Προς το περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΧΗEAVEN


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι λετε βρε παιδια ? ενα πρωι ελλειψα και το κανατε μπαχαλο ....

εγω ειμαι με τον Σουλη , να μην τις μαζευει μονος του ...smile.gif

και Γιαννη , μη σκας τοσο παιδακι μου, σου φαινεται η ζηλια που η ομαδα μας σκιζει ....!!!!!!

και κατω τα χερια απο το φορουμ , ετοιμοι ολοι να ανοιξετε λογαριασμους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το κόστος πχ μιας λανθασμένης απάντησης ????

Το ποσό εγγραφής - συμμετοχής ????

Την υπεραξία ????

και και και .

Το παρόν φόρουμ είναι πρωτοπόρο σε πολλά ένα από αυτά είναι η δωρεάν άμεση και έγκυρη πληροφόρηση και ανταλλαγή απόψεων μεταξυ συναδέλφων , τώρα αν μεταξύ αυτών παρεισφρούν και πολίτες ή άλλες επαγγελματικές ομάδες προσωπικά δε πολυπειράζει .

Με λίγα λόγια διαφωνώ .

Όποιος είναι και μάγκας ας κάνει τέτοιο σαϊτ μόνος του , άλλωστε συνδρημοτικά υπάρχουν πολλά.

ΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΤΡΕΝΟ !

ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο την αλλη γιατι εξακολουθω να μην καταλαβαινω το νοημα της συζητησης? Μαλλον επειδη ειμαι κουρασμενος .... ή......... ?

Συγχωρεστε με συναδελφοι για την απορια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο θα έπρεπε να γνωρίζεις?

ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΥΝ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ !

ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ SOYLI ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΖΩΗ , ALL IS ABOUT MONEY "

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΜΟΙΒΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ , ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια αφου πληρωνομαι και εγω να κανω επεκταση δραστηριοτητας Παροχη φορολογικων συμβουλων...οχι τιποτα αλλο να ειμαι και νομιμος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να την πάθουμε σαν τις πόντιες πουτάνες? :D

δλδ για να καταλάβω.. εσύ αυτό κατάλαβες? ότι εγώ π.χ. πληρώνομαι? και πόσα να παίρνω μιας και είμαι και chief?

τους όρους του forum που συμμετέχεις τους διάβασες?

Πότε σου κάνουν πλάκα το αντιλαμβάνεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΥΝ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ !

ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ SOYLI ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΖΩΗ , ALL IS ABOUT MONEY "

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΜΟΙΒΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ , ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ !!!

Τελικά από τις απαντήσεις μας κατάλαβες ότι πληρώνεται κάποιος ?

Δεν κατάλαβες ότι αστειευόμαστε ?

Αν σε κάτι οφείλει την επιτυχία του το forum είναι ότι ο καθένας μπορεί να ρωτήσει , να συμβουλευθεί δωρεάν και να απαντήσει.

Ποιός θα τους πλήρωνε ?

Στο forum η εγγραφή είναι δωρεάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να την πάθουμε σαν τις πόντιες πουτάνες? :D

δλδ για να καταλάβω.. εσύ αυτό κατάλαβες? ότι εγώ π.χ. πληρώνομαι? και πόσα να παίρνω μιας και είμαι και chief?

τους όρους του forum που συμμετέχεις τους διάβασες?

Πότε σου κάνουν πλάκα το αντιλαμβάνεσαι?

Αστα αυτά..... που ξέρεις μεγάλε

Tα μάθαμε - τα μάθαμε

Εσύ παίρνεις και bonus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΥΝ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ !

ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ SOYLI ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΖΩΗ , ALL IS ABOUT MONEY "

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΜΟΙΒΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ , ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ !!!

Και πώς πιστοποιείς ότι αυτό που θα μου πεις είναι το σωστό; Εγγυάσαι δια της υπογραφής σου και με ανάλογη αποζημίωση σε περίπτωση λάθους σου την ορθότητα της άποψής σου; Και δεν νομίζω ότι ο σκοπός αυτού του φόρουμ είναι η παροχή υπηρεσιών, αλλά η ανταλλαγή απόψεων μεταξύ συναδέλφων, άσχετα από την τροπή που έχει πάρει. Δεν είμαστε εδώ για να δίνουμε διοικητικές λύσεις, ούτε να παρέχουμε μασημένη τροφή, αλλά να συζητάμε για διάφορα θέματα που μας προκύπτουν, και από εκεί και πέρα, μόνος/η ο καθένας/καθεμιά αποφασίζει ποιό είναι το σωστό που θα ακολουθήσει, ανάλογα με το γνωστικό του επίπεδο και την έφεσή του στην έρευνα, ανεξαρτήτως εμπειρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να την πάθουμε σαν τις πόντιες πουτάνες? :D

για ποιά πουτάνα από τις δυό?

1.Γιατί στις ΠΟΝΤΙΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ αρέσει να τις γαμάνε; Γιατί το έχουν συνηθήσει!!!

2.Πώς πέθανε η τελευταία Πόντια Πουτάνα;;;

Από τον καϋμό της... Έμαθε πώς οι άλλες πληρώνονται!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πώς πιστοποιείς ότι αυτό που θα μου πεις είναι το σωστό; Εγγυάσαι δια της υπογραφής σου και με ανάλογη αποζημίωση σε περίπτωση λάθους σου την ορθότητα της άποψής σου; Και δεν νομίζω ότι ο σκοπός αυτού του φόρουμ είναι η παροχή υπηρεσιών, αλλά η ανταλλαγή απόψεων μεταξύ συναδέλφων, άσχετα από την τροπή που έχει πάρει. Δεν είμαστε εδώ για να δίνουμε διοικητικές λύσεις, ούτε να παρέχουμε μασημένη τροφή, αλλά να συζητάμε για διάφορα θέματα που μας προκύπτουν, και από εκεί και πέρα, μόνος/η ο καθένας/καθεμιά αποφασίζει ποιό είναι το σωστό που θα ακολουθήσει, ανάλογα με το γνωστικό του επίπεδο και την έφεσή του στην έρευνα, ανεξαρτήτως εμπειρίας.

ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ, 10 + SILVER ΚΑΙ 1 GOLD MEMBER ,ΜΕ ΒΟΛΙΔΟΣΚΟΠΟΥΝ KAI ΔΕΝ ΠΑΡΕΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΕΣΤΩ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ . , ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ??

ΥΓ

SOYLIS ΠΟΝΤΙΟΣ ΝΑΙ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα να δεις που εγω ειμαι το gold member χαχαχαχα

σκέψου ποια ειναι η παροιμία (εντάξει Γιάννη μία απο τις πολλές) και θα καταλάβεις ποια είναι η αποψη μου επί του θέματος

και για να λήγει το θέμα εδώ η διάκριση ανάμεσα στα μέλη έχει να κάνει με τις δημοσιεύσεις και τα προνόμια που έχουν (κάποια εκ των οποίων είναι συνδρομητικά)

φιλικά ένα gold girl....member ήθελα να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα να δεις που εγω ειμαι το gold member χαχαχαχα

σκέψου ποια ειναι η παροιμία (εντάξει Γιάννη μία απο τις πολλές) και θα καταλάβεις ποια είναι η αποψη μου επί του θέματος

ΔΑΥΙΒ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΓΟΛΙΑΘ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΑΥΙΒ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΓΟΛΙΑΘ !

χαχαχαχα

να σε καλά ρε φίλε που μου έφτιαξες την διάθεση....

και σου το λέω μέσα απο την ψυχή μου χωρίς ίχνος ειρωνίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια που μιλάμε για cold & silver..

κάτι φεγγάρια που πέρασα από πολυεθνική, κάθε δυο μήνες μου αλλάζανε τον τίτλο,

πότε assisstant, πότε operating, πότε supporter

και στο τέλος που ζήταγα λεφτά με κάθε αλλαγή τίτλου με διώξανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ερώτημα είναι κρίσιμο... πρέπει...

Δεν ξέρω?

Το ανώτατο στάδιο δεν είναι.. "Να κάνω κάτι που μου αρέσει και να πληρώνομαι" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν σηκώνεις πλάκα και θες και σοβαρή απάντηση......

ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ, 10 + SILVER ΚΑΙ 1 GOLD MEMBER ,ΜΕ ΒΟΛΙΔΟΣΚΟΠΟΥΝ KAI ΔΕΝ ΠΑΡΕΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΕΣΤΩ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ . , ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ??

ΥΓ

SOYLIS ΠΟΝΤΙΟΣ ΝΑΙ .

Το ότι είπες μια μ@λ@κί@ δεν πάει να πει ότι είναι και σοβαρή πρόταση κατ' ανάγκη........

Το συγκεκριμένο forum το έχω για ΣΤΟΛΙΔΙ στον κλάδο μας, και όπου σταθώ και βρεθώ το τονίζω...

Τέτοια ανειδιοτελής πράξη δεν θα τη συναντήσεις εύκολα σε άλλο επαγγελματικό κλάδο....

Άτομα σαν το Σούλη (το όνομα είναι ενδεικτικό, δεν μπορώ να τους βάλω όλους, προκαταβολικά συγγνώμη...... :) ) δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθούν σε άλλο επάγγελμα......

Σίγουρα υπάρχουν και οι free riders - που δυστυχώς είναι πολλοί - οι οποίοι θα μπουν να κάνουν μόνο και μόνο τη δουλειά τους, χωρίς να συμμετέχουν σε όλη αυτή την ενέργεια..... Ακόμα όμως και με αυτούς, μπαίνουμε σε μια διαδικασία επικαιροποίησης και επιβεβαίωσης των γνώσεών μας, οπότε κάτι καλό προκύπτει από εκεί........

Και ειλικρινά νευριάζω και απογοητεύομαι με τη νοοτροπία ορισμένων που έχουν μόλις 100 posts και ζητάνε και μέρισμα από τις απαντήσεις, ενώ υπάρχουν άλλα άτομα με άνω των 1.000-2.000 δημοσιεύσεων, που έχουν ξεστραβώσει κόσμο, δίνουν απλόχερα τις γνώσεις τους και τις συμβουλές τους, χωρίς κανένα οικονομικό αντάλλαγμα.............

Και μια και μιλάμε για οικονομικά, πόσες πληροφορίες έχεις βρει εδώ μέσα για τη δουλειά σου, πόσες φορές έχεις κάνει το μάγκα σε συνάδλφο ή σε πελάτη γιατί βρήκες κάτι από εδώ μέσα, πόσες φορές έχεις ανατρέξει στο taxheaven για να βρεις άμεσα κάποιο νόμο ή ΠΟΛ, πόσες φορές κατέβασες κάποιο αρχείο που σου έλυσε τα χέρια και τι έχεις πληρώσει για όλα αυτά...????????

Και αν τυχόν είσαι συνδρομητής, μη τυχόν μου πεις ότι έδωσες 150 Ε το χρόνο και αυτό το ποσό αντιστοιχεί στην οφέλεια που έχεις λάβει από το site...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω?

Το ανώτατο στάδιο δεν είναι.. "Να κάνω κάτι που μου αρέσει και να πληρώνομαι" ?

όντος, άλλο ανωτέρας και άλλο ανωτάτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΩΡΑ ΚΑΤΆΛΑΒΑ , ΘΑ ΜΕΙΩΘΟΥΝ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΟΥ ΕΑΝ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ !

σε παραδεχομαι !!!!

τους ξεσκεπασες , αυτοι τα τρωνε ολοι μαζι ....

και γω τι σιλβερ ειμαι που αντι να μου δωσουν, τους χρωσταω και απο πανω ? ε?

τζαμπα γραφω τοσα χρονια ?

αμα τα ζητησω αναδρομικα ποσα φασκελα θα παρω ???laugh.giftongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...