Προς το περιεχόμενο

Κλειστε το, φτιαξτε το και δώστε μας να το δουλεψουμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜ....................... ΜΠΙΙΙΙΙΙΠ

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΡΙΖΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΦΥΤΡΩΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΦΟΥ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝΕ?

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΤΟΥ ΣΑΓΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΠΥΛΟ!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΩ ΤΕΛΙΚΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΗΣΑΝΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΠΗΡΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕ Μ..................! ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΣΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως, καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα 'μαι Agrelia-beach.. οπότε δεν πληρώνω.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως, καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα 'μαι Agrelia-beach.. οπότε δεν πληρώνω.. :D

ΜΥΡΟΦΥΛΛΟ? ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΜΦΩΝΩ & ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ,ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΙΔΡΩΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥ,ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ,ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΖΟΥΝ ΣΤΗ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥΣ & ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΟΙ... ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ,ΠΟΥ ΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ & ΤΟΥΣ Τ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ΣΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΔΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΛΟΥΦΑΞΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είμαι στο Costa Navarino, είχε μια προσφορά 300,00 τη βραδιά.. :P

το φπα σου το πληρωσες ???

αντε μη βαλω την κουκουλα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μάλλον πρέπει να κάνουμε εγκαίρως τις κρατήσεις μας στα αρμόδια ευαγή ΙΔΡΥΜΑΤΑ γιατί προβλέπετε συνωστισμός από λογιστές,άλλος για Λέρο τράβηξε και άλλος για Δρομοκαείτιο !!!!!!!!!!!!!!!

Μήπως πρέπει να ζητήσουμε αποζημίωση για ψυχική οδύνη, αφού έτσι και αλλιώς αυτή η δουλειά που κάνουμε δεν πληρώνετε με τίποταααααααααααααααααα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλειστε το , βαλτε φωτια και καψτε το και οταν ξυπνησω το πρωι να μην υπαρχει ....

αντε καληνυχτα ....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΜΦΩΝΩ & ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ,ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΙΔΡΩΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥ,ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ,ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΖΟΥΝ ΣΤΗ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥΣ & ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΟΙ... ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ,ΠΟΥ ΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ & ΤΟΥΣ Τ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ΣΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΔΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΛΟΥΦΑΞΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ?

Συναδελφε σε βλεπω αγανακτησμενο και οχι αδικα..., να μου επιτρεψεις να εκφρασω και εγω την θεση μου : η μικρη πειρα που εχω στην ζωη με εχει διδαξει να εχω υπομονη...να ακουω προσεκτικα...να μην φωναζω....και οταν ερθει η καταλληλη στιγμη τοτε να μιλαω και να ενεργω...οσο αφορα για τα σεμιναρια εχω διατυπωση την θεση μου στο Β μερος της επιστολης...

Οσο αφορα για τις συνδικαλιστικες οργανωσεις ειναι κατι που εχει συζητηθει πολλακις...και τελειωμο δεν εχει...ουτε και πατο...διοτι υπαρχει τρυπα.

Λεω και παλι...εφοσον αυτα ειχαν αποφασισθει το 2010 και υπηρχε αρκετος χρονος για σχεδιασμο του προγραμματος γιατι δεν παρουσιασθηκε πληρης και χωρις προβληματα? Ποσα χρηματα πληρωσε ο Ελληνας Φορολογουμενος για την αποτυχια αναβαθμισης του συστηματος - και λεω την λεξη αποτυχια λογω των αδυναμιων που εντοπιζονται απο συναδελφους-..απλα συμφωνω με τον συναδελφο που ειπε οτι επρεπε να δοθει δοκιμαστικο χρονικο διαστημα σε λογιστες για την υπηρεσια TaxisNet για να κριθει η αποτελεσματικοτητα του συστηματος.

Υπαρχει μια απολυτη προχειροτητα σε ολα. Και μετα απορουμε για το Κρατος μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΠΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ.

ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΝΟΗΣΕΙ.

ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ( ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΙΚΡΕΣ Μ..........ΕΣ ΤΟΥ ΥΠ.Ο.

ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΟΛΥΒΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΗΣΥΧΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΦΙΓΓΟΥΝ ΟΙ ΚΩΛΟΙ. ΠΑΝΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ . ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑΤΕ ΟΛΟΙ Η ΟΣΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΣΤΕ ΣΥΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΦΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΦΕΙΝΑΜΕ ΜΕΤΑ ΚΑΤΩ ΤΑ ΜΟΛΥΒΑΚΙΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!. ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΧΡΩΜΑ ΑΛΟΓΑ.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΥ

ΔΞΜΞΤΡΗΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέ όλους θα συμφωνήσω και με ταζουζουνια και με το φύτεμα και με το καψιμο και με την απεργία

Δικαιολογημενη η αγανακτηση σου Αποστόλη και εκατοντάδες μην πω χιλιάδες μοιραζόμαστε την ίδια αγανακτηση

Ειναι το τερμα ειναι το όριο που και ο πιο υπομονετικός επαγγελματίας δεν μπορει να αντέξει.

Μας φέρανε στα όριά μας

αρχιζω να πιστευω τους καταστροφολογους για σχεδια ισοπεδωσης των παντων

κι όπως ειναι περασμενη η ωρα και το μυαλο ακολουθει και άλλες διαδρομες..τι σκεφτηκα τωρα

Αν δουλευα σε μια μεγαααλη λογιστικη εταιρεία και είχα να διαβασω μονο Ε3 και μονο φαρμακειων , ή μονο Ε9 ή μονο ΦΠΑ συγκεκριμμενου κλαδου θα ημουν μια χαρα απο ενημερωση στις αλλαγες που πεφτουν σαν πυροβολισμοι αυτοματου.

Μηπως λεω μηπως αυτο είναι το ζήτημα; εξόντωση των μικρων-μεσαιων;

αααα εγινα και εγω καταστροφολόγος ααα τι άλλο θα γίνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και συμμετέχω σε όλα τα παραπάνω, ας το κλείσουν μια βδομάδα να το φτιάξουν όπως πρέπει να προσαρμοστούν και τα προγράμματα μας και να τελειώνουμε. Αλλιώς με αυτούς του ρυθμούς ούτε το φθινόπωρο δεν θα έχουμε τελειώσει. Ειδικά για τα νομικά πρόσωπα ας δοθεί και η δυνατότητα απ'ευθείας υποβολής με εσωτερική υπογραφή κάπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφε σε βλεπω αγανακτησμενο και οχι αδικα..., να μου επιτρεψεις να εκφρασω και εγω την θεση μου : η μικρη πειρα που εχω στην ζωη με εχει διδαξει να εχω υπομονη...να ακουω προσεκτικα...να μην φωναζω....και οταν ερθει η καταλληλη στιγμη τοτε να μιλαω και να ενεργω...οσο αφορα για τα σεμιναρια εχω διατυπωση την θεση μου στο Β μερος της επιστολης...

Οσο αφορα για τις συνδικαλιστικες οργανωσεις ειναι κατι που εχει συζητηθει πολλακις...και τελειωμο δεν εχει...ουτε και πατο...διοτι υπαρχει τρυπα.

Λεω και παλι...εφοσον αυτα ειχαν αποφασισθει το 2010 και υπηρχε αρκετος χρονος για σχεδιασμο του προγραμματος γιατι δεν παρουσιασθηκε πληρης και χωρις προβληματα? Ποσα χρηματα πληρωσε ο Ελληνας Φορολογουμενος για την αποτυχια αναβαθμισης του συστηματος - και λεω την λεξη αποτυχια λογω των αδυναμιων που εντοπιζονται απο συναδελφους-..απλα συμφωνω με τον συναδελφο που ειπε οτι επρεπε να δοθει δοκιμαστικο χρονικο διαστημα σε λογιστες για την υπηρεσια TaxisNet για να κριθει η αποτελεσματικοτητα του συστηματος.

Υπαρχει μια απολυτη προχειροτητα σε ολα. Και μετα απορουμε για το Κρατος μας.

ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗΣ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΔΗΛΩΣΕΙΣ & ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ UNION ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΟΥΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΣ ΑΛΛΑ, ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΣΤΟ Ε1-401 ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ Ε3/345+346 & ΑΠ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΖΗΜΙΕΣ Ή ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΘΕΛΕΙ ΔΑΠΑΝΕΣ >0 (ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΜΟ) ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΟΥ ΜΠΑΧΑΛΟΥ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΑΠ ΤΟ ΦΠΑ ΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Μα σε τίποτα δεν δουλεύει........

Κάνω αίτηση για ενημερότητα επιχείρησης Α.Ε. χθες.........

μπαίνω σήμερα για εκτύπωση ....

με πάει Πληροφοριακό Σύστημα Φορολογίας Εισοδήματος Φυσικών Προσώπων

Δείχνει χρήστη....?.?.?.:555555013 - FIRSTUSERTAXISNET use. USERTAXISNET .. εντελώς άσχετο.........

και φυσικά

Η εξυπηρέτησή σας μέσω διαδικτύου δεν είναι εφικτή.

Πρέπει να απευθυνθείτε σε Δ.Ο.Υ. για τη φορολογική σας ενημερότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα σε τίποτα δεν δουλεύει........

Κάνω αίτηση για ενημερότητα επιχείρησης Α.Ε. χθες.........

μπαίνω σήμερα για εκτύπωση ....

με πάει Πληροφοριακό Σύστημα Φορολογίας Εισοδήματος Φυσικών Προσώπων

Δείχνει χρήστη....?.?.?.:555555013 - FIRSTUSERTAXISNET use. USERTAXISNET .. εντελώς άσχετο.........

και φυσικά

Η εξυπηρέτησή σας μέσω διαδικτύου δεν είναι εφικτή.

Πρέπει να απευθυνθείτε σε Δ.Ο.Υ. για τη φορολογική σας ενημερότητα.

και σε μένα το ίδιο μήνυμα έβγαλε!!!:angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

και σε μένα το ίδιο μήνυμα έβγαλε!!!:angry:

Α.........! ωστε εσύ είσαι ο χρήστης ?.?.?.:555555013 - FIRSTUSERTAXISNET use. USERTAXISNET και πας να μου πάρεις την ενημερότητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγη υπομονή δεν βλάπτει.

το μέγεθος του εγχειρήματος είναι τεράστιο σε χρησιμότητα και σημασία

και του βασιλάκη του γκέιτς τα παράθυρα στην αρχή, προβλήματα έχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγη υπομονή δεν βλάπτει.

το μέγεθος του εγχειρήματος είναι τεράστιο σε χρησιμότητα και σημασία

και του βασιλάκη του γκέιτς τα παράθυρα στην αρχή, προβλήματα έχουν...

Αγαπητέ Σωτήρη ,

ποιό είναι το τεράστιο εγχείρημα ???

Η καταθεση του Ε3 ηλεκτρονικά ???

Συγνωμη αλλα διαφωνώ , ανοργανωσιά , προχειρότητα, αγνοια, και όπως λεει και ο Αποστόλης προφανως ασχοληθηκαν μόνο τεχνικοί , χωρίς καμμια συνεργασία, αυτοι ειναι οι λόγοι.

Στο σημειο αυτο να δωσω συγχαρητηρια σε όσους συναδελφους ειχαν και εχουν το κουράγιο και ασχολούνται με την καταθεση των ηλεκτρονικων δηλώσεων και στην ουσία είναι αυτοί που ανακαλύπτουν ολα αυτα τα δεκάδες προβλήματα του συτηματος και ενημερωρουν το TAXIS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα και αυτα η προταση που ειχε πεσει στο τραπεζι για μαζικη υποβολη δηλωσεων συγκεκριμενη ωρα ωστε να αποδειξουμε οτι δεν αντεχει το συστημα , δεν εχει κανενα νοημα πλεον αφου πεφτει απο μονο του .......

Συμφωνω με τον Αποστολη , κλειστε το συστημα μια βδομαδα 15 μερες τελειοποιηστε το και παραδωστε το σε μας ετοιμο προς χρηση .

Συμπληρωνοντας την αποψη του , προτεινω την υποχρεωτικη υποβολη μεσω ιντερνετ ολων των δηλωσεων Φ.Ε με τους κωδικους του λογιστη εστω για φετος , με καταληκτικη ημερομηνια την 30/09/2011

Ουτως η αλλως η βεβαιωση των φορων εαν καταληξουμε σε αυτην την ημερομηνια θα γινει μεχρι 15-20/10/2011

Η υποβολη στην ΔΟΥ σιγουρα θα καθυστερησει την βεβαιωση των φορων περαν αυτης της ημερομηνιας λογω και της λευκης απεργιας που κανουν ανεπισημα πολλοι εφοριακοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγη υπομονή δεν βλάπτει.

το μέγεθος του εγχειρήματος είναι τεράστιο σε χρησιμότητα και σημασία

και του βασιλάκη του γκέιτς τα παράθυρα στην αρχή, προβλήματα έχουν...

Σωστά....

μόνο που δεν σε αναγκάζει να τα αγοράσεις με το ζόρι και δεν σου επιβάλλει και καμιά ποινή αν δεν το κάνεις σήμερα. Μπορείς να συνεχίσεις να χρησιμοποιείς τα προηγούμενα παράθυρα και τις πόρτες

Κι όπως λέει κι ο Κίμωνας ...... σιγά το εγχείρημα........

πέρυσι δεν υποβάλλαμε Ε3;

Γιατί δεν μπορεί να βελτιωθεί ένα σύστημα και πρέπει να ξαναφτιαχτεί από την αρχή;

Τόσες μεγάλες αλλαγές έχουν φέτος τα έντυπα σε σχέση με πέρυσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Σωτήρη ,

Στο σημειο αυτο να δωσω συγχαρητηρια σε όσους συναδελφους ειχαν και εχουν το κουράγιο και ασχολούνται με την καταθεση των ηλεκτρονικων δηλώσεων και στην ουσία είναι αυτοί που ανακαλύπτουν ολα αυτα τα δεκάδες προβλήματα του συτηματος και ενημερωρουν το TAXIS.

Φίλε Κίμωνα,

στο παραπάνω με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. έτσι πέζεται το help desk παγκοσμίως..

κατά τα λοιπά είναι παίγνιο back stage...

θα δείς τα επεισόδια που έρχονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά....

μόνο που δεν σε αναγκάζει να τα αγοράσεις με το ζόρι και δεν σου επιβάλλει και καμιά ποινή αν δεν το κάνεις σήμερα. Μπορείς να συνεχίσεις να χρησιμοποιείς τα προηγούμενα παράθυρα και τις πόρτες

Κι όπως λέει κι ο Κίμωνας ...... σιγά το εγχείρημα........

πέρυσι δεν υποβάλλαμε Ε3;

Γιατί δεν μπορεί να βελτιωθεί ένα σύστημα και πρέπει να ξαναφτιαχτεί από την αρχή;

Τόσες μεγάλες αλλαγές έχουν φέτος τα έντυπα σε σχέση με πέρυσι;

Φίλε Ype,

το αυτό με το Κίμωνα.. be pantion...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑΤΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΟΡΤΑΣΕΙ.ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ Η ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΑ.

ΤΟ 1997 ΦΑΓΑΜΕ ΤΗΝ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ Ε9 ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΟΔΗΓΗΘΟΥΜΕ ΣΤΟ 2005, ΜΕΤΑ ΣΤΟ 2008 & ΤΟ ΑΓΓΟΥΡΙ ΤΟΥ ΕΤΑΚ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ 70 ΑΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ,ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΣΤΙΣ ΒΟΥΒΕΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...