Jump to content
Sign in to follow this  
SOTIRIS Χ.

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!

Recommended Posts

Εξυπνάκια κι εσύ.......

Άμα είσαι μάγκας, πες τα στου αφεντικού............ :P:P:P

http://www.taxheaven...ws/view/id/7510

Που να προλάβει και αυτός , έτσι που βγαίνουν οι ανακοινώσεις και οι παρατάσεις δεν θα προλάβαινε να κάνει καμμία άλλη δουλειά

Μα η διακοπή ήταν μέχρι τις 18.00?? ή κάνω λάθος ????

Βαγγέλη καλησπέρα , η αρχική ήταν 16:30-18:00

Μετά βγάλαν στο καπάκι 18:00-19:00

και συνεχίζουμε

Είπαμε η βλακεία είναι ανίκητη :D :D :D

Guest giannisf

re paidia ti ginetai me auto to taxis?

skata

exoun paratasi oles oi diloseis ton el. epaggelmation mexri 5/5 anexartitos afm? tha paroun ton autoelegxo i tha poun eisai ekprothesmos? to 1 ligei simera .

Καλα ακομη εκτος λειτουργιας ειναι....το μεσημερι που καταφερα να βγαλω γραμμη και να μου απαντησει καποιος η απαντηση στο ερωτημα μου για τα Ε5 ηταν μην βιαζεστε το απογευμα θα ειναι ετοιμη η εφαρμογη...μα και βεβαια βιαζομαι της απαντω αφου εχουμε υποτιθεται 10 μερες προθεσμια εκ των οποιων οι 4 ειναι αργιες...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

Καλα ακομη εκτος λειτουργιας ειναι....το μεσημερι που καταφερα να βγαλω γραμμη και να μου απαντησει καποιος η απαντηση στο ερωτημα μου για τα Ε5 ηταν μην βιαζεστε το απογευμα θα ειναι ετοιμη η εφαρμογη...μα και βεβαια βιαζομαι της απαντω αφου εχουμε υποτιθεται 10 μερες προθεσμια εκ των οποιων οι 4 ειναι αργιες...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

4o χαπι που περνω σημερα...

δεν εχω στειλει ΦΠΑ-Δηλωσεις-Ε7.. ουτε καν ολες τις εκκαθαριστικες... Μυριζομαι τεραστια αποτυχια...

τουλαχιστον με τοσα χαπια τωρα που θα αποτυχω σαν λογιστης θα μπορω να γινω ροκ-σταρ

δεν εχω στειλει ΦΠΑ-Δηλωσεις-Ε7.. ουτε καν ολες τις εκκαθαριστικες... Μυριζομαι τεραστια αποτυχια...

τουλαχιστον με τοσα χαπια τωρα που θα αποτυχω σαν λογιστης θα μπορω να γινω ροκ-σταρ

ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ;;;;ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ....

ευτυχως που σε γνωρισα , γιατι με την φωτογραφια που εχεις εδω και με αυτα που λες , θα ελεγα ευτυχως ειναι κοντα στη συνταξη ο ανθρωπος ...

χαλαρα.... νεο παιδι ....!!!!! :)

για να συντονιστουμε και συμφωνησουμε σε κατι : ειμαστε ολοι μας στην αρχη των δηλωσεων ενω με βαση τις ημερομηνιες έπρεπε να ειμαστε καπου στη μέση ?

Υγ. Δεν εχουμε τελειωσει ακόμα εκκαθαριστικές..:(

Guest EPIS

Εκεινη η συναντηση με τον υπουργο και την ΠΟΦΕΕ τελειωσε απο τις 13.30? Υπαρχει κατι που πρεπει να μαθουμε?

Καποιος που να ξερει?

απο δηλωσεις συμφωνω....Ε5 +Ε3 καμια εικοσαρια......και ατομικες στην αρχη....εκκαθαριστικες ειμαι κομπλε τελος...φπα τριμηνου μονο 4 εκκρεμοτητες

Guest kounavi

ΕΛΕΟΣ πια με την ταλαιπωρία των πολιτών.

Σύστημα είναι αυτό η Φουκουσίμα?

ΑΙΣΧΟΣ

Η τοποθεσία Web απέρριψε την εμφάνιση αυτής της ιστοσελίδας

HTTP 403

Πιθανότερες αιτίες:

Αυτή η τοποθεσία Web απαιτεί να συνδεθείτε.

Μπορείτε να δοκιμάσετε:

Επιστροφή στην προηγούμενη σελίδα.

Περισσότερες πληροφορίες

Προσπαθώ να στείλω δήλωση Φορολογίας Εισοδήματος και γράφει τα ίδια.

Θα ξαναδοκιμάσω σε κανένα τέταρτο.

Εχω ήδη φάει μισή ώρα να στείλω μία δήλωση γύρω στη 1 το μεσημέρι. Παίρνω τηλέφωνο στο taxis μιλάει συνέχεια. Παίρνω τηλ στο γρφαείο του προισταμένου και το σηκώνει η γραμματέας. Της λέω ότι σέρνεται το σύστημα και τι μου απαντάει: "Δεν μπορεί κύριε, εμείς εδώ βλέπουμε οτι δουλέυει κανονικά"

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ. ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΧΑΡΑΜΟΦΑΗΔΕΣ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΟΠΡΙΤΕΣ!!!!! ΟΥΣΤ ( ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ)

ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ

Η ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ΠΑΛΙ ?

ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΩΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ

ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ

8:20 και ακόμα δεν παίζει το μαραφέτι...πρέπει να το κλείσανε για Πάσχα, όπως διάφοροι συνάδελφοι σε άλλες υπηρεσίες!

Guest ΑΝΩΝΥΜΟΣ

ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ ΚΙΟΛΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΛΟΥΝ ΕΩΣ 28/04/2011 ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΤΑΛΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΦΠΑ,ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ,ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ,ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΘΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ,ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Ε5 Ε3,Ε2,Ε9,ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ,ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΓΡΟΤΙΚΑ,ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ,ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙΣ,ΝΑ ΖΗΤΗΘΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΕΣ,ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΤΕΚΜΗΡΙΑ,ΝΑ ΑΘΡΟΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ,ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ,ΝΑ ΚΑΤΑΡΡΕΕΙ,ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΗ ΤΩΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ TAXIS,ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΚΑΝΕΙΣ Ή ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΙΣ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΜΗΝΩΝ......ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΛΟΥΝ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΙ ΜΑΚΑΚΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΣΥΝΕΤΑΞΑΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΨΙΛΟΛΑΘΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΡΓΟΣΤΡΟΦΟΣ Ή ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΗς ΕΦΟΡΙΑΣ(ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ).

ΠΟΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ.ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΑΣ,ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΣΤΡΑΦΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΠΑΝΤΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ.ΝΑ ΣΤΡΑΦΟΥΝ ΝΟΜΙΚΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ Ο ΚΑΤΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΣ ΜΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΒΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΕΥΘΥΝΟΥ,ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΨΕΥΤΗ,ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΒΟΛΕΜΕΝΟΥ....ΔΙΟΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΛΕΟΝ...

Guest sakis24

Με την ταλαιπωρία των καλοθελητών . κάνει και ομοιοκαταληξία.

ELATE RE PAIDIA , AYTOI EINAI PROHORIMENOI ! OI WRES POY EXOYN ANAKOINWSEI EINAI SE WRES CET

Guest επισκεπτης

Πες τα....

Απλό είναι.. αν ο καθένας αναλάμβανε τα όσα μπορούσε στην ώρα του, με σωστή και προσεκτική εργασία, η τιμή δήλωσης ή τήρησης βιβλίων τώρα θα ήταν τουλάχιστον στο διπλάσιο

Στα μαγαζια που θα ανοιξουν απο δω και περα διπλασια τιμη συναδελφοι.

Στα παλια οσα δεν πανε για φουντο αν παρετε κι αυτα που σας χρωστανε να ειστε κι ευχαριστημενοι.

Οι λογιστικοι συλλογοι εχουν προτεινει καλες τιμες, ναι. Και απ" οσο γνωριζω αυτοι που τις εχουν ορισει, εναι και οι πρωτοι που τις καταστρατηγουν.Κ ι εχουν αναμαζωξει στα γραφεια τους τη σαρα και τη μαρα.Επιπροσθετως εχουν προσλαβει και καποια κοριτσακια η αγορακια και τους βγαζουν ολη την αγγαρια του γραφειου τους, ενω οι ιδιοι το παιζουν διευθυντες χωρις φυσικα να προλαβαινουν να ελεγξουν τα παντα, καθως ειναι αδυνατο.Αυτοι οι αναμαζωξιαρηδες λοιπον ριχνουν και την τιμη και την ποιοτητα της δουλειας.Ειναι δυνατον να ελεγχεις σωστα 300 η 400 επιχειρησεις?

Αλλα ας ειμαστε αισιοδοξοι. Τωρα με την αναπτυξη που θα εχουμε , θα ζητησουμε και τις αναλογες τιμες.

Απλο ειναι.

Guest Blaxis Net

Μόλις έστειλα τη δήλωσή μου στο “ΝΕΟ TAXIS NET” και μου λέει :

«Το αποτέλεσμα της δήλωσής σας είναι ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ 12.618.005.862,36 €»

συνάδερφοι κλείστε τα γραφεία … μη στέλνετε τίποτα … κερνάω εγώ … τα πρόστιμα …

Guest kounavi

Και μετά περιμένουμε να πάει μπροστά το κράτος. Ούτε οι υπολογιστές του δεν δουλεύουν......

Καλά είχε πει κάποτε ο Μαρκεζίνης. Στην Ελλάδα δουλεύουν μόνο τα κορόϊδα και τα ρολόγια...