πρώτον ρε άχρηστοι, τον υπολογίζετε ΕΣΕΙΣ....δε μπορώ να κάνω κάτι...

Δεύτερον... τον έχετε υπολογίσει ΟΛΟΣΩΣΤΑ...

Έχει τύχει σε κάποιον άλλον αυτό;

Σούλη νομίζω ότι στην περίπτωσή σου ο συγγενής του είχε δηλώσει το θάνατο και το ΑΦΜ "πέθανε".

Νομίζω ότι στην περίπτωσή μου δεν έχουν γίνει ακόμα οι ενέργειες στην εφορία από την οικογενειά του.

Γενικά αν δεν υπάρχει κάτι να κληρονομήσουν, έχω παρατηρήσει ότι οι συγγενείς δεν κόπτονται ιδιαίτερα για τη συγκεκριμένη υποχρέωση στη ΔΟΥ...

Και το μήνυμα σου απέτυχε γιατί το mail η είναι mail noreply ρε συ, ποτέ δεν μπορείς να στείλεις απάντηση σε τέτοια mail.

Μπα.. κι εγώ από noreply το έλαβα .. και αφορούσε διαγραμμένη από τα μητρώα ανωνύμων ΑΕ, που δεν έκανε διακοπή στο μητρώο..

Παρόλα αυτά το ΑΦΜ δεν το δεχόταν.. μπήκα λοιπόν στην διαδικασία να τους ενημερώσω..

Guest Επισκέπτης

το τίποτα σε καλύπτει περισσότερο από το "αλλο";

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μήνυμα λάθους σε αποστολή Ε3... "Πίνακας Ι: ο κωδικός 104 δεν έχει υπολογιστεί σύμφωνα με ...μπλα μπλα μπλα..." !!!!

Πρώτον ρε άχρηστοι, τον υπολογίζετε ΕΣΕΙΣ....δε μπορώ να κάνω κάτι...

Δεύτερον... τον έχετε υπολογίσει ΟΛΟΣΩΣΤΑ...

Έχει τύχει σε κάποιον άλλον αυτό;

Κάποιο λαθάκι θα έχεις κάνει δεν μπορεί...

Μπορείς να κάνεις print screen τις σελίδες από το Ε3?

Guest Επισκέπτης

Σήμερα έχουμε κρυφτούλι στην περιοδική ΦΠΑ

Βάζεις ποσά στις εκροές και τις εισροές και δεν εμφανίζει το φόρο δεξια.

Βέβαια τα υπολογίζει γιατί εμφανίζει τα σύνολα κάτω και την τελική εκκαθάριση είναι σωστό το αποτέλεσμα αλλά ενδιάμεσα τα κρύβει.

Guest ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΕΝΩ ΕΣΤΕΛΝΑ Ε1 ΕΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟΣΤΗΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ Ε3 ΚΑΙ ΤΟ Ε2 ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΟΥ. ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ 2:ΟΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΙΒΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ Ε1 ωωωωωωωωωωωωωω!!!ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ, Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ... ΣΚΑΦΑΤΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ Ε1 ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Ε1 ΑΠΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ. ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΕ ΕΙΠΑ ΤΟ gsis ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ.....ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΕΝΩ ΕΣΤΕΛΝΑ Ε1 ΕΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟΣΤΗΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ Ε3 ΚΑΙ ΤΟ Ε2 ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΟΥ. ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ 2:ΟΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΙΒΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ Ε1 ωωωωωωωωωωωωωω!!!ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ, Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ... ΣΚΑΦΑΤΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ Ε1 ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Ε1 ΑΠΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ. ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΕ ΕΙΠΑ ΤΟ gsis ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ.....ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

Κατερινα στειλε μου τα με courier και σου στελνω εγω τα δικα σου.. Εχω και ενα ε1 απο Καλαματα, αν λειπει σε καποιον να μου πει να την στειλω.. Εγω χανω το ε1 καποιου Γερμανου πελατη μου. Παρακαλω οποιος το εχει να το στειλει κατευθειαν Γερμανια για να γλυτωσουμε ταχυδρομικα.

Αποσυνδεθείτε παρακαλώ απο το taxisnet!! Να μπουν οι βραδυνοι τώρα!! Θα πέσει ανάσκελα πάλι!!

Εεε αυτό πάλι δεν υπάρχει.......Έκανα αίτηση για κλειδάριθμο 03/06/11, τον παρέλαβα σήμερα 07/06/11 και πάω να κάνω ενεργοποίηση λογαριασμού (όπως έχω κάνει με τόσες δηλώσεις ήδη) και μου λέει :

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ !!!!!!!!!! :o :o

Είναι δυνατόν ? ? Ποιά @#[email protected]% αίτηση ??? Ενεργοποίηση κάνω!!! :angry:

Έχει συμβεί σε κανέναν ???:unsure:

Εεε αυτό πάλι δεν υπάρχει.......Έκανα αίτηση για κλειδάριθμο 03/06/11, τον παρέλαβα σήμερα 07/06/11 και πάω να κάνω ενεργοποίηση λογαριασμού (όπως έχω κάνει με τόσες δηλώσεις ήδη) και μου λέει :

Είναι δυνατόν ? ? Ποιά @#[email protected]% αίτηση ??? Ενεργοποίηση κάνω!!! :angry:

Τον Φαντομα τον ξερεις?

Ω ναι, μου έχει συμβεί. Δε σημαίνει οτι δεν έχεις κάνει αίτηση, αλλά οτι ή το user ή το pass ή το ΑΦΜ τα πληκτρολογείς λάθος. Ελεγξε τα στοιχεία που δίνεις. Αν συνεχίζει να σου λέει οτι δεν υπάρχει, κάνεις απο την αρχή νέα αίτηση. και παίρνεις νεο κλειδάριθμο.

Τελείωσαν μηνύματα στην Ελληνική, και άρχισε να κάνει επίδειξη γνώσεων το τάξις μας....

пяосовг пяосыяимг апыкеиа сумдесгс.

йкеисте том EXPLORER KAI намалпеите стгм ежаялоцг

Το μετέφρασα ως "σταμάτα τις δηλώσεις και πήγαινε για κάνα κρασί..." ...

Guest ολα  καλά;

Τελείωσαν μηνύματα στην Ελληνική, και άρχισε να κάνει επίδειξη γνώσεων το τάξις μας....

пяосовг пяосыяимг апыкеиа сумдесгс.

йкеисте том EXPLORER KAI намалпеите стгм ежаялоцг

Το μετέφρασα ως "σταμάτα τις δηλώσεις και πήγαινε για κάνα κρασί..." ...

Λαθος μεταφραση εκανες. Δεν σου μαθανε καλά τα Ρώσικα. Το σωστο ειναι. Μας λενε <<αντε να παναγαμ.....ητε>>

γράφεις λάθος username ή κλειδάριθμο στη φόρμα

ΣΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ U.N. ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ, ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ - ΜΙΚΡΑ ΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΓΕΙΣ PASSWORD

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΕ.

Guest Επισκέπτης

Νέος πονοκέφαλος........

κατά την διαδικασία εισόδου στο ταξις με τους κωδικούς επαγγελματία ο οποίος μου ήρθε να του φτιάξω την δήλωση (ως τώρα την έκανε μόνος του) συμβαίνει το εξής.

Μπήκα μια μέρα και υπέβαλα το Ε3.

Την άλλη μέρα πάω να ξαναμπώ και μου βγάζει ......

Ο λογαριασμός σας έχει κλειδωθεί. Ειδοποιήστε το διαχειριστή του συστήματος

Σας έχει τύχει;

πότε κλειδώνεται ο λ/σμός;

Νεο μηνυμα λάθους όταν προσπαθείς να αλλάξεις τον κωδικό που ξέχασες.

post-9119-0-48996000-1309419067_thumb.jp

Guest ΒΑΣΩ Τ

βγαζεις φιλε μου κανονικα,προσοχη ομως[/ μονο με acrobat reader 8,διαφορετικα την εβαψες,

μην λεμε τα ιδια πραγματα,διαφορετικα στο PDFτου ΤΑΧΙΣ πατας κατω κατω εκτυπωση,>για

προχωρημενους> τσεκαρεις ως εικονα και ελυσες το προβλημα σου[κοιτα το και πες μας]σου μολαω με σιγουρια 100%