Προς το περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΧΗEAVEN


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού δεν σηκώνεις πλάκα και θες και σοβαρή απάντηση......

Το ότι είπες μια μ@λ@κί@ δεν πάει να πει ότι είναι και σοβαρή πρόταση κατ' ανάγκη........

Το συγκεκριμένο forum το έχω για ΣΤΟΛΙΔΙ στον κλάδο μας, και όπου σταθώ και βρεθώ το τονίζω...

Τέτοια ανειδιοτελής πράξη δεν θα τη συναντήσεις εύκολα σε άλλο επαγγελματικό κλάδο....

Άτομα σαν το Σούλη (το όνομα είναι ενδεικτικό, δεν μπορώ να τους βάλω όλους, προκαταβολικά συγγνώμη...... :) ) δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθούν σε άλλο επάγγελμα......

Σίγουρα υπάρχουν και οι free riders - που δυστυχώς είναι πολλοί - οι οποίοι θα μπουν να κάνουν μόνο και μόνο τη δουλειά τους, χωρίς να συμμετέχουν σε όλη αυτή την ενέργεια..... Ακόμα όμως και με αυτούς, μπαίνουμε σε μια διαδικασία επικαιροποίησης και επιβεβαίωσης των γνώσεών μας, οπότε κάτι καλό προκύπτει από εκεί........

Και ειλικρινά νευριάζω και απογοητεύομαι με τη νοοτροπία ορισμένων που έχουν μόλις 100 posts και ζητάνε και μέρισμα από τις απαντήσεις, ενώ υπάρχουν άλλα άτομα με άνω των 1.000-2.000 δημοσιεύσεων, που έχουν ξεστραβώσει κόσμο, δίνουν απλόχερα τις γνώσεις τους και τις συμβουλές τους, χωρίς κανένα οικονομικό αντάλλαγμα.............

Και μια και μιλάμε για οικονομικά, πόσες πληροφορίες έχεις βρει εδώ μέσα για τη δουλειά σου, πόσες φορές έχεις κάνει το μάγκα σε συνάδλφο ή σε πελάτη γιατί βρήκες κάτι από εδώ μέσα, πόσες φορές έχεις ανατρέξει στο taxheaven για να βρεις άμεσα κάποιο νόμο ή ΠΟΛ, πόσες φορές κατέβασες κάποιο αρχείο που σου έλυσε τα χέρια και τι έχεις πληρώσει για όλα αυτά...????????

Και αν τυχόν είσαι συνδρομητής, μη τυχόν μου πεις ότι έδωσες 150 Ε το χρόνο και αυτό το ποσό αντιστοιχεί στην οφέλεια που έχεις λάβει από το site...............

ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ !!!!! ΚΑΙ ΔΡΑΣ ΑΥΤΕΠΑΓΓΕΛΤΑ

ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ , ΑΛΛΑ 400 € ΤΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ ΒΙΒΛΙΑ !!!!

ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΑΖΙ , ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ! ΑΝΑΣΥΝΤΑΣΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σε παραδεχομαι !!!!

τους ξεσκεπασες , αυτοι τα τρωνε ολοι μαζι ....

και γω τι σιλβερ ειμαι που αντι να μου δωσουν, τους χρωσταω και απο πανω ? ε?

τζαμπα γραφω τοσα χρονια ?

αμα τα ζητησω αναδρομικα ποσα φασκελα θα παρω ???laugh.giftongue.gif

ΑΣΤΟ ΧΡΥΣΑ , ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ , ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ , ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΩΡΑΣ , ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ., ΕΙΧΕΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΣΟΥ , ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΗΓΟ ΕΚΕΙ !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ !!!!! ΚΑΙ ΔΡΑΣ ΑΥΤΕΠΑΓΓΕΛΤΑ

ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ , ΑΛΛΑ 400 € ΤΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ ΒΙΒΛΙΑ !!!!

ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΑΖΙ , ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ! ΑΝΑΣΥΝΤΑΣΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ !!

αμα τα ειχες δωσει τα 400 ευρω στο βιβλιοπωλειο , θα πηγαινες στον βιβλιοπωλη οποια ωρα ηθελες και θα του ελεγες ο,τι σου καπνιζε εκεινη τη στιγμη ?

βιβλια αγορασες, οχι το δικαιωμα να λες μπαρουφες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας κάνω και μια εξομολόγηση, μια που μιλάμε σοβαρά..

η πιο αξέχαστη εμπειρία μου από το πέρασμα στην πολυεθνική ήταν το sex στο γραφείο..

τέτοια τρέλα δεν έχω ξαναζήσει..

έχουν περάσει χρόνια και ακόμα το φαντασιώνομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Τέτοια ανειδιοτελής πράξη δεν θα τη συναντήσεις εύκολα σε άλλο επαγγελματικό κλάδο....

Και μια και μιλάμε για οικονομικά, πόσες πληροφορίες έχεις βρει εδώ μέσα για τη δουλειά σου, πόσες φορές έχεις κάνει το μάγκα σε συνάδλφο ή σε πελάτη γιατί βρήκες κάτι από εδώ μέσα, πόσες φορές έχεις ανατρέξει στο taxheaven για να βρεις άμεσα κάποιο νόμο ή ΠΟΛ, πόσες φορές κατέβασες κάποιο αρχείο που σου έλυσε τα χέρια και τι έχεις πληρώσει για όλα αυτά...????????

Σε λίγα λόγια..τόση αλήθεια!!!!

Τ Α Σ Ε Β Η Μ Ο Υ !!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω να πληρώθηκες? :D

μια που το λές,

νομίζω,ότι ταιριάζει με την περίπτωσή μας.. στο forum αυτό όλοι κάνουμε ένα είδος sex δωρεάν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε σα δεν ντρεπεστε λιγο ...δε σεβεστε αυτους που σας διαβαζουν ???

...και για πες ? δουλευατε ως αργα? προισταμενη ειχες ?

αβολα δεν ειναι στο γραφειο ή ειχε και δερματινους καναπεδες ???

συγγνωμη παρασυρθηκα ....rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι gold, δεν είμαι silver, δεν είμαι καν simple. Είμαι και θέλω να παραμείνω απλά member και να ευχαριστήσω τους υπεύθυνους αυτου του χώρου και πολύ περισσότερο όλους τους συναδέλφους που συμμετέχουν. Εχω μάθει πολλά από τους διαλόγους. Ακόμα και οι τσακωμοί, οι διαφωνίες, είτε προσωπικά, είτε γενικότερα, με κάνανε καλύτερο επαγγελματία. ΚΑΙ άνθρωπο. Και αυτή είναι η δύναμη του ελεύθερου διαλόγου. Ξέρω, ξέρω... όλο και κάποιος θα μιλήσει για κέρδη. Εντάξει, μπορεί και αυτά να υπάρχουν. Ποιός δεν το θέλει ? Υπάρχει όμως και μια μεγάλη αφιλοκερδής προσφορά! Ποιός δεν το βλέπει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Τέτοια ανειδιοτελής πράξη δεν θα τη συναντήσεις εύκολα σε άλλο επαγγελματικό κλάδο....

Και μια και μιλάμε για οικονομικά, πόσες πληροφορίες έχεις βρει εδώ μέσα για τη δουλειά σου, πόσες φορές έχεις κάνει το μάγκα σε συνάδλφο ή σε πελάτη γιατί βρήκες κάτι από εδώ μέσα, πόσες φορές έχεις ανατρέξει στο taxheaven για να βρεις άμεσα κάποιο νόμο ή ΠΟΛ, πόσες φορές κατέβασες κάποιο αρχείο που σου έλυσε τα χέρια και τι έχεις πληρώσει για όλα αυτά...????????

Σε λίγα λόγια..τόση αλήθεια!!!!

Τ Α Σ Ε Β Η Μ Ο Υ !!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΕΚΝΟ ΒΡΟΥΤΕ

Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ SILVER KAI ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΚΩΔΙΚΟ ΜΕΛΟΥΣ , ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΗ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕΛΟΣ ΑΠΛΟ !!!!!!!

ΜΠΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ SILVER ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ, ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφοι εχουμε χασει το νοημα εχω την αμυδρα εντυπωση.....

Εδω ειμαστε νεοι συναδελφοι και παλιοι συναδελφοι επισης...το site βοηθαει - προσωπικη μου αποψη - αυτους που πραγματικα εχουν την ικανοτητα να ψαχνουν παρολο τις συμβουλες που δινονται μεσα απο αυτο. Εκει για μενα ειναι η πραγματικη βοηθεια να σου δινει ο αλλος το ερεθισμα να ψαξεις ειτε σου απαντησει λαθος ειτε σου απαντησει σωστα.

Προσωπικα εχω βοηθηθει πολυ απο το site και πιστευω οτι παρολο την απειρια μου εχω βοηθησει επισης μεχρι εκει που μπορω και φτανω ακομα. Για μενα αυτο μετραει ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα τα ειχες δωσει τα 400 ευρω στο βιβλιοπωλειο , θα πηγαινες στον βιβλιοπωλη οποια ωρα ηθελες και θα του ελεγες ο,τι σου καπνιζε εκεινη τη στιγμη ?

βιβλια αγορασες, οχι το δικαιωμα να λες μπαρουφες ....

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΞΑΝΘΙΑ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!! ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ LOW !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΞΑΝΘΙΑ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!! ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ LOW !!!!

..δεν μιλάνε έτσι σε μια κυρία..

θα κακοχαρακτηριστήτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα

να σε καλά ρε φίλε που μου έφτιαξες την διάθεση....

και σου το λέω μέσα απο την ψυχή μου χωρίς ίχνος ειρωνίας

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ GOLD !!!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ , ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ , ΔΙΗΜΕΡΟ ΑΡΑΧΩΒΑ , ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ , ΔΙΑΛΕΞΕ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ GOLD !!!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ , ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ , ΔΙΗΜΕΡΟ ΑΡΑΧΩΒΑ , ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ , ΔΙΑΛΕΞΕ !

Λαμπάδα με τον Υπουργό Οικονομικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ GOLD !!!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ , ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ , ΔΙΗΜΕΡΟ ΑΡΑΧΩΒΑ , ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ , ΔΙΑΛΕΞΕ !

"Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας"

Όσο για το γιατί είμαι gold member, αυτοί που με έκαναν ξέρουν τον λόγο και αυτό αρκεί

Με την ευκαιρία να τους πώ αλλο ένα μεγάλο ευχαριστώ και απο εδώ

..........και καλή συνέχεια στο παραλλήρημα:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο forum το έχω για ΣΤΟΛΙΔΙ στον κλάδο μας, και όπου σταθώ και βρεθώ το τονίζω...

Τέτοια ανειδιοτελής πράξη δεν θα τη συναντήσεις εύκολα σε άλλο επαγγελματικό κλάδο....

Άτομα σαν το Σούλη (το όνομα είναι ενδεικτικό, δεν μπορώ να τους βάλω όλους, προκαταβολικά συγγνώμη...... :) ) δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθούν σε άλλο επάγγελμα......

+1000

Και επειδη ξερω ποια ειναι η μεγιστη ανταμοιβη για αυτους που προσφερουν απλοχερα εδω μεσα ενα εχω να πω: Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας"

Όσο για το γιατί είμαι gold member, αυτοί που με έκαναν ξέρουν τον λόγο και αυτό αρκεί

Με την ευκαιρία να τους πώ αλλο ένα μεγάλο ευχαριστώ και απο εδώ

..........και καλή συνέχεια στο παραλλήρημα:D

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GOLD !

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ , ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΛΗΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ .ΒΕΒΑΙΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΟΙ ΔΙΠΛΑΝΟΙ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΟ (.ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ). ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ SILVER KAI GOLD ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ UPLOAD TOY ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ , ΟΥΤΕ ΣΤΟ "0¨ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ , ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΝ , ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ...................ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ,ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΘΙΞΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΩ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ MATRIΞ ΣΑΣ .

ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΥΡΙΟΙ ,Η ΓΗ ΓΥΡΙΖΕΙ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ , KAI AS ΛΕΝΕ ΤΑ SILVER KAI GOLD ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΤΑΣΦΙΝΤΑΝΙΑ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GOLD !

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ , ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΛΗΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ .ΒΕΒΑΙΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΟΙ ΔΙΠΛΑΝΟΙ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΟ (.ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ). ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ SILVER KAI GOLD ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ UPLOAD TOY ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ , ΟΥΤΕ ΣΤΟ "0¨ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ , ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΝ , ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ...................ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ,ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΘΙΞΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΩ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ MATRIΞ ΣΑΣ .

ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΥΡΙΟΙ ,Η ΓΗ ΓΥΡΙΖΕΙ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ , KAI AS ΛΕΝΕ ΤΑ SILVER KAI GOLD ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΤΑΣΦΙΝΤΑΝΙΑ !!

Έχουν γίνει παλιότερες συζητήσεις και έχει τοποθετηθεί σχετικά ο gus... Όταν το ξεκίνησε, δεν είχε έσοδα από πουθενά...... Σιγά σιγά ήρθαν τα υπόλοιπα, οπότε μαγκιά του........... Έτσι κι αλλιώς, το site έχει ένα κόστος λειτουργίας, πρέπει να έχει έσοδα για να συντηρείται......

Όσο για τον ισολογισμό, δεν καταλαβαίνω τη λογική.... Ποιος είσαι και ζητάς στοιχεία της εταιρίας...??? Γιατί δεν βγάζεις και τα δικά σου online να δούμε πόσα παίρνεις και πόσα από αυτά είναι αποτέλεσμα της χρήσης αυτού του site...????

Τρελλό πάλι δεν θα σε έλεγα......

Αλλά παρόμοια συμπεριφορά παραπέμπει σε αχάριστους, άπληστους, αρπαχτικά, λαμόγια κτλ κτλ......

Και στο χωριό μου λένε μια παροιμία, της στραβής ψ@λής, της φταίν' οι τρίχες.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά από το 2004 παρακολούθησα τέτοια συζήτηση, κυρίως μου έκαναν εντύπωση οι άσχημες εκφράσεις.

Κρατήστε το επίπεδο υψηλό, γιατί μόνο αυτό αρμόζει στην ιστοσελίδα.

Προσωπικά έχω βοηθηθεί πάρα πολύ από την πρωτότυπη ιδέα των δημιουργών. Εύχομαι να συνεχίσουν την πολύ καλή δουλεία που κάνουν και οι πιο έμπειροι συνάδελφοι να συνεχίσουν να βοηθούν.

Το σημαντικό είναι να είμαστε όσο μπορούμε ενωμένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν απλός φορολογούμενος να δώσω και εγώ τα συγχαρητήριά μου στους άξιους.

Δε φτάνει όμως μόνο το να είστε ενωμένοι σαν κλάδος. Πρέπει πρώτα να είστε σωστοί επαγγελματίες, κάτι που σπανίζει στους επαγγελματικούς κλάδους της μπανανίας μας.

Τώρα, πώς να είσαι επαγγελματίας λογιστής σε μια προβληματική οικονομία, αυτό είναι γρίφος για δυνατούς λύτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εγω εχω ωφεληθει πολλακις απο νόμους, αποφασεις, αρχεια κλπ

για πειτε μου που να στειλω το ποσο που σου αντιστοιχει peterallu, να μην σε παρει το παραπονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ GOLD !

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ , ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΛΗΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ .ΒΕΒΑΙΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΟΙ ΔΙΠΛΑΝΟΙ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΟ (.ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ). ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ SILVER KAI GOLD ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ UPLOAD TOY ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥ , ΟΥΤΕ ΣΤΟ "0¨ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ , ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΝ , ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ...................ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ,ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΘΙΞΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΩ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ MATRIΞ ΣΑΣ .

ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΥΡΙΟΙ ,Η ΓΗ ΓΥΡΙΖΕΙ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ , KAI AS ΛΕΝΕ ΤΑ SILVER KAI GOLD ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΤΑΣΦΙΝΤΑΝΙΑ !!

Το ότι κανείς δεν συμφώνησε μαζί σου μάλλον πρέπει να σε προβληματίσει λίγο.

Εμένα πάλι αυτό που με προβληματίζει είναι γιατί τα δικά μου ποσοστά δεν έχουν έρθει ακόμα. Εντάξει έχω χαθεί λίγο από το forum, αλλά ελπίζω να καταφέρω να επανέλθω. Το τελευταίο μπορείτε οι υπόλοιποι να το εκλάβεται σαν απειλή :rolleyes: . Αλλά μέχρι να επανέλθω θα τα λέτε με τους δικηγόρους μου για τα διαφυγόντα κέρδη.

Υ.Γ. Αυτός που έχει ως υπογραφή "ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος" είναι gold member ή διαχειρηστής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον να σας ανακοινωσω, πως το αξιοτιμο σαιτ του ΦΕΚ υπαρχει στο διαδικτυο, και ολοι εχουν προσβαση σε αυτο για να δουν δημοσιευμενους ισολογισμους δινοντας απλά την επωνυμια της εταιρειας που ζητουν

2ον Που πληρωνω??????????????????????????????????? εχασα το λογαριασμο που σας τα κατεθετα μη στειλετε τους μπραβους please!!!!:rolleyes::o:D

Το ότι κανείς δεν συμφώνησε μαζί σου μάλλον πρέπει να σε προβληματίσει λίγο.

Εμένα πάλι αυτό που με προβληματίζει είναι γιατί τα δικά μου ποσοστά δεν έχουν έρθει ακόμα. Εντάξει έχω χαθεί λίγο από το forum, αλλά ελπίζω να καταφέρω να επανέλθω. Το τελευταίο μπορείτε οι υπόλοιποι να το εκλάβεται σαν απειλή :rolleyes: . Αλλά μέχρι να επανέλθω θα τα λέτε με τους δικηγόρους μου για τα διαφυγόντα κέρδη.

Υ.Γ. Αυτός που έχει ως υπογραφή "ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος" είναι gold member ή διαχειρηστής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά από το 2004 παρακολούθησα τέτοια συζήτηση, κυρίως μου έκαναν εντύπωση οι άσχημες εκφράσεις.

Κρατήστε το επίπεδο υψηλό, γιατί μόνο αυτό αρμόζει στην ιστοσελίδα.

Προσωπικά έχω βοηθηθεί πάρα πολύ από την πρωτότυπη ιδέα των δημιουργών. Εύχομαι να συνεχίσουν την πολύ καλή δουλεία που κάνουν και οι πιο έμπειροι συνάδελφοι να συνεχίσουν να βοηθούν.

Το σημαντικό είναι να είμαστε όσο μπορούμε ενωμένοι.

ΠΡΟΤΑΣΗ

ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΝΘΗΜΑ...

ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...