Προς το περιεχόμενο

ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΗ ΣΤΟ ΝΕΟ TAXISNET


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα!Έχω 2 πελάτες οι οποίοι είναι παλαιοί χρήστες του ΤAXISNET και μου έφεραν το κλειδάριθμο!Για να ενεργοποιηθεί όμως ο νέος λογαριασμός χρήστη ζητάει τον username τον παλιο ,τον αποίο δεν το ξέρουν οι πελάτες μου καθώς έχουμε και αδυναμία επικοινωνίας με τον προηγούμενο συνάδελφο!έχει τύχει σε κανέναν από εσάς και τι μου προτείνετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα!Έχω 2 πελάτες οι οποίοι είναι παλαιοί χρήστες του ΤAXISNET και μου έφεραν το κλειδάριθμο!Για να ενεργοποιηθεί όμως ο νέος λογαριασμός χρήστη ζητάει τον username τον παλιο ,τον αποίο δεν το ξέρουν οι πελάτες μου καθώς έχουμε και αδυναμία επικοινωνίας με τον προηγούμενο συνάδελφο!έχει τύχει σε κανέναν από εσάς και τι μου προτείνετε??

Ζήτησε μέσω της σελίδας του taxisnet.gr να σου επανακοικοποιήσουν τους κωδικούς πρόσβασης,

γραφοντας τα πλήρη στοιχεία των πελατών σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησε μέσω της σελίδας του taxisnet.gr να σου επανακοικοποιήσουν τους κωδικούς πρόσβασης,

γραφοντας τα πλήρη στοιχεία των πελατών σου.

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΕΠΑΝΑΧΟΡΗΓΗΣΗ ΚΩΔΙΚΩΝ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ ΧΡΗΣΤΗ ΜΕ ΝΕΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ..

ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΧΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΕΠΑΝΑΧΟΡΗΓΗΣΗ ΚΩΔΙΚΩΝ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ ΧΡΗΣΤΗ ΜΕ ΝΕΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ..

ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΧΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ.

Αγαπητέ συνάδελφε,έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο,διότι όπως αναλύουν οι καλοί μας συνάδελφοι Κώστας Γραβιάς και Κώστας Κουλογιάννης στο άρθρο τους,χρειάζεται

επανεγγραφή και όχι επανακοινοποίηση των κωδικών.

Αρθρα

(Updated) Η διαδικασία εγγραφής στο νέο Taxisnet με απλά βήματα. Ενεργοποίηση λογαριασμού υφιστάμενων χρηστών στο νέο Taxisnet επανεγγραφή, εξουσιοδότηση εκπροσώπων, λογιστών ή λογιστικών γραφείων κ.λπ.

Τελευταία ενημέρωση την : 23/2/2011

Αρχική ανάρτηση την : 26/1/2011

Κωνσταντίνος Δημ. Γραβιάς

Λογιστής – Φοροτεχνικός

Πτυχιούχος Οικ. Παν/μιου Πειραιά

Κωνσταντίνος Αντ. Κουλογιάννης

Λογιστής – Φοροτεχνικός

................................................................

Σε περίπτωση που ο υφιστάμενος χρήστης δεν θυμάται τον κωδικό πρόσβασης(password) που είχε, πριν τη μετάβαση στη Δ.Ο.Υ. πρέπει να υποβάλλει αίτηση επανεγγραφής για να δηλώσει νέους κωδικούς πρόσβασης.

Ζητώ συγνώμη,δεν το πρόσεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...