Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

..................

Το after λογιστικο γραφειο, με την συμπληρωση και υποβολη της δηλωσης κερασμα μια φιαλη ποτου

.................

Λόγω της εξαιρετικής πελατείας μας εμείς κλείνουμε κατά κεί , μπορεί λεφτά να μη μπαίνουν αλλά τα τυχερά μας τα έχουμε , σκότσια κυρίως και μάλιστα από τα καλά και τα σπάνια αν κρίνουμε από ........... γευσιγνώστες πελάτες που τα ξερογλύφοντε , το κακό είναι ότι είμαστε στα κλασσικά ελληνικά ποτά και πάνε χαμένα , δηλαδή κρασόμπυρα και παλιοβότκες ......

Θα βγάλουμε και αφίσα ότι μετά τις 22.00 το πρώτο ποτό δωρεάν , στο δεύτερο θα τους λέμε και το μπουγιουρντί (και ναι θα είναι ψιλομπόμπα ) :D ........

Οπότε βλέπω να γίνεται κοσμοσυρόη στις δηλώσεις , δηλαδή στις 30/09/2011 B)

Τελικά στείλατε τίποτα στο taxis ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλε την παρούσα συζήτηση,ως έχει, στην Πρωινή Ενημέρωση της ΝΕΤ .. προς αποκατάσταση της αλήθειας..

γι'αυτό προσέχετε τι γράφετε.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά στείλατε τίποτα στο taxis ?????

Ε βέβαια και στείλαμε!!!Τις ευχές μας για να ανοίξει επιτέλους το ρημάδι γιατί δε βλέπω επιτάφιο φέτος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα την πω την αμαρτία μου :) Όταν ο συνάδελφος έγραψε στο ποστ 117

"ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ!!! ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΔΙΑΦ ΜΗΝ ΟΠΩΣ:

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:"

προσωπικά αντί για "διάφορα μηνύματα" κατάλαβα "διαφημιστικά μηνύματα" :)

στο διπλανό παράθυρο τώρα μου έχει κολλήσει η μπάρα γιατί έκανα το μέγα σφάλμα να πατήσω υποβολή σε ένα Ε3.... κακώς! πολύ κακώς! λάθος μου μεγάλο :)

εκόμισα γλάυκα εις Αθήνας, ε? :) Oh well.........

ντελίβερυ μαγειρίτσα να κάνει κανείς το Σαββάτο βράδυ άραγες? :) γιατί εδώ με κόβω να'μαι...... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να τα λέμε και όλα τις περιοδικές τις πάει σφαίρα ...... :)

Το ανέφερα παραπάνω ότι κατά την γνώμη μου , έχουν περιορισεί ή κλείσει εντελώς όλες τις άλλες εφαρμογές για να γίνει κανονικά η αποστολή των περιοδικών και των τελευταίων εκκαθαριστικών ΦΠΑ .

Άρα λοιπόν πραγματικά το taxis δουλεύει αλλά όχι σε όλες τις εφαρμογές .

ΥΓ Θανασ' τα'πα καλά ? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΠΑΝΤΑ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΛΟΓΩ ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ

ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΑ ΕΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Ν,Π ΕΩΣ 28/4/11????

ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΘΑ ΚΛΗΘΕΙ ΝΑ ΠΛΕΡΩΣΕΙ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΥΧΟΝ ΑΣΤΟΧΙΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΟΥ ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ???ΠΟΙΟΣ ΒΡΕ ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ TAXISNET ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΡΕΩΚΟΠΗΜΕΝΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ???ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ???ΠΟΙΟΣ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ???

ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ,ΤΟ ΟΕΕ???ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....ΒΡΕ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ.ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ.ΔΕΙΞΤΕ ΤΟΥΣ...

ΨΕΥΤΕΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεες μορφες λογιστικων γραφειων θα αρχισουν να βγαινουν στην πιατσα....

Το λογιστικο γραφειο μοναστηρι, για ολονυχτιες υποβαλλοντας δηλωσεις

Το after λογιστικο γραφειο, με την συμπληρωση και υποβολη της δηλωσης κερασμα μια φιαλη ποτου

Και το καλυτερο το πατσατζιδικολογιστηριο, με την συμπληρωση και υποβολη της δηλωσης προσφορα μια μεριδα πατσα (ψιλοκομμενο ή χοντροκομμενο αναλογα με την αρεσκεια σας...)

ΑΚΟΜΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΤΟ TAXISNET ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.................

Λόγω της εξαιρετικής πελατείας μας εμείς κλείνουμε κατά κεί , μπορεί λεφτά να μη μπαίνουν αλλά τα τυχερά μας τα έχουμε , σκότσια κυρίως και μάλιστα από τα καλά και τα σπάνια αν κρίνουμε από ........... γευσιγνώστες πελάτες που τα ξερογλύφοντε , το κακό είναι ότι είμαστε στα κλασσικά ελληνικά ποτά και πάνε χαμένα , δηλαδή κρασόμπυρα και παλιοβότκες ......

Θα βγάλουμε και αφίσα ότι μετά τις 22.00 το πρώτο ποτό δωρεάν , στο δεύτερο θα τους λέμε και το μπουγιουρντί (και ναι θα είναι ψιλομπόμπα ) :D ........

Οπότε βλέπω να γίνεται κοσμοσυρόη στις δηλώσεις , δηλαδή στις 30/09/2011 B)

Τελικά στείλατε τίποτα στο taxis ?????

Εγώ έστειλε την παρούσα συζήτηση,ως έχει, στην Πρωινή Ενημέρωση της ΝΕΤ .. προς αποκατάσταση της αλήθειας..

γι'αυτό προσέχετε τι γράφετε.. :)

Αν είναι να μας ''διαφημίσει'' και η κρατική τηλεόραση να κάνουμε μια διόρθωση με κόκκινο στο παραπάνω ποστ του φίλτατου broster...

Καθαρά θα είναι τα ποτά που θα σερβίρουμε εμείς, μην τον ακούτε τον τρομοκράτη με τις μπόμπες!!!

Εμένα κάνει loading και μετά μου βγάζει μία λευκή σελίδα.... και όταν εμφανίζεται η λευκή σελίδα γράφει και κάτω αριστερά done......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να τα λέμε και όλα τις περιοδικές τις πάει σφαίρα ...... :)

Το ανέφερα παραπάνω ότι κατά την γνώμη μου , έχουν περιορισεί ή κλείσει εντελώς όλες τις άλλες εφαρμογές για να γίνει κανονικά η αποστολή των περιοδικών και των τελευταίων εκκαθαριστικών ΦΠΑ .

Άρα λοιπόν πραγματικά το taxis δουλεύει αλλά όχι σε όλες τις εφαρμογές .

ΥΓ Θανασ' τα'πα καλά ? B)

Απόστολε έτσι κάναμε και με τα μουλάρια στο χωριό. Στην ανηφόρα τα φορτώναμε μόνο τον καπνό, στο ίσιωμα ανέβαινε και η μάνα μου καβάλα,......ώσπου αποκτήσαμε τρακτέρ!!!!!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ε5 σε μένα τα παίρνει κανονικά, να τα κάνω οριστική υποβολή για να πάρω και τις ταυτότητες πληρωμής ή θα υπάρχει πρόβλημα εάν δεν έχει υποβληθεί πριν το Ε3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καμμια 10αρια εκκαθαριστικες που δεν εχω στειλει ακομα

Εχω κανα 2-3 ΟΕ που επισης περιμενουν στην ουρα για αποστολη

Περιτό να να αναφερω στην ομήγυρη , οτι δεν εχω στείλει κανενα Ε1-Ε2-Ε3 κλπ

(αληθεια γιατι το λενε Ε και δεν το ειπανε Λ ή Ξ έστω?????, εβαλε ο Λιακόπουλος το χεράκι του ????????)

Ειπα να στειλω καποιες σημερα , αλλα αφου διαβασα τα ανωτερω περιγραφομενα γεγονοτα

περι του ΤΑΞΙΣΝΕΤ είπα να μην δοκιμασω καν....

Παω για τις κορες μου, γιατι με πηραν τηλεφωνο και με περιμενουν

Φιλια πολλα σε όλους τους αγχωμενους συναδελφους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ε5 σε μένα τα παίρνει κανονικά, να τα κάνω οριστική υποβολή για να πάρω και τις ταυτότητες πληρωμής ή θα υπάρχει πρόβλημα εάν δεν έχει υποβληθεί πριν το Ε3.

Εσύ τι λες? τράβα του μια αποθήκευση ..κι από Δευτέρα που θα υποβάλεις και το Ε3..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως τα τελευταια 20 λεπτα τα εχω περασει κοιτωντας την οθονη του Η/Υ και εκεινη εμενα για μια ρημαδα προσωρινη αποθηκευση σε ενα Ε3

Τι λετε θα βγαλω εδω το βραδυ μου ή να παω καμια βολτα και να γυρισω μπας εχει αποθηκευθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να τσιτόσουμε λίγο περισσότερο

το Υπουργείο Οικονομικών έβγαλε την εξής ανακοίνωση στην σελλίδα http://www.minfin.gr/portal/el/resource/contentObject/id/ee80db4e-2a1e-494d-a532-b671656e3522

Ανακοίνωση σχετικά με τις δηλώσεις φόρου εισοδήματος νομικών προσώπων (Ε5) - Ξεκίνησε η ηλεκτρονική υποβολή

19 | 04 | 2011

Τέθηκε από την Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων του Υπουργείου Οικονομικών σε παραγωγική λειτουργία, στο περιβάλλον του νέου TAXISnet, η υπηρεσία Ηλεκτρονικής Υποβολής Δηλώσεων Φόρου Εισοδήματος Νομικών Προσώπων – Έντυπο Ε5, την Δευτέρα 18 Απριλίου 2011.

Οι δηλώσεις αυτές υποβάλλονται από Ο.Ε., Ε.Ε., Αστικές, Αφανείς ή Συμμετοχικές Εταιρίες, καθώς και κοινωνίες αστικού δικαίου και κοινοπραξίες. Μαζί με τη συγκεκριμένη δήλωση, η υπηρεσία υποστηρίζει και την υποβολή των απαιτούμενων συνυποβαλλομένων εντύπων (έντυπα Ε2, Ε3 και ισολογισμού).

Οι δηλώσεις μπορούν να υποβάλλονται ηλεκτρονικά μέχρι τις 28 Απριλίου 2011, η οποία είναι και η καταληκτική ημερομηνία υποβολής, ανεξάρτητα από το τελευταίο ψηφίο του ΑΦΜ.

Σημειώνεται ότι ήδη, κατά την πρώτη μέρα λειτουργίας της υπηρεσίας, έχουν παραληφθεί περισσότερες από 1.000 οριστικές δηλώσεις Ε5.

Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ενημερώνονται από τις συχνές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν αναρτηθεί στον ιστότοπο της Γ.Γ.Π.Σ. και στη συνέχεια να απευθύνονται στο γραφείο υποστήριξης της υπηρεσίας με την υποβολή ερωτήματος μέσω του περιβάλλοντος του TAXISnet (επιλογή My TAXISnet, Ερωτήματα προς Γ.Γ.Π.Σ.).

Αυτά .... εγώ το κλείνω για σήμερα γιατι το εμφραγμα πλησιάζει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακάτω το έγραψα και στο θέμα "Πανελλήνια Λευκή Απεργία Λογιστών" και πήρα μερικές ενδιαφέρουσες μεταφράσεις. Από έδώ έχει κανείς καμμιά μετάφραση; ή να το στείλω στην Γ.Γ.Π.Σ.

Μπορεί να μου το μεταφράσει κανείς αυτό

Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 5 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Oct 28 2009 23:22:51

Change Number: 1013

Στο ανωτέρω θέμα έχει δημοσιευθεί η πρόταση της ΠΟΦΕΕ για τις ημερτομηνίες υποβολής όλων των φορολογικών αντικειμένων για τα έτη 2011 και 2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ, ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΔΗΛΩΣΗ Ε1+Ε2+Ε3. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΗΦΑΝΗ???!

ΕΣΕΙΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ?ΜΠΟΡΕΙΤΕ?

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΟΥΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΙΠΟΤΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακάτω το έγραψα και στο θέμα "Πανελλήνια Λευκή Απεργία Λογιστών" και πήρα μερικές ενδιαφέρουσες μεταφράσεις. Από έδώ έχει κανείς καμμιά μετάφραση; ή να το στείλω στην Γ.Γ.Π.Σ.

Μπορεί να μου το μεταφράσει κανείς αυτό

Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 5 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Oct 28 2009 23:22:51

Change Number: 1013

Στο ανωτέρω θέμα έχει δημοσιευθεί η πρόταση της ΠΟΦΕΕ για τις ημερτομηνίες υποβολής όλων των φορολογικών αντικειμένων για τα έτη 2011 και 2012

Τι να πρωτομεταφράσει κάποιος...

Τό ίδιο μύνημα το έχουμε δεί όλοι μας πάρα πολλές φορές απο το πρωί.

δεν ανταποκρύνετε ο server. Δεν είναι κάποιο πρόβλημα στον δικό σου υπολογιστή αλλά στο ΝΕΟ ΤΑΧΙΣΝΕΤ (ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ) σε λίγο για να προσβάλουμε κάποιον θα του λέμε οτι δουλεύει σαν το ΤΑΧΙΣΝΕΤ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ε5 σε μένα τα παίρνει κανονικά, να τα κάνω οριστική υποβολή για να πάρω και τις ταυτότητες πληρωμής ή θα υπάρχει πρόβλημα εάν δεν έχει υποβληθεί πριν το Ε3.

Να τις διαγράψεις και αφου κανεις υποβολη το Ε3, ξαναγραψε τα Ε5 και προχωρατα μεχρι τελικής πτωσεως με ταυτότητα πληρωμής. Οταν παρεις ταυτοτητα χωρις υποβολή Ε3 , δεν θα μπορεις μετα να καταθεσεις Ε3. Τώρα γιατι επιτρεπουν συμπληρωση Ε5 πριν συμπληρωθει Ε3 ειναι παραλειψη του σχεδιασμού τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΟΜΗΔΗ.....κατι μου λεει πως ο επομενος εισαι εσυ!!!! ξερεις εσυ......

Υ.Γ ( 1 ) βλεπε ΛΟΒΕΡΔΟΣ......

Υ.Γ.( 2 ) εγω παιδες λεω να την κανω για ΙΤΑΛΙΑ απο την Τριτη για 5 μερουλες και δεν πα να γκ@μηθΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ, να σταματήσουμε να βασανιζόμαστε. να αφήσουμε κάτω τα πληκτρολόγια,

για δέκα μέρες, να μην προσπαθήσουμε καν να υποβάλλουμε τίποτα, καμία δήλωση, να νιώσουν ότι υπάρχουμε, κι ότι

δεν είμαστε ζώα, υποτελείς, άμισθοι δούλοι του συστήματος,

ενώ ταυτοχρονα να στείλουν όλοι οι ΄σύλλογοι, τα επιμελητήρια, οι φορείς ΠΟΦΕΕ , ΠΕΦε, ΜΕΦΕ κλπ, κι όλοι εμείς

από τα προσωπικά e-mail μας , μηνύματα, στο υπουργείο και στον τύπο, στο ραδιόφωνο, blogs , κλπ.

επίσης, κατάληψη των ΔΟΥ , συμβολικά, για να μην υποβληθεί κι εκεί τίποτε και να γίνει θόρυβος..

θα τολμήσουν να βγάλουν εκπρόθεσμες όλες τις δηλώσεις; χα..

αν δεν δείξουμε τα δόντια μας, θα μας φέρονται σα σκουλήκια..

...τώρα μάλιστα....τα πιάσαμε τα λεφτά μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

axx poso xairomai pou eimaste oloi sto idio mhkos kymatos...etsi pws na to pw..den niwthw pia monh vre aderfe kai to ante g@midia exei parei pia neo nohma sth zwh mou twra pou diapistwnw oti einai ena apospasto kommati tis kathimerinothtas olwn sas! ... ta idia error messages, ta idia kollhmata, oi idies rimadogrammes helpdesk pou milane apo tis 12 to mesimeri mexri tis 5.50 to apogeyma... skiste ta ptyxia sas kai pameeee ...omadikh moutza.... oloiiii maziiiiiii ;) me to 3...me to 2....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΑ ΕΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ Ν,Π ΕΩΣ 28/4/11????

ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΘΑ ΚΛΗΘΕΙ ΝΑ ΠΛΕΡΩΣΕΙ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΥΧΟΝ ΑΣΤΟΧΙΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΟΥ ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ???ΠΟΙΟΣ ΒΡΕ ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ TAXISNET ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΡΕΩΚΟΠΗΜΕΝΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ???ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ???ΠΟΙΟΣ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ???

ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ,ΤΟ ΟΕΕ???ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ....ΒΡΕ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ.ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ.ΔΕΙΞΤΕ ΤΟΥΣ...

ΨΕΥΤΕΣ.....

Τι γκρινιάζετε όλοι εδω μεσα βρε........ΟΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΑΨΟΓΑ,,,,και σεις είστε εγκάθετοι του ΔΝΤ, γι αυτό και φωνασκείτε......

Να πληρωθούν οι φόροι, για να έχουν λεφτά για τους μισθούς , όλοι αυτοί που είναι σε ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ή ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ,,,,,

Κοι οι δούλοι σκληρά ,στο αμπάρι κωπηλατούν , χωρίς να ξέρουν το τιμόνι ποιοί άραγες οδηγούν????????

Μήν είναι οι κάμποι , τα βουνά που αντιλαλούν????????? γιά λευτεριά..χα..αχ.χ.χ.αχ.αχ.χα

Σκασμός δούλοι...Η θέση σς είναι εκεί,,,,,,αλυσοδεμένοι, μπροστά από ένα PC.....χωρίς σουβλιστό αρνί.....

Ενα κοψίδι θα σας το δώσουν , ΟΙ ΚΑΛΟΙ ,ψηλά εκεί......όταν η πυραμίδα , έχει ολοκληρωθεί.....

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ........YOur master`s voice..

ΟΒΕΥ YOUR MASTER,,,,....YOUR LIFE BURN FASTER..xa.xaax..xa.

What is democracy???????????.....και έπεσα πάλι στο heavy metal, με γεμάτο στο κρύσταλλο ποτό, με ειδικό φόρο κατανάλωησης 13%, ενώ καταχωρώ παραστατικά ΦΠΑ ,με 23% , και χρειάζετε ένας αντιλογισμός εδω.....

σκέψου οτι τουλάχιστον έχεις ΜΟΝΟ κεφάλι και σώμα....ΣΤΟΠ.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρεμηστε αδερφια-συντεκνοι.......ερχεται ο αυγουστος..... ο παπαζογλου πηγε αλλου.........χαλαρωστε για να τον ακουμε απο ψηλα κ οχι να ειμαστε διπλα του
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...