Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι και απεργία σήμερα , μην ξεχνιόμαστε

Έχεις δίκιο. Τι άλλες μέρες όλα δούλευαν άψογα και σήμερα συνέβη ένα προβληματάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια..

δεν ξέρω αν φταίει η εγγύτητα στο κέντρο, η dsl που χρησιμοποιώ, ή το καλό το ριζικό μου.. :P

πάντως εμένα δουλεύει μια χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα το πρωι αιτηση εγγραφης. Πήγε ο πελάτης και πήρε κλειδάριθμο κανονικά. Τώρα το συστημα μου λεει οτι δεν βρεθηκε αιτηση εγγραφης !!!! ΟΤΙ ΝΑ ΄ΝΑΙ λεμε !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά προβλήματα στις υποβολές δηλώσεων ...... είτε αυτές είναι στις Δου είτε μέσω τάξις .

Πολλοί φορολογούμενοι που κάνουν μόνοι τους δηλώσεις ή ακόμη και σε συναδέλφους έχουν φοβερές ελλείψεις ειδικά στη σωστή συμπλήρωση των τεκμηριών , με αποτέλεσμα να κολάει και η παραλάβη από τις ΔΟΥ .......

Δυστυχώς η μόνη λύση πλέον για να σωθεί ότι σώνεται είναι είτε η μεγάλη παράταση μέσω διαδικτύου και επιμένω στο 30/09 είτε δηλώσεις με πακέτα από λογιστικά γραφεία στις ΔΟΥ .....

Τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YΠοβολη οριστικης.. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Δεν ειμαι ο μόνος!!! :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΑΡΧΑΙΟΣ

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

καλα πάμε παληκάρια !!!!!!!!!

αντε να δεχτώ ότι σημερα έχουν απεργία (απο χθες το βραδυ έβγαζε αυτο το μήνυμα, αλλα ο νυχτοφυλακας που να ξέρει να διορθώσει ......) αυριο τι θα βγάζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια..

δεν ξέρω αν φταίει η εγγύτητα στο κέντρο, η dsl που χρησιμοποιώ, ή το καλό το ριζικό μου.. :P

πάντως εμένα δουλεύει μια χαρά..

Γενικά και μένα τις 2 τελευταίες μέρες πάει αρκετά καλά με μικρά κρούσματα μη εκτύπωσης εκκαθαριστικών..

παιδιά αυτό ήταν, μόνο ο Σούλης και εγώ παίρνουμε bandwith από το taxis γιατί τους έχουμε λαδώσει, οι υπόλοιποι την πατήσατε...laugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΠΙΙΙΙΙΙΠΠΠΠ

Εκανα το πρωι αιτηση εγγραφης. Πήγε ο πελάτης και πήρε κλειδάριθμο κανονικά. Τώρα το συστημα μου λεει οτι δεν βρεθηκε αιτηση εγγραφης !!!! ΟΤΙ ΝΑ ΄ΝΑΙ λεμε !!

ΤΑΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ,ΑΥΤΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΓΓ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΣΤΟ TAXIS.ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΟΥΔΕΙΣ ΤΟ ΜΠΙ ΜΠΙΠ...ΜΠΑΧΑΛΟ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BR clear=all>

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΓΙΑΝΝΗΣ

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

--------------------------------------------------------------------------------

Oracle-Application-Server-10g/10.1.2.3.0 Oracle-HTTP-Server Server at webtax11.gsis.gr Port 7777

ΩΡΑΙΟ ΚΟΛΠΟ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, προσέξτε πολύ τα προγράμματα antivirus και Firewall που χρησιμοποιείται.

Εγώ ότι προβλήματα είχα και μου έβγαζε τέτοιους κωδικούς ήταν τελικά από εκεί. Μπήκα στο πρόγραμμα (Zone Αlarm) και δήλωσα οκ για αποστολές κλπ εντύπων και οτιδήποτε αφορά Taxis/Data και πλέον εδώ και μια βδομάδα πάει σφαίρα και τυπώνει άμεσα και κάνει και τοστ (φτου-φτου-φτου σκόρδα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Δ Η Μ Η Τ Ρ Η Σ  GREECE EUROPE

οτι πιο ουσιωδες, χρησιμο,αποτελεσματικο,υγιες για τ επαγγελμα, την υγεια μας, τα νευρα μας και την καλη συνεργασια με τις υπηρεσιες του Υπουργειου, ειναι πιστευω ακραδαντα, το ΘΕΜΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ οπως π.χ. είπε ο συναδερφος μεχρι 30/9.

Τετοια αιτηματα πρεπει να διεκδικησουμε .Οχι 15 και 20 ημερων .

Πιστευω οτι ανεξαρτητα απο την καλη κακη ή απαραδεκτη λειτουργια του συστηματος αυτο πρεπει να ζητησουμε.

Γιατι οκ! Αντε και λειτουργει εξαιρετικα απο δω και περα το συστημα .

Εστω και ετσι προλαβαινουμε κανοντας σωστη υποβολη και σωστα τη δουλεια μας? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Απο ΤΩΡΑ ουσιαστικη διεκδικηση παρατασης απο τους συνδικαλιστες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...