Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βάλε το wall paper.. δεν είναι ανάγκη να το βλέπουμε κι εμείς και να σκανδαλιζόμαστε. είμαστε 2 χιλιόμετρα από τη θάλασσα και από ότι φαίνεται θα την δούμε σε 2,5 μήνες από κοντά. Ναι πατριώτης είμαι.. άντε να ανεξαρτητοποιηθούμε από την Ελλάδα και να έχουμε ένα κράτος χωρίς φόρους και φυσικά χωρίς λαμόγια λογιστές.

Μ' αρέσει να σκανδαλίζω τους άλλους...! ;)

Προτείνω να πας μια βόλτα για καφεδάκι να ξεσκάσεις, αφού δουλειά έτσι κι αλλιώς δεν γίνεται...

Και να χάσουμε τα τόσα προνόμια που έχουμε κατακτήσει με την ένταξη μας;! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας λέτε ότι παίρνεται τηλέφωνο αλλά δεν μας λέτε τι σας απαντάνε.

Αν διααβάσεις λίγο πιο πίσω δεν θα έχεις απορίες...

Εγραψα για απαντήσεις, απλά δεν ήθελα μέρα που είναι, να τους βρίσω στο τηλέφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διααβάσεις λίγο πιο πίσω δεν θα έχεις απορίες...

Εγραψα για απαντήσεις, απλά δεν ήθελα μέρα που είναι, να τους βρίσω στο τηλέφωνο...

Ναι γιατί αν τους έβριζες....στου κουφού τη πόρτα....δεν ιδρώνει τ' αυτί κανενός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω περιμενα αρκετα για να κανω εισοδο στο taxis μου εβγαλε αυτο το μυνημα συναδελφοι....

Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 5 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Oct 28 2009 23:22:51

Change Number: 1013

και εγω μολις τωρα πηγα να στειλω ενα Ε5 και μου βγαζει τα κάτωθι!!

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά εινα τα όμορφα ,

και διεθνες μήτινγκ.......

θα σκάσει ο προο απο την ζήλεια του .

:D :D

Και που να ΄βλεπε και τα Ρωσιδάκια που κάναμε την απονομή, φιλάκια αγκαλίτσες dry.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά εινα τα όμορφα ,

και διεθνες μήτινγκ.......

θα σκάσει ο προο απο την ζήλεια του .

:D :D

...Eμαθα ότι στο κατάμεστο γυμναστήριο της «Τέντας», στο Ανατολικό Κέντρο της Καλαμάτας ...Εμάγευσε η Ρωσίδα Κοντακόβα...Εεεεε Μήτσο !!!

ΥΓ: Εισιτήριο για Βαρκελώνη βρήκαμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω της εξαιρετικής πελατείας μας εμείς κλείνουμε κατά κεί , μπορεί λεφτά να μη μπαίνουν αλλά τα τυχερά μας τα έχουμε , σκότσια κυρίως και μάλιστα από τα καλά και τα σπάνια αν κρίνουμε από ........... γευσιγνώστες πελάτες που τα ξερογλύφοντε , το κακό είναι ότι είμαστε στα κλασσικά ελληνικά ποτά και πάνε χαμένα , δηλαδή κρασόμπυρα και παλιοβότκες ......

Θα βγάλουμε και αφίσα ότι μετά τις 22.00 το πρώτο ποτό δωρεάν , στο δεύτερο θα τους λέμε και το μπουγιουρντί (και ναι θα είναι ψιλομπόμπα ) :D ........

Οπότε βλέπω να γίνεται κοσμοσυρόη στις δηλώσεις , δηλαδή στις 30/09/2011 B)

Τελικά στείλατε τίποτα στο taxis ?????

Μην ξεχάσεις να δηλώσεις τους νέους ΚΑΔ για όλες αυτές τις νέες δραστηριότητες που θα παρέχεις. tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω της εξαιρετικής πελατείας μας εμείς κλείνουμε κατά κεί , μπορεί λεφτά να μη μπαίνουν αλλά τα τυχερά μας τα έχουμε , σκότσια κυρίως και μάλιστα από τα καλά και τα σπάνια αν κρίνουμε από ........... γευσιγνώστες πελάτες που τα ξερογλύφοντε , το κακό είναι ότι είμαστε στα κλασσικά ελληνικά ποτά και πάνε χαμένα , δηλαδή κρασόμπυρα και παλιοβότκες ......

Θα βγάλουμε και αφίσα ότι μετά τις 22.00 το πρώτο ποτό δωρεάν , στο δεύτερο θα τους λέμε και το μπουγιουρντί (και ναι θα είναι ψιλομπόμπα ) :D ........

Οπότε βλέπω να γίνεται κοσμοσυρόη στις δηλώσεις , δηλαδή στις 30/09/2011 B)

Ολική εξυπηρέτηση του πελάτη, οικονομίες φάσματος, κάθετη ανάπτυξη, και δε συμμαζεύεται...

Σας βρίσκω πανέτοιμους, στη δύσκολη εποχή που διανύουμε, να δρέψετε δάφνες χάριν του μοντέρνου τρόπου σκέψης και της ανταγωνιστικότητας την οποία διαθέτετ :D ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας και τις δικές μου;;;; Εεεε φανταστικέ λογιστή;;;; :P

Τίποτα δεν πάω....

Να κατέβεις και εσύ, μπας και βρεθούμε για κανά καφέ..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρέσει να σκανδαλίζω τους άλλους...! ;)

Προτείνω να πας μια βόλτα για καφεδάκι να ξεσκάσεις, αφού δουλειά έτσι κι αλλιώς δεν γίνεται...

Και να χάσουμε τα τόσα προνόμια που έχουμε κατακτήσει με την ένταξη μας;! :P

Αυτό από μακριά στη photo μοιάζει με το beach bar στη βόρεια παραλία στο Γαιδουρονήσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με το συμπάθεια........αλλα χ_στηκα!!

μετα απο 20 χρόνια στην δουλειά........επιλέγω να κάνω εγω κουμάντο στην ζωή μου!!

lexotanil....τελος!!

Μάλλον έχεις πολλά λεφτά για τα πρόστιμα που θα πέσουν αν δεν πάρουν παράταση.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις πολλά λεφτά για τα πρόστιμα που θα πέσουν αν δεν πάρουν παράταση.... :lol::lol::lol::lol::lol:

μετα απο εικοσι χρονια στη δουλεια απλα μπορεις να εισαι σιγουρος οτι θα δωσουν παραταση .....

ηδη δωσαν για τις εκκαθαριστικες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

----------------------------

Ενεργοποίηση Λογαριασμού

Θα μπείς με τους ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ , θα βάλεις & τον Κλειδάριθμο που σου δώσανε....

και θα σου ζητήσει να αλλάξεις , να βάλεις ΝΕΟ Κωδικό.

Μετά θα μπείς ΚΑΝΟΝΙΚΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Αυτό ακριβώς : δεν με αφήνει να μπω με τους παλιούς κωδικούς!!!

Μου στέλνει μύνημα λάθους.

(Εκτός εαν εννοείτε αυτούς που πρωτο-έδωσε το taxisnet και θα πρέπει να ψάξω στα αρχεία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο εικοσι χρονια στη δουλεια απλα μπορεις να εισαι σιγουρος οτι θα δωσουν παραταση .....

ηδη δωσαν για τις εκκαθαριστικες.....

Βρε και γω πιστεύω οτι θα δώσουν αλλά δεν μπορώ να το ρισκάρω.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς : δεν με αφήνει να μπω με τους παλιούς κωδικούς!!!

Μου στέλνει μύνημα λάθους.

(Εκτός εαν εννοείτε αυτούς που πρωτο-έδωσε το taxisnet και θα πρέπει να ψάξω στα αρχεία)

Πρέπει να πας εκεί που λεει ενεργοποίηση λογαριασμού και εκεί να βάλεις τους παλιούς κωδικούς με τους κλειδαρίθμους και εκεί θα γίνει ενεργοποίηση...

https://www1.gsis.gr/registration/registration-flow.htm?_flowExecutionKey=_c6CB45B2B-A54C-7201-D4B6-90D11E92F059_kD01E331F-4C22-CED3-CB85-EF149E6D95A5

Οι σύνδεσμοι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη σωτηρης_44

κυριοι δεν θα κανουμε πασχα στα γραφεια μας.Η ζωη περνα και χανεται ! :rolleyes:

περιμενουμε παραταση .Μην τρλαθουμε κι ολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις πολλά λεφτά για τα πρόστιμα που θα πέσουν αν δεν πάρουν παράταση.... :lol::lol::lol::lol::lol:

ή στα πρόστιμα θα φάω τα λεφτά μου ή στα χάπια!!

και σκέφτηκα το εξής!!

αν δεν καταφέρω να αποφύγω τα πρόστιμα........κάθε μέρα θα πηγαίνω με μία δήλωση.....θα κόβω το διπλότυπο πληρωμής και.......θα φεύγω χωρίς να το πληρώσω!!

κάθε μεσημέρι το ταμείο τους θα ειναι σκ@τ@ και δεν θα μπορούν να το κλείσουν με την καμία!!

μετα απο 5-6 φορές , θα αρχίσουν να μου τις παραλαμβάνουν χωρίς πρόστιμο μόνο και μόνο για να αποφύγουν την ταλαιπωρία???

καλό το κόλπο???? :P:P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή στα πρόστιμα θα φάω τα λεφτά μου ή στα χάπια!!

και σκέφτηκα το εξής!!

αν δεν καταφέρω να αποφύγω τα πρόστιμα........κάθε μέρα θα πηγαίνω με μία δήλωση.....θα κόβω το διπλότυπο πληρωμής και.......θα φεύγω χωρίς να το πληρώσω!!

κάθε μεσημέρι το ταμείο τους θα ειναι σκ@τ@ και δεν θα μπορούν να το κλείσουν με την καμία!!

μετα απο 5-6 φορές , θα αρχίσουν να μου τις παραλαμβάνουν χωρίς πρόστιμο μόνο και μόνο για να αποφύγουν την ταλαιπωρία???

καλό το κόλπο???? :P:P:P

χαχαχαχαχααχαχχαχα Καλό..... Πραγματικά ωραίο.... Λοιπόν εγώ λέω να το τηρήσουμε όλοι αυτό...Τότε να δείς τι έχει να γίνει....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα (ξανά).

Εγώ έχω άλλη μια προθεσμία η οποία όμως δεν παίρνει παράταση.

Την επόμενη εβδομάδα έχουμε γενητούρια.

Την επόμενη εβδομάδα λήγουν όλα (Εκκαθαριστικές / Δηλώσεις / ΙΚΑ -ΣΙΚΑ- ΜΙΚΑ)

Ζήτω η τρέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα (ξανά).

Εγώ έχω άλλη μια προθεσμία η οποία όμως δεν παίρνει παράταση.

Την επόμενη εβδομάδα έχουμε γενητούρια.

Την επόμενη εβδομάδα λήγουν όλα (Εκκαθαριστικές / Δηλώσεις / ΙΚΑ -ΣΙΚΑ- ΜΙΚΑ)

Ζήτω η τρέλα

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !!!!!!!!! :):)

Πάντως είναι αυτό που ειπώθηκε και από άλλους συναδέλφους , αν τυχόν για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορείς να είσαι στο γραφείο σου ειδικά τέτοιες εποχές μετρά πρόστιμα , θα έπρεπε τουλάχιστον να υπάρχει κάποιος τρόπος έτσι ώστε για λόγους ανωτέρας βίας να υπήρχε πρόβλεψη έτσι ώστε να μην τρελενόταν στα πρόστιμα και στη ξεφτίλα ο λογιστής . Μεγάλο θέμα και τρομερά σημαντικό .

Πάντως αγαπητέ φίλε και συνάδελφε εννοείτε ότι τα παρατάς όλα και σε περίπτωση που μπούν πρόστιμα θα πρότεινα να κάνουμε ρεφενέ ........ :)

Και πάλι μπράβο σας .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα (ξανά).

Εγώ έχω άλλη μια προθεσμία η οποία όμως δεν παίρνει παράταση.

Την επόμενη εβδομάδα έχουμε γενητούρια.

Την επόμενη εβδομάδα λήγουν όλα (Εκκαθαριστικές / Δηλώσεις / ΙΚΑ -ΣΙΚΑ- ΜΙΚΑ)

Ζήτω η τρέλα

Ασε μας ρε συνάδερφε , που θα ασχοληθείς με τον μ@λ@κ@ τον Γιωργάκη ....και δεν θα χαρείς την γέννηση του παιδιού σου!!!

Μονο χαρές να μπαίνουν στο σπιτικό σας!!

Με το καλό να το δεχτείτε!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω το παιδι μου μπηκε στο νοσοκομειο με πνευμονια και γω ετρεχα πανικοβλητη να τελειωσω τις εκκαθαριστικες, αρων αρων τις εστειλα. Ουτε να αρρωστησουμε δεν επιτρεπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Eμαθα ότι στο κατάμεστο γυμναστήριο της «Τέντας», στο Ανατολικό Κέντρο της Καλαμάτας ...Εμάγευσε η Ρωσίδα Κοντακόβα...Εεεεε Μήτσο !!!

ΥΓ: Εισιτήριο για Βαρκελώνη βρήκαμε ?

207545_159810710745826_100001506946421_342130_112539_n.jpg

H Ρωσίδα Κοντακόβα Pro, πάντα ενήμερος, θα πάμε παρέα Βαρκελώνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...