Jump to content
Sign in to follow this  
Στέλιος

Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη για διαβούλευση και συντονισμό

Recommended Posts

φανταζομαι ολοι περιμενουν την Χρυσα να το οργανωσει

και μαλιστα με τον τροπο του λογιστη.... δηλαδη τελευταια στιγμη και οσο γινεται τελειοτερα

λοιπον ΧΡΥΣΑ?

ευχαριστως, αλλα ειμαι της αποψης αυτες οι προσπαθειες δεν πρεπει να στηριζονται σε συγκεκριμενα προσωπα και τα ιδια καθε φορα....

Καλημερα !!!!

επειδη δεν μπορω να κανω δημοσιευση στο φορουμ απο το γραφειο, κανονιστε και θα σας βλεπω....

νομιζω ομως οτι εχουν πεσει ολοι με τα μουτρα στις δηλωσεις .....

βρε ριξτε μια ματια και προς τα δω !!!!!!
tongue.giflaugh.gif

Δημοσιεύω εκ μέρους της Χρύσας, η οποία λέει ότι δε μπορεί να δημοσιεύσει, ούτε καν π.μ. να στείλει, γιατί όπως λέει η ίδια μεγάλες δυνάμεις την κρατούν κλειδωμένη.

Είναι διατεθειμένη να οργανώσει τη συνάντηση, αρκεί να διορθωθεί το πρόβλημα.

κανονιστε εσεις ...εγω δεν εχω προβλημα , θα ειμαι οπου και οποτε πειτε....

επιτελους γραφω....!!!!!

δεν ξερω τι εγινε ακριβως , ισως η μαγικη λεξη να ηταν ΠΑΟΚ που εγραφε ο γιος μου για να το δοκιμασει ...tongue.gif

το μελλον θα δειξει....

επιτελους γραφω....!!!!!

δεν ξερω τι εγινε ακριβως , ισως η μαγικη λεξη να ηταν ΠΑΟΚ που εγραφε ο γιος μου για να το δοκιμασει ...tongue.gif

το μελλον θα δειξει....

Κατα τ' αλλα κανένα νέο; θα πάρουμε παράταση ή για κυριακή;

Κατα τ' αλλα κανένα νέο; θα πάρουμε παράταση ή για κυριακή;

ο,τι βλεπεις εδω.....δεν εχω καμμια επαφη με κανεναν...

ΑΡΘΡΟ 5 ΚΒΣ....

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΣΥΝΑΘΡΟΙΣΕΙΣ άνω των 2 ΛΟΓΙΣΤΩΝ, -τριων κλπ, ομοεπαγγελματιών σωματείων, χωρίς πρωτίστως, να γνωστοποιηθεί στην αρμόδια ΔΟΥ του τόπου συνάθροισης....και να κοινοποιηθεί στο οικείο αστυνομικό τμήμα και το κατατόπους υποκατάστημα του ΔΝΤ, και των τροικανών, τροκάνων και λοιπών συμπραγκάλων , τα ΑΦΜ , αυτών, τα θέματα ημερησίας διάταξης και να καταβάλουν παράβολα, υπέρ των αγροτών κόκας της Βολιβίας, στα πλαίσια μιάς αδελφοπιημένης, παγκοσμιοποιημένης οικονομιας, κλπ.......παπαρολογίες......αχ.αχ.αχ.αχ.αχ.αχ.αχ.

Ευχαριστώ,,,,,,,,και σας διατάσουμε για αυτό........χα..χα.χα.αχ.χα.

παρανοικό ,οι δυνεχείς διαβουλεύσεις των επιτροπών αγώνων κλπ...χα.αχ.χα.αχ....σας φιλώ

αντε στειλτε τι ειναι να στειλετε και καντε ενα διαλλειμμα την Κυριακη να πιουμε κατιτις ....

Γραψτε εδω οι παροντες και πειτε μου αν ειναι να αρχισω τα τηλεφωνικα προσκλητηρια και τους εκβιασμους, γιατι αλλιως συναντηση δεν γινεται...

αντε και πηρα αναποδες λεμεεεε.....

Θα προτιμήσω μεσοβδόμαδα και όχι Σάββατο ή Κυριακή, γιατί θα είναι ευκαιρία να δω λίγο και την οικογένεια!!

Μου έχει λείψει ομολογουμένως η οικογενειακή θαλπωρή (τι ωραία που μας τα έλεγαν τότε...)

Για αυτό θα παρακαλέσω μεσοβδόμαδα, εκτός βέβαια αν δεν βολεύει κανέναν άλλο, οπότε θα κάνω θυσίες.

Εγώ αυτή την Κυριακή δε μπορώ, γενικά για τα week-end είμαι οκ, καθημερινές πιο δύσκολα επειδή δεν είμαι από Θεσσαλονίκη και έχω 1,5 ώρα δρόμο κι άλλο τόσο επιστροφή, οπότε τα απογεύματα καθημερινής είναι λίγο κουραστικά. Για weekend όμως τώρα που κάνει και ωραίες μέρες είμαι μέσα (εκτός από τη Κυριακή που έρχεται)

Παρόλα αυτά όμως ας κανονιστεί ότι βολεύει τους περισσότερους

Παίδες και εγώ δεν μπορώ Κυριακή ,

είναι η μόνη μέρα που δεν μπορώ , είναι αφιερωμένη στην οικογένεια (3 γυναίκες) ;););) ,

οπότε η γκρίνια (πολύ δικαιολογημένα, δεν τις αδικώ) πάει σύννεφο .

Για καθημερινή το συζητάμε :) :) :)

τοτε γιατι δεν γινεται παρασκευη βραδυ

για να μπορουν ολοι

ειναι και μεσοβδομαδο και ανετο απο αποψη ξενυχτιου (με 2 καφεδες παλευεται)

Καλησπέρα συνάδελφοι,

μια που το θέμα έχει μείνει εκεί και κανείς δε προτείνει τίποτα πλέον, μια ιδέα από μια βορειοελλαδίτισσα: τι θα λέγατε για τις γιορτές της παλιάς πόλης στην Ξάνθη;

γίνονται από 3 έως 11 Σεπτεμβρίου

βέβαια γίνεται ένας ψιλοπανικός αλλά κάπου θα βρούμε να κάτσουμε για ουζάκι-ρετσίνα και to know us better

παρακάτω παραθέτω το Link της εκδήλωσης

http://www.paliapoli.gr/

Λιγο δυσκολο εως αδυνατο να οργανωθει τωρα για τις γιορτές αλλά όποιος θέλει μπορεί να έρθει , εγω σας περιμενω .

Καλησπέρα συνάδελφοι,

μια που το θέμα έχει μείνει εκεί και κανείς δε προτείνει τίποτα πλέον, μια ιδέα από μια βορειοελλαδίτισσα: τι θα λέγατε για τις γιορτές της παλιάς πόλης στην Ξάνθη;

γίνονται από 3 έως 11 Σεπτεμβρίου

βέβαια γίνεται ένας ψιλοπανικός αλλά κάπου θα βρούμε να κάτσουμε για ουζάκι-ρετσίνα και to know us better

παρακάτω παραθέτω το Link της εκδήλωσης

http://www.paliapoli.gr/

Για το διήμερο (10 ή 11 Σεπτεμβρίου) πολύ ευχαρίστως .

Υ.Γ. Χρήστο ,πόσο εύκολο είναι να βρούμε κανένα δωμάτιο για το διήμερο?

Λιγο δυσκολο εως αδυνατο να οργανωθει τωρα για τις γιορτές αλλά όποιος θέλει μπορεί να έρθει , εγω σας περιμενω .

Μέσα, αλλά θα κρατάς τα μικρά να πιω κι εγώ καμμιά ρετσίνα.

΄Προσωπικά θα πάω, κάθε χρόνο τις επισκέπτομαι! ;) Δε ξέρω ακόμα ποια μέρα, όποια μέρα θέλετε λογικά θα μπορώ, κοντά είμαι

Μιας και έχει ξυπνήσει λίγο ο Τσε μέσα μας ,

και μας πήραν αμπάριζα οι τρελοκρητικοί και οι πρωτευουσιάνοι, :lol: :lol: :lol:

θα πρότεινα μια συνάντηση των βορείων

(το συντομότερον δυνατόν μιας και οι προθεσμίες άρχισαν να τρέχουν και ξωπίσω τους εμείς)

για να συζητήσουμε δράσεις , να πούμε την γνώμη μας , να μαζευτούμε ,

να γνωριστούμε βρε ,(to know us better) που έλεγε και ο Βουτσάς

ετσι και αλλιώς μονομάχοι στην ίδια αρένα είμαστε όλοι (με μοναδικό αντίπαλο τα λιοντάρια μη ξεχνιόμαστε)

Προτείνω λοιπόν μια συνάντηση την επόμενη βδομάδα , απόγευμα οπωσδήποτε

Τι λέτε , θα μαζευτούμε ?

Πολύ καλό συνάδελφε για να είναι αληθινό... Ενημερώστε και μας τους νησιώτες αν έγινε και τι είπατε. Τι λέτε για τηλεδιάσκεψη μέσω INTERNET ? Πάντως και εγώ είμαι λίγο βόρειος..Υπηρέτησα μαυροσκούφης στου Νταλίπη για 23 μήνες, πριν από ...40 χρόνια.!

Μέσα, αλλά θα κρατάς τα μικρά να πιω κι εγώ καμμιά ρετσίνα.

Ευχαρίστως εχω κανει κ πολύ προπόνηση .

ότι θέλετε το τηλ μου είναι 6937111251 , ισχύει για όλα τα μέλη του taxheaven .

Για ξενοδοχεία πιστεύω ότι θα έχει αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε ο καθενας ξεχωριστά γιατι θα θελουν προκαταβολες κτλ