Προς το περιεχόμενο

TAXIS NET. ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

από το πρωί προσπαθώ να στείλω ...αλλά τίποτα! το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε? "βγείτε και ξαναρχίστε από την αρχή, γιατί παραμείνατε πολύ ώρα ΑΔΡΑΝΕΙΣ"!!!!! τι αδρανείς ρεεε αφού δεν ανοίγει τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να εκτυπώνουμε σε αρχείο ( μην χαλαμε και χαρτι) όλα τα λάθη που μας βγαζει και να τα εισάγουμε σε ένα θέμα εδω και να τα στελνουμε και με email στο ΤΑΧΙΣ , Υπουργειο κλπ

Σε πιο ήρεμες μερες που θα έχουμε χρονο για συγκεντρωση και επεξεργασια στατιστικων θα έχουμε

και μεις ( οι καλοθελητές) την δικη μας στατιστικη που θα ειναι καπως ετσι

Δηλωση: π.χ. Ε3 εταιρειας

πληθος λαθων χ

τυπος λαθων α,β,γ,δ

απαιτουμενη ωρα χ

εκβαση υποβηθηκαν: χ δεν υποβληθηκαν: χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!! ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ!

ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ " ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΛΠ ΚΛΠ " ΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΑΝ!

Γιατί δεν μαζευόμαστε κάποιοι (όχι φυσικά οι συνδικαλιστές μας) και να κάνουμε μια καταγγελία στο συνήγορο του πολίτη? όχι φυσικά μόνο για το taxisnet αλλά και για όλα αυτά που μας έχουν φορτώσει με γελοίες προθεσμίες στις οποίες δίνουν παράταση μετά την λήξη τους. Και να πληρωνόμασταν δεν με ένοιαζε...

Για κάποιο άλλο θέμα που είχα κάνει καταγγελία ενώ από το Υπουργείο Οικονομιάς με τρέναραν για 6 χρόνια. μόλις έκανα καταγγελία λύθηκε σε 2 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΠΑΝΕ 2 ΜΕΡΕς ΧΑΜΕΝΕΣ...ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...

Μα γιατί ;;; Αφού όλα δουλεύουν άψογα !!!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειστε ολοι πολυ περιεργοι(ιδιοτροποι).

Ο Σπινελλης ειπε οτι ολα δουλευουν μια χαρα (και δυο τρομαρες). τον ακουσα και εγω.και πως να διαφωνησεις τωρα μ" αυτο? ε? πως?

Στο τελος θα μας βγαλουν και τρελλους, θα μας πουνε και μαλακες, η καλυτερα μας αντιμετωπιζουν ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας.

Η εφαρμογή έκλεισε λόγω υπέρβασης του επιτρεπόμενου χρόνου αδράνειας (timeout)

Κλείστε όλα τα ανοιχτά παράθυρα του Internet Explorer και εισέλθετε στο σύστημα από την αρχή

κάνουν και διαφήμιση στη microsoft. ή μήπως είναι τόσο άσχετοι οι προγραμματιστές τους που δεν ξέρουν ότι εκτός τον internet explorer υπάρχουν και άλλοι browsers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οργανωθείτε λίγο.. :angry:

15:00 - 15:30 θα μπαίνουν αυτοί που το ΑΦΜ τους λήγει σε 1

15:31 - 16:00 θα μπαίνουν αυτοί που το ΑΦΜ τους λήγει σε 2

κ.λ.π.

εμένα μην με υπολογίζετε.. κάνω μαύρη απεργία.. έχω βάλει μαύρο περιβραχιόνιο σαν τους αρχαίους λογιστές ένα πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε 2 μέρες χαμένες........θα μας πληρώσει κανεις για τον χρόνο που χάσαμε??????????

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΠΑΝΕ 2 ΜΕΡΕς ΧΑΜΕΝΕΣ...ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είμαστε υπερβολικοί άνθρωποι... και άκρως απαιτητικοί...!!! Υπομονή παιδάκια!!! :)

και εσύ μωρέ κοπελιά ηνταβαλες την παραλία στη φωτογραφία σου? Να με διαολίσεις θες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την εβδομάδα ετοιμάζουμε όλα τα Ε5 και τα Ε3.

28/04 πάμε να τα στείλουμε όλα.

"Πέφτει" το taxis.

Τις πάμε με την "ησυχία" μας μέχρι 05/05 στις ΔΟΥ.

Είπαμε, χαλαρά.

Δε θα μας πεθάνουν αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τρέχουν με windows 98 , ie 5 ή παλαιότερο.. σε περιβάλλον dos. :)

Αν δεν τάχεις μπορώ να σου στείλω ένα notebook που έχω φυλάξει για τέτοιες περιπτώσεις.

Υ.Γ. διαθέτει και floppy disk

Μήν ξεχάσεις την μανιβέλα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείστε τους υπολογιστές σας,πάντε σπίτια σας να ξεκουραστήτε μπας και ξεμπλοκάρει το ταχις και στείλω καμιά δήλωση......άντε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν πρέπει να είναι από την υπερφόρτωση... εγω παντως πάω σπίτι γιατί βαρέθηκα να κοιτάω την οθόνη. όταν ξεμπλοκάρει πείτε το να γυρίσω γιατί από το κινητό δεν μπορώ να μπω taxisnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την εβδομάδα ετοιμάζουμε όλα τα Ε5 και τα Ε3.

28/04 πάμε να τα στείλουμε όλα.

"Πέφτει" το taxis.

Τις πάμε με την "ησυχία" μας μέχρι 05/05 στις ΔΟΥ.

Είπαμε, χαλαρά.

Δε θα μας πεθάνουν αυτοί.

Εμένα με φώτησε ο Θεός και πήγα σχεδόν όλες τις δηλώσεις ΟΕ , ΕΕ στην εφορία και άφησα μόνο μία δήλωση ΟΕ να την στείλω και καλά σήμερα!!!Περιτό να πώ ότι το σύστημα σήμερα πάει κατά διαόλου!!Οπότε 5/5/2011 στην εφορία!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την εβδομάδα ετοιμάζουμε όλα τα Ε5 και τα Ε3.

28/04 πάμε να τα στείλουμε όλα.

"Πέφτει" το taxis.

Τις πάμε με την "ησυχία" μας μέχρι 05/05 στις ΔΟΥ.

Είπαμε, χαλαρά.

Δε θα μας πεθάνουν αυτοί.

Προσωπικά πριν τις 25/04 δεν πρόκειται να στείλω ούτε μισή δήλωση εταιρείας.

Από τη μια το Taxis και από την άλλη η Singular, δεν πρόκειται να κάτσω να πεθάνω για αυτούς...

Άλλωστε μέχρι τότε υπάρχει και πιθανότητα να έχουν φτιάξει τίποτα (και οι δυό τους) που να λειτουργεί σχετικά σωστά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TAXISNET FTW!!!!

Τέτοια κρασαρίσματα εχω να δω από 7/12/2010 12:01 am CET

Το ερώτημα βέβαια είναι σε τι αναφέρομαι εγώ!! ;) Οι παραπάνω πληροφορίες είναι αρκετές για να βγεί συμπέρασμα... Για να δούμε ποιοί ξέρουν την απάντηση στο quiz.

post-9119-0-22452400-1303219704_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οti-na-nai-taxisnet πρεπει να το ονομασουν μου φαινεται! Περιμενα μιση ωρα να ανοιξει το Ε3 πελατη μου για να το συμπληρωσω και τελικα αφου ανοιξε μου εβγαλε τα στοιχεια στο Ε3 αλλου φυσικου προσωπου εντελως ασχετου. Οτι Να Ναι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο καθυστερουν να παραδεχτουν την αδυναμια του συστηματος τοσο πιο πισω θα πανε τις αναγκαστικες παρατασεις

Αλλα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι ο εγωισμος τους .

Εαν οι λογοι ειναι εισπρακτικοι , ειναι δυσκολο να καταλαβουν οτι ετσι οπως λειτουργει το συστημα θα εισπραξουν μετα το καλοκαιρι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μιας και δεν μπορουμε να στείλουμε καμια δηλωση ουτε να επικοινωνησουμε με το taxis να κανω μια διευκρινιστικη ερωτηση.στο ε3 στα στοιχεια του λογιστη γραφω το αφμ μου ,τον αριθμο και την ταξη αδειας και βγαζει το ονομα μου.οταν παω να ξαναμπω εμφανιζει το αφμ αλλα δεν εμφανιζει το ονομα μου.δεν πειραζει ετσι?στον υποβαλλων δεν συμπληρωνουμε τιποτα ετσι?για να δεχτει τον αυτοελεγχο πρεπει να συμπληρωσουμε καμια ενδειξη στο ε1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...