Προς το περιεχόμενο

Κλειστε το, φτιαξτε το και δώστε μας να το δουλεψουμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισκέπτη Επισκέπτης

Όχι από την ΑΣΟΕΕ .. μας τα δίδαξε ο Καλιακάτσος.. άντε και ο Ρουμελιώτης με τον Κουτσούμπα.. η Θανοπούλου είχε δουλειά. :)

:D:D:D

Είσαι φοβερός Soulis . Πρέπει να έχεις τύπο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος αμφισβητει οτι τα παιδια εκει μεσα δουλευουν ? Εχουμε και ιδια αποψη και μας εχουν εξυπηρετησει παμπολες φορες και ειναι και ευγενικοι και υπομονετικοι, οπως θα επρεπε να ειναι ολοι οι δημοσιοι υπαλληλοι, παρεμπιπτοντως .

απλα με τα ιδια μεγαλα γραμματα θα ηθελα απο σας να δω γραμμενο οτι και τα παιδια εδω απο εξω που δουλευουν ειναι εξισου ηρωες, και επιπλεον δεν μπορουν να σταματησουν τις υπερωριες επειδη καποιος δεν τους πληρωνει(οπως πολυ καλα κανουν τα παιδια στη ΓΓΠΣ).

και οταν ζηταω να μαθω Κωστα , δεν ζηταω πληροφοφιες ανεπισημα απο αυτους που ενδεχομενως εχουν προσβαση σε αυτες τις υπηρεσιες. Μιλαω για το δικαιωμα μου σαν πολιτης να ξερω τι συμβαινει σε αυτη τη χωρα, τι χρωσταω και τι καλουμαι να πληρωσω ....ψιλα γραμματα δηλαδη ....

Ν'αγιάσει το στόμα σου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κανονισουν λοιπον οι συνδικαλιστες μας να βγαλουν μια κοινη ανακοινωση με το συνδικαλιστικο οργανο που εκπροσωπει τους υπαλληλους της ΓΓΠΣ οτι ολα αυτα ειναι ανεφικτα , και ας αναλαβουν οι υπευθυνοι τις ευθυνες που τους αναλογουν

ακριβως .....διαφορετικα απλα τους ξερουμε και τους καλυπτουμε και ειμαστε συνυπευθυνοι....

μας δεσανε σε ενα ξεχαρβαλωμενο καρο και μας σερνουν και αντι να προσπαθησουμε να λυθουμε , τρεχουμε πιο γρηγορα να το ξεπερασουμε ....

ελεος ...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας δεσανε σε ενα ξεχαρβαλωμενο καρο και μας σερνουν και αντι να προσπαθησουμε να λυθουμε , τρεχουμε πιο γρηγορα να το ξεπερασουμε ....

Μ' αυτή την φράση τα είπες όλα............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κύριε Αντώνη ήταν λάθος στην αρχη

στην πορεία διορθώθηκε

Τωρα μελετησα και την περιπτωση του Ε3 οταν δεν εχομε δαπανες για τον πινακα Ι. Βλεπω οτι χωρις αγορες και χωρίς εξοδα δουλευει στο σύστημα. Απλα τα κερδη ειναι μεγαλα.

Δεν γνωρίζω αν υπηρχε το προβλημα στην αρχή. Παντως γαι οσους δεν το γνωρίζουν τωρα δουλευει και χωρις δαπανοεξοδοαγορες.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Συγνώμη Κ. Απόστολε, το γραφω επειδή η πλειοψηφια εδω υποτιμουσαν την ιντερνετική υποβολη , για διαφορους λογους

ολα τα χρόνια και τωρα δεν εχουν την αναλογη εμπειρία σε αυτα τα θεματα.

]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έχω μεταφέρει στην διοίκηση, αλλά δεν ξέρω πόσο ψηλά έχει φτάσει

το γράφω και εδώ δημοσίως μπας και γίνει τίποτε

Ειμαι ο Απόστολος Αλωνιάτης και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.

Είναι φανερό πλέον ότι το σύστημα του taxisnet δεν μπορεί να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις που θέλει και η διοίκηση.

Παρ όλες τις υπεράνθρωπές προσπάθειες των υπαλλήλων της ΓΓΠΣ, το σύστημα δεν δουλεύει.

Το πρόβλημα δεν είναι ότι «πέσαμε» πολλοί.

Το πρόβλημα είναι εγγενές του συστήματος.

Από ότι φαίνεται οι προγραμματιστές είχαν τον πρωτο λόγο στην κατασκευή του και δεν υπήρχε συνεργασία προγραμματιστών και εφοριακών.

Δεν μπορώ να δεχτώ ότι ήταν λάθος του συστήματος το ότι αν δεν είχες δαπάνες στον «αυτοέλεγχο» (αλήθεια ποτέ δεν κατάλαβα γιατι τέτοια πρεμούρα να κάψετε τους πελάτες με αυτό το κατασκεύασμα αρρωστημένου φορολογικού μυαλού) δεν μπορεί το σύστημα να δεχθεί τον πίνακα Ι.

Ούτε μπορεί να δεχθώ ότι κανείς δεν σκέφτηκε ότι υπάρχει περίπτωση να ΥΠΑΡΧΟΥΝ και εταιρίας που φέτος θα έχουν ΖΗΜΙΕΣ.

Τα πράγματα λοιπόν είναι απλά και πρέπει η ηγεσία της ΓΓΠΣ και του υπουργείου να το κατανοήσουν

ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ

Εκείνο που πρέπει να γίνει είναι ένα.

Πάτε στο help desk της υπηρεσίας, που τόσες μέρες το ταλαιπωρούμε με ερωτήματα και προβλήματα, καταγράφετε τα όσα έχουν καταγράψει,

ΚΛΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ TAXIS

ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ και μας το παραδίδετε να δουλέψουμε

Με τις συνεχείς παρατάσεις και με ένα ζαβό taxis δεν θα πάρετε ποτέ δηλώσεις.

Σκεφτείτε και το άλλο

Ένας λογιστής κάνει από 20 λεπτά έως τρεις ώρες να στείλει μια δήλωση.

Πόσο να την χρεώσει;;;

Πόσες εργατοώρες πάνε χαμένες με την δική σας ευθύνη.

Έκτος αν έχετε κάνει σύμβαση με τα φαρμακεία να παίρνετε προμήθεια από τα ψυχοφάρμακα που θα χρειαστούμε οσονούπω.

Δεν ξέρω πόσους εκφράζω, από τους συναδέλφους μου (έχω την αίσθηση ότι είναι πολλοί, τουλάχιστον από τις συζητήσεις που έχουμε κάνει λόγο της επαγγελματικής μου θέσης)

Δεν κάνω συμπολίτευση ή αντιπολίτευση, πουθενά και σε κανένα.

Αν όμως θέλετε δηλώσεις μέσα στο έτος τότε κάτι πρέπει να κάνετε και να είναι σοβαρό.

Αν θέλετε για να καλύψετε τον προϋπολογισμό πρόστιμα από τις εκπρόθεσμες δηλώσεις, τότε ενημερώστε μας να μην πέσουμε στα ψυχοφάρμακα και μεις γιατί είμαστε νέοι (λεμέ τώρα) άνθρωποι και έχουμε και παιδιά πίσω μας.

Τέλος καλό θα ήταν να υπάρχει μία ειδική γραμμή για μπορούν να επικοινωνούν και να επιλύουν προβλήματα οι συνεργάτες σας στην συλλογή των φόρων (οι λογιστές αν τους ξεχάσατε).

Με σεβασμό και εκτίμηση

Αυτός που δεν είναι καλά

Φίλε Αποστόλη,ακόμα και όταν "στην πέφτανε" άγρια δεν σε είχα "δεί" τόσο αγριεμένο.

Φαίνεται λοιπόν ότι όντως ο κόμπος έχει φτάσει στο χτένι και δεν είναι απλώς η φαντασία μας.

Σαφώς και σε καμμία περίπτωση,δεν φταίνε οι εργαζόμενοι στην ΓΓΠΣ,οι οποίοι είναι όντως εξαιρετικοί προς ΟΛΟΥΣ και όχι μόνο

προς του συνάδελφους λογιστές.

Πάντως όταν βλέπεις ότι απαιτούν τα "κεφάλια" από τους λοιπούς εφοριακούς,που έχουν μείνει στις ΔΟΥ "τρεις και ο κούκος" να

διεκπεραιώσουν ελέγχους express με πιάνουν τα γέλια.

Μακάρι αν μας διαβάζει κάποιος απ"αυτούς που παίρνουν τις αποφάσεις να κάνει κάτι

Δυστυχώς Χρύσα δεν μπορείς να τα μαθαίνεις όλα. Ίσως να μην είναι και ανάγκη να το μάθεις.

Αυτό που πρέπει να συγκρατήσετε έιναι αυτό που είπε ο Απόστολος .

Τα παιδιά που δουλεύουν εκεί είναι <ήρωες>. Και όχι τώρα που φαίνεται ότι προσπαθεί το σύστημα να μείνει "όρθιο."

Έχουν περάσει "δύσκολες" "στιγμές" τα προηγούμενα χρόνια που δεν έχουν γίνει αντιληπτές από κανένα . Οσοι είναι μέσα στην Γενική Γραμματεία καταλαβαίνουν τι λέω.

Συνήθως την ευθύνη την έχουν αυτοί που δεν θέλουν να την αναλάβουν.

Εάν για παράδειγμα αύριο σας ενεργοποιήσω το νέο forum και δεν λειτουργεί τίποτα, δεν θα φταίνε οι τεχνικοί που το έφτιαξαν .

Εγώ θα φταίω που βιάστηκα να το "ανοίξω" .

Η μεγάλη πλάκα Κωστή είναι ότι οι "μεγάλοι" που περιμένουν απαυτούς τους ανθρώπους όπως επίσης και από τους εφοριακούς,να φέρουν έσοδα

για το κράτος ΤΩΡΑ που τα έχει τόσο μεγάλη ανάγκη,και τους "μεταχειρίζεται" κατ' αυτόν τον τρόπο, φαντάσουν εμάς,τι μας περιμένει στο μέλλον.

Φοβούμαι ότι μας περιμένει ΜΕΓΑΛΟ χουνέρι,το οποίο δεν φανταζόμαστε,που θα σταματήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μελετησα και την περιπτωση του Ε3 οταν δεν εχομε δαπανες για τον πινακα Ι. Βλεπω οτι χωρις αγορες και χωρίς εξοδα δουλευει στο σύστημα. Απλα τα κερδη ειναι μεγαλα.

Δεν γνωρίζω αν υπηρχε το προβλημα στην αρχή. Παντως γαι οσους δεν το γνωρίζουν τωρα δουλευει και χωρις δαπανοεξοδοαγορες.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Συγνώμη Κ. Απόστολε, το γραφω επειδή η πλειοψηφια εδω υποτιμουσαν την ιντερνετική υποβολη , για διαφορους λογους

ολα τα χρόνια και τωρα δεν εχουν την αναλογη εμπειρία σε αυτα τα θεματα.

]

κύριε Αντώνη

μακριά απο εμένα τέτοιο πράγμα

ήμουν, είμαι και θα είμαι υπέρ των ηλεκτρονικών υπηρεσιών

αυτές απλουστευουν την δουλειά και την ζωή μας

επειδή όμως όπως συνηθίζω να λέω τα PC και τα προγράμματα είναι χαζά και ότι τους βάλουμε αυτά βγάζουν

ΑΡΑ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

και αν τους βάλεις να κάνουν απλά πράγματα θα τα κάνουν αν τους βάλεις να μπερδευουν τον κόσμο πάλι θα το κάνουν

άρα η ευθύνη είναι των ανθρώπων και αυτών που σχεδιάζουν τα συστήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κύριε Αντώνη

μακριά απο εμένα τέτοιο πράγμα

ήμουν, είμαι και θα είμαι υπέρ των ηλεκτρονικών υπηρεσιών

αυτές απλουστευουν την δουλειά και την ζωή μας

επειδή όμως όπως συνηθίζω να λέω τα PC και τα προγράμματα είναι χαζά και ότι τους βάλουμε αυτά βγάζουν

ΑΡΑ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

και αν τους βάλεις να κάνουν απλά πράγματα θα τα κάνουν αν τους βάλεις να μπερδευουν τον κόσμο πάλι θα το κάνουν

άρα η ευθύνη είναι των ανθρώπων και αυτών που σχεδιάζουν τα συστήματα

Πως το ερμήνευσες ετσι δε κατάλαβα. Εγραψα το συγνώμη ακριβώς για το οτι δεν αναφερομαι σε εσας αλλα και σε αρκετους που εμφανιζοντε εδω απο την αρχή που δημιουργηθηκε το φορουμ.

Νην σε ξεγελά το ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ. Ειναι η αλλαγή που εκανα απο το καιρατος πριν 5 χρονια, οταν καποιοι διαχειρηστες εδώ που δεν ειχαν καταλάβει την γλωσσα μου προσπαθουσαν να με πεταξουν εξω απο το σύστημα.

Εδοσε ομως εξηγήσεις ο φιλος μου Δημήτρης Καρποδίνης ο οποιος με γνωριζει αρκετα καλά και ετσι ο φίλος μου ΤΖΩΡΤΖ απο Πατρα αλλαξε τα απαγορευτικά που ειχε βάλει. Τώρα σπάνια γραφω εδώ.

Επευκαιρία. Φίλε Τζωρτζ γιατί σταμάτησες να μου στέλνεις τα ωραία που μου έστελνες; Σύνταξη πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφοι.....

συζηταμε ενα θεμα απο εχθες, να μου επιτραπει να εκφρασω την αποψη μου:

οταν θελεις να θεωρησε σωστος υπαλληλος εχεις υποχρεωση να διαφυλαττεις το κυρος της επιχειρησης στην οποια εργαζεσαι.

Αυτη την αποψη εχω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 35 χρονών και δυστυχώς θέλω αλλα 25 (τουλάχιστον ) έτη για να βγώ στην σύνταξη!!

Αρνούμαι να δεχθώ οτι θα περάσω τα επόμενα 25 χρόνια της ζωής μου δουλεύοντας με αυτό το σωματικό και κυρίως ψυχικό κόστος!!

Καθε πρωί το κορμί μου αρνείται να σηκωθεί απο το κρεβάτι και να συρθεί μέχρι το γραφείο!!!

Κοιμάμαι άπειρες ώρες όχι γιατι το έχω ανάγκη αλλα γιατι φοβάμαι για το τι θα αντιμετωπίσω με το που θα ξυπνήσω!!

Βαρέθηκα να κυκλοφορώ με Rescue Remedy στην τσάντα μου....μόνο και μόνο για να μην καταλήξω στα Lexotanil, τα οποία σημειωτέον βρίσκονται στο πρώτο συρτάρι του γραφείου μου!!

Πραγματικά φέτος .....Κ-Β-Σ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΟ Ε3 ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤ στ)?

ειναι περιπτερο αλλα δεν φτανουν οι κωδικοι

πηρα στο taxis και με πρεπεμψαν στο υπουργειο

τηλ υπουργειου 210 3375000

σε πληρες αδιεξοδο 4802530

α! Το αλλο οτι λειτουργει γραφειο ειδικο στις εφοριες το ξερετε?

ετσι με ειπε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά , έχει ακούσει κανένας αν υπάρχει καμιά περίπτωση για παράταση στις εκκαθαριστικές μετά την παρέμβαση της ΠΟΦΕΕ , δεν προλαβαίνουμε με τίποτα, θα ξεφτιλιστούμε στα πρόστιμα φέτος μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ

Η παραταση θα δωθούν και θα πουνε και τραγούδι, με την αλητεια να συνεχίζετε και άλλα πολλα που χουμε μαζεμενα......

και μιλ'αω πάντα για τους εγκεφάλους, που μόνο ξέρουν να κουνάνε συγκαταβατικά το κεφάλι και να μας τρέχουν γιατι τους τρέχει λέει το ΔΝΤ><....

Στα παπα...α μας και μας,,,,,ρε ,,,,το ακούτε...........

Δούλους να βρείτε στο Ιρακ .....

Saxon ρε χωνιά......αχ..αχ.χ.χ.χ

αρχες ψυχασθένειας......αχ..αχ..

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως να κανουμε καμια απεργια ?

Μεχρι τον Μαιο να μην στειλουμε τιποτα

Μας το επιτρεπουν αραγε απο το ΔΝΤ η θα μας μαλωσουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραταση θα δωθούν και θα πουνε και τραγούδι, με την αλητεια να συνεχίζετε και άλλα πολλα που χουμε μαζεμενα......

και μιλ'αω πάντα για τους εγκεφάλους, που μόνο ξέρουν να κουνάνε συγκαταβατικά το κεφάλι και να μας τρέχουν γιατι τους τρέχει λέει το ΔΝΤ><....

Στα παπα...α μας και μας,,,,,ρε ,,,,το ακούτε...........

Δούλους να βρείτε στο Ιρακ .....

Saxon ρε χωνιά......αχ..αχ.χ.χ.χ

αρχες ψυχασθένειας......αχ..αχ..

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Αυτο το προβλημα εχω και εγω απο την ημερα που ανοιξε

πηρα απειρα τηλφωνα μιλησα με τεχνικους με οτι θελεις

ο ενας στον αλλο με εστελνε και τελικα ειπαν θα το δουν και θα παρουν τηλ

ακομα δεν πηραν

ισως δεν ειδαν ακομα δηλαδη

οχι οτι μας δουλευουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΟ Ε3 ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤ στ)?

ειναι περιπτερο αλλα δεν φτανουν οι κωδικοι

πηρα στο taxis και με πρεπεμψαν στο υπουργειο

τηλ υπουργειου 210 3375000

σε πληρες αδιεξοδο 4802530

α! Το αλλο οτι λειτουργει γραφειο ειδικο στις εφοριες το ξερετε?

ετσι με ειπε!!!!!

Επειδη δεν θα παρεις απαντηση, απλα θα σου πω να κανεις το εξής. Οσες κατηγοριες δεν χωρανε , πρόσθεσε τα ποσά στους κωδικους που εχεις γραψει και εχουν τον ιδιο συντελεστη μοναδικου κέρδους.

Κανε ενα χειρογραφο Ε3 με τους πραγματικους κωδικους και τα ποσά τους. θα το παρουσιασεις στον ελεγχο παραλληλα με το ιντερνετικό Ε3 το οποιο θα παρουσιασεις. Μονο ετσι αντιμετοπιζεται

το πρόβλημα ή το καθε παρόμοιο προβλημα της ηλεκτρονικής επεξεργασίας

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ

Δε μπήκα εδώ μεσα να κάνω ψυχοθεραπεία , ούτε να γράφω για να ξεθυμάνω,,

Επαναλαμβάνω οι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ , που εχουν δει ΟΛους τους Ελληνες , σαν αγελάδες που θα μας αρμέγουν,για να ξεχρεώσουν τις λαμογιές τους και τα καραγκιοζηλίκια 200 ετών, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΙ....

Δε στέλνω καμμια εκκθαριστική απο τις 4 που μείναν , γιατί ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ και δε θα πληξρώσω και πρόστιμο δραχμή...

Το λογαριστμό στο Καπελέρη και τον Παπκωνσττνίνου , ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ , ΕΠΩΝΥΜΑ και ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ>.....θα το στείλουμε, και δε θα τα βάζουμε , με οσους πλέον είμαστε στην ίδια ΜΕΡΙΑ

]Δε φταίνε ούτε οι κοπελίτσες του desktop ,. ούτε όμως και μεις...'

Οπως μας αντιμετωπίζουν ως ζωα, χωρις εμπρόθεσμες παρατάσεις και ανθρώπινες ημερομηνίες, θα τους ΣΥΜΠΕ΅ΡΙΦΕΡΘΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ>.....

τηλ 6973389073 ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΙ , χωρις να μας ρωτήσουν εμας ,, γιατί τους γυρίζουμε τη πλατη 30 χρόνια τ'ωρα και δε θέλω ουτε να τους ξερω , ούτε εγω ούτε αλλοι 500

TO MEROKAMATO TOY TΡΟΜΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ ΓΕΛΙΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντωνη δυστυχως για εναν κωδικο δεν με παιρνει το προσπαθησα και οπως το λες κα ιεβαλα αυτον που δεν χωραγε στον κωδικο που δεν θυμαμαι 8..?

μου παιρνει κανονικα το ε3 αλλα οταν παω να υποβαλλω το ε1 μου ζηταει καθαρα κερδη ελ. επαγγελματια!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστόλη .. φταίμε κι εμείς .. ίσως αν είχαμε προετοιμαστεί κατάλληλα .. :)

συμφωνώ!! εμείς φταίμε!!!

οπως και να το κάνεις.... δεν έχουμε προετοιμαστεί κατάλληλα :blink:

να είσαι καλά souli... με έκανες και γέλασα σήμερα σε ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντωνη δυστυχως για εναν κωδικο δεν με παιρνει το προσπαθησα και οπως το λες κα ιεβαλα αυτον που δεν χωραγε στον κωδικο που δεν θυμαμαι 8..?

μου παιρνει κανονικα το ε3 αλλα οταν παω να υποβαλλω το ε1 μου ζηταει καθαρα κερδη ελ. επαγγελματια!!!!!

Στειλε μου e-mail sto [email protected] Και μη απογοητευεσε, το βραδυ , μετα τις 9. Θα επικοινωνισουμε τηλεφωνικα . Αν προσπαθησουμε απο εδω θα πρεπει να μου δωσεις απαντηση σε μερικά πραγματα και δεν μπορουμε απο εδώ. Εχω πειρα 9 ετων σε αυτά γιαυτό γραφω με σιγουρια.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε μου e-mail sto [email protected] Και μη απογοητευεσε, το βραδυ , μετα τις 9. Θα επικοινωνισουμε τηλεφωνικα . Αν προσπαθησουμε απο εδω θα πρεπει να μου δωσεις απαντηση σε μερικά πραγματα και δεν μπορουμε απο εδώ. Εχω πείρα 9 ετων σε αυτά γιαυτό γραφω με σιγουρια.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το ερμήνευσες ετσι δε κατάλαβα. Εγραψα το συγνώμη ακριβώς για το οτι δεν αναφερομαι σε εσας αλλα και σε αρκετους που εμφανιζοντε εδω απο την αρχή που δημιουργηθηκε το φορουμ.

Νην σε ξεγελά το ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ. Ειναι η αλλαγή που εκανα απο το καιρατος πριν 5 χρονια, οταν καποιοι διαχειρηστες εδώ που δεν ειχαν καταλάβει την γλωσσα μου προσπαθουσαν να με πεταξουν εξω απο το σύστημα.

Εδοσε ομως εξηγήσεις ο φιλος μου Δημήτρης Καρποδίνης ο οποιος με γνωριζει αρκετα καλά και ετσι ο φίλος μου ΤΖΩΡΤΖ απο Πατρα αλλαξε τα απαγορευτικά που ειχε βάλει. Τώρα σπάνια γραφω εδώ.

Επευκαιρία. Φίλε Τζωρτζ γιατί σταμάτησες να μου στέλνεις τα ωραία που μου έστελνες; Σύνταξη πήρες;

Πως το έχασα εγώ αυτό το σκηνικό ργμτ....???? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το έχασα εγώ αυτό το σκηνικό ργμτ....???? :D

Δεν ξέρεις τι έχασες Στέφανε. Πανηγύρια κάθε βράδυ όλη νύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...