Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ Ε3


επισκέπτη ΓΙΩΡΓΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ

10% ΑΓΟΡΕΣ ΠΕΡΣΙ ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΕΝΑΡΞΗΣ, 10% ΦΕΤΙΝΕΣ ΛΗΞΗΣ

ΣΤστ : ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΑ ΕΣΟΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΚΚ ΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(ΠΡΟΣΘΕΣΗ ΤΕΚΜΑΡΤΩΝ 1ου ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ 2ου 6ΜΗΝΟΥ)

ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΣΤ(στ)

ΕΤΣΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ΦΠΑ, ΠΗΡΕ ΤΟ Ε1 ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝ(?)

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΒΓΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟΠΕΡΑΙΩΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ

ΚΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τ ι κανουμε οταν στον πινακα ΣΤ στ) τα καθαρα κερδη μου τα υπολογιζει βασει ακαθαριστων εσοδων κ οχι βασει αγορων, για βιβλια που ειχαν το πρωτο εξαμηνο Α κατηγοριας.?βεβαια μπορω να το διορθωσω με το χερι, αλλα το συστημα , γιατι το υπολογιζει ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι καλησπέρα σας,

Κάνοντας εκτυπώσεις των δηλώσεων που έχω στείλει ηλεκτρονικά βλέπω οτι στο Ε3 (κωδ. 008) στο είδος δήλωσης αντί του ορθού ΑΡΧΙΚΗ γράφει ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΗ, επαναλαμβάνω μόνο στο Ε3.

Θα ήθελα να μάθω αν έχει και άλλος εκτός από εμένα αυτό το πρόβλημα !!!

και κατά πόσο επηρεάζει την αυτοπεραίωση λόγο τροποποιητικής,

που παρόλα αυτά την δέχτηκε το σύστημα και υπάρχει σημείωση

στο Εκκαθαριστικό του Υπόχρεου πάνω αριστερά "ΠΕΡΑΙΩΣΗ Ν.3296/04 ΥΠΟΧΡΕΟΥ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ευγενια

ΜΗΠΩΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΕΝΑΣ Ε3 ΜΕ ΠΕΡΑΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ι (ΠΕΡΑΙΩΣΗ)

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΣΜΑ ΑΓΟΡΕΣ *100/100-ΣΚ

ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ -ΕΧΕΙ ΤΥΠΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ PROSVASIS

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ

Συναδελφε,

το αποτελεσμα του κλασματος πρεπει να ειναι με 5 (πεντε)! δεκαδικα ψηφια.πχ.1,93456 μονο ετσι το δεχεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ Ε3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΣΟΔΑ ΧΩΡΙΣ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ? ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ '"ΕΧΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔ 551 ΠΙΝ ΣΤ(η) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΩΔ 344 ΠΙΝ ΣΤ (στ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ Ε3 ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΣΟΔΑ ΧΩΡΙΣ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ? ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ '"ΕΧΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΠΟΣΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔ 551 ΠΙΝ ΣΤ(η) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΩΔ 344 ΠΙΝ ΣΤ (στ).

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ TAXIS? ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!! ΜΠΗΚΑ-ΒΓΗΚΑ-ΑΛΛΑΞΑ ΜΕ ΕXPLORER-ΜΕ MOZILLA -ΑΛΛΑΞΑ ΤΙΣ ΑΝΕΛΕΓΚΤΕΣ-ΤΙΣ ΕΛΕΓΜΕΝΕΣ KAI TO YΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ TAXIS? ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!! ΜΠΗΚΑ-ΒΓΗΚΑ-ΑΛΛΑΞΑ ΜΕ ΕXPLORER-ΜΕ MOZILLA -ΑΛΛΑΞΑ ΤΙΣ ΑΝΕΛΕΓΚΤΕΣ-ΤΙΣ ΕΛΕΓΜΕΝΕΣ KAI TO YΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ

τελικα αν συμπληρωσω το ποσο καΙ εξωλογιστικα στον ΚΩΔ 340 και 344 συνολο την δεχεται τη δηλωση!Θα εχω προβλημα για καποιο λογο καπου η συνεχιζω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Ε3 μηδενικό, πως μπορώ να καταφέρω το Ε1, να μου δεχτεί την ένδειξη του αυτοελέγχου ;;

υπάρχει κάτι καινούργιο που να μας λέει ότι δεν αυτοπεραιώνουν οι αδρανείς επιχειρήσεις ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Ε3 μηδενικό, πως μπορώ να καταφέρω το Ε1, να μου δεχτεί την ένδειξη του αυτοελέγχου ;;

υπάρχει κάτι καινούργιο που να μας λέει ότι δεν αυτοπεραιώνουν οι αδρανείς επιχειρήσεις ;;;;

αν βαλεις τον ΜΣΚΚ στον πινακα Ι παιρνει αυτοέλεγχο χωρις εξοδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Για να στείλουμε Ε3 ΧΩΡΙΣ Αυτοέλεγχο πρέπει να συμπληρώσουμε και τον Κωδικό 344 στον Πίνακα ΣΤ(στ) στον οποίο γίνεται ο εξωλογιστικός προσδιορισμός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορούμε να βάλουμε περισσότερους ΣΚΚ από αυτούς που δέχεται το σύστημα; Δεν έχει τύχει σε κανέναν τέτοια περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορούμε να βάλουμε περισσότερους ΣΚΚ από αυτούς που δέχεται το σύστημα; Δεν έχει τύχει σε κανέναν τέτοια περίπτωση;

Βάζεις τα επιπλέον ποσά από τους εξτρά κωδικούς ΜΣΚΚ στον κωδικό 835.

Πρόσεχε μόνο να υπολογίσεις σωστά τον πίνακα Ι'....rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζεις τα επιπλέον ποσά από τους εξτρά κωδικούς ΜΣΚΚ στον κωδικό 835.

Πρόσεχε μόνο να υπολογίσεις σωστά τον πίνακα Ι'....rolleyes.gif

Δηλαδή συμπληρώνω μόνο τους 6 πρώτους κωδικούς και στον 835 βάζω το σύνολο των υπόλοιπων; Αυτό είναι όλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή συμπληρώνω μόνο τους 6 πρώτους κωδικούς και στον 835 βάζω το σύνολο των υπόλοιπων; Αυτό είναι όλο;

Αυτό είναι, πρόσεχε όμως αν κάνεις αυτοπεραίωση τι συντελεστή αναγωγής θα βάλεις στον πίνακα Ι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καταθεσει ολα τα επιμερους εντυπα σωστα και σους σωστους κωδικους και μου βγαζει προβλημα στο Ε1.

τα ποσα του κωδ 425 ακαθαριστα εσοδα ατομικης επιχ. δεν συμφωνει με τα ακαθ εσοδα των πιν ΣΤ(στ,η)ΙΓ-ΙΔ του Ε3.

δεν εχω συμπληρωσει καν αυτους τους κωδικους εχω ελευθερο επαγγ δηλ στο Ε3 τους 550 κλπ, τον 274 για τα ακαθαριστα κλπ και στις δαπανες απο τον 524 κλπ. το τσεκαρα μηπως ειχα κανει λαθος αλλα ειναι σωστο.

εχω και την συζυγο εμπορικη επιχ στους σωστους κωδικους στα εντυπα, το ξανατσεκαρα και αυτο

τι συμβαινει? μια βοηθεια συναδελφοι αν καποιος μπορει να απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιχείρηση με Α' κατηγορίας βιβλια με διακοπή 30/6/2010 κανω αυτοέλεγχο αφού ήταν τεκμαρτά και δεν προκύπτει καμια διαφορά.Εχω δηλώσει στην κατηγορία βιβλίων Α΄και οταν παω να κάνω υποβολή του Ε3 μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα (Πίνακες = ΣΤ(α-β-στ). 'Το ποσό του κωδικού (552) δεν είναι ίσο με το αποτέλεσμα των πράξεων (251+252+520)-521-553.'

Πίνακες = Ι-Ε. Και ρωτάω αφού τήρησε μόνο Α κατηγορίας βιβλία πίνακας ΣΤ υπολογισμος εξωλογιστικός κερδων με συμπληρωμένους τους κωδικούς 30,311,317 κλπ τη δουλειά την έχει ο πίνακας Η με το λογιστικό προσδιορισμό κερδων απογραφές εναρξης ληξης κόστος πωληθέντων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καταθεσει ολα τα επιμερους εντυπα σωστα και σους σωστους κωδικους και μου βγαζει προβλημα στο Ε1.

τα ποσα του κωδ 425 ακαθαριστα εσοδα ατομικης επιχ. δεν συμφωνει με τα ακαθ εσοδα των πιν ΣΤ(στ,η)ΙΓ-ΙΔ του Ε3.

δεν εχω συμπληρωσει καν αυτους τους κωδικους εχω ελευθερο επαγγ δηλ στο Ε3 τους 550 κλπ, τον 274 για τα ακαθαριστα κλπ και στις δαπανες απο τον 524 κλπ. το τσεκαρα μηπως ειχα κανει λαθος αλλα ειναι σωστο.

εχω και την συζυγο εμπορικη επιχ στους σωστους κωδικους στα εντυπα, το ξανατσεκαρα και αυτο

τι συμβαινει? μια βοηθεια συναδελφοι αν καποιος μπορει να απαντησει

ΚΑΝΕΙς ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιχείρηση με Α' κατηγορίας βιβλια με διακοπή 30/6/2010 κανω αυτοέλεγχο αφού ήταν τεκμαρτά και δεν προκύπτει καμια διαφορά.Εχω δηλώσει στην κατηγορία βιβλίων Α΄και οταν παω να κάνω υποβολή του Ε3 μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα (Πίνακες = ΣΤ(α-β-στ). 'Το ποσό του κωδικού (552) δεν είναι ίσο με το αποτέλεσμα των πράξεων (251+252+520)-521-553.'

Πίνακες = Ι-Ε. Και ρωτάω αφού τήρησε μόνο Α κατηγορίας βιβλία πίνακας ΣΤ υπολογισμος εξωλογιστικός κερδων με συμπληρωμένους τους κωδικούς 30,311,317 κλπ τη δουλειά την έχει ο πίνακας Η με το λογιστικό προσδιορισμό κερδων απογραφές εναρξης ληξης κόστος πωληθέντων?

ΚΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙΟΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανένας κανένα μεταπωλητή πετρελαίου θέρμανσης ή βενζινά με ατομική επιχείρηση?

Το Ε3 δεν μπορεί να πάει ηλεκτρονικά (4 μήνες Α', 8 μήνες Β' ).

Σε εταιρεία που είχα βενζινάδικο πήγα στη ΔΟΥ αφού δεν το έπαιρνε το taxis αλλά εκεί είχα τη δυνατότητα...

Φαντάζομαι δε θα μου την πουν άμα τη στείλω ταχυδρομικά? Καθώς ηλεκτρονικά δεν γίνεται να πάει ούτως ή άλλως (όποιος έχει βενζινάδες καταλαβαίνει γιατί).

Απλά αναρωτιέμαι τι θα προτιμήσουν οι συνάδελφοι, στη ΔΟΥ ή και ταχυδρομικά (που βολεύει)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιχείρηση με Α' κατηγορίας βιβλια με διακοπή 30/6/2010 κανω αυτοέλεγχο αφού ήταν τεκμαρτά και δεν προκύπτει καμια διαφορά.Εχω δηλώσει στην κατηγορία βιβλίων Α΄και οταν παω να κάνω υποβολή του Ε3 μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα (Πίνακες = ΣΤ(α-β-στ). 'Το ποσό του κωδικού (552) δεν είναι ίσο με το αποτέλεσμα των πράξεων (251+252+520)-521-553.'

Πίνακες = Ι-Ε. Και ρωτάω αφού τήρησε μόνο Α κατηγορίας βιβλία πίνακας ΣΤ υπολογισμος εξωλογιστικός κερδων με συμπληρωμένους τους κωδικούς 30,311,317 κλπ τη δουλειά την έχει ο πίνακας Η με το λογιστικό προσδιορισμό κερδων απογραφές εναρξης ληξης κόστος πωληθέντων?

ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΤΑΧΙΣ ΑΛΛΑ ΑΚΡΗ ΔΕ ΒΓΑΖΩ.

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΑΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη epis stella

Εχω καταθεσει ολα τα επιμερους εντυπα σωστα και σους σωστους κωδικους και μου βγαζει προβλημα στο Ε1.

τα ποσα του κωδ 425 ακαθαριστα εσοδα ατομικης επιχ. δεν συμφωνει με τα ακαθ εσοδα των πιν ΣΤ(στ,η)ΙΓ-ΙΔ του Ε3.

δεν εχω συμπληρωσει καν αυτους τους κωδικους εχω ελευθερο επαγγ δηλ στο Ε3 τους 550 κλπ, τον 274 για τα ακαθαριστα κλπ και στις δαπανες απο τον 524 κλπ. το τσεκαρα μηπως ειχα κανει λαθος αλλα ειναι σωστο.

εχω και την συζυγο εμπορικη επιχ στους σωστους κωδικους στα εντυπα, το ξανατσεκαρα και αυτο

τι συμβαινει? μια βοηθεια συναδελφοι αν καποιος μπορει να απαντησει

Συναδελφοι το ξερω οτι ολοι πιεζομαστε αγρια. αν σε καποιον εχει τυχει αυτο πως το ελυσε?

ξαναλεω οτι ολα τα εντυπα ειναι κατατεθιμενα προσωρινα σωστα. μια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφοι το ξερω οτι ολοι πιεζομαστε αγρια. αν σε καποιον εχει τυχει αυτο πως το ελυσε?

ξαναλεω οτι ολα τα εντυπα ειναι κατατεθιμενα προσωρινα σωστα. μια βοηθεια?

Είσαι σίγουρη ότι έχεις ποσά και μόνο στους κωδικούς 274, 550, στον πίνακα Ι στη στήλη των ελευθέρων επαγγελματιών και στο Ε1 στο 501 και 517?

Η μήπως στο Ε1 τα έβαλες στο 401 και 425?rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρη ότι έχεις ποσά και μόνο στους κωδικούς 274, 550, στον πίνακα Ι στη στήλη των ελευθέρων επαγγελματιών και στο Ε1 στο 501 και 517?

Η μήπως στο Ε1 τα έβαλες στο 401 και 425?rolleyes.gif

Ναι ειμαι σιγουρη ειναι ολα σωστα και στο Ε3 και στο Ε1 και οταν βγαζει το κοκκινο πεδιο ειναι κενο, και ο κωδικος απο κατω 501, 525 ειναι κανονικα συμπληρωμενα, το βλεπω.αυριο θα παω μητρωο να δω την εικονα εκει μιας και ειναι καποια χρονια δικηγορος, και δεν του εχω κανει την εναρξη εγω.

αν ειναι εκει το προβλημα θα το γραψω αυριο.

ευχαριστω για το χρονο σου, το ξερω ειναι πολυτιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη johnyzax

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟ Ε3 ΣΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΕ Α'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΒΙΒΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ Β' ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟΥ 2010 (πχ πρατηρια υγρων καυσιμων,περιπτερα,πρακτορεια οπαπ).ΤΟ TAXIS ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΣΟΔΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΥ.ΚΑΜΟΙΑ ΛΥΣΗ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...