Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μήνυμα λάθους σε αποστολή Ε3... "Πίνακας Ι: ο κωδικός 104 δεν έχει υπολογιστεί σύμφωνα με ...μπλα μπλα μπλα..." !!!!

Πρώτον ρε άχρηστοι, τον υπολογίζετε ΕΣΕΙΣ....δε μπορώ να κάνω κάτι...

Δεύτερον... τον έχετε υπολογίσει ΟΛΟΣΩΣΤΑ...

Έχει τύχει σε κάποιον άλλον αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σούλη νομίζω ότι στην περίπτωσή σου ο συγγενής του είχε δηλώσει το θάνατο και το ΑΦΜ "πέθανε".

Νομίζω ότι στην περίπτωσή μου δεν έχουν γίνει ακόμα οι ενέργειες στην εφορία από την οικογενειά του.

Γενικά αν δεν υπάρχει κάτι να κληρονομήσουν, έχω παρατηρήσει ότι οι συγγενείς δεν κόπτονται ιδιαίτερα για τη συγκεκριμένη υποχρέωση στη ΔΟΥ...

Και το μήνυμα σου απέτυχε γιατί το mail η είναι mail noreply ρε συ, ποτέ δεν μπορείς να στείλεις απάντηση σε τέτοια mail.

Μπα.. κι εγώ από noreply το έλαβα .. και αφορούσε διαγραμμένη από τα μητρώα ανωνύμων ΑΕ, που δεν έκανε διακοπή στο μητρώο..

Παρόλα αυτά το ΑΦΜ δεν το δεχόταν.. μπήκα λοιπόν στην διαδικασία να τους ενημερώσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μήνυμα λάθους σε αποστολή Ε3... "Πίνακας Ι: ο κωδικός 104 δεν έχει υπολογιστεί σύμφωνα με ...μπλα μπλα μπλα..." !!!!

Πρώτον ρε άχρηστοι, τον υπολογίζετε ΕΣΕΙΣ....δε μπορώ να κάνω κάτι...

Δεύτερον... τον έχετε υπολογίσει ΟΛΟΣΩΣΤΑ...

Έχει τύχει σε κάποιον άλλον αυτό;

Κάποιο λαθάκι θα έχεις κάνει δεν μπορεί...

Μπορείς να κάνεις print screen τις σελίδες από το Ε3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Σήμερα έχουμε κρυφτούλι στην περιοδική ΦΠΑ

Βάζεις ποσά στις εκροές και τις εισροές και δεν εμφανίζει το φόρο δεξια.

Βέβαια τα υπολογίζει γιατί εμφανίζει τα σύνολα κάτω και την τελική εκκαθάριση είναι σωστό το αποτέλεσμα αλλά ενδιάμεσα τα κρύβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΕΝΩ ΕΣΤΕΛΝΑ Ε1 ΕΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟΣΤΗΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ Ε3 ΚΑΙ ΤΟ Ε2 ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΟΥ. ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ 2:ΟΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΙΒΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ Ε1 ωωωωωωωωωωωωωω!!!ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ, Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ... ΣΚΑΦΑΤΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ Ε1 ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Ε1 ΑΠΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ. ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΕ ΕΙΠΑ ΤΟ gsis ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ.....ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το taxis σέρνεται πάλι... Απελπιστικά όμως...

Δεν μου αρέσει αυτό, έχω ουκ ολίγες δηλώσεις να στείλω...rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΕΝΩ ΕΣΤΕΛΝΑ Ε1 ΕΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟΣΤΗΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ Ε3 ΚΑΙ ΤΟ Ε2 ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΟΥ. ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ 2:ΟΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΙΒΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ Ε1 ωωωωωωωωωωωωωω!!!ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ, Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ... ΣΚΑΦΑΤΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ Ε1 ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Ε1 ΑΠΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ. ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΕ ΕΙΠΑ ΤΟ gsis ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ.....ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

Κατερινα στειλε μου τα με courier και σου στελνω εγω τα δικα σου.. Εχω και ενα ε1 απο Καλαματα, αν λειπει σε καποιον να μου πει να την στειλω.. Εγω χανω το ε1 καποιου Γερμανου πελατη μου. Παρακαλω οποιος το εχει να το στειλει κατευθειαν Γερμανια για να γλυτωσουμε ταχυδρομικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε αυτό πάλι δεν υπάρχει.......Έκανα αίτηση για κλειδάριθμο 03/06/11, τον παρέλαβα σήμερα 07/06/11 και πάω να κάνω ενεργοποίηση λογαριασμού (όπως έχω κάνει με τόσες δηλώσεις ήδη) και μου λέει :

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ !!!!!!!!!! :o :o

Είναι δυνατόν ? ? Ποιά @#$@% αίτηση ??? Ενεργοποίηση κάνω!!! :angry:

Έχει συμβεί σε κανέναν ???:unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε αυτό πάλι δεν υπάρχει.......Έκανα αίτηση για κλειδάριθμο 03/06/11, τον παρέλαβα σήμερα 07/06/11 και πάω να κάνω ενεργοποίηση λογαριασμού (όπως έχω κάνει με τόσες δηλώσεις ήδη) και μου λέει :

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ !!!!!!!!!! :o :o

Είναι δυνατόν ? ? Ποιά @#$@% αίτηση ??? Ενεργοποίηση κάνω!!! :angry:

Έχει συμβεί σε κανέναν ???:unsure:

Τον Φαντομα τον ξερεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ναι, μου έχει συμβεί. Δε σημαίνει οτι δεν έχεις κάνει αίτηση, αλλά οτι ή το user ή το pass ή το ΑΦΜ τα πληκτρολογείς λάθος. Ελεγξε τα στοιχεία που δίνεις. Αν συνεχίζει να σου λέει οτι δεν υπάρχει, κάνεις απο την αρχή νέα αίτηση. και παίρνεις νεο κλειδάριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσαν μηνύματα στην Ελληνική, και άρχισε να κάνει επίδειξη γνώσεων το τάξις μας....

пяосовг пяосыяимг апыкеиа сумдесгс.

йкеисте том EXPLORER KAI намалпеите стгм ежаялоцг

Το μετέφρασα ως "σταμάτα τις δηλώσεις και πήγαινε για κάνα κρασί..." ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ολα  καλά;

Τελείωσαν μηνύματα στην Ελληνική, και άρχισε να κάνει επίδειξη γνώσεων το τάξις μας....

пяосовг пяосыяимг апыкеиа сумдесгс.

йкеисте том EXPLORER KAI намалпеите стгм ежаялоцг

Το μετέφρασα ως "σταμάτα τις δηλώσεις και πήγαινε για κάνα κρασί..." ...

Λαθος μεταφραση εκανες. Δεν σου μαθανε καλά τα Ρώσικα. Το σωστο ειναι. Μας λενε <<αντε να παναγαμ.....ητε>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε αυτό πάλι δεν υπάρχει.......Έκανα αίτηση για κλειδάριθμο 03/06/11, τον παρέλαβα σήμερα 07/06/11 και πάω να κάνω ενεργοποίηση λογαριασμού (όπως έχω κάνει με τόσες δηλώσεις ήδη) και μου λέει :

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ !!!!!!!!!! :o :o

Είναι δυνατόν ? ? Ποιά @#$@% αίτηση ??? Ενεργοποίηση κάνω!!! :angry:

Έχει συμβεί σε κανέναν ???:unsure:

γράφεις λάθος username ή κλειδάριθμο στη φόρμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ U.N. ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ, ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ - ΜΙΚΡΑ ΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΓΕΙΣ PASSWORD

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
επισκέπτη Επισκέπτης

Νέος πονοκέφαλος........

κατά την διαδικασία εισόδου στο ταξις με τους κωδικούς επαγγελματία ο οποίος μου ήρθε να του φτιάξω την δήλωση (ως τώρα την έκανε μόνος του) συμβαίνει το εξής.

Μπήκα μια μέρα και υπέβαλα το Ε3.

Την άλλη μέρα πάω να ξαναμπώ και μου βγάζει ......

Ο λογαριασμός σας έχει κλειδωθεί. Ειδοποιήστε το διαχειριστή του συστήματος

Σας έχει τύχει;

πότε κλειδώνεται ο λ/σμός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχει τύχει;

πότε κλειδώνεται ο λ/σμός;

Αν κάνεις λάθος τον κωδικό 4 ή 5 φορές...

ξεκλειδώνει μετά από κανα μεσάωρο χωρίς να δοκιμάσεις εν τω μεταξύ καμία φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

βγαζεις φιλε μου κανονικα,προσοχη ομως[/ μονο με acrobat reader 8,διαφορετικα την εβαψες,

μην λεμε τα ιδια πραγματα,διαφορετικα στο PDFτου ΤΑΧΙΣ πατας κατω κατω εκτυπωση,>για

προχωρημενους> τσεκαρεις ως εικονα και ελυσες το προβλημα σου[κοιτα το και πες μας]σου μολαω με σιγουρια 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...