Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι θα γίνει ρε παιδιά; εδώ και μια ώρα προσπαθώ να στείλω ένα Ε2 σε δήλωση επαγγελματία, κι όλο με πετάει έξω...

δεν μπορώ να υποβάλλω με τίποτα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα γίνει ρε παιδιά; εδώ και μια ώρα προσπαθώ να στείλω ένα Ε2 σε δήλωση επαγγελματία, κι όλο με πετάει έξω...

δεν μπορώ να υποβάλλω με τίποτα......

Ακου απαιτήσεις!!!

Εγώ κύριε μου χθες έστειλα Ε2 σε 2,5 ώρες κι εσύ έχεις την απαίτηση να το στείλεις σε 1 ώρα?? αχάριστε!

σύμφωνα με το Υπουργείο αν στείλεις ε2 σε λιγότερο απο 3 ώρες σημαίνει ότι το taxis πάει σφαίρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη επισκέπτης

τι θα γίνει ρε παιδιά; εδώ και μια ώρα προσπαθώ να στείλω ένα Ε2 σε δήλωση επαγγελματία, κι όλο με πετάει έξω...

δεν μπορώ να υποβάλλω με τίποτα......

εγώ δεν μπαίνω καν στη Δηλώσεις Φόρου εισοδήματος Φυσικών Προσώπων Ε1,Ε2,Ε3 ακόμη περιμένω

ακόμη περιμένω

Loading

ακόμη περιμένω

Loading

ακόμη περιμένω

...............................Loading

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα γίνει ρε παιδιά; εδώ και μια ώρα προσπαθώ να στείλω ένα Ε2 σε δήλωση επαγγελματία, κι όλο με πετάει έξω...

δεν μπορώ να υποβάλλω με τίποτα......

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΚΡΕΜΑΣΕ.

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΚΑΝ.

ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΠΙΤΙ....

ΑΛΗΘΕΙΑ!!!

ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΛΛΑΞ ΒΑΡΔΙΕΣ...

ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΜΕΤΑ ΕΣΥ, ΜΕΤΑ ΕΣΥ...

ΝΑ ΒΡΕ!!!

ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΖΩΗΣ!!

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη επισκέπτης

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΚΡΕΜΑΣΕ.

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΚΑΝ.

ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΠΙΤΙ....

ΑΛΗΘΕΙΑ!!!

ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΛΛΑΞ ΒΑΡΔΙΕΣ...

ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΜΕΤΑ ΕΣΥ, ΜΕΤΑ ΕΣΥ...

ΝΑ ΒΡΕ!!!

ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΖΩΗΣ!!

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!!

την ΑΝΑΣΤΑΣΗ θα το στείλω (δεν νομίζω να στείλε κανείς εκείνη την ώρα!!!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ, να σταματήσουμε να βασανιζόμαστε. να αφήσουμε κάτω τα πληκτρολόγια,

για δέκα μέρες, να μην προσπαθήσουμε καν να υποβάλλουμε τίποτα, καμία δήλωση, να νιώσουν ότι υπάρχουμε, κι ότι

δεν είμαστε ζώα, υποτελείς, άμισθοι δούλοι του συστήματος,

ενώ ταυτοχρονα να στείλουν όλοι οι ΄σύλλογοι, τα επιμελητήρια, οι φορείς ΠΟΦΕΕ , ΠΕΦε, ΜΕΦΕ κλπ, κι όλοι εμείς

από τα προσωπικά e-mail μας , μηνύματα, στο υπουργείο και στον τύπο, στο ραδιόφωνο, blogs , κλπ.

επίσης, κατάληψη των ΔΟΥ , συμβολικά, για να μην υποβληθεί κι εκεί τίποτε και να γίνει θόρυβος..

θα τολμήσουν να βγάλουν εκπρόθεσμες όλες τις δηλώσεις; χα..

αν δεν δείξουμε τα δόντια μας, θα μας φέρονται σα σκουλήκια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας χαιρετω όλους....ενας ολόκληρος κλάδος ταλαιπωρειται πανω από τις οθόνες και προσπαθει να στειλει μια δηλωση σε χ ωρες......δεν ξερω αν εχει ξαναγίνει αυτο.....αν καποιοι θελουν να τα βλεπουν όλα ομορφα κι ωραια πρεπει να ερθουν στην θέση μας για να μας καταλάβουν.....λυπαμαι χωρις να θελω να κινδυνολογήσω....(γραφω εδω και περιμενω να κανω login στο taxis για ενα πελατη στο αλλο κομπιουτερ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Γιατί παραπονιόμαστε και φωνάζουμε? Στις προηγούμενες εκλογές ή σπίτι μας κάτσαμε ή αυτούς ψηφίσαμε. Ας προσέχαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω περιμενα αρκετα για να κανω εισοδο στο taxis μου εβγαλε αυτο το μυνημα συναδελφοι....

Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 5 seconds or idempotent set to OFF.

Build date/time: Oct 28 2009 23:22:51

Change Number: 1013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΝΟΜΙΖA ΟΤΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΕΤΟΙΜΗ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΤΟ FORUM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλλο με τον ΤΟΤΟ το ξερετε?Εχω την προκαταβολη του προηγουμενου ετους ενα ποσο, μπηκα απο το συστημα και το ειδα, αλλα οταν πηγα να καταθεσω το Ε1 ειχε

αλλο ποσο, μικροτερο φυσικα.Προσπαθησα να επικοινωνησω αλλα δεν τα καταφερα και το αφησα, ακυρωσα.Εχει συμβει σε αλλον? το εχετε προσεξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε όλοι μας εγκάθετοι !!!! (το καλοθελητές δεν μου αρέσει :P)

Ντροπή και αίσχος μας που καθόμαστε και συζητάμε ότι αυτό το πρωτοπόρο σύστημα έχει ελλείψεις και δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες μας !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΑΧΙS ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΑΧΙS ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ κλπ

Οχι για αναβάθμηση αλλά για Ανάσταση !!!!

Μπας και όταν επιστρέψουμε την Τρίτη (αν και με βλέπω την Δευτέρα να στέλνω χρεωστικες περιοδικές) έχει Αναστηθεί και δουλεύει κανονικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να είμαστε και δίκαιοι , ξαφνιάστηκα σήμερα το μεσημέρι όταν καταχώρισα μια δήλωση ΟΕ ( Ε5) , στο ΤΑΧΙς , με την ευκολία που την συμπλήρωσα . Δεν χρειάστηκε να συμπληρώσω παρά μονό 3 ποσά (τζίρο – κέρδη – παρακρατούμενους φόρους) όλα τα άλλα τα είχε έτοιμα , ως και τις διανομές κερδών με τα ΑΦΜ των δικαιούχων και τα ποσά που αντιστοιχούσαν.

Μου κάνει εντύπωση γιατί στην καταχώρηση Ε5 στην εφορία , πρέπει να κάνεις τάμα για να σου κλείσει σωστά με την πρώτη χωρίς λάθη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο

ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ!!! ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΔΙΑΦ ΜΗΝ ΟΠΩΣ:

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να τους γραψουμε:

Κυριοι,

με μεγαλη κατανοηση και συμπονια για τα προβληματα που εχετε στην λειτουργια του ταξιςνετ, αποφασιζουμε να σας αφησουμε να εργαστειτε μονοι και απερισπαστοι και χωρις εμας να σας επιβαρυνουμε στο εργο σας, τις Αγιες αυτες ημερες που ακολουθουν.

Ειμαστε σιγουροι οτι θα δουλεψετε νυχθημερον και με αυταπαρνηση, ολες αυτες τις μερες, που για σας και μονο θα στερηθουμε την χαρα της εργασιας μας .

Ετσι θα ειστε σε θεση να μας παραδοσετε ενα συστημα χωρις προβληματα, που εμεις με τη σειρα μας θα αξιοποιησουμε οπως καθε χρονο , ωστε να ολοκληρωθει το εργο της αποστολης πασης φυσεως δηλωσεων ηλεκτρονικα.

Με λυπη μας λοιπον , γιατι θα μας λειψετε, ανακοινωνουμε οτι απο Δευτερα 18 /4 εως Δευτερα 2/5 , δεν θα σας ενοχλησουμε με καμμια μας παρουσια ή ενεργεια στο ταξιςνετ, στο οποιο ολοψυχα ευχομαστε Καλη Ανασταση .

Να ειστε καλα και ευχαριστουμε για την συνεργασια .

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΑΧΙS ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ κλπ

σας ειπα να την βγαλουμε εμεις την ανακοινωση αλλα δεν με ακουσατε ...tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απλά τα πράγματα .....

Προφανώς έχουν κλείσει ή έστω έχουν αφήσει μικρά περιθώρια αποδοχής λοιπών δηλώσεων και έχουν αφήσει ανοιχτό το σύστημα για τις περιοδικές (και λογικά εκκαθαριστικές)και σου λέει άσε αφου θα δώσουμε παράταση στα άλλα ας τα κλείσουμε ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ειπα να την βγαλουμε εμεις την ανακοινωση αλλα δεν με ακουσατε ...tongue.gif

απο αθηνα ψευτες, ΥΠΟΚΡΙΤΈς , ΑΦΙΕΡΩΜΈΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ προσπαθούν να μην κάνουμε Πάσχα....

Ετοιμάζω τις σούβλες και ωάχνω για σπληνάντερα..χα.χα.αχχ.αχ.αχα.χα.α.

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error

Τώρα αν εγώ εκτυπώνω όλες αυτες τις αναφορές του συστήματος όλες τις ημέρες και πάω να καταθέσω τις δηλώσεις χειρόγραφα στην ΔΟΥ μετα τις 5 Μαίου και μπουν στον σωρό με τις λοιπες δηλωσεις μισθωτών συνταξιουχων κ.λ.π. και πάρουν τον δρόμο για εκκαθάριση στην ΓΓΠΣ αφού παραληφθούν, αποσυσχετιστούν, πρωτοκοληθούν, κωδικογραφηθούν, πακεταριστούν, αποσταλουν στην ΓΠΣΣ, ανοιχθούν, πληκτρολογηθούν, εκκαθαριστούν, αποσταλούν τα εκκαθαριστικά, πληρώσει ο φορολογούμενος και εισπράξει το κράτος του Αγίου Ανήμερα (βλέπε μετά τον Σεπτεμβριο) ξεμείνει απο χρήμα το κράτος και δεν έχει να πληρώσει όλους αυτούς του κρατικοδίαιτους που λένε ότι το σύστημα είναι σε διαθεσιμότητα πλέον του 98% θα φταίω εγώ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας διαβάζω κι απογοητεύτηκα.

Κάποιοι γράφανε μέρες για λευκή απεργία κι ένα σωρό συνάδερφοι τρέξανε να στείλουν δηλώσεις και παραπονιούνται που δεν το παίρνει το τάξιςνετ.

Απογοητεύτηκα με τους συναδέλφους ( όχι όλους, αλλά τους πολλούς) απογοητεύτηκα με τη δουλειά μου, με το σύστημα, με όλα.

Πέθανε κι οΝικόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας διαβάζω κι απογοητεύτηκα.

Κάποιοι γράφανε μέρες για λευκή απεργία κι ένα σωρό συνάδερφοι τρέξανε να στείλουν δηλώσεις και παραπονιούνται που δεν το παίρνει το τάξιςνετ.

Απογοητεύτηκα με τους συναδέλφους ( όχι όλους, αλλά τους πολλούς) απογοητεύτηκα με τη δουλειά μου, με το σύστημα, με όλα.

Πέθανε κι οΝικόλας.

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...