Jump to content
Sign in to follow this  
a.a.

Κλειστε το, φτιαξτε το και δώστε μας να το δουλεψουμε

Recommended Posts

Δεν ξέρεις τι έχασες Στέφανε. Πανηγύρια κάθε βράδυ όλη νύχτα.

Φτου ργμτ.........

Back up δεν παίρνατε να τα έχουν και οι επόμενες γενειές....???? Παρτάκηδες.................. :(

Δεν ξέρεις τι έχασες Στέφανε. Πανηγύρια κάθε βράδυ όλη νύχτα.

βρε καλως τον τον βουντου...πως απο δω? θυμηθηκες τα παλια ???:P

βρε καλως τον τον βουντου...πως απο δω? θυμηθηκες τα παλια ???:P

Ναι και με πολύ νοσταλγία μπορώ να πω. Που θα πάει θα μεγαλώσουν, δε θα μεγαλώσουν;

Φτου ργμτ.........

Back up δεν παίρνατε να τα έχουν και οι επόμενες γενειές....???? Παρτάκηδες.................. :(

Όλο και κάτι θα κράτησαν τ αφεντικά :lol:

Email πριν απο λιγο :

Κατά την υποβολή μέσω internet των δηλώσεων νομικών προσώπων παρατηρήθηκε σεορισμένες περιπτώσεις το User name και το Password του φορολογούμενου ναεμπλέκεται με το test user name και password που χρησιμοποιούν στην ΓΓΠΣ μεαποτέλεσμα τα στοιχεία που εμφανίζονται κατά την υποβολή να είναι λανθασμένα.

Συγκεκριμένα, στην περίπτωση αυτή,εμφανίζεται:

ΑΦΜ: 55555013

Ονοματεπώνυμο: First User Taxis Net

Όνομα: Taxis Net

Όνομα Πατέρα: Tax

Οιαρμόδιοι της ΓΓΠΣ είναι ενήμεροι για το συγκεκριμένο φαινόμενο και όπως μαςδιαβεβαίωσαν θα τακτοποιήσουν το θέμα το ταχύτερο δυνατόν.

Σεπερίπτωση που κατά την υποβολή δήλωσης πελάτη σας εμφανίστηκαν τα παραπάνωστοιχεία αλλά, είτε δεν το παρατηρήσατε, είτε το αγνοήσατε και κάνατεοριστική υποβολή θα πρέπει να υποβάλλετε στην αρμόδια ΔΟΥ του πελάτη σας τροποποιητική δήλωση.

Προτείνουμενα ελέγξετε τις δηλώσεις των Νομικών προσώπων που έχετε υποβάλλει ώστε νασιγουρευτείτε για την ορθότητα των στοιχείων που καταγράφτηκαν από το σύστημαTaxis.

Μόλιςλάβουμε ενημέρωση από τη ΓΓΠΣ ότι το πρόβλημα τακτοποιήθηκε θα σας ενημερώσουμεάμεσα με νέο email.

Email πριν απο λιγο :

Κατά την υποβολή μέσω internet των δηλώσεων νομικών προσώπων παρατηρήθηκε σεορισμένες περιπτώσεις το User name και το Password του φορολογούμενου ναεμπλέκεται με το test user name και password που χρησιμοποιούν στην ΓΓΠΣ μεαποτέλεσμα τα στοιχεία που εμφανίζονται κατά την υποβολή να είναι λανθασμένα.

Συγκεκριμένα, στην περίπτωση αυτή,εμφανίζεται:

ΑΦΜ: 55555013

Ονοματεπώνυμο: First User Taxis Net

Όνομα: Taxis Net

Όνομα Πατέρα: Tax

Οιαρμόδιοι της ΓΓΠΣ είναι ενήμεροι για το συγκεκριμένο φαινόμενο και όπως μαςδιαβεβαίωσαν θα τακτοποιήσουν το θέμα το ταχύτερο δυνατόν.

Σεπερίπτωση που κατά την υποβολή δήλωσης πελάτη σας εμφανίστηκαν τα παραπάνωστοιχεία αλλά, είτε δεν το παρατηρήσατε, είτε το αγνοήσατε και κάνατεοριστική υποβολή θα πρέπει να υποβάλλετε στην αρμόδια ΔΟΥ του πελάτη σας τροποποιητική δήλωση.

Προτείνουμενα ελέγξετε τις δηλώσεις των Νομικών προσώπων που έχετε υποβάλλει ώστε νασιγουρευτείτε για την ορθότητα των στοιχείων που καταγράφτηκαν από το σύστημαTaxis.

Μόλιςλάβουμε ενημέρωση από τη ΓΓΠΣ ότι το πρόβλημα τακτοποιήθηκε θα σας ενημερώσουμεάμεσα με νέο email.

Τι εγινε diba; Αρχησες να μιλας Γερμανικά; Εχω σκασει στα γελια οση ωρα διαβαζα αυτο που εγραψες. Πόνεσε το στομαχι μου από τα γέλια.

Αρκετά χαλιχούτικα αυτα που έγραψες. Ας γελάσουμε μεσα από τον πόνο μας.

Δυστυχώς Χρύσα δεν μπορείς να τα μαθαίνεις όλα. Ίσως να μην είναι και ανάγκη να το μάθεις.

Αυτό που πρέπει να συγκρατήσετε έιναι αυτό που είπε ο Απόστολος .

Τα παιδιά που δουλεύουν εκεί είναι <ήρωες>. Και όχι τώρα που φαίνεται ότι προσπαθεί το σύστημα να μείνει "όρθιο."

Έχουν περάσει "δύσκολες" "στιγμές" τα προηγούμενα χρόνια που δεν έχουν γίνει αντιληπτές από κανένα . Οσοι είναι μέσα στην Γενική Γραμματεία καταλαβαίνουν τι λέω.

Συνήθως την ευθύνη την έχουν αυτοί που δεν θέλουν να την αναλάβουν.

Εάν για παράδειγμα αύριο σας ενεργοποιήσω το νέο forum και δεν λειτουργεί τίποτα, δεν θα φταίνε οι τεχνικοί που το έφτιαξαν .

Εγώ θα φταίω που βιάστηκα να το "ανοίξω" .

Κώστα κανείς δεν κατηγόρησε τους εργαζόμενους στο TAXIS. Ξέρουμε ότι υπερβάλλουν εαυτό για να μας εξυπηρετήσουν, δουλεύοντας έως αργά, χωρίς υπερωρίες κλπ.

Αλλά και μπορώ και απαιτώ να ξέρω. Η γνώση δεν ανήκει δικαιωματικά σε λίγους. :angry:

Απαιτώ σαν φορολογούμενος πολίτης, αλλά και σαν "υποτιθέμενος" συνεργάτης, να γνωρίζω ποιός και γιατί κάλυψε την αδυναμία του TAXIS να ανταπεξέλθει, γιατί το ήξεραν. Δεν είχε τεσταριστεί, όπως γινόταν παλαιότερα, και αρκετοί γνωρίζουν ότι είχε δηλωθεί αυτό από την ΓΓΠΣ στο ΥΟΟ. Δεν θα πληρώσουμε εμείς και οι φορολογούμενοι την ανικανότητα και την ασυνενοησία του Υπουργείου Οικονομικών. Και να βγαίνει και ο κος Παπακωνσταντίνου και να μας αποκαλλεί το λιγότερο κλέφτες.

Και όταν στις 8-2-2011 ζητήθηκε "επισήμως" από συναδέλφους αυτό:

"Εκκρεμούν θέματα και αποφάσεις από τον εν ισχύ νόμο. Και οι ημερομηνίες τρέχουν, και οι συνάδελφοι είναι πελαγωμένοι. Από εμάς περιμένουν να κινηθούμε, να μιλήσουμε, να τους ενημερώσουμε. Η σιωπή δεν είναι πάντα χρυσός, γιατί ο καθένας την εκλαμβάνει και την μεταφράζει σύμφωνα με όσα αντιλαμβάνεται, και με όσα οι καλοθελητές θα προσπαθήσουν να τον πείσουν. Και παραπέρα δεν πιστεύω ότι πρέπει να περιμένουμε υποχρεωτικά να γίνει νόμος το Ν/Σ, ώστε να παρέμβουμε. Υπάρχουν πολλών ειδών παρεμβάσεις, όχι αναγκαστικά μόνο εκ των ένδω.",

από τους ιθύνοντες δόθηκε η εξής απάντηση:

"Και όσο για τους πελαγωμένους συναδέλφους, από την αρχή της χρονιάς μέχρι και σήμερα έχω δει (μαζί με το .....) πάνω από 500 σε σεμινάρια στα οποία συμμετέχουμε. Κανένας δεν ήταν πελαγωμένος.Εκτός αν πελαγωμένοι είναι αυτοί οι οποίοι είτε δεν ήρθαν στη Γ.Σ. είτε ήρθαν και καταψήφισαν το Διοικητικό και Οικονομικό απολογισμό διότι δεν άντεχαν και ίσως δεν αντέχουν να ακούνε αλήθειες και όχι «δήθεν δραστηριότητες». Αν αυτοί είναι οι πελαγωμένοι ας παραμείνουν πελαγωμένοι, αυτό και μόνο τους αξίζει."

Κάποια στιγμή θα πρέπει να αποφασίσουμε με ποιούς θα πάμε και ποιούς θα αφήσουμε. Εγώ πάντως είμουνα και θα είμαι με τους συναδέλφους και όχι με την διοίκηση - χωρίς να σημαίνει ότι έχω κηρύξει πόλεμο σε αυτή -, και εκεί έχω σκοπό να παραμείνω. Δεν θέλω προσωπικές λύσεις, θέλω λύσεις για όλους.

ακριβως .....διαφορετικα απλα τους ξερουμε και τους καλυπτουμε και ειμαστε συνυπευθυνοι....

μας δεσανε σε ενα ξεχαρβαλωμενο καρο και μας σερνουν και αντι να προσπαθησουμε να λυθουμε , τρεχουμε πιο γρηγορα να το ξεπερασουμε ....

ελεος ...!!!!

θα το ξαναπω και πειτε με και γραφικη και ο,τι θελετε...

μας εχουν δεσει σε ενα ξεχαρβαλωμενο καρο και μας σερνουν κατευθειαν στον γκρεμο, και μας τα παιδια απ εξω και εκεινα τα παιδια απο μεσα και τα αφεντικα και τους δουλους, και αντι ολοι μαζι να προσπαθουμε να λυθουμε, τρεχουμε πιο γρηγορα να το ξεπερασουμε να γκρεμοτσακιστουμε μονοι μας ....

τετοια καταντια .....

πως νομιζουν μερικοι οτι ειναι στην αλλη πλευρα, δεν το καταλαβαινω...

πως νιωθουν ασφαλεις, θαρρεις κι αγναντευουν το τσουναμι ψηλα απο κανενα βουνο...

οταν θα νιωσουμε , οτι το ιδιο κινδυνευουμε ολοι, τοτε μπορουμε να αρχισουμε να ελπιζουμε....

Guest μαρακι

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

Κατα την υποβολη Ε1 ενω ειναι δικαιουχος της απαλλαγης αρθρου 6 παρ 7 και εχει και ζημιες ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΑ ΕΣΟΔΑ βγαζει μηνυμα λαθους οτι κ καλα δεν εχουν συμλπηρωθει καθολου ακαθαριστα εσοδα.

μα δεν εχει τιποτα!!

τι κανω???

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

Κατα την υποβολη Ε1 ενω ειναι δικαιουχος της απαλλαγης αρθρου 6 παρ 7 και εχει και ζημιες ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΑ ΕΣΟΔΑ βγαζει μηνυμα λαθους οτι κ καλα δεν εχουν συμλπηρωθει καθολου ακαθαριστα εσοδα.

μα δεν εχει τιποτα!!

τι κανω???

και για να τελειωνουμε , εγω θα πω πολλα συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια , σε ολους τους νεους συναδελφους , σαν το "Μαρακι" παραπανω , που μερες τωρα παιδευονται και αγχωνονται και εντοπιζουν τα προβληματα και χαρη σε αυτους τους ηρωες, θα διορθωθει το ταξιςνετ και θα μπουμε και μεις να κανουμε την δουλεια μας σαν κυριοι.

Ενα μεγαλο ευχαριστω και συγγνωμη που δεν εχω τα κοτσια να κανω το ιδιο , συγγνωμη που συνηθισα και δεν αγχωνομαι και εμαθα να κανω την δουλεια μου την τελευταια ωρα, αλλα μεχρι να φτασω εδω, εχω περασει κιε γω πολλα λουκια ....

Συνεχιστε παιδια και θα θαρθουν και καλυτερες μερες και για σας ....

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΩΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΛΕΥΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΜΜΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΩΡΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ........

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΓΜΜΝ.

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΩΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΛΕΥΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΜΜΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΩΡΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ........

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΓΜΜΝ.

+1

+1000

Η ΠΟΙΟ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΕΔΩ

ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ? Η ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ?

Εστειλα αυτο

Κυριοι, με βαθεια εκτιμηση στις υπερανθρωπες προσπαθειες που καταβαλετε, ειμαστε στη πολυ δυσαρεστη θεση να σας πληροφορησουμε οτι εχουμε τεραστια προβληματα στην αποστολη των εκκαθαριστικων δηλωσεων που ληγουν αυριο, και των δηλωσεων φορολογιας εισοδηματος. Ειδικα για την αυριανη προθεσμια , λαβετε υποψιν σας , πως πολλοι επαγγελματιες για πρωτη φορα εχουν αυτη την υποχρεωση, με αποτελεσμα να προκυπτουν θεματα , οπως λανθασμενης εικονας στο μητρωο κ.α. με αποτελεσμα να κινδυνευουν να χασουν την προθεσμια υποβολης. Παρακαλουμε, να δωθει ευλογη παραταση και να μας ανακοινωθει σημερα και οχι τελευταια ωρα, γιατι ειμαστε και μεις εργαζομενοι με ανθρωπινες αντοχες και αναγκες. Σας ευχαριστουμε

Προς

[email protected],

cleardot.gif[email protected],

cleardot.gif[email protected]

........................

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

.........................

Μα ρε παιδί μου όλοι μια εμμονή με τον Ιούνιο ......... :)

Ο Σεπτέμβριος ...??????

Να το ξαναπώ ότι εμείς ΔΕΝ τελειώνουμε τον Ιούνιο ......

Και απορώ πως κάποιοι συνάδελφοι με πολύ περισσότερο όγκο δουλειάς κάθονται στωϊκά και περιμένουν ..... εκτός αν παίζει κάτι άλλο και κοιμούνται ήσυχοι , γιατί εμείς μπορεί να μη τελειώσουμε Ιούνιο , αλλά θα μας έχουν μείνει λίγα πράγματα , απλά επείδη είμαστε άνθρωποι επιθυμουμέ να μην αγχωνόμαστε .

Πάντως πραγματικά απορώ ..........

Μα ρε παιδί μου όλοι μια εμμονή με τον Ιούνιο ......... :)

Ο Σεπτέμβριος ...??????

Να το ξαναπώ ότι εμείς ΔΕΝ τελειώνουμε τον Ιούνιο ......

Και απορώ πως κάποιοι συνάδελφοι με πολύ περισσότερο όγκο δουλειάς κάθονται στωϊκά και περιμένουν ..... εκτός αν παίζει κάτι άλλο και κοιμούνται ήσυχοι , γιατί εμείς μπορεί να μη τελειώσουμε Ιούνιο , αλλά θα μας έχουν μείνει λίγα πράγματα , απλά επείδη είμαστε άνθρωποι επιθυμουμέ να μην αγχωνόμαστε .

Πάντως πραγματικά απορώ ..........

Εγω απορω εαν τους ενδιαφερει πραγματικα να γινει σωστη δουλεια απο εμας η τους ενδιαφερει απλα να καταθεσουμε ?

Υ.Γ. Απαντηση υπουργου για το taxisnet :

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=12336&subid=2&pubid=108677157

...Απαντώντας σε ερώτηση του Βουλευτή Άγγελου Κολοκοτρώνη αναφορικά με το σύστημα TAXISnet ο κ. Παπακωντσντίνου ανέφερε ότι η διαθεσιμότητά του παρακολουθείται συνεχώς και η λειτουργίας του παραμένει αδιάλειπτη σε επίπεδα διαθεσιμότητας άνω του 98,5%....

γιατί δεν καταλαβαίνω, τι φταίει στο νεο taxis net?

που είναι τελικά το πρόβλημα?

εγώ, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα και αναφέρομαι σε, εκκαθαριστική, περιδική, εξουσιοδοτήσεις, Ε3, Ε5, Ε1

υ.γ

εκτός από στριγγλιές τίποτα επί της ουσίας?

εγώ, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα και αναφέρομαι σε, εκκαθαριστική, περιδική, εξουσιοδοτήσεις, Ε3, Ε5, Ε1

υ.γ

Ρε Σωτήρη δε λέω για το τάξις (που πάντως έχει προβλήματα) , λέω ότι δε παλεύεται να είμαστε νυχθημερόν στο γραφείο για πράγματα τα οποία δεν ξέρει το Υπουργείο καλά καλά και να απαιτεί συνυπευθηνότητα ....... Και εφόσον θέλει κάποια πράγματα (σωστά και για μένα) αυτά δε γίνοτναι σε 10 μέρες ή σε 1-2 μήνες όταν όλα μα όλα έχουν πέσει πάνω μας και βάλε επιπλέον ότι η αγορά είναι νέκρα .....

πχ Μια δήλωση μισθωτού που έως πέρυσι δε μουθ έπαιρνε 5 λέπτα (που λέει ο λόγος , αν και είμαι ξυπνοπούλι βέβαια) φέτος θέλω για πλάκα 1 μέρα ακόμη και αν μου έχει όλα τα δικαιολγοητικά (προσωπικά ζητάω εκτός τα φετινά Ε9,Ετακ και υπεύθυνη δήλωση για μη ύπαρξη εισοδήματος στην αλλοδαπή και υπεύθυνη δήλωση ότι δεν υπάρχουν άλλα δάνεια και μας κοιτάνε σαν διαστημόπλοια ...)

Ναι ναι ξέρω θα μου πεις ότι σου φέρουν , αλλά μετά παό 2-3 χρόνια θα σου πει ότι εγώ στα είχα φέρει ........

Πέρα από αυτό το τάξις το θέλω να πετάει και όχι να σέρνεται ......

Αυτά και επαναλαμβάνω .....

30/09 όλες οι δηλώσεις

υ.γ

Αγαπητε Σωτηρη ,

ειμαι σιγουρη οτι δεν εχεις δικηγορους, ψιλικατζηδες , λαικατζηδες και ταξιτζηδες ...:)

εμεις οι πτωχοι ομως που εχουμε ?

υ.γ

Σωστός

Ούτε στριγγλιές , μα ούτε και υπερβολές

Ακου Ε5

υ.γ

Φίλε Σωτήρη ,

η ουσία είναι ότι για μια ακομα φορά το συστημα κρέμασε ,

και δεν λεω ότι το γκαντεμιασες εσύ , διότι ετσι θα δωσουμε μια ακόμη δικαιολογία σε όλο αυτο το παράλογο πλαίσιο που μας περιβαλλει επαγγελματικά.

Περνανε και τα χρονια και δεν εχουμε και τις ίδιες αντοχές ,

εγω τουλάχιστον κουραζομαι πλεον , δεν μπορω να παρακολουθω τις "ορμες" του καθε taxisnet, γερασα.

Παρότι δεν είμαι της τελευταιας στιγμής , όσο αφορα τις δηλώσεις όμως θα περιμένω να φτιαξει το συστημα και μετα θα ασχοληθώ.

Φίλε Σωτήρη ,

η ουσία είναι ότι για μια ακομα φορά το συστημα κρέμασε ,

και δεν λεω ότι το γκαντεμιασες εσύ , διότι ετσι θα δωσουμε μια ακόμη δικαιολογία σε όλο αυτο το παράλογο πλαίσιο που μας περιβαλλει επαγγελματικά.

Περνανε και τα χρονια και δεν εχουμε και τις ίδιες αντοχές ,

εγω τουλάχιστον κουραζομαι πλεον , δεν μπορω να παρακολουθω τις "ορμες" του καθε taxisnet, γερασα.

Παρότι δεν είμαι της τελευταιας στιγμής , όσο αφορα τις δηλώσεις όμως θα περιμένω να φτιαξει το συστημα και μετα θα ασχοληθώ.

επιτελους παλι κρεμασε .........

και αυριο ληγει υποτιθεται η προθεσμια των εκκαθαριστικων

παρεπιπτοντως την πολ 1070 την ειδατε?