Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μπαινω στο taxisnet εκει που λεει ημερομηνιες υποβολης δηλωσεων 2011 (http://www.gsis.gr/prothesmies/proth_eisod_2011.html) και στα αρχεια που εχει οι προσθεμιες ξεκινουν απο 18/4 και συνεχιζει........ενω το αρθρο που γραψατε εδω http://www.taxheaven.gr/laws/circular/index/circular/11819#fisatomikes

λεει 4 μαη ολα.....

τι γινεται, δεν τις εχουν αλλαζει στο taxisnet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράταση

1.η επιμήκυνση του (κανονικού, αρχικού, προκαθορισμένου) χρόνου διάρκειας, ισχύος

2. το χρονικό διάστημα πέρα από το κανονικό, το καθορισμένο

συστημα

1.σύνολο από σώματα, πράγματα, έννοιες ή διαδικασίες που βρίσκονται σε αλληλεξάρτηση, έτσι ώστε κάθε μεταβολή στο ένα από αυτά να έχει επίδραση σε ένα ή σε όλα τα άλλα

2.σύνολο ομοειδών οργάνων ή ιστών που, σε συνεργασία μεταξύ τους, εκτελούν μια ορισμένη λειτουργία σε ένα ζωντανό οργανισμό

3.σύνολο στοιχείων που συνδέονται μεταξύ τους, με βάση κοινά αποδεκτούς κανόνες, και που χρησιμοποιούνται για να διευκολύνουν τις ανάγκες επικοινωνίας των ανθρώπων

4.σύνολο στοιχείων που τα έχουν ταξινομήσει ή κατατάξει

5.μέθοδος που στηρίζεται σε αριθμητικούς συνδυασμούς και που εφαρμόζεται σε τυχερά παιχνίδια προγνώσεως (αυτο ειναι η μεθοδος του Taxis Net-πρεπει να κανουμε προγνωστικα το ποτε θα ξεμπλοκαρει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποβολή δήλωσης όταν τα εισοδήματα προέρχονται από:

1. Από εκμίσθωση ακινήτων.

2. Από κινητές αξίες (μερίσματα Α.Ε.)

3. Από συμμετοχή σε Ε.Π.Ε. ο Ισολογισμός των οποίων εγκρίθηκε μέσα στο 2010.

4. Από ατομική επιχείρηση, ή ελευθέριο επάγγελμα η οποία δεν τηρεί βιβλία ή τηρεί βιβλία πρώτης ή δεύτερης κατηγορίας του Κ.Β.Σ.

5. Κάτοχοι (Ι.Χ αυτοκινήτου, σκάφους, αεροσκάφους κλπ.), εφόσον δεν απαλλάσσονται για την τεκμαρτή δαπάνη διαβίωσης ή τους βαρύνει το τεκμήριο αγοράς τους.

Επικοινωνια με το υπουργειο προ δεκαλεπτου : μεσω Δ.Ο.Υ. απο 18/04/2011, μεσω taxis εως 5 μαιου ανεξαρτητως Α.Φ.Μ.

τους παρεθεσα την ΠΟΛ 1055/24.3.2011

ΤΗΛ 210 33 75 059-060-061

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώ πω πω πω !!!!!!!!

Τί σόι άνθρωποι είμαστε εμείς μωρέ ! !!!!!!!

Αχάριστοι και γκρινιάρηδες

Τους αδικούμε τους ανθρώπους

Γιατί ?

Πρώτον :

Σήμερα έλαβα το ακόλουθο mail

Καλώς ήρθατε στο TAXISnet!

Σας ενημερώνουμε πως η αίτηση επανένταξης σας έχει εγκριθεί.

Υπενθυμίζουμε ότι το username σας είναι user3543100578

Για να ενεργοποιήσετε το λογαριασμό σας παρακαλώ πατήστε τον σύνδεσμο Ενεργοποίηση λογαριασμού TAXISnet και ακολουθήστε τις οδηγίες που δίνονται εκεί. Εάν ο παραπάνω σύνδεσμος δεν λειτουργεί αντιγράψτε τη διεύθυνση:

http://www1.gsis.gr/...nActivation.htm στον browser σας.

Ευχαριστούμε

Εχει καμμιά σημασία που εγώ δεν υπέβαλλα καμμία αίτηση και αγνοώ παντελώς οτι το username σας είναι user3543100578 ?

Δεύτερον :

Ενώ χθέςήθελα να τυπώσω το σημείωμα της δόσης της περαίωσης αλλά δεν μπορούσα να μπώ κάν , και μου έλεγαν οτι ο κωδικός μου έχει κλειδωθεί και να επικοινωνίσω με τον διαχειριστή του συστήματος,

Σήμερα με έβαλε κανονικά - κανονικότατα,

Εχει καμμιά σημασία οτι το PDF που έβγαλε οταν έδωσα εκτύπωση , ήταν μια λευκή σελίδα με τρεις τελείες ???

Κι εμένα που έστειλαν τέτοια μηνυματάκια με άγνωστα username. Ομολογώ πως στην αρχή ψαχνόμουν και αλλά πλέον αγνοώ ότι κι αν λαμβάνω από αυτούς. (γιατί είναι και επίμονοι και συνεχίζουν να στέλνουν!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να σημειώσω ότι δεν συμφωνούμε όλοι στο 30/06 .

Ο γράφων υποστηρίζει θερμά το 30/09/2011 ........

Κατά τα λοιπά και με μια πιο ήρεμη ματιά .

Ουδείς αμφισβητεί ότι:

1)το σύστημα είναι τουλάχιστον μη λειτουργικό ,

2) οι καταληκτικές ημηρομηνίες απλά δεν μπορούν να είναι εφικτές

Από εκεί και πέρα , δεν είναι δυνατό ο κ.Γενικός να βγεί και να πει ότι υπάρχουν προβλήματα και θα δωθούν παρατάσεις και αυτό για τον απλούστατο λόγο ότι όλοι θα πέσουν πάνω τους να τους φάνε και ότι όλοι θα τα αφήσουμε πάλι τελευταία στιγμή , προσωπικά επιμένω και υποστηρίζω ότι είναι επιτακτική ανάγκη να γίνουν ΟΛΕΣ οι δηλώσεις ηλεκτρονικά αλλά σίγουρα όχι σε αυτές τις ημερομηνίες και σίγουρα όχι σε αυτό το θολό τοπίο όσον αφορά τις ευθύνες μας και αδυνατώ να κατανοήσω τι λογική του φακέλου των αποδείξεων , πολύ απλά θα φλωμόσουν οι ΔΟΥ από άχρηστο χαρτί .....

Με λίγα λόγια κατανοώ απόλυτα και τον κ.Γενικό και τη Διοίκηση, με στεναχωρεί όμως το γεγονός

ότι αυτοί δεν κατανοούν τους προβληματισμούς μας , όχι ότι εμείς είμαστε οι καλοί και αυτοί οι κακοί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΘΗΝΑ 20-04-2011

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Άμεση ήταν η αντίδραση του Υπουργείου Οικονομικών και του αρμόδιου Υφυπουργού Οικονομικών κ. Δημητρίου Κουσελά τόσο στην υλοποίηση της σύγκλισης της 12ης Ολομέλειας των Προέδρων της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. στις 18/4 όσο και στην κοινοποίηση των αιτημάτων της, για νέες καταληκτικές ημερομηνίες, στις 19/4.

Αρχικά ζήτησε συνάντηση με το Δ.Σ. για 19/4 στις 13.00 αλλά λόγω αντικειμενικής αδυναμίας από την πλευρά μας η συνάντηση προσδιορίσθηκε και πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 11.00.

Παρόντες στην συνεδρίαση, διάρκειας 1,50 ώρας, ήταν εκ μέρους του Υπουργείου ο Υφυπουργός Οικονομικών κ. Δημήτριος Κουσελάς, ο Γεν. Γραμματέας Φορολογικών & Τελωνειακών Θεμάτων κ. Γιάννης Καπελέρης, ο Γενικός Διευθυντή Φορολογίας κ. Δημήτριος Σταματόπουλος και ο σύμβουλος του Υφυπουργού κ. Αντ. Καραβοκύρης ενώ την Π.Ο.Φ.Ε.Ε. εκπροσώπησαν ο Α’ Αντιπρόεδρος κ. Βασίλειος Καμπάνης, ο υπεύθυνος τύπου κ. Γεώργιος Χριστόπουλος, ο Πρόεδρος της ΕΦΕΕ Αττικής κ. Νικόλαος Αυλωνίτης και ο Γεν. Γραμματέας της Ένωσης κ. Δημήτριος Τσαμόπουλος.

Το κυρίαρχο θέμα της συζήτησης ήταν η ανάλυση των προβλημάτων που δημιουργούν οι ασφυκτικές ημερομηνίες και τα εμπόδια που παρατηρούνται κατά την ηλεκτρονική υποβολή (ήδη σήμερα «έπεσαν» 2 από τους server της ΓΓΠΣ) και η εξεύρεση κοινά αποδεκτών και υλοποιήσιμων προθεσμιών ώστε, κατά το δυνατόν, να ικανοποιηθούν οι στόχοι όλων των πλευρών και να αποφευχθούν οι δίκαιες αντιδράσεις των Συναδέλφων.

Οι εκπρόσωποι του Υπουργείου μας διαβεβαίωσαν ότι θα προχωρήσουν πολύ σύντομα σε οριστικοποίηση και δημοσιοποίηση νέων καταληκτικών προθεσμιών ενώ οι εκπρόσωποί μας δήλωσαν ότι θα αναμένουν την δημοσιοποίησή τους για να τις αξιολογήσουν μαζί με όλους τους Συναδέλφους.

Ενημερωτικά ο Α’ Αντιπρόεδρος κ. Βασίλειος Καμπάνης συμμετέχει σήμερα στις 13.00 και στην αρμόδια ομάδα εργασίας για την κατάργηση του Κ.Β.Σ..

Με εκτίμηση

για το Δ.Σ.

Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας

Πανίδης Αβραάμ Πατέλης Γ. Νικόλαος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα που έστειλαν τέτοια μηνυματάκια με άγνωστα username. Ομολογώ πως στην αρχή ψαχνόμουν και αλλά πλέον αγνοώ ότι κι αν λαμβάνω από αυτούς. (γιατί είναι και επίμονοι και συνεχίζουν να στέλνουν!)

Παλουκάρια μου ..

Αυτά τα μηνυματάκια είναι διότι κάποιοι παλιοί σας πελάτες ή φίλοι και γνωστοί .. που είχαν πάρει κωδικό μέσω του mail σας ..

πήγαν να παραλάβουν κλειδάριθμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλουκάρια μου ..

Αυτά τα μηνυματάκια είναι διότι κάποιοι παλιοί σας πελάτες ή φίλοι και γνωστοί .. που είχαν πάρει κωδικό μέσω του mail σας ..

πήγαν να παραλάβουν κλειδάριθμο..

Δεν νομίζω να ισχύει αυτό καθότι το mail είναι νέο και δεν έχει συνδεθεί με παλιές αμαρτίες... Είναι όμως το τελευταίο που θα με απασχολήσει τώρα.

Και δεν είμαι "παλουκάρι" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΜΗΛΑΑΑΑ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ!

'ΟΧΙΙΙΙ !!!!!!!! βρε κοπέλα μου προς Θεού!!! :blink:

Για αυτούς που είπαν ότι φταίς εσύ!!! - ή μάλλον το σύστημά σου - πήγε το γνωμικό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'ΟΧΙΙΙΙ !!!!!!!! βρε κοπέλα μου προς Θεού!!! :blink:

Για αυτούς που είπαν ότι φταίς εσύ!!! - ή μάλλον το σύστημά σου - πήγε το γνωμικό!!!

ΕΝΤΑΞΕΙ! ΜΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ! ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΕΜΕΝΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μ' αρέσει... Να μην βάλω να κοιτάζω κάτι όμορφο τουλάχιστον σ' αυτόν τον υπολογιστή που μόνο εκνευρισμό μου προκαλεί τελευταία;

Πατριώτης είσαι;;;

βάλε το wall paper.. δεν είναι ανάγκη να το βλέπουμε κι εμείς και να σκανδαλιζόμαστε. είμαστε 2 χιλιόμετρα από τη θάλασσα και από ότι φαίνεται θα την δούμε σε 2,5 μήνες από κοντά. Ναι πατριώτης είμαι.. άντε να ανεξαρτητοποιηθούμε από την Ελλάδα και να έχουμε ένα κράτος χωρίς φόρους και φυσικά χωρίς λαμόγια λογιστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το επιβεβαιώνω και εγώ.......... :P

Ευχαριστώ Στεφανάκο!!!

Γιατί τριγυρίζεις εδώ εσύ και δεν στέλνεις τις δηλώσεις σου;;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Σταφανάκο!!!

Γιατί τριγυρίζεις εδώ εσύ και δεν στέλνεις τις δηλώσεις σου;;; :P

Περιμένω να ανοίξει η χειρόγραφη υποβολή......... Στη ΔΟΥ, στα σίγουρα........ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΡΕΣΚΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕΛΑΒΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΔΗΛΩΣΗ ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ,ΕΙΧΕ ΕΝΑΡΞΗ 8/11/10.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΠΑΡΕΛΑΒΑΒ ΚΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ Η ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΤΑΧΙΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ.ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον εννοούν

"Οι εκπρόσωποι του Υπουργείου μας διαβεβαίωσαν ότι θα προχωρήσουν πολύ σύντομα σε οριστικοποίηση και δημοσιοποίηση νέων καταΠληκτικών προθεσμιών"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΘΗΝΑ 20-04-2011

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Άμεση ήταν η αντίδραση του Υπουργείου Οικονομικών και του αρμόδιου Υφυπουργού Οικονομικών κ. Δημητρίου Κουσελά τόσο στην υλοποίηση της σύγκλισης της 12ης Ολομέλειας των Προέδρων της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. στις 18/4 όσο και στην κοινοποίηση των αιτημάτων της, για νέες καταληκτικές ημερομηνίες, στις 19/4.

Αρχικά ζήτησε συνάντηση με το Δ.Σ. για 19/4 στις 13.00 αλλά λόγω αντικειμενικής αδυναμίας από την πλευρά μας η συνάντηση προσδιορίσθηκε και πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 11.00.

Παρόντες στην συνεδρίαση, διάρκειας 1,50 ώρας, ήταν εκ μέρους του Υπουργείου ο Υφυπουργός Οικονομικών κ. Δημήτριος Κουσελάς, ο Γεν. Γραμματέας Φορολογικών & Τελωνειακών Θεμάτων κ. Γιάννης Καπελέρης, ο Γενικός Διευθυντή Φορολογίας κ. Δημήτριος Σταματόπουλος και ο σύμβουλος του Υφυπουργού κ. Αντ. Καραβοκύρης ενώ την Π.Ο.Φ.Ε.Ε. εκπροσώπησαν ο Α’ Αντιπρόεδρος κ. Βασίλειος Καμπάνης, ο υπεύθυνος τύπου κ. Γεώργιος Χριστόπουλος, ο Πρόεδρος της ΕΦΕΕ Αττικής κ. Νικόλαος Αυλωνίτης και ο Γεν. Γραμματέας της Ένωσης κ. Δημήτριος Τσαμόπουλος.

Το κυρίαρχο θέμα της συζήτησης ήταν η ανάλυση των προβλημάτων που δημιουργούν οι ασφυκτικές ημερομηνίες και τα εμπόδια που παρατηρούνται κατά την ηλεκτρονική υποβολή (ήδη σήμερα «έπεσαν» 2 από τους server της ΓΓΠΣ) και η εξεύρεση κοινά αποδεκτών και υλοποιήσιμων προθεσμιών ώστε, κατά το δυνατόν, να ικανοποιηθούν οι στόχοι όλων των πλευρών και να αποφευχθούν οι δίκαιες αντιδράσεις των Συναδέλφων.

Οι εκπρόσωποι του Υπουργείου μας διαβεβαίωσαν ότι θα προχωρήσουν πολύ σύντομα σε οριστικοποίηση και δημοσιοποίηση νέων καταληκτικών προθεσμιών ενώ οι εκπρόσωποί μας δήλωσαν ότι θα αναμένουν την δημοσιοποίησή τους για να τις αξιολογήσουν μαζί με όλους τους Συναδέλφους.

Ενημερωτικά ο Α’ Αντιπρόεδρος κ. Βασίλειος Καμπάνης συμμετέχει σήμερα στις 13.00 και στην αρμόδια ομάδα εργασίας για την κατάργηση του Κ.Β.Σ..

Με εκτίμηση

για το Δ.Σ.

Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας

Πανίδης Αβραάμ Πατέλης Γ. Νικόλαος

Την Κυριακή βρεθήκαμε με τον κο Κουσελά στο Διεθνές μήτινγκ Ρυθμικής Γυμναστικής στην Καλαμάτα, σε συζήτηση που είχαμε του έθεσα τα προβλήματα με τις ασφυκτικές προθεσμίες και πρέπει να πω ότι έδειξε κατανόηση, φαντάζομαι να το κάνει και πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έχουμε μεγάλη πλάκα.

Άλλοι δεν προλαβαίνουμε αυτά που λήγουν σήμερα (...ωπ έληξαν χτες), ταλαιπωρούμε τους εαυτούς μας και τις οικογένειες μας, έχουμε πελαγώσει και ξεχειλώνουμε τα όρια μας κάθε χρόνο και άλλοι απο εμάς στέλνουμε Ε9!!!!

Μάλλον κάτι δεν έχω κάνει καλά, καθόλου καλά, στη ζωή μου.

Καλή δύναμη σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο κουράγιο σε όλους!

Έστειλα πελάτη να πάρει κλειδάριθμο για κοινοπραξίες, ατομική κ ΕΕ.

Στο μεταξύ έστειλα μια μηδενική κ/ξια μέσω taxisnet με τους κωδικούς της, χωρίς πρόβλημα κ με απόδειξη.

Του πελάτη, του δώσανε κλειδάριθμο στην ΔΟΥ αλλά τώρα δεν ισχύουν τα username κ password που είχε!

Δηλ.δεν μπορώ να κάνω ενεργοποίηση του λογ/σμου γιατί γράφει "δεν έγινε τέτοια αίτηση"

Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία; Τα τηλ.του taxisnet προφανώς "μιλάνε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H O.E. έχει κάνει έναρξη 02/08/2010 και έχει ΖΗΜΙΑ.

Έχω υποβάλλει το Ε3 με τους Κωδικούς της Ο.Ε.

Και στη συνέχεια αδού έκανα εξουσιοδότηση στο δικό μου ΑΦΜ (ως Λογιστής), προσπαθώ για λογ/σμό του Πελάτη μου Ο.Ε. να μπώ στο Ε5. ....και μου βγάζει το Παρακάτω Μηνυμά....

"Δεν έχετε υποχρεώσεις υποβολής για το συγκεκριμένο έντυπο και για το διάστημα αναζήτησης υποχρεώσεων που επιλέξατε."

Τι κάνω ???? ...Το αντιμετώπισε κανείς???

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω να ανοίξει η χειρόγραφη υποβολή......... Στη ΔΟΥ, στα σίγουρα........ :)

Θα πας και τις δικές μου;;;; Εεεε φανταστικέ λογιστή;;;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο κουράγιο σε όλους!

Έστειλα πελάτη να πάρει κλειδάριθμο για κοινοπραξίες, ατομική κ ΕΕ.

Στο μεταξύ έστειλα μια μηδενική κ/ξια μέσω taxisnet με τους κωδικούς της, χωρίς πρόβλημα κ με απόδειξη.

Του πελάτη, του δώσανε κλειδάριθμο στην ΔΟΥ αλλά τώρα δεν ισχύουν τα username κ password που είχε!

Δηλ.δεν μπορώ να κάνω ενεργοποίηση του λογ/σμου γιατί γράφει "δεν έγινε τέτοια αίτηση"

Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία; Τα τηλ.του taxisnet προφανώς "μιλάνε"

----------------------------

Ενεργοποίηση Λογαριασμού

Θα μπείς με τους ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ , θα βάλεις & τον Κλειδάριθμο που σου δώσανε....

και θα σου ζητήσει να αλλάξεις , να βάλεις ΝΕΟ Κωδικό.

Μετά θα μπείς ΚΑΝΟΝΙΚΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Κυριακή βρεθήκαμε με τον κο Κουσελά στο Διεθνές μήτινγκ Ρυθμικής Γυμναστικής στην Καλαμάτα, σε συζήτηση που είχαμε του έθεσα τα προβλήματα με τις ασφυκτικές προθεσμίες και πρέπει να πω ότι έδειξε κατανόηση, φαντάζομαι να το κάνει και πράξη.

Αυτά εινα τα όμορφα ,

και διεθνες μήτινγκ.......

θα σκάσει ο προο απο την ζήλεια του .

:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...