Προς το περιεχόμενο
  • 0

μπηκε κανεις στο ταξις το τελευταιο μισαωρο ? τα χει παιξει παλι ?


MARMAKE

Ερώτηση

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Εντάξει Κίμωνα .. εφτά φύγανε.. η 8η ζητάει κάτι στον πίνακα Ζ.. τι είναι αυτό που έχεις στον 611?

Διομήδη περίμενεεεεεε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σουλη δωσε μας το φαξ σου , να σου στειλουμε κωδικους και εκκαθαριστικες

Ευχαριστουμε εκ των προτερων smile.gif

εγω τωρα μπηκα και τιποτα!!!Εδω και ωρες!!Και μαλιστα καπου ενδιαμεσα μου ανοιξε το παλιο ταξις!!!!χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δεν υπαρχει συναδελφοι αυτο το πραγμα φετος , να χεις ολη τη καταθλιψη-δυσκολιες των πελατων ( δεν αναφερομαι για τη δικια μας ) εμεις ημαστε λογιστες- ψυχολογοι

να χεις και τα προβληματα του ΤΑΧΙΣ

ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ας μπει και καποιος αλλος να δουμε τωρα τι προβλημα εχει

Του Σουλη , δεν του εχω και πολυ εμπιστοσυνη cool.gifcool.gifcool.gif

Μπορει να πηγε πρωτα για μπυρες και μετα να "ξεκινησε " να στελνειtongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έφυγε κι αυτή.. Διομήδη στείλε τα fax.. θα πεταχτώ να πάρω το παιδί απ'τα Αγγλικά .. και θα τις στείλω γυρνώντας.

Υ.Γ τελικά ο Κωστής στο Deja Vu την ξέχασε την ξύστρα .. έμαθες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ειμαστε όλοι υπερβολικοί.... δε φταιει κανείς αλλά ανωτερες δυνάμεις ....το Υπουργείο είχε προβεί σε κατάλληλες ενέργεις για αναβάθμιση των συστημάτων αλλά η παραγγελία κόλλησε στην Ιαπωνία λόγω του μεγάλου σεισμού ......

ορίστε και τα αποδεικτικά στοιχεία, μόλις έρθει ετοιμαστείτε για πολλή δουλειά

post-22824-0-81332100-1302536548_thumb.j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έφυγε κι αυτή.. Διομήδη στείλε τα fax.. θα πεταχτώ να πάρω το παιδί απ'τα Αγγλικά .. και θα τις στείλω γυρνώντας.

μολις ξαναδοκιμασα και τιποτα!!Soulis να σου δωσω και τη δικη μου??Μια ειναι η καψερη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Έφυγε κι αυτή.. Διομήδη στείλε τα fax.. θα πεταχτώ να πάρω το παιδί απ'τα Αγγλικά .. και θα τις στείλω γυρνώντας.

[/quote

ΤΡΑΚΑΡΕ ΤΟ TAXIS ΕΤΡΕΧΕ ΠΟΛΥ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε παιδιά πως μπαίνει σε εσάς...Εμένα ακόμα φρικαρισμένο είναι.... Ευτυχώς έχω τελειώσει με τις εκκαθαριστικές εδώ και 2 βδομάδες.... Προσπαθώ να στείλω Περιοδικές τώρα αλλά μάταια.....

Πλάκα πλάκα ο foro έχει δίκιο... Ας μπούμε μέσω facebook να της στείλουμε...Πολύ πιο σταθερό είναι το σύστημα του.... Ρε αν δεν ξυπνήσουν να φτιάξουν το σύστημα έτσι θα πηγαίνει συνέχεια.... Γίνεται στο σύστημα του πρώτου taxisnet που είδη σερνόταν να προσπαθείς να σηκώσεις μια πιο βαριά σελίδα?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ας μπει και καποιος αλλος να δουμε τωρα τι προβλημα εχει

Του Σουλη , δεν του εχω και πολυ εμπιστοσυνη cool.gifcool.gifcool.gif

Μπορει να πηγε πρωτα για μπυρες και μετα να "ξεκινησε " να στελνειtongue.gif

Ο Σούλης θα μπει στο ΤΑΞΙΣ μετα από 10 μερες. Τον πηραν χαμπαρι τα σαϊνια του Καπελερη , οτι κανει πλακα και του ετιμαζουν πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε παιδιά πως μπαίνει σε εσάς...Εμένα ακόμα φρικαρισμένο είναι.... Ευτυχώς έχω τελειώσει με τις εκκαθαριστικές εδώ και 2 βδομάδες.... Προσπαθώ να στείλω Περιοδικές τώρα αλλά μάταια.....

Βρηκαμε την αιτια που επεσε το taxis .Tωρα στελνετε κυρια/ε μου περιοδικες και εχετε φορτωσει το συστημα ?

Καντε λιγο υπομονη να προλαβουμε και εμεις τις προθεσμιες και στελνετε αυριο η μεθαυριοsmile.gifsmile.gif

Πλάκα πλάκα ο foro έχει δίκιο... Ας μπούμε μέσω facebook να της στείλουμε...Πολύ πιο σταθερό είναι το σύστημα του.... Ρε αν δεν ξυπνήσουν να φτιάξουν το σύστημα έτσι θα πηγαίνει συνέχεια.... Γίνεται στο σύστημα του πρώτου taxisnet που είδη σερνόταν να προσπαθείς να σηκώσεις μια πιο βαριά σελίδα?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

συνάδερφοι μην αγχώνεστε....έχει χαλάσει ένας μετασχηματιστής της ΔΕΗ και έχει πέσει όλο το σύστημα. Υπάρχει και σχετική ανακόινωση από την ΠΟΦΕΕ για το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τι λέτε κε Αντώνη.. δεν κάνω πλάκα.. αν θέλετε πάρτε το fax μου απ'τον Κωστή.. και στείλτε μου αν σας ξέμεινε καμία..

Ο Καπελέρης που είναι τώρα ? περνάει ακόμη η μπογιά του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κύριοι και Κυρίες μου μετά από επικοινωνία με το δυσεύρετο 210 4802552, μια ευγενική κυρία με πληροφόρησε ότι πήραν φωτιά...

όταν γέλασα μου είπε όχι κυριολεκτικά πήρε φωτιά ένας μετασχηματιστής της ΔΕΗ και δεν έχουν καν ρεύμα...

όσον αφορά την παράταση μου είπε ότι υπάρχει ήδη αίτημα στο Υπουργείο και το πιθανότερο είναι να δοθεί παράταση, πόση δεν μπορώ να σας πω, αλλά μάλλον σήμερα δεν έχει εκκαθαριστικές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το θέμα είναι να την ανακοινώσουν αύριο το πρωί την παράταση, αν όχι απόψε.

Όχι αύριο μετά τις 3 το μεσημέρι, κατά την προσφιλή τους συνήθεια!

Πάντως, αυτό με τη ΔΕΗ ισχύει.Πήρε φωιά ένας υποσταθμός και δεν είχαν ρεύμα για 5 ώρες!

Καλά κρασια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κύριοι και Κυρίες μου μετά από επικοινωνία με το δυσεύρετο 210 4802552, μια ευγενική κυρία με πληροφόρησε ότι πήραν φωτιά...

όταν γέλασα μου είπε όχι κυριολεκτικά πήρε φωτιά ένας μετασχηματιστής της ΔΕΗ και δεν έχουν καν ρεύμα...

όσον αφορά την παράταση μου είπε ότι υπάρχει ήδη αίτημα στο Υπουργείο και το πιθανότερο είναι να δοθεί παράταση, πόση δεν μπορώ να σας πω, αλλά μάλλον σήμερα δεν έχει εκκαθαριστικές...

Οπως λέει και η σοφή παροιμία... "mariory had everything, the feretzes was missing" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κανονικα η προθεσμια ληγει το πρωι της τεταρτης ετσι δεν ειναι?

Καλησπέρα συνπαόκι ,

ναι ,μέχρι το πρωί της Τετάρτης πριν την έναρξη των ωρών λειτουργίας των ΔΟΥ,

εκτός και αν -που θα- δοθεί παράταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Χαράλαμπος Δ. Ανύσης

Ξανά και ξανά τα ίδια και η ίδια αντιμετώπιση. Και αύριο μετά τις 14:00 θα δωθεί παράταση, δηλαδή παράταση μετά τη λήξη της προθεσμίας, διότι οι άνθρωποι του Υπουργείου είναι εκτός των άλλων και ΜΙΚΡΟΨΥΧΟΙ. Μετράμε τη ζωή μας με τις προθεσμίες τους, μας περιμένει μαύρο Πάσχα όπως πρόπερσι, τους μαζεύομε τους Φόρους, μαζεύομε - σίγουρα - και μούτζες από τους πελάτες μας λες και φταίμε εμείς και μας φέρονται σα να είμαστε τα τελευταία τσουτσέκια. Φέτος εκτός των άλλων μας αλλάξανε και όλο τον προγραμματισμό μας, όπως τον εφαρμόζαμε όλα τα χρόνια . Φτιάξαμε τα Ε7 και τα έχομε και τα θυμιαίνομε. Φτιάξαμε τις εκκαθαριστικές και περιμέναμε να ανοίξει το ρημάδι. Κυριολεκτικά, κλείνει μόλις άνοιξε. Προθεσμίες εκκαθαριστικών ίδιες με Φ. Εισοδ. ΟΕ, ΕΕ. Μη ποτέ χειρότερα. .....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...