Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις έστειλα τη δήλωσή μου στο “ΝΕΟ TAXIS NET” και μου λέει :

«Το αποτέλεσμα της δήλωσής σας είναι ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ 12.618.005.862,36 €»

συνάδερφοι κλείστε τα γραφεία … μη στέλνετε τίποτα … κερνάω εγώ … τα πρόστιμα …

Από τις 6,00 αύριο το πρωι στην εφορία με μια αίτηση επιστροφής στα χέρια......................

Άντε, και σε καλή μεριά.............. :D

(ΥΓ: για ρίξε και καμιά ματιά στα νούμερα που δήλωσες ή που πήρε το σύστημα καλού κακού......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έστειλα τη δήλωσή μου στο “ΝΕΟ TAXIS NET” και μου λέει :

«Το αποτέλεσμα της δήλωσής σας είναι ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ 12.618.005.862,36 €»

συνάδερφοι κλείστε τα γραφεία … μη στέλνετε τίποτα … κερνάω εγώ … τα πρόστιμα …

μηπως αντι για το ονομα σου εγραψες ΔΝΤ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΙΣ ΟΕ ΠΟΥ ΕΨΟΥΝ ΕΝΑΡΞΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2010 ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε5

ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω θα διορθωθεί με κάποιο update της εφαρμογής..

έχει τεθεί ερώτημα και αναμένεται απάντηση...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...δεν μπορώ να στείλω με τίποτα δηλώσεις!!!

Μία ώρα κάνει να φορτώσει ,για να με πετάξει πάλι εκτος!

Πως θα γίνει να πάρουμε παράταση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω θα διορθωθεί με κάποιο update της εφαρμογής..

έχει τεθεί ερώτημα και αναμένεται απάντηση...:)

Καλημέρα soulis για μένα ειναι η απαντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας......και σε όλους τους συναδέλφους......ΙΚΑ .ΑΠΔ,ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ, ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ, ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ, ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙΣ, ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΞΗΜΕΝΑ, ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ........ΣΕ ΤΡΕΙΛΕΡ....Η ΣΕ ΚΑΛΑΘΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.....ΑΡΑΓΕ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΟ ΣΤΙΣ Δ.Ο.Υ. ? Η ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΤΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΠΩΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.......ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΣΑΝΟ.....ΤΟ ΤΑΧΙΣ.....ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ SERVER......EXOYME 15 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΛΑΒΑΝ 53000 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ.......ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΡΑΦΕΙ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ......ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 16 ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΜΑΙΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 60000? ΑΝΤΕ 10000 ?ΟΙ ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ...(.ΚΑΠΟΥ 800000........ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΙΠΩΘΕΙ) ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΑΥΤΕΣ....?

ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΙΟ ΠΑΣΧΑ......ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.........ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω θα διορθωθεί με κάποιο update της εφαρμογής..

έχει τεθεί ερώτημα και αναμένεται απάντηση...:)

Επειδή σας βλέπω ενήμερο με τις αναβαθμίσεις των εφαρμογών ,

γνωρίζετε αν πρεπει να εχω καποιο ειδικο πρόγραμμα για να τις τρέξω ???

Κατι ακουσα ότι πρεπει να ειναι xtpi σε περιβάλλον δροσερό, τεσσάρων θέσεων ,

ισχύει κατι τετοιο???

Παρακαλω απαντηστε μου , καίγομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΔΩ.....ΣΤΟ ΤΑΧΙS ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Ε5...ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ....ΤΟ Ε3 ΤΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΔΕΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ , ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΝΑΡΞΗ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2010 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΛΕΟΝ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τυπωσετε την εντολη του taxisnet να μην υποβάλλεται δήλωση και να στειλετε την εκτυπωση στις κεφαλες του ΥΟ , που θέλουν ωποσδηποτε να "φυγουν" οι δηλώσεις των προσωπικών εταιρειών , μεχρι τις 28/4.

Θα μας πεθάνουν φέτος οι ανίκανοι ,

νισάφι πιά ρε γαμώτο μου νισάφι .

Το νού σας και νευρίασε η ποφεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΔΩ.....ΣΤΟ ΤΑΧΙS ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Ε5...ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ....ΤΟ Ε3 ΤΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΔΕΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ , ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΝΑΡΞΗ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2010 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΛΕΟΝ......

Τι να πείς????

Είναι πολύ απλό!!!!

Αφιερωμένο εξερετικά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τυπωσετε την εντολη του taxisnet να μην υποβάλλεται δήλωση και να στειλετε την εκτυπωση στις κεφαλες του ΥΟ , που θέλουν ωποσδηποτε να "φυγουν" οι δηλώσεις των προσωπικών εταιρειών , μεχρι τις 28/4.

Θα μας πεθάνουν φέτος οι ανίκανοι ,

νισάφι πιά ρε γαμώτο μου νισάφι .

Το νού σας και νευρίασε η ποφεε.

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΗΔΗ .....THANKS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ

ΠΟΙΑ 28/4/11 ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΗΛΙΘΙΟΥ.ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ,ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΒΡΕ ....ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΕΩΝ ΕΩΣ 30/6,ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΕΥΘΥΝΟΣ ΠΟΥ <ΔΟΥΛΕΨΕ>ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και μηνυσεις ρε παιδια ειπαμε! Απλα πρεπει τελικα να παραδειγματιστουμε κι εμεις απο τους ρυθμους του δημοσιου:

χαλασε κατι? κολάει κατι? Θα το φιαξουμε βρε παιδια ! Μην τρελαινεστε βρε παιδια ! Θα δωθει παραταση,Αγιες Μερες διανυουμε,λιγο πριν λιγο μετα ολα θα γινουν.:rolleyes:

ΥΓ.Υποτιθεται οτι το υπουργειο επρεπε να πιεζεται και οχι εμεις:unsure:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΗΤΑΝ ΣΑΦΕΣ! ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ! ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ 0,5 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ! ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΘΕΣΕΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΚΙΝΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σας βλέπω ενήμερο με τις αναβαθμίσεις των εφαρμογών ,

γνωρίζετε αν πρεπει να εχω καποιο ειδικο πρόγραμμα για να τις τρέξω ???

Κατι ακουσα ότι πρεπει να ειναι xtpi σε περιβάλλον δροσερό, τεσσάρων θέσεων ,

ισχύει κατι τετοιο???

Παρακαλω απαντηστε μου , καίγομαι.

Βασικά τρέχουν με windows 98 , ie 5 ή παλαιότερο.. σε περιβάλλον dos. :)

Αν δεν τάχεις μπορώ να σου στείλω ένα notebook που έχω φυλάξει για τέτοιες περιπτώσεις.

Υ.Γ. διαθέτει και floppy disk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί στην πρωινή εκπομπή της ΝΕΤ ήταν καλεσμένος ο Κος Σπινέλης ο οποίος υποστήριξε ότι το σύστημα δουλεύει άψογα. Επίσης στο studio παρευρισκόταν και ο Κος Αμπελιώτης ως φοροτέχνης, ο οποίος αφού αναγνώρισε το τεράστιο έργο που παράγει η ΓΓΠΣ αρκέστηκε στο να κάνει υποδείξεις για την αναγκαιότητα της λειτουργίας του elenxis. Α! και η Κα Κατσίμη βιάστηκε να διαβάσει ένα μήνυμα τηλεθεατή, ο οποίος διαβεβαίωσε ότι έστειλε την δήλωσή του χωρίς να αντιμετωπίσει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα!

'Ετσι λοιπόν πέρασε και σήμερα το πρωινό, στο νηπιαγωγείο... εεεε, συγνώμη στη ΝέαΕλληνικήΤηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νομικό πρόσωπο με βιβλία Γ΄ κατηγορίας, τον ισολογισμό πως διάβολο θα τον καταχωρήσουμε απο την στιγμή που δεν μας αφήνει να καταχωρήσουμε αριθμούς; Μπορείς να καταχωρήσεις τα αποτελέσματα, την διάθεση και τον λογαριασμό αποτελεσμάτων χρήσης, αλλά τα δεδομένα ενεργητικού και παθητικού πως θα τα βάλεις; Με το μιλητό θα γίνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πείς????

Είναι πολύ απλό!!!!

Αφιερωμένο εξερετικά!!!!

Αυτό νομίζω ότι είναι ευχή.

Μαλλον τους αρέσει γι' αυτό λειτουργούν έτσι.

Εμείς τι φταίμε που γ.... και δεν το ευχαριστιόμαστε ?

Danaie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...