Προς το περιεχόμενο

θα δωσουν τελικα παράταση δηλωσεων?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη ΓΓ ΠΙΠΙ ΤΙ ΠΑΠΙ

ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΑΝΑΡΜΟΔΙΟΥΣ ΔΟΘΗΚΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΤΑ 99.99999999999999999999999999999999999999% ΕΩΣ 30/6 ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΕΣΩ ΛΟΓΙΣΤΩΝ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 628
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν χαλαρώστε και σταματήστε να δημοσιεύετε.

Η παράταση θα ανακοινωθεί αύριο , και οι προθεσμίες έχουν πάει σε "Βολικές" Ημερομηνίες.

Κάντε υπομονή μέχρι αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν χαλαρώστε και σταματήστε να δημοσιεύετε.

Η παράταση θα ανακοινωθεί αύριο , και οι προθεσμίες έχουν πάει σε "Βολικές" Ημερομηνίες.

Κάντε υπομονή μέχρι αύριο.

εχουμε υπερενταση , πως θα μας πιασει ο υπνος τωρα ???? :P:lol:

ασε που εχει και ωραια τραγουδια τωρα το ραδιοφωνο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε υπερενταση , πως θα μας πιασει ο υπνος τωρα ???? :P:lol:

ασε που εχει και ωραια τραγουδια τωρα το ραδιοφωνο ....

Για πες μας συχνότητα.

Ύπνος.... ύπνος.... ξέρει κάποιος την μετάφραση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Χρύσα...

Τι να χαλαρώσουμε που για δευτερόλεπτα στο κλικ έχασα και ένα σαραντάρι σε ευρώ!!!! Με πρόλαβε το TaxisNet και έκλεισε πιστωτικές ΦΠΑ... έχουμε χτυπήσει κόκκινο με δηλώσεις είναι και το σύστημα με ακρίβεια δευτερολέπτου...

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καλό θα ήταν να μας πεις και τη συχνότητα μήπως και αλλάξει η διάθεση μας γιατί δεν πάει άλλο...

Αν όντως είναι να δοθεί η παράταση γιατί μας ταλαιπωρούνε έτσι με τις δηλώσεις;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν χαλαρώστε και σταματήστε να δημοσιεύετε.

Η παράταση θα ανακοινωθεί αύριο , και οι προθεσμίες έχουν πάει σε "Βολικές" Ημερομηνίες.

Κάντε υπομονή μέχρι αύριο.

MAKAΡΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ!!!! ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΛΛΗ ΟΥΦ ΠΙΑ!!! ΜΕΤΡΗΣΑ ΑΚΟΜΗ 21 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΗΜΙΤΕΛΕΙΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΩΝ :angry: ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΗΛΩ ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον........συμψωνα με εγκυρες πληροφοριες οι προθεσμιες παιρνουν παραταση μεχρι............ΧΤΕΣ.............!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πα να γα.... και αυτοί και οι παρατάσεις τους. Κρατάω στα χέρια μου την 5 ημερών κορούλα μου και δε θα με πεθάνουν αυτοί... Ότι γίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα το είπε και το αφεντικό όλοι για ύπνο, μήπως ξεμπλοκάρει και το σύστημα και στείλουμε και καμιά δήλωση.

Ηθελα ναξερα τι συνδεσεις εχετε και μπλοκάρει το σύστημα. Παντως χθες για 3 ωρες ( την Κυριακή) μου εγραφε οτι το συστημα εχει υπερβει τις 20 επισκεψεις και δεν με δεχοταν. Και λεγαμε να πεσουμε ολοι μαζι για να μπλοκάρει το σύστημα. Αφου δεν δεχεται μαζεμένους πάνω απο 20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πα να γα.... και αυτοί και οι παρατάσεις τους. Κρατάω στα χέρια μου την 5 ημερών κορούλα μου και δε θα με πεθάνουν αυτοί... Ότι γίνει...

Να είναι πάντα γερή και τυχερή! Εχεις το καλύτερο αγχολυτικό του κόσμου. Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι πάντα γερή και τυχερή! Εχεις το καλύτερο αγχολυτικό του κόσμου. Καλημέρα

να την χαίρεσε την κορούλα , να είναι γερή, όντως τα παιδιά είναι ώρες ώρες τα καλύτερα αγχολυτικά του κόσμου

χθες εγώ πήγα στο σπίτι στις 10 το βράδυ και η δικια μου (11 χρονών ) για να κοιμηθεί ήθελε να παίξουμε τάβλι...........

οπότε άφησα στην άκρη την κούραση, το άγχος και έπαιξα μία παρτίδα......... και έχασα

ελπίζω να μην χάσω στις παρατάσεις και να δώσουν ικανοποιητική ημερομηνία όπως είπε ο gus

καλημέρα σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Σοφία

Λοιπόν χαλαρώστε και σταματήστε να δημοσιεύετε.

Η παράταση θα ανακοινωθεί αύριο , και οι προθεσμίες έχουν πάει σε "Βολικές" Ημερομηνίες.

Κάντε υπομονή μέχρι αύριο.

θα είναι και για τους συνταξιούχους σήμερα λήγει το 1 και δεν έχει έρθει η βεβαίωση της σύνταξης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα πουθενά σε κανένα δημοσίευμα (εφημερίδες-site κλπ δεν ξέρω για Αυτιά γιατι δεν βλέπω) να αναφέρεται

στο πρόβλημα της κατάθεσης των δηλώσεων που αντιμετωπίζουμε.

Ολο το "κανάλι" εμείς το τραβάμε .

Ομως το πρόβλημα δεν ειναι μόνο δικό μας.

Κουτσά στραβά τις δηλώσεις των επαγγελματιών θα τις καταφέρουμε.

Οσο για τους μισθωτούς........... δεν θέλω παράταση ....να δούμε τελικά ποίος θα έχει το πρόβλημα........

΄Ηδη ενημέρωσα αρκετούς ότι είναι πολυ δύσκολο να πάνε δηλώσεις εμπρόθεσμα

"Δώσε μου τις βεβαιώσεις των συντάξεων μέχρι τις 5 Μαίου (που λήγει) ,ετοιμάζω την δήλωση και την πας ταχυδρομείο"

Αν προλάβεις .......πρόλαβες.

Βαρέθηκα .......κάθε χρόνο και χειρότερα.

"...θα σας δώσουν πολλά λεφτά και μετά θα σας βάλουν δυσβάσταχτους φόρους, αλλά δεν θα προλάβουν να τους πάρουν" <LI>"...ο κόσμος θα σιχαθεί τους πολιτικούς και θα τους πάρει με τις πέτρες"...

Παίσιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Leon_Ouz.

Το αποφασισα:Μισοι πελατες - διπλη τιμη σε ολα.

Προφανως το Υπουργειο μου το επιβαλλει με τον τροπο που λειτουργουν τα πραγματα.Δεν φταιω εγω.Οι εξελιξεις εκει μας οδηγουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το taxis χθες το βράδυ (02/05) ήταν απλά τραγικό !!!

Αν δεν μπορούν να φτιάξουν ένα πρόγραμμα σωστά να πάνε σπίτια τους και να ξαναπιάσουμε τα μολύβια...

Αει σιχτίρ πια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...