Προς το περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΧΗEAVEN


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΡΟΤΑΣΗ

ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΝΘΗΜΑ...

ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟΙ

Επειδή το θέμα έχει ξεφύγει ,

θα πρότεινα σε κάποιον από τους διαχειριστές να το κλειδώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδή το θέμα έχει ξεφύγει ,

θα πρότεινα σε κάποιον από τους διαχειριστές να το κλειδώσουν.

καλα λες βρε Στελιο γιατι αν το κανανε μονοι τους οι ανθρωποι, θα πεφταμε να τους φαμε ...

ωρες ωρες και γω απορω πως μας αντεχουν ...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το θέμα έχει ξεφύγει ,

θα πρότεινα σε κάποιον από τους διαχειριστές να το κλειδώσουν.

Έλα βρε Στέλιο.. αν θεωρείς αυτό το θέμα φευγάτο.. θα έλειπες τις καλές εποχές.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα βρε Στέλιο.. αν θεωρείς αυτό το θέμα φευγάτο.. θα έλειπες τις καλές εποχές.. :lol:

Chief έχεις δίκιο , δεν έχω γίνει κοινωνός των καλών εποχών ,

απλώς είναι τόσο ανούσιο που δεν βλέπω το λόγο να συνεχίζεται .

Υ.Γ. Έχω πολύ καιρό να διαβάσω μπινελίκια στο forum και όταν

συμβαίνει με στεναχωρεί. :( :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το θέμα έχει ξεφύγει ,

θα πρότεινα σε κάποιον από τους διαχειριστές να το κλειδώσουν.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ.

ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΩΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΥΠΟΜΕΝΟΥΜΕ...

ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ 1000 ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΑ ΕΓΚΥΚΛΙΟΥΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΕΣ

ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΚΒΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ....

ΕΝΩΜΕΝΟΙ

ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΩΤΑΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ...

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕΣ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chief έχεις δίκιο , δεν έχω γίνει κοινωνός των καλών εποχών ,

απλώς είναι τόσο ανούσιο που δεν βλέπω το λόγο να συνεχίζεται .

Υ.Γ. Έχω πολύ καιρό να διαβάσω μπινελίκια στο forum και όταν

συμβαίνει με στεναχωρεί. :( :( :(

Αμ δε πάει έτσι Στέλιο....

Έχει ξεκινήσει μια προσπάθεια ο Κώστας πάνω από 10 χρόνια πριν, και έρχεται ένας τύπος και σου λέει επειδή έκανε κάποιες δημοσιεύσεις ότι θέλει και μέρισμα.....

Και έχει και το θράσος (γιατί περί θράσους πρόκειται) να απαιτεί να ανέβει ο ισολογισμός της εταιρίας για να δείξει ότι κάνει κέρδη η εταιρία.....

Δηλαδή, ήμαρτον........

Αντί να πει και ευχαριστώ για όλα τα πράγματα που παίρνει, βγαίνει κι από πάνω....

Πριν από μήνες, άλλος ζήταγε να δωθούν δωρεάν ή με χαμηλότερες τιμές τα συνδρομητικά....

Προχθές, κάποιος ζήταγε να του γράψουνε, με απλά λόγια, τι γίνεται με τις μη εκπιτπόμενες δαπάνες........

Ο καθένας για τη πάρτη του εδώ μέσα, αυτό θέλουν να επικρατήσει μου φαίνεται....

Γι αυτό έχω πάρει τις ανάποδές μου, αντί να πούμε συνεχίζουμε κάτι καλό που βρήκαμε, όποτε, όπως και στο βαθμό που μπορούμε, βλέπεις συμπεριφορές απίστευτες, λες και τους χρωστάνε κι όλας...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ δε πάει έτσι Στέλιο....

Έχει ξεκινήσει μια προσπάθεια ο Κώστας πάνω από 10 χρόνια πριν, και έρχεται ένας τύπος και σου λέει επειδή έκανε κάποιες δημοσιεύσεις ότι θέλει και μέρισμα.....

Και έχει και το θράσος (γιατί περί θράσους πρόκειται) να απαιτεί να ανέβει ο ισολογισμός της εταιρίας για να δείξει ότι κάνει κέρδη η εταιρία.....

Δηλαδή, ήμαρτον........

Αντί να πει και ευχαριστώ για όλα τα πράγματα που παίρνει, βγαίνει κι από πάνω....

Πριν από μήνες, άλλος ζήταγε να δωθούν δωρεάν ή με χαμηλότερες τιμές τα συνδρομητικά....

Προχθές, κάποιος ζήταγε να του γράψουνε, με απλά λόγια, τι γίνεται με τις μη εκπιτπόμενες δαπάνες........

Ο καθένας για τη πάρτη του εδώ μέσα, αυτό θέλουν να επικρατήσει μου φαίνεται....

Γι αυτό έχω πάρει τις ανάποδές μου, αντί να πούμε συνεχίζουμε κάτι καλό που βρήκαμε, όποτε, όπως και στο βαθμό που μπορούμε, βλέπεις συμπεριφορές απίστευτες, λες και τους χρωστάνε κι όλας...............

Βρε σύντεκνε ,

μαζί σου είμαι , αλλά νομίζεις ότι μπορείς να βάλεις μυαλό σε κάποιους οι οποίοι σκέφτονται τόσο λάθος ?

Μια φορά μπαίνει το ρημάδι ,

Όταν κάποιος φθάνει στο σημείο -όντας μέλος στο forum για ελάχιστο χρονικό διάστημα-

και ενώ έχει βοηθηθεί άπειρες φορες όπως και οι περισσότεροι από μας από τις γνώσεις που δωρεάν παρέχονται ,

και στοιχειοθετεί (με το νου του ) μια πρόταση να αμοίβεται για τις πιθανές απαντήσεις που θα παρέχει ως αποζημίωση ,

ε εγώ με συγχωρείς πάω πάσο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο θέμα ανοίξατε .

Αν και έχω απαντήσει πολλάκις σε τέτοιου είδους θέματα , θα σας πω τα εξής.

Οσοι δουλεύουμε και εργαζόμαστε γιαυτό το site δεν ζούμε απ'αυτό. (και δεν είμαι μόνο εγώ είναι και ο Δημήτρης και ο έταιρος Κώστας)

Γιαυτό άλλωστε και ασκούμε το επάγγελμα του λογιστή.

Τα λίγα κέρδη που βγαίνουν επανεπενδύονται γιαυτό άλλωστε βλέπετε συνέχεια και νέες υπηρεσίες .

Υπάρχουν ακόμα τουλάχιστον 7 νέες υπηρεσίες που είναι υπο σχεδιασμό και τρεις που θα υλοποιηθούν μέχρι το τέλος του καλοκαιριού.

Επίσης σχεδιάζεται και το νέο site που θα είναι έτοιμο ελπίζω μέχρι το τέλος Ιουνίου. (αν μας αφήσει το υπουργείο να ησυχάσουμε λίγο και δεν ψηφίσει κανένα νέο φορολογικό)

Οσο για τα Golden Member και Silver member κλπ. έχει να κάνει με κάποιες extra παροχές στο forum ( μεγαλύτερο μέγεθος upload αρχείων , περισσότερη χωρητικότητα στα μηνύματα και κάποια άλλα που ειλικρινά δεν τα θυμάμαι τώρα , μιας και τα έχουμε θέσει εδώ και τρία περίπου χρόνια .

Για να υπάρξει αλλαγή από μία κατηγορία σε άλλη το μόνο κριτήριο είναι νομίζω ο αριθμός των δημοσιεύσεων. Το νούμερο ούτε και αυτό θυμάμαι να σας το πω. Πρέπει να ψάξω τον πίνακα διαχείρισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τα Golden Member και Silver member κλπ. έχει να κάνει με κάποιες extra παροχές στο forum ( μεγαλύτερο μέγεθος upload αρχείων , περισσότερη χωρητικότητα στα μηνύματα και κάποια άλλα που ειλικρινά δεν τα θυμάμαι τώρα , μιας και τα έχουμε θέσει εδώ και τρία περίπου χρόνια .

Για να υπάρξει αλλαγή από μία κατηγορία σε άλλη το μόνο κριτήριο είναι νομίζω ο αριθμός των δημοσιεύσεων. Το νούμερο ούτε και αυτό θυμάμαι να σας το πω. Πρέπει να ψάξω τον πίνακα διαχείρισης.

αυτο με τις δημοσιευσεις απλα δεν ισχυει....

δεν λεω αν ειναι καλως ή κακως , ουτε και με ενδιαφερει καν, απλα απο τον πινακα που βλεπουμε εμεις , δεν προκυπτει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν γίνει παλιότερες συζητήσεις και έχει τοποθετηθεί σχετικά ο gus... Όταν το ξεκίνησε, δεν είχε έσοδα από πουθενά...... Σιγά σιγά ήρθαν τα υπόλοιπα, οπότε μαγκιά του........... Έτσι κι αλλιώς, το site έχει ένα κόστος λειτουργίας, πρέπει να έχει έσοδα για να συντηρείται......

Όσο για τον ισολογισμό, δεν καταλαβαίνω τη λογική.... Ποιος είσαι και ζητάς στοιχεία της εταιρίας...??? Γιατί δεν βγάζεις και τα δικά σου online να δούμε πόσα παίρνεις και πόσα από αυτά είναι αποτέλεσμα της χρήσης αυτού του site...????

Τρελλό πάλι δεν θα σε έλεγα......

Αλλά παρόμοια συμπεριφορά παραπέμπει σε αχάριστους, άπληστους, αρπαχτικά, λαμόγια κτλ κτλ......

Και στο χωριό μου λένε μια παροιμία, της στραβής ψ@λής, της φταίν' οι τρίχες.................

Tί ακριβώς είναι η ψ@λή ?

Aυτή που στο χωριό μου @=ω ?:D

Nτροπή σου !!!!!!!!

Μας διαβάζει και η ΧΡΥΣΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tί ακριβώς είναι η ψ@λή ?

Aυτή που στο χωριό μου @=ω ?:D

Nτροπή σου !!!!!!!!

Μας διαβάζει και η ΧΡΥΣΑ

ασε με ....

ακομα δεν ξεκοκκινισα απο τα ανεκδιηγητα του Σουλη και του Σωτηρη Χ ..mellow.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΕΚΝΟ ΒΡΟΥΤΕ

Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ SILVER KAI ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΚΩΔΙΚΟ ΜΕΛΟΥΣ , ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΗ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕΛΟΣ ΑΠΛΟ !!!!!!!

ΜΠΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ SILVER ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ, ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ !!!

Ευτυχώς που κατάβαλαν και άλλοι silver τι έκανα και μπήκαν με άλλους κωδικούς για να φαινόμαστε πολλοί οι simple.

Έτσι δεν κινδυνεύουμε να ζητηθεί από τον εισαγγελέα να ανοίξουν οι τραπεζικοί μας λογαριασμοί και να μάθουν όλοι τι κάνουμε!!!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε με ....

ακομα δεν ξεκοκκινισα απο τα ανεκδιηγητα του Σουλη και του Σωτηρη Χ ..mellow.gif

Εγώ μαζί σου είμαι :

Σαν δεν ντρέπονται !!!!!!! και ελόγου τους :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tί ακριβώς είναι η ψ@λή ?

Aυτή που στο χωριό μου @=ω ?:D

Nτροπή σου !!!!!!!!

Μας διαβάζει και η ΧΡΥΣΑ

Εγώ μαζί σου είμαι :

Σαν δεν ντρέπονται !!!!!!! και ελόγου τους :rolleyes:

Εσύ φιρί φιρί το πας να ακούσεις τίποτα για την ηλικία σου πρωί πρωί........................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο θέμα ανοίξατε .

Αν και έχω απαντήσει πολλάκις σε τέτοιου είδους θέματα , θα σας πω τα εξής.

Οσοι δουλεύουμε και εργαζόμαστε γιαυτό το site δεν ζούμε απ'αυτό. (και δεν είμαι μόνο εγώ είναι και ο Δημήτρης και ο έταιρος Κώστας)

Γιαυτό άλλωστε και ασκούμε το επάγγελμα του λογιστή.

Τα λίγα κέρδη που βγαίνουν επανεπενδύονται γιαυτό άλλωστε βλέπετε συνέχεια και νέες υπηρεσίες .

Υπάρχουν ακόμα τουλάχιστον 7 νέες υπηρεσίες που είναι υπο σχεδιασμό και τρεις που θα υλοποιηθούν μέχρι το τέλος του καλοκαιριού.

Επίσης σχεδιάζεται και το νέο site που θα είναι έτοιμο ελπίζω μέχρι το τέλος Ιουνίου. (αν μας αφήσει το υπουργείο να ησυχάσουμε λίγο και δεν ψηφίσει κανένα νέο φορολογικό)

Οσο για τα Golden Member και Silver member κλπ. έχει να κάνει με κάποιες extra παροχές στο forum ( μεγαλύτερο μέγεθος upload αρχείων , περισσότερη χωρητικότητα στα μηνύματα και κάποια άλλα που ειλικρινά δεν τα θυμάμαι τώρα , μιας και τα έχουμε θέσει εδώ και τρία περίπου χρόνια .

Για να υπάρξει αλλαγή από μία κατηγορία σε άλλη το μόνο κριτήριο είναι νομίζω ο αριθμός των δημοσιεύσεων. Το νούμερο ούτε και αυτό θυμάμαι να σας το πω. Πρέπει να ψάξω τον πίνακα διαχείρισης.

Γιατί ασχολείσαι ?

Μεταξύ μας......... τώρα

Πάσχα έρχεται

Δεν μου στέλνεις εκείνο το μερισματάκι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ φιρί φιρί το πας να ακούσεις τίποτα για την ηλικία σου πρωί πρωί........................................

Ακούω ο,τι γουστάρει η ψυχούλα σου

και.....Γηράσκω αεί διδασκόμενος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν 13-14, για να φτάσω στο Γυμνάσιο, το λεωφορείο έκανε μια στάση στο κατακόκκινο -εξωτερικά- σπίτι, γνωστό ως το Σπίτι με το Τριαντάφυλλο, μιας από τις καλύτερες ζωγράφους στο Βόλο, της Χρυσούλας Ζώγια.

http://el.wikipedia....%B3%CE%B9%CE%B1 & http://www.i-politis...gia_museum.html

Καθημερινά λοιπόν έβλεπα την χαρακτηριστική υπογραφή της ζωής της, ζωγραφισμένη με μαύρα γράμματα πάνω στον κατακόκκινο τοίχο.

Ήταν κάτι που μου έγινε βίωμα από τότε και για αυτό την χρησιμοποιώ και εγώ πάντα σαν υπογραφή μου...

"Ουδείς μεγαλύτερος εχθρός από τον ευεργετηθέντα αχάριστο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με τις δημοσιευσεις απλα δεν ισχυει....

δεν λεω αν ειναι καλως ή κακως , ουτε και με ενδιαφερει καν, απλα απο τον πινακα που βλεπουμε εμεις , δεν προκυπτει....

Ισχύει, απλά δεν ισχύει όπως το έχεις εσύ στο μυαλό σου.

Για να ανέβεις κλίμακα πρέπει να να κάνεις κάποιο αριθμό δημοσιεύσεων ο οποίος όμως άλλαξε πριν τρία χρόνια .

Μέχρι τότε το νούμερο ήταν μικρότερο , και κάποιοι ήδη είχαν καταφέρει να αλλάξουν κλίμακα με λιγότερες δημοσιεύσεις . Γιυτό δεν σου βγαίνουν τα νούμερα τώρα.

Τέλος πάντων ποτέ δεν έχουμε πεί ψέματα και δεν έχουμε κανένα λόγο να το κάνουμε τώρα .

Οποιοσδήποτε μας αμφισβητεί θα πρέπει να μπορεί και να το αποδείξει.

Αρκετές ανακρίβειες έχουμε ακούσει μέχρι σήμερα από πολλά μέλη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφεντικό

Δεν μας παρατάς και συ που θα πρέπει να δίνεις λογαριασμό σε κάθε ψυχάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφεντικό

Δεν μας παρατάς και συ που θα πρέπει να δίνεις λογαριασμό σε κάθε ψυχάκια.

Αγιασου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφεντικό

Δεν μας παρατάς και συ που θα πρέπει να δίνεις λογαριασμό σε κάθε ψυχάκια.

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα είναι κόλπο του SOULIS για να ανεβει ο αριθμος δημοσιευσεων που έχει . Νομίζετε πως είναι τυχαιο το γεγονός ότι ήταν ο μοναδικός που μπορούσε να στείλει εκκαθαριστικές ?

Δεν ξέρει όμως ότι μετά τις 9999 μηδενίζει και πάει πάλι από την αρχή :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει, απλά δεν ισχύει όπως το έχεις εσύ στο μυαλό σου.

Για να ανέβεις κλίμακα πρέπει να να κάνεις κάποιο αριθμό δημοσιεύσεων ο οποίος όμως άλλαξε πριν τρία χρόνια .

Μέχρι τότε το νούμερο ήταν μικρότερο , και κάποιοι ήδη είχαν καταφέρει να αλλάξουν κλίμακα με λιγότερες δημοσιεύσεις . Γιυτό δεν σου βγαίνουν τα νούμερα τώρα.

Τέλος πάντων ποτέ δεν έχουμε πεί ψέματα και δεν έχουμε κανένα λόγο να το κάνουμε τώρα .

Οποιοσδήποτε μας αμφισβητεί θα πρέπει να μπορεί και να το αποδείξει.

Αρκετές ανακρίβειες έχουμε ακούσει μέχρι σήμερα από πολλά μέλη .

Η αληθεια ειναι οτι αλλιως το ειχα στο μυαλο μου....

Νομιζα οτι τα γκολντ ειναι οι πρωην συντονιστες που εγιναν χρυσοι τιμης ενεκεν , γιατι προσεφεραν στο φορουμ....

παντως καθολου δεν μετραω νουμερα που δεν μου βγαινουν κιολας :)

Περαν του οτι νιωθω πολυ οικεια εδω μεσα, σαν στο σπιτι μου που λενε, ειμαι απ αυτους που πιστευουν οτι αυτο το φορουμ ειναι ιδιοκτησια καποιων και μπορουν να κανουν ο,τι θελουν, ακομα και να κοψουν εισιτηρια, ακομα και να το κλειδωσουν ή να μας πεταξουν εξω μια μερα ...

οποτε στα πλαισια της φιλοξενιας που νιωθω οτι απολαμβανω , προσωπικα ποτε δεν θα αμφισβητουσα την ειλικρινεια σας ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...