Jump to content
Sign in to follow this  
SOTIRIS Χ.

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!

Recommended Posts

Από το Μάιο οι συνδικαλιστές απειλούν να κατεβάσουν επ΄αόριστον τους διακόπτες

Με απεργίες διαρκείας απειλεί η ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4627708

το ανεβαζω για εναν λογο : τι κανουμε εαν πεσει το ρευμα και ειμαστε υποχρεωμενοι να στειλουμε μεσω taxis ? ποσες ωρες πρεπει να δουλευουμε?

το ανεβαζω για εναν λογο : τι κανουμε εαν πεσει το ρευμα και ειμαστε υποχρεωμενοι να στειλουμε μεσω taxis ? ποσες ωρες πρεπει να δουλευουμε?

Εδώ σε έχω...............

http://shopping.pathfinder.gr/?q=%C3%E5%ED%ED%E7%F4%F1%E9%E1+%D1%E5%F5%EC%E1%F4%EF%F2

Να αφήσεις τις δικαιολογίες και να κάτσεις να δουλέψεις, κοπρίτη..................... (αυτό μου το είπε ο Πάγκαλος να στο πω)...........................

ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.

ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΟΗΜΑ.

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.

ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ.

ΕΔΩ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΕΣΤΑΡΩ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ !!!!!!!!!!!

Guest EPIS

Φορτσαρουμε τωρα που παει σφαιρα.

Απο το πρωι δεν μου ανοιγει τιποτα.δεν μπορω να στειλω τιποτα.

http://shopping.path...%EC%E1%F4%EF%F2

Να αφήσεις τις δικαιολογίες και να κάτσεις να δουλέψεις, κοπρίτη..................... (αυτό μου το είπε ο Πάγκαλος να στο πω)...........................

ωραια θα προμηθευτω μια γεννητρια και θα στειλω το τιμ στο υπουργειο οικονομικων, stefane σε ευχαριστω για την βοηθεια....

http://shopping.path...%EC%E1%F4%EF%F2

ΤΙΣ ΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΧΡΕΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΑΛΟ?????????:lol:

Guest MARIANNA

παιδια μπαινω στο taxisnet εκει που λεει ημερομηνιες υποβολης δηλωσεων 2011 (http://www.gsis.gr/prothesmies/proth_eisod_2011.html) και στα αρχεια που εχει οι προσθεμιες ξεκινουν απο 18/4 και συνεχιζει........ενω το αρθρο που γραψατε εδω http://www.taxheaven.gr/laws/circular/index/circular/11819#fisatomikes

λεει 4 μαη ολα.....

τι γινεται, δεν τις εχουν αλλαζει στο taxisnet?

Kαλημερα και απο μενα παιδια

Εχω εταιρεια Ο.Ε. προσπαθω να στειλω Ε5 και μπαινοντας μου λεει οτι δεν εχει υποχρεωση...........με εντονα κοκκινα γραμματα για να το βλεπω και να το χαιρομαι

Σημαινει κατι αυτο?

ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ TAXIS ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ......B)

ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ! ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΤΥΛΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ!

Guest alexmrgr

Γειά σας.

Η εφαρμογή έκλεισε λόγω υπέρβασης του επιτρεπόμενου χρόνου αδράνειας (timeout)

Κλείστε όλα τα ανοιχτά παράθυρα του Internet Explorer και εισέλθετε στο σύστημα από την αρχή

Οργανωθείτε!!!!

Οι σύλλογοι να καθορίσουν σειρά προτεραιότητας ανα νομό ή ανα πόλη αν δεν αντέχει το σύστημα τους νομούς. Απο 4 ώρες για κάθε νομό ωστε να υποβληθούν κανονικά δηλώσεις σύμφωνα με τις ημερομηνίες του υπουργείου..

Δεν μπορούμε να οργανωθούμε και μετα μας φταίει το ταξισνετ!! Σταματήστε την γκρίνια!!! biggrin.gif

Και να φανταστείτε ότι το θέμα το άνοιξε για να δώσει συγχαρητήρια για τη λειτουργία του taxisnet............

Του το σκίσαμε το θέμα, τελείως όμως......................

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είσαι κακοπροαίρετος :P :P :P

Εγώ εκτός από συγχαρητήρια δεν βλέπω κάτι άλλο B)

Και εκεί που σκεφτόμουνα ότι είσαι εγκάθετος , ήρθε η παρακάτω δημοσίευση και επιβεβαιώθηκα

Εδώ κολλάει τώρα να σε δω πως θα στείλεις την άλλη βδομάδα... Καλά τα λες αλλά αν στραβώσει κάτι και δεν δώσουν παράταση γατί χρειάζονται λεφτά τότε να δω ποιος θα κοροϊδεύει ποιόν.

και με το συμπάθεια........αλλα χ_στηκα!!

μετα απο 20 χρόνια στην δουλειά........επιλέγω να κάνω εγω κουμάντο στην ζωή μου!!

lexotanil....τελος!!

Guest Γιάννης

Ρε παιδιά έχει στείλει κανένας σας Ε9 ? και αν έχει στείλει πως το κατάφερε? Εγώ προσπαθώ να στείλω αλλά στο taxisnet για το Ε9 έχουν ακόμη 2010 που αφορά το 2009!!! Τι θα γίνει? Help!!!!!

Ρε παιδιά έχει στείλει κανένας σας Ε9 ? και αν έχει στείλει πως το κατάφερε? Εγώ προσπαθώ να στείλω αλλά στο taxisnet για το Ε9 έχουν ακόμη 2010 που αφορά το 2009!!! Τι θα γίνει? Help!!!!!

η υπηρεσια θα ειναι διαθεσιμη απο 01/06/2011 εως 30/06/2011

Guest alexmrgr

Failure of server APACHE bridge:

--------------------------------------------------------------------------------

No backend server available for connection: timed out after 5 seconds or idempotent set to OFF.

--------------------------------------------------------------------------------

Build date/time: Oct 28 2009 23:22:51

Change Number: 1013

Guest alexmrgr

Ανακοίνωση σχετικά με τις δηλώσεις φόρου εισοδήματος νομικών προσώπων (Ε5) - Ξεκίνησε η ηλεκτρονική υποβολή

Wednesday April 20, 2011 09:30 AM

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΝΙΚΗΣ 5-7

10180 ΑΘΗΝΑ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ

TΗΛ.: 210-3332551/2

FAX: 210-3332559

e-mail : [email protected]

Αθήνα, 19 Απριλίου 2011

Ανακοίνωση σχετικά με τις δηλώσεις φόρου εισοδήματος νομικών προσώπων (Ε5) - Ξεκίνησε η ηλεκτρονική υποβολή:

Τέθηκε από την Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων του Υπουργείου Οικονομικών σε παραγωγική λειτουργία, στο περιβάλλον του νέου TAXISnet, η υπηρεσία Ηλεκτρονικής Υποβολής Δηλώσεων Φόρου Εισοδήματος Νομικών Προσώπων – Έντυπο Ε5, την Δευτέρα 18 Απριλίου 2011.

Οι δηλώσεις αυτές υποβάλλονται από Ο.Ε., Ε.Ε., Αστικές, Αφανείς ή Συμμετοχικές Εταιρίες, καθώς και κοινωνίες αστικού δικαίου και κοινοπραξίες. Μαζί με τη συγκεκριμένη δήλωση, η υπηρεσία υποστηρίζει και την υποβολή των απαιτούμενων συνυποβαλλομένων εντύπων (έντυπα Ε2, Ε3 και ισολογισμού).

Οι δηλώσεις μπορούν να υποβάλλονται ηλεκτρονικά μέχρι τις 28 Απριλίου 2011, η οποία είναι και η καταληκτική ημερομηνία υποβολής, ανεξάρτητα από το τελευταίο ψηφίο του ΑΦΜ.

Σημειώνεται ότι ήδη, κατά την πρώτη μέρα λειτουργίας της υπηρεσίας, έχουν παραληφθεί περισσότερες από 1.000 οριστικές δηλώσεις Ε5.

Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ενημερώνονται από τις συχνές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν αναρτηθεί στον ιστότοπο της Γ.Γ.Π.Σ. και στη συνέχεια να απευθύνονται στο γραφείο υποστήριξης της υπηρεσίας με την υποβολή ερωτήματος μέσω του περιβάλλοντος του TAXISnet (επιλογή My TAXISnet, Ερωτήματα προς Γ.Γ.Π.Σ.).

Ετικέτες :

Νέο TaxisNet

Προσπαθώ εδώ και 3 ώρες να στείλω ένα ε3 και είναι αδύνατον.Μάλλον θα τα παρατήσω για μετά το πάσχα.Να μήν Χ........Ω το νέο ταχις και όσουν μας το πάσαραν.Πρέπει κανονικα να δώσουν παρατάσεις για όλα μέχρι τον 9ο.Θα δώσουν όμως?

Η αφανής εταιρία τι ακριβώς δήλωση υποβάλλει...?????? :blink:

Αφανή δήλωση ... :P είναι οι μόνες δηλώσεις που φεύγουν σε 1 δευτερόλεπτο χιχιχιχιχιχι

Προσπαθώ εδώ και 3 ώρες να στείλω ένα ε3 και είναι αδύνατον.Μάλλον θα τα παρατήσω για μετά το πάσχα.Να μήν Χ........Ω το νέο ταχις και όσουν μας το πάσαραν.Πρέπει κανονικα να δώσουν παρατάσεις για όλα μέχρι τον 9ο.Θα δώσουν όμως?

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ . ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ.

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!!

και εσύ μωρέ κοπελιά ηνταβαλες την παραλία στη φωτογραφία σου? Να με διαολίσεις θες?

Αφού μ' αρέσει... Να μην βάλω να κοιτάζω κάτι όμορφο τουλάχιστον σ' αυτόν τον υπολογιστή που μόνο εκνευρισμό μου προκαλεί τελευταία;

Πατριώτης είσαι;;;