Προς το περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΧΗEAVEN


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε αφεντικό

Δεν μας παρατάς και συ που θα πρέπει να δίνεις λογαριασμό σε κάθε ψυχάκια.

σε μενα απαντησε και δεν ειμαι ψυχακιας .....:angry:

αντε τωρα να μην σε δωσω στην Βασω να σε χωσει ολοκληρο στο πληντυριο !!!!

και να μη σε νοιαζει εσενα σε ποιον απανταει ...

Εμενα μ αρεσει να τον βλεπω και αφου δεν απανταει αλλου χαιρομαι να τον βλεπω εδω να απολογειται ....

ουφ πια μας εσκασες ....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επίσης να προσθέσω ότι οι αμοιβές στα silver δίδονται με παρακράτηση με 35% και δηλώνονται στα αυτοτελώς φορολογούμενα.

(άκου να γίνονται τέτοια πράγματα στις πολυεθνικές.......

αναφέρομαι στην τρίτη :D σελίδα του θέματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα είναι κόλπο του SOULIS για να ανεβει ο αριθμος δημοσιευσεων που έχει . Νομίζετε πως είναι τυχαιο το γεγονός ότι ήταν ο μοναδικός που μπορούσε να στείλει εκκαθαριστικές ?

Δεν ξέρει όμως ότι μετά τις 9999 μηδενίζει και πάει πάλι από την αρχή :D

Αυτό τώρα το είδα.. :)

Η αλήθεια είναι ότι μια τρομάρα την πέρασα στις 6666 .. αλλά αφού ξέφυγα.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρύσα, Souli, a.a, Χαλκιδέος , Sotiris x., Stefanos her, DAS, CEL , Στέλιος και πολλοί πολλοί άλλοι, ΑΝΘΡΩΠΟΙ με γνώσεις και κύρος

νομίζω πως πέρα του ποσοστού σας ανάλογα με τις δημοσιεύσεις και τις απαντήσεις σας, θα πρέπει να ζητήσετε και ένα επίδομα ψυχικής ταλαιπωρίας ή όπως θέλετε αλλιώς να το ονομάσετε, για τις απορίες ή απαντήσεις που διαβάζετε από πολλούς από εμάς κυρίως του νεότερους, που πολλές φορές στην κυριολεξία παρερμηνεύουμε ή ακόμα και κακοποιούμε τα όσα διαβάζουμε.

Επίσης πιστεύω πως είστε πλεονέκτες διότι δεν σας φτάνουν τα όσα βγάζετε από τα γραφεία σας τα παίρνετε και από εδώ., όταν άλλοι δεν έχουν έστω και μια ημιαπασχόληση.

Χρύσα έγινες ξανθιά γιατί εγώ αλλιώς σε θυμάμαι; Είσαι και υπαρχηγός στη Θεσσαλονίκη ε ; Φαντάσου τι ποσοστά παίρνεις εσύ.

Καλό κουράγιο σε όλους σας και σας ευχαριστώ για την ανεκτίμητη βοήθεια που μου προσφέρεται απλόχερα και αφιλοκερδώς τόσα χρόνια που βρίσκομαι στην παρέα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελενη , νομιζω ειμαι πιο σκουρη απο οσο με γνωρισες και σιγουρα ειμαι ακομη πιο πλουσια απο τοτε ...

Ναι , αυτο το φορουμ μας πληρωνει πολλα και με καθε τροπο .

δεν θα ηθελα ποτε να μου λειψει και πολλες φορες οταν μπαινω και γραφω διαφορα , αναρωτιεμαι μηπως γινομαι φορτικη και κουραστικη και ενοχλω τους ανθρωπους αυτους , που μονο την ευγνωμοσυνη μου θα ηθελα να τους εκφραζω καθημερινα.

Σε ευχαριστω που με συγκαταλεγεις στους ανθρωπους με γνωσεις και κυρος , νιωθω πολυ λιγη μπροστα τους , πολλες φορες....

την επομενη φορα σε περιμενουμε

υπαρχηγος Χρυσα :)

(αραγε ο αρχηγος ποιος ειναι ?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχηγος Χρυσα :)

(αραγε ο αρχηγος ποιος ειναι ?)

Με πρόλαβες ,

το υπαρχηγος Χρύσα , λάθος

ΑΡΧΗΓΟΣ ΧΡΥΣΑ :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρύσα ειλικρινά ήθελα πολύ να έρθω αλλά επειδή έχουμε και γ...ώ τα υπουργεία και τελευταία μας π........ε καθημερινά δεν τα κατάφερα.

Κάποιοι λόγοι που σταμάτησα να συμμετέχω πολύ στο φόρουμ είναι γιατί δεν μπορώ και εγώ να βοηθήσω όπως πολλοί άλλοι είτε γιατί δεν έχω τις γνώσεις ή και την εμπειρία.

Έχω πολλές απορίες τις οποίες δεν μπορώ να λύσω και όταν αναγκάζομαι να δημοσιεύσω ένα θέμα θεωρώ πώς εκμεταλλεύομαι τις γνώσεις και τον χρόνο ανθρώπων που στην κυριολεξία έχει ιδρώσει ο κ...ς τους για να μάθουν όλα αυτά.

Πλέον ψάχνω πάρα πολύ και για να δημοσιεύσω πρέπει να φθάσω στο αμήν.

Συγνώμη για το λεξιλόγιο που έχω χρησιμοποιήσει αλλά καμιά φορά χρειάζεται για να καταλάβουν κάποιοι τις μεγάλες αλήθειες που ίσως και να πονάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρύσα ειλικρινά ήθελα πολύ να έρθω αλλά επειδή έχουμε και γ...ώ τα υπουργεία και τελευταία μας π........ε καθημερινά δεν τα κατάφερα.

Κάποιοι λόγοι που σταμάτησα να συμμετέχω πολύ στο φόρουμ είναι γιατί δεν μπορώ και εγώ να βοηθήσω όπως πολλοί άλλοι είτε γιατί δεν έχω τις γνώσεις ή και την εμπειρία.

Έχω πολλές απορίες τις οποίες δεν μπορώ να λύσω και όταν αναγκάζομαι να δημοσιεύσω ένα θέμα θεωρώ πώς εκμεταλλεύομαι τις γνώσεις και τον χρόνο ανθρώπων που στην κυριολεξία έχει ιδρώσει ο κ...ς τους για να μάθουν όλα αυτά.

Πλέον ψάχνω πάρα πολύ και για να δημοσιεύσω πρέπει να φθάσω στο αμήν.

Συγνώμη για το λεξιλόγιο που έχω χρησιμοποιήσει αλλά καμιά φορά χρειάζεται για να καταλάβουν κάποιοι τις μεγάλες αλήθειες που ίσως και να πονάνε.

Ελένη καλησπέρα ,

Θα πρέπει να αναθεωρήσεις την στάση σου ως προς την χρήση του forum ,

και να συμμετέχεις , μας λείπεις :).

Όσον αφορά τις απορίες σου , να ξέρεις ότι δεν είναι σίγουρα περισσότερες από το 99% των συμμετεχόντων (συμπεριέλαβε και μένα μέσα σε αυτούς ),

Εξάλλου υπάρχουν πάρα πολλά μέλη που με μεγάλη προθυμία απαντούν σε κάθε ερώτημα .

Οπότε μην διστάζεις ,

και στην επόμενη συνάντηση του νου σου να είσαι παρούσα.:) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελένη καλησπέρα ,

Θα πρέπει να αναθεωρήσεις την στάση σου ως προς την χρήση του forum ,

και να συμμετέχεις , μας λείπεις :).

Όσον αφορά τις απορίες σου , να ξέρεις ότι δεν είναι σίγουρα περισσότερες από το 99% των συμμετεχόντων (συμπεριέλαβε και μένα μέσα σε αυτούς ),

Εξάλλου υπάρχουν πάρα πολλά μέλη που με μεγάλη προθυμία απαντούν σε κάθε ερώτημα .

Οπότε μην διστάζεις ,

και στην επόμενη συνάντηση του νου σου να είσαι παρούσα.:) :) :)

Συντασσομαι , συμφωνω , προσυπογραφω και επαυξανω...

και μην τολμησεις να ξανασκεφτεις ετσι ....

βρε χαζο γι αυτο πληρωνομαστε, τι θες να χασουμε και τη δουλεια μας τωρα ¨???:P:lol:

εχεις και τα τηλεφωνα μου αν δεν θες να γραψεις και γω ξερω που θα σε παραπεμψω αναλογα με το προβλημα σου :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συντασσομαι , συμφωνω , προσυπογραφω και επαυξανω...

και μην τολμησεις να ξανασκεφτεις ετσι ....

βρε χαζο γι αυτο πληρωνομαστε, τι θες να χασουμε και τη δουλεια μας τωρα ¨???:P:lol:

εχεις και τα τηλεφωνα μου αν δεν θες να γραψεις και γω ξερω που θα σε παραπεμψω αναλογα με το προβλημα σου :P:D

Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο ειλικρινά με συγκινείται ιδίως σε μια περίοδο τόσο δύσκολη.

Και που 'σαι αρχηγέ μην ντραπείς να μου πεις και το αντίτιμο ξέρεις εσύ άλλωστεwink.gif τυχαία δεν έγινες αρχηγός.

Στέλιο, ξέρεις τι με πείραξε, ότι υπάρχουν άνθρωποι που χρόνια τώρα μας ΧΑΡΙΖΟΥΝ ότι με τόσο κόπο έχουν μάθει και έρχεται κάποιος χθεσινός που με ύπουλο τρόπο προσπαθεί να βγάλει χρήματα. Και είναι δικαίωμα του καθενός να μην παρέχει χωρίς αντάλλαγμα αλλά δεν έχει κανένα δικαίωμα να προσβάλει τόσο κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι δοθηκε τοση <<αξια>> σε ενα τετοιο θεμα το οποιο στερειται σοβαροτητας & ουσιας - εκτος και αν η ουσια ειναι το χρηματικο αντιτιμο των φορολογικων συμβουλων-.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ !!

ΣΟΥΛΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕ !!!

ΓΙΑΤΙ ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΠΟΣΤΣ

ΜΙΛΗΣΤΕ ΡΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ !!!!

πας καλα που ζητας και τα ρεστα ?

σου ειπε κανεις να εισαι εδω αμα δεν σου αρεσει ???

ποιος σου ειπε οτι μπορεις να βριζεις τον καθενα και να εχεις την απαιτηση και να μην σε σβηνουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...