Προς το περιεχόμενο

ΑΙΤΗΣΗ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥ ΡΟΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΡΟΛΟ ΛΟΓΙΣΤΗ.ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ,ΚΑΔ ΕΧΩ ΤΟΝ 69.20.23,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑΒΟΗΘΗΣΕΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να δεις αν είσαι εντάξει κι από εδώ..

http://www.oe-e.gr/nwcms/ekloges/form_l.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ SITE,ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ.ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΜΕ ΤΟ ΑΦΜ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΛΑΘΟΣ ΑΦΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗ ΠΡΠΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΣΜΑ ΤΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΚΑΔ 69.20.00.00 ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΗ

ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΡΟΛΟ ΛΟΓΙΣΤΗ.ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ,ΚΑΔ ΕΧΩ ΤΟΝ 69.20.23,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑΒΟΗΘΗΣΕΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΗ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΝΤΑΞΕΙ, ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΚΑΔ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΥΡΙΟ ΚΑΔ ΤΟΝ 69.20.00.00 (ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΔ)

ΜΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΟΣΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΡΟΛΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΗ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΝΤΑΞΕΙ, ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΚΑΔ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΥΡΙΟ ΚΑΔ ΤΟΝ 69.20.00.00 (ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΔ)

ΜΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΟΣΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΡΟΛΟ

Δεν τον θέλουμε ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΡΟΛΟ.....:( ας τον κρατήσουν........ΑΥΤΟΙ:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΗ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΝΤΑΞΕΙ, ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΚΑΔ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΥΡΙΟ ΚΑΔ ΤΟΝ 69.20.00.00 (ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΔ)

ΜΕΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΟΣΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΘΕΤΟ ΡΟΛΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΔΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΔ,ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν εχουμε παρει προσθετο ρολο και μας έχουν εξουσιοδοτησει όταν στένουμε δηλωσεις μέσω των δικων μας κωδικών θα πρέπει να αναγράφουμε πάλι τα στοιχεια μας στα έντυπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...