Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα (ξανά).

Εγώ έχω άλλη μια προθεσμία η οποία όμως δεν παίρνει παράταση.

Την επόμενη εβδομάδα έχουμε γενητούρια.

Την επόμενη εβδομάδα λήγουν όλα (Εκκαθαριστικές / Δηλώσεις / ΙΚΑ -ΣΙΚΑ- ΜΙΚΑ)

Ζήτω η τρέλα

Εγω το περιμενω πο πιτσιρικι το Σεπτεμβρη. Φυσικα και υπολογισα στη συληψη να μην εχω καμια υποχρεωση οταν θα γεννηθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το περιμενω πο πιτσιρικι το Σεπτεμβρη. Φυσικα και υπολογισα στη συληψη να μην εχω καμια υποχρεωση οταν θα γεννηθει

μην λες μεγαλα λογια.....

εγω δεν ειχα κανει κανενα υπολογισμο και γεννηθηκε αυγουστο και μαλιστα οταν ειχα καλοκαιρινη αδεια.

με το καλο και να ειναι γερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανησυχειτε, αμα συνεχισει ετσι η δουλεια δεν θα προλαβαινετε να συλλαβετε ...

αλλο τι θ ακουσουμε , αντι να προσαρμοσουμε τη δουλεια στην ζωη μας, προσαρμοζουμε τη ζωη μας στη δουλεια....

βρε εδω ηρθαμε για να ζησουμε , οχι για να δουλευουμε ...

η αναμονη μπροστα στην οθονη κανει κακο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είστε καλά για τις ευχές σας.

Απλά μέσα σε όλα (γιατροί , εξετάσεις , ξανά γιατροί , χαρά , αγωνία , άγχος για τα αποτελέσματα των εξετάσεων , χαρά για τα αποτελέσματα των εξετάσεων κτλ) βλέπω τις προάλες στην τηλ/ση αυτόν το απίθανο τυπάκο , που έχουν βάλει εκεί στο taxis , με ύφος που θα το ζήλευε και ο Στρος Καν , να λέει ότι όλα καλά και όλα ωραία

Όλα είναι στα κόκκινα αυτή την περίοδο και στο taxis χτενίζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είστε καλά για τις ευχές σας.

Απλά μέσα σε όλα (γιατροί , εξετάσεις , ξανά γιατροί , χαρά , αγωνία , άγχος για τα αποτελέσματα των εξετάσεων , χαρά για τα αποτελέσματα των εξετάσεων κτλ) βλέπω τις προάλες στην τηλ/ση αυτόν το απίθανο τυπάκο , που έχουν βάλει εκεί στο taxis , με ύφος που θα το ζήλευε και ο Στρος Καν , να λέει ότι όλα καλά και όλα ωραία

Όλα είναι στα κόκκινα αυτή την περίοδο και στο taxis χτενίζονται

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ !!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

207545_159810710745826_100001506946421_342130_112539_n.jpg

H Ρωσίδα Κοντακόβα Pro, πάντα ενήμερος, θα πάμε παρέα Βαρκελώνη.

Από πίσω από τις κοπελιές να μπαίνετε για να βγάλετε φωτογραφία, από πίσω.................

Χαλάτε τη θέα.........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους,

σήμερα συνέβη κάτι κορυφαίο!!!! Λέω κι εγώ ας πάω εφορία να πάρω τον πολυπόθητο κλειδάριθμο τώρα που θα έχει ησυχία.... αμ δε!!!!!!!η αγαπητή υπάλληλος εφοριακός, δεν ξέρω τι στο καλό έγραφε τόσες ωρες στο pc της και στο τέλος μου λέει...δυστυχώς πρέπει να κάνεις αίτηση στο taxisnet για νέα εγγραφή γιατί χάθηκαν οι κωδικοί σου!!!!!!!!!!!!!! έλεος , είχα τους κωδικούς μου τόσα χρόνια τώρα, και σ'ένα δευτερόλεπτο μου έχασε τα πάντα..... κι όταν ρώτησα πώς θα στείλω φπα τώρα χωρίς κωδικούς,,,,, γέλαγεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! είναι κράτος αυτό, είναι υπευθυνότητα υπαλλήλων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους,

σήμερα συνέβη κάτι κορυφαίο!!!! Λέω κι εγώ ας πάω εφορία να πάρω τον πολυπόθητο κλειδάριθμο τώρα που θα έχει ησυχία.... αμ δε!!!!!!!η αγαπητή υπάλληλος εφοριακός, δεν ξέρω τι στο καλό έγραφε τόσες ωρες στο pc της και στο τέλος μου λέει...δυστυχώς πρέπει να κάνεις αίτηση στο taxisnet για νέα εγγραφή γιατί χάθηκαν οι κωδικοί σου!!!!!!!!!!!!!! έλεος , είχα τους κωδικούς μου τόσα χρόνια τώρα, και σ'ένα δευτερόλεπτο μου έχασε τα πάντα..... κι όταν ρώτησα πώς θα στείλω φπα τώρα χωρίς κωδικούς,,,,, γέλαγεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! είναι κράτος αυτό, είναι υπευθυνότητα υπαλλήλων?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΠΕΛΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν πάω....

Να κατέβεις και εσύ, μπας και βρεθούμε για κανά καφέ..........

Εγώ καλέ μου κατεβαίνω, εσύ σαν μεγαλολογιστής που είσαι δεν καταδέχεσαι να πηγαίνεις σε υπηρεσίες πλέον...! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό από μακριά στη photo μοιάζει με το beach bar στη βόρεια παραλία στο Γαιδουρονήσι

Εκεί είναι... :D

Δεν είναι φανταστικά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΨΙΝ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Ε5 ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 100 ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ,ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ , ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΙΚΑΡΩ;;;;;2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΠΑΡΕΠΕΜΨΕ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ<br>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους,

σήμερα συνέβη κάτι κορυφαίο!!!! Λέω κι εγώ ας πάω εφορία να πάρω τον πολυπόθητο κλειδάριθμο τώρα που θα έχει ησυχία.... αμ δε!!!!!!!η αγαπητή υπάλληλος εφοριακός, δεν ξέρω τι στο καλό έγραφε τόσες ωρες στο pc της και στο τέλος μου λέει...δυστυχώς πρέπει να κάνεις αίτηση στο taxisnet για νέα εγγραφή γιατί χάθηκαν οι κωδικοί σου!!!!!!!!!!!!!! έλεος , είχα τους κωδικούς μου τόσα χρόνια τώρα, και σ'ένα δευτερόλεπτο μου έχασε τα πάντα..... κι όταν ρώτησα πώς θα στείλω φπα τώρα χωρίς κωδικούς,,,,, γέλαγεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! είναι κράτος αυτό, είναι υπευθυνότητα υπαλλήλων?

2 φορές μου το έκαναν αυτό... Ευτυχώς τα έχω καλά με την τεχνολογία και επιτόπου με το κινητό έκανα νέα αίτηση και πήρα τον κλειδάριθμο... Στα @@ αυτοί...Αυτοί θα περιμένουν με τις ώρες στις ουρές???

Αυτό συμβαίνει γιατί για κάποιο λόγο δεν πάτησε εκτύπωση του χαρτιού που λέει τον κλειδάριθμο παρα μόνο την εκτύπωση ΔΟΥ και αν βγεί απο εκεί δεν έχει δυνατότητα να δώσει ξανά εκτύπωση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανησυχειτε, αμα συνεχισει ετσι η δουλεια δεν θα προλαβαινετε να συλλαβετε ...

αλλο τι θ ακουσουμε , αντι να προσαρμοσουμε τη δουλεια στην ζωη μας, προσαρμοζουμε τη ζωη μας στη δουλεια....

βρε εδω ηρθαμε για να ζησουμε , οχι για να δουλευουμε ...

η αναμονη μπροστα στην οθονη κανει κακο ....

[/quot

θάμπς απ... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανησυχειτε, αμα συνεχισει ετσι η δουλεια δεν θα προλαβαινετε να συλλαβετε ...

αλλο τι θ ακουσουμε , αντι να προσαρμοσουμε τη δουλεια στην ζωη μας, προσαρμοζουμε τη ζωη μας στη δουλεια....

βρε εδω ηρθαμε για να ζησουμε , οχι για να δουλευουμε ...

η αναμονη μπροστα στην οθονη κανει κακο ....

[/quot

θάμπς απ... :blink:

Βασιλη, τι γλωσσα μιλας ? να ψαξω τη μεταφραση tongue.giflaugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΑΝΩΝΥΜΑ

ΕΙΔΑΤΕ ΒΡΕ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ????ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΠΟ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ. :P

ΕΩΣ 29/04/2011.............ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ ΕΩΣ ΤΗΝ ΑΠΙΘΑΝΗ 05/05/2011

ΒΡΕ ΔΕ ΠΑΝ ΝΑ ΑΠΑΥΤΩΘΟΥΝ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝ

ΘΕΜΑ: Υποβολή δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος οικονομικού έτους 2011 με γεωργικό εισόδημα ή εισόδημα από εκμίσθωση ή δωρεάν παραχώρηση γεωργικής γης και υπόχρεων της παραγ.4 του άρθρου 2 του ν. 2238/1994.

Σχετικά με το παραπάνω θέμα και στα πλαίσια της εξυπηρέτησης των φορολογουμένων, γίνονται δεκτά τα ακόλουθα:

1 .Οι δηλώσεις φορολογίας εισοδήματος οικονομικού έτους 2011 με γεωργικό εισόδημα ή εισόδημα από εκμίσθωση ή δωρεάν παραχώρηση γεωργικής γης που υποβάλλονται στις ΔΟΥ και η προθεσμία υποβολής τους αρχίζει στις 18 Απριλίου 2011 και ολοκληρώνεται μέχρι 5 Μαΐου 2011, μπορεί να υποβάλλονται στις ΔΟΥ, ανεξάρτητα από τον Α.Φ.Μ., χωρίς κυρώσεις, μέχρι την καταληκτική ημερομηνία της κατηγορίας αυτής, δηλαδή μέχρι 5 Μαΐου 2011.

2. Οι υπόχρεοι της παραγ .4 του άρθρου 2 του ν. 2238/1994 (Ο.Ε,, Ε Ε., κοινωνίες αστικού δικαίου κ.τ.λ.) ανεξαρτήτως κατηγορίας βιβλίων του Κ.Β.Σ. και ανεξαρτήτως Α.Φ.Μ., μπορούν να υποβάλλουν τη δήλωση φορολογίας εισοδήματος οικονομικού έτους 2011 στην αρμόδια Δ.Ο.Υ. μέχρι και τις 29/4/2011.

Οι δηλώσεις των παραπάνω υπόχρεων μπορεί να υποβληθούν και μέσω διαδικτύου μέχρι και τις 29/4/2011 με καταβολή του φόρου την ίδια ημέρα.

Μα είναι δυνετόν να είναι με τα καλά τους???Τόσο μα τόσο εκτός πραγματικότητας???Ρε ποιοι είναι οι αυτοί οι άσχετοι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μην σκοτώνεστε.. taxisnet καπούτ..

Forbidden

You are not authorised to access this resource on the server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μην σκοτώνεστε.. taxisnet καπούτ..

αληθειαααααααααα ??????????

τελεια !!!!!

να μην παω στο γραφειο ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς μαζεύουμε για να φύγουμε .. κι εσύ τώρα θα πας.. :o

Περιμένεις να φύγουν όλοι για νάχεις άπλα.. :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς μαζεύουμε για να φύγουμε .. κι εσύ τώρα θα πας.. :o

Περιμένεις να φύγουν όλοι για νάχεις άπλα.. :angry:

σημερα οι νοικοκυρες βαφουν αυγα , μεχρι και ειδικη αδεια εχουν γι αυτο οι γυναικες στο δημοσιο .... tongue.giflaugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...........ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟ ΦΠΑ ΖΗΤΑΝΕ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ (ΟΤΑΝ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙΣ ΦΠΑ ΧΡΕΩΣΤΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ...ΤΥΠΩΣΕ ΤΟ ) ΚΑΙ Μ'ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ

[quote name='MARIAM' timestamp='1303287660' post='396199'

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΟ ΦΠΑ ΜΕΣΩ PHONEBANKING ΜΕ ΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ. ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΕΝΑΝ ΚΩΔΙΚΟ. ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣΠΟΙΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ???? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...