Προς το περιεχόμενο

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχής γενομένης από το ματς με τον ΠΑΟΚ, όπου λογικά θα σταματήσει η κωλοφαρδία τόσο του ΟΣΦΠ όσου και του Ρομπέρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχής γενομένης από το ματς με τον ΠΑΟΚ, όπου λογικά θα σταματήσει η κωλοφαρδία τόσο του ΟΣΦΠ όσου και του Ρομπέρτο.

-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχής γενομένης από το ματς με τον ΠΑΟΚ, όπου λογικά θα σταματήσει η κωλοφαρδία τόσο του ΟΣΦΠ όσου και του Ρομπέρτο.

Κωλοφαρδία του ΟΣΦΠ !!!!!!  :o  :o  :D  :D

 

Συμπεριλαμβάνουμε μέσα και ... τα δύο δοκάρια και τις έντεκα τελικές που είχε ο Ολυμπιακός στο πρώτο ημίχρονο επί της Παρί?

Εγώ τους Γάλλους θεώρησα τυχερούς εκείνη τη βραδυά γιατί στο ημίχρονο έπρεπε να είμασταν τουλάχιστον 3-0....

 

ή το 1-1 με την Μπενφίκα μέσα στο λασπόβροχο στο 90' με το ανύπαρκτο κόρνερ και το λάθος του Ρομπέρτο?

 

υγ. οι πορείες του ΠΑΟ στην Ευρώπη ήταν όλες από ... ικανότητα και δεν υπήρχε κωλοφαρδία τότε??? ;)  :P  (εγώ γιατί θυμάμαι κάτι βραδυές με τον ΒΑΝΤΣΙΚ να πιάνει τα πάντα? Ήταν από ικανότητα και μόνο φυσικά ;)   :P ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι ο Ρομπέρτο είναι ένας κακός τερματοφύλακας, θα το δείτε και στην πορεία.

 

Ωπα ρε φίλε...... κόψε κάτι...... Ειπαμε,  δεν ειναι Σαργκάνης, αλλά δεν ειναι και σαν τον άλλο.......

 

182908.jpg?w=400&f=bicubic

 

 

45232631.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ρε φίλε...... κόψε κάτι...... Ειπαμε,  δεν ειναι Σαργκάνης, αλλά δεν ειναι και σαν τον άλλο.......

 

182908.jpg?w=400&f=bicubic

 

 

45232631.jpg

ΧΑΧΑΧΑ :)

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχής γενομένης από το ματς με τον ΠΑΟΚ, όπου λογικά θα σταματήσει η κωλοφαρδία τόσο του ΟΣΦΠ όσου και του Ρομπέρτο.

-2 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι ο Ρομπέρτο είναι ένας κακός τερματοφύλακας, θα το δείτε και στην πορεία.

Όσα δεν φτάνει η αλεπού. . . φίλε Δημήτρη :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μιλάτε για πορεία, έχετε ακόμη πολλά καρβέλια να φάτε, οταν με το καλό φθάσετε στους τέσσερις τα ξαναλέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του Ολυμπιακου ειναι κ@λοφαρδια...των αλλων ικανοτητα...

 

Υ.Γ. βλεπω παοκ...προτιμω να προχωρησω και να πεσω σε μια μπαρτσα και ας με ξεκολλιασει, παρα να παιζω με μακαμπες, δυναμο τιρανων,βοιβοντινες κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το χρωστάει να πέσετε και μια φορά με Μπαρτσα μήπως και καταριψετε το στοιχειωμένο ρεκόρ με Γιούβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το χρωστάει να πέσετε και μια φορά με Μπαρτσα μήπως και καταριψετε το στοιχειωμένο ρεκόρ με Γιούβε.

Χα, χα καλό, αλήθεια!!

 

Όμως νομίζω πως έχετε μεγαλώσει αρκετά για να πιπιλάτε ακόμα αυτή την καραμέλα...  B)

Και στην τελική η Γιούβε μας έριξε 7άρα ...

Έσεις να μιλάτε για λογαριασμό σας... :P

 

Φιλικά πάντα, καλημέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το χρωστάει να πέσετε και μια φορά με Μπαρτσα μήπως και καταριψετε το στοιχειωμένο ρεκόρ με Γιούβε.

μου θύμισες τώρα που είπες για ΡΕΚΟΡ...

 

μετά την Κατοχή του '40  είχαμε και την "κατοχή" του '84 της.... μπάλας!!! στο Καμπ-Νου το 2011 :rolleyes:

 

http://www.sport-fm.gr/article/467480

και http://neoskosmos.com/news/el/node/9876

 

υγ. ο Ολυμπιακός έπαιξε τότε με τη Γιούβε επιθετικά σε νοκάουτ αγώνα, διότι για πρόκριση χρειαζόταν νίκη με διαφορά 3 γκολ. Ρίσκαρε,επιτέθηκε, προσπάθησε  και τα έφαγε :wacko:  :ph34r:

Δεν μπήκε για να ... παίξει αμυντικά "τσούκου-τσούκου μπολ" και να φάει μόνο... 5άρα :D  :lol:

 

φιλικά πάντα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο ζεις μαθαίνεις.......

 

Μαθαμε λοιπόν, οτι οταν χάνει ο Ολυμπιακός, δεν ξέρει μπάλα. Μάλιστα. 

Μάθαμε επίσης, οτι οταν κερδίζει ειναι στημένο. Ωραία. 

 

Τωρα μάθαμε και κάτι άλλο !!!

 

Οταν ξανακερδίζει ο Ολυμπικακός ειναι κωλόφαρδος (!!!!!!!)  

Το ότι ριχνουμε 5αρες (ταρίφα) σε κάθε αγώνα, ειναι κωλοφαρδία........ πάσο.... τι να πω......

 

Να δω τι άλλο θα μάθουμε........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κοινό έχουν...

 

η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ευρώπη...?

 

και η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ελλάδα..?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κοινό έχουν...

 

η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ευρώπη...?

 

και η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ελλάδα..?  

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...

ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...

ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

θα σε βοηθήσω και θα το βρεις εύκολα..

 

7-0 και 6-1 αντίστοιχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κοινό έχουν...

 

η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ευρώπη...?

 

και η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ελλάδα..?  

 

Εχασε και τους δυο αγώνες!!!!!!!!!

 

τι κερδίζω; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρεμία, τα χειρότερα έπονται. Προς το παρόν οι γαύροι ας απολαύσουν τον Στέλιο και εμείς ας κλαίμε στο ίδιο μέρος...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κοινό έχουν...

 

η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ευρώπη...?

 

και η μεγαλύτερη ήττα του γαύρου στην ελλάδα..?  

 

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...

ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

 

θα σε βοηθήσω και θα το βρεις εύκολα..

 

7-0 και 6-1 αντίστοιχα..

 

Εχασε και τους δυο αγώνες!!!!!!!!!

 

τι κερδίζω; :D

Πατρίδα νομίζω ότι πήγες πολύ παλιά :rolleyes:

Η αλήθεια είναι ότι τις προηγούμενες δεκαετίες ο παο ήταν πολύ πιο αποτελεσματικός στην ευρώπη από τοω οσφπ αλλά την τελευταία δεκαετία έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι.Όσο για τον παοκ δυστυχώς μεγάλος είναι μόνο ο κόσμος του εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

 

Φιλικά προς όλους και ήρεμαααααααααα . . . :rolleyes:   :D   :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως ο τίτλος του θέματος αυτού ήταν πολύ πετυχημένος κ επιβεβαιώνεται κάθε μέρα...!

(κ σε ολα τα αθλήματα..)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε βοηθήσω και θα το βρεις εύκολα..

 

7-0 και 6-1 αντίστοιχα..

το βρήκα.

 

Αν εννοείς ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ το 6-1 στις Σέρρες... ασόψετε η δεκαετία των πέτρινων χρόνων (τότε που ΟΛΑ  ήταν "καλά" στο Ελληνικό ποδόσφαιρο επειδή ο Ολυμπιακός ήταν ανύπαρκτος με το έτσι θέλω του Καπετάνιου)

 

μήπως και ότι και οι δύο φορανε ασπρόμαυρα :P  (ΑΧΡΩΜΟΙ-ΜΟΝΟΧΡΩΜΟΙ ΚΑΙ ΑΟΣΜΟΙ ... μπλιαχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρήκα.

 

Αν εννοείς ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ το 6-1 στις Σέρρες... ασόψετε η δεκαετία των πέτρινων χρόνων (τότε που ΟΛΑ  ήταν "καλά" στο Ελληνικό ποδόσφαιρο επειδή ο Ολυμπιακός ήταν ανύπαρκτος με το έτσι θέλω του Καπετάνιου)

 

μήπως και ότι και οι δύο φορανε ασπρόμαυρα :P  (ΑΧΡΩΜΟΙ-ΜΟΝΟΧΡΩΜΟΙ ΚΑΙ ΑΟΣΜΟΙ ... μπλιαχ)

σε βοήθησα όμως δεν μπορείς να πεις.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρήκα.

 

Αν εννοείς ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ το 6-1 στις Σέρρες... ασόψετε η δεκαετία των πέτρινων χρόνων (τότε που ΟΛΑ  ήταν "καλά" στο Ελληνικό ποδόσφαιρο επειδή ο Ολυμπιακός ήταν ανύπαρκτος με το έτσι θέλω του Καπετάνιου)

 

μήπως και ότι και οι δύο φορανε ασπρόμαυρα :P  (ΑΧΡΩΜΟΙ-ΜΟΝΟΧΡΩΜΟΙ ΚΑΙ ΑΟΣΜΟΙ ... μπλιαχ)

Δεν εννοεί μόνο αυτό αλλά και το ότι το 6-2 με λεβερκούζεν και το 0-3 με άντερλεχτ είναι οι μεγαλύτερες νίκες εντός και εκτός ελληνικής ομάδας στο c.l. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατρίδα νομίζω ότι πήγες πολύ παλιά :rolleyes:

Η αλήθεια είναι ότι τις προηγούμενες δεκαετίες ο παο ήταν πολύ πιο αποτελεσματικός στην ευρώπη από τοω οσφπ αλλά την τελευταία δεκαετία έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι.Όσο για τον παοκ δυστυχώς μεγάλος είναι μόνο ο κόσμος του εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

 

Φιλικά προς όλους και ήρεμαααααααααα . . . :rolleyes:   :D   :lol:

πλακίτσα κάνουμε ιορδάνη.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...