Jump to content

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Recommended Posts

Αρχής γενομένης από το ματς με τον ΠΑΟΚ, όπου λογικά θα σταματήσει η κωλοφαρδία τόσο του ΟΣΦΠ όσου και του Ρομπέρτο.

Κωλοφαρδία του ΟΣΦΠ !!!!!!  :o  :o  :D  :D

Συμπεριλαμβάνουμε μέσα και ... τα δύο δοκάρια και τις έντεκα τελικές που είχε ο Ολυμπιακός στο πρώτο ημίχρονο επί της Παρί?

Εγώ τους Γάλλους θεώρησα τυχερούς εκείνη τη βραδυά γιατί στο ημίχρονο έπρεπε να είμασταν τουλάχιστον 3-0....

ή το 1-1 με την Μπενφίκα μέσα στο λασπόβροχο στο 90' με το ανύπαρκτο κόρνερ και το λάθος του Ρομπέρτο?

υγ. οι πορείες του ΠΑΟ στην Ευρώπη ήταν όλες από ... ικανότητα και δεν υπήρχε κωλοφαρδία τότε??? ;)  :P  (εγώ γιατί θυμάμαι κάτι βραδυές με τον ΒΑΝΤΣΙΚ να πιάνει τα πάντα? Ήταν από ικανότητα και μόνο φυσικά ;)   :P ) 

Και όμως εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι ο Ρομπέρτο είναι ένας κακός τερματοφύλακας, θα το δείτε και στην πορεία.

Ωπα ρε φίλε...... κόψε κάτι...... Ειπαμε,  δεν ειναι Σαργκάνης, αλλά δεν ειναι και σαν τον άλλο.......

182908.jpg?w=400&f=bicubic

45232631.jpg

Αρχής γενομένης από το ματς με τον ΠΑΟΚ, όπου λογικά θα σταματήσει η κωλοφαρδία τόσο του ΟΣΦΠ όσου και του Ρομπέρτο.

-2 :)

Και όμως εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι ο Ρομπέρτο είναι ένας κακός τερματοφύλακας, θα το δείτε και στην πορεία.

Όσα δεν φτάνει η αλεπού. . . φίλε Δημήτρη :D :D

του Ολυμπιακου ειναι κ@λοφαρδια...των αλλων ικανοτητα...

Υ.Γ. βλεπω παοκ...προτιμω να προχωρησω και να πεσω σε μια μπαρτσα και ας με ξεκολλιασει, παρα να παιζω με μακαμπες, δυναμο τιρανων,βοιβοντινες κλπ. 

Σας το χρωστάει να πέσετε και μια φορά με Μπαρτσα μήπως και καταριψετε το στοιχειωμένο ρεκόρ με Γιούβε.

Χα, χα καλό, αλήθεια!!

Όμως νομίζω πως έχετε μεγαλώσει αρκετά για να πιπιλάτε ακόμα αυτή την καραμέλα...  B)

Και στην τελική η Γιούβε μας έριξε 7άρα ...

Έσεις να μιλάτε για λογαριασμό σας... :P

Φιλικά πάντα, καλημέρα!

Σας το χρωστάει να πέσετε και μια φορά με Μπαρτσα μήπως και καταριψετε το στοιχειωμένο ρεκόρ με Γιούβε.

μου θύμισες τώρα που είπες για ΡΕΚΟΡ...

μετά την Κατοχή του '40  είχαμε και την "κατοχή" του '84 της.... μπάλας!!! στο Καμπ-Νου το 2011 :rolleyes:

http://www.sport-fm.gr/article/467480

και http://neoskosmos.com/news/el/node/9876

υγ. ο Ολυμπιακός έπαιξε τότε με τη Γιούβε επιθετικά σε νοκάουτ αγώνα, διότι για πρόκριση χρειαζόταν νίκη με διαφορά 3 γκολ. Ρίσκαρε,επιτέθηκε, προσπάθησε  και τα έφαγε :wacko:  :ph34r:

Δεν μπήκε για να ... παίξει αμυντικά "τσούκου-τσούκου μπολ" και να φάει μόνο... 5άρα :D  :lol:

φιλικά πάντα ;)

Οσο ζεις μαθαίνεις.......

Μαθαμε λοιπόν, οτι οταν χάνει ο Ολυμπιακός, δεν ξέρει μπάλα. Μάλιστα. 

Μάθαμε επίσης, οτι οταν κερδίζει ειναι στημένο. Ωραία. 

Τωρα μάθαμε και κάτι άλλο !!!

Οταν ξανακερδίζει ο Ολυμπικακός ειναι κωλόφαρδος (!!!!!!!)  

Το ότι ριχνουμε 5αρες (ταρίφα) σε κάθε αγώνα, ειναι κωλοφαρδία........ πάσο.... τι να πω......

Να δω τι άλλο θα μάθουμε........

τι κοινό έχουν...

η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ευρώπη...?

και η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ελλάδα..?  

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...

ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

θα σε βοηθήσω και θα το βρεις εύκολα..

7-0 και 6-1 αντίστοιχα..

τι κοινό έχουν...

Εχασε και τους δυο αγώνες!!!!!!!!!

τι κερδίζω; :D

τι κοινό έχουν...

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...

ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

7-0 και 6-1 αντίστοιχα..

Εχασε και τους δυο αγώνες!!!!!!!!!

τι κερδίζω; :D

Πατρίδα νομίζω ότι πήγες πολύ παλιά :rolleyes:

Η αλήθεια είναι ότι τις προηγούμενες δεκαετίες ο παο ήταν πολύ πιο αποτελεσματικός στην ευρώπη από τοω οσφπ αλλά την τελευταία δεκαετία έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι.Όσο για τον παοκ δυστυχώς μεγάλος είναι μόνο ο κόσμος του εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Φιλικά προς όλους και ήρεμαααααααααα . . . :rolleyes:   :D   :lol:

7-0 και 6-1 αντίστοιχα..

το βρήκα.

Αν εννοείς ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ το 6-1 στις Σέρρες... ασόψετε η δεκαετία των πέτρινων χρόνων (τότε που ΟΛΑ  ήταν "καλά" στο Ελληνικό ποδόσφαιρο επειδή ο Ολυμπιακός ήταν ανύπαρκτος με το έτσι θέλω του Καπετάνιου)

μήπως και ότι και οι δύο φορανε ασπρόμαυρα :P  (ΑΧΡΩΜΟΙ-ΜΟΝΟΧΡΩΜΟΙ ΚΑΙ ΑΟΣΜΟΙ ... μπλιαχ)

το βρήκα.

Αν εννοείς ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ το 6-1 στις Σέρρες... ασόψετε η δεκαετία των πέτρινων χρόνων (τότε που ΟΛΑ  ήταν "καλά" στο Ελληνικό ποδόσφαιρο επειδή ο Ολυμπιακός ήταν ανύπαρκτος με το έτσι θέλω του Καπετάνιου)

μήπως και ότι και οι δύο φορανε ασπρόμαυρα :P  (ΑΧΡΩΜΟΙ-ΜΟΝΟΧΡΩΜΟΙ ΚΑΙ ΑΟΣΜΟΙ ... μπλιαχ)

σε βοήθησα όμως δεν μπορείς να πεις.. :)

το βρήκα.

Δεν εννοεί μόνο αυτό αλλά και το ότι το 6-2 με λεβερκούζεν και το 0-3 με άντερλεχτ είναι οι μεγαλύτερες νίκες εντός και εκτός ελληνικής ομάδας στο c.l. :D

Πατρίδα νομίζω ότι πήγες πολύ παλιά :rolleyes:

Η αλήθεια είναι ότι τις προηγούμενες δεκαετίες ο παο ήταν πολύ πιο αποτελεσματικός στην ευρώπη από τοω οσφπ αλλά την τελευταία δεκαετία έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι.Όσο για τον παοκ δυστυχώς μεγάλος είναι μόνο ο κόσμος του εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Φιλικά προς όλους και ήρεμαααααααααα . . . :rolleyes:   :D   :lol:

πλακίτσα κάνουμε ιορδάνη.. ;)