Προς το περιεχόμενο

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι η διαιτησία δηλαδή φταίει ???

 

Η χειρότερη ομάδα του Παναθηναϊκού τα τελευταία πόσα χρόνια και έκανε πάλι πλάκα ..... 

 

Respect στον μεγαλύτερο παίχτη του Ελληνικού μπάσκετ (μετά τα ιερά τέρατα βέβαια) .... Δ Ι Α Μ Α Ν Τ Ι Δ Η Σ ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λάθος υπόθεση κάνεις!!

αναρωτιέται

1. πάλι εμείς φάουλ?

2. πάλι βολές ο ΠΑΟ? (18 χτύπησε μόνο στο πρώτο ημίχρονο που χάναμε με 20 πόντους).

3. πάλι αντιαθλητικά και τεχνικές ο Ολυμπιακός?

4.  πάλι θα περάσουν τα "κόλπα" οι προβοκάτσιες και οι ΑΠΕΙΛΕΣ κατά των διαιτητών του Γιαννακόπουλου?

5. ο Τράκης είναι στη  κερκίδα μαζί με τον Μπαλτάκο τον Χρισαυγίτη???

6.  νόμιζα ότι ήταν τιμωρημένος και δεν θα έπρεπε να παραβρίσκεται εδώ όπως και οι δικοί μου πρόεδροι?

7. πάλι εγώ θα τρέχω το καλοκαίρι με την Εθνική για να τιμήσω το "Ελληνικό μπάσκετ" του Βασιλακόπουλου?

8. τόσο πολύ τους έχει πειράξει τους Παναθηναικούς που πήρα μόνος μου δύο πεντακάθαρες ευρωκούπες από τότε που έφυγα από εδώ?

.....

και ένα σωρό άλλα ρητορικά ερωτήματα

 

E302D3F8A4EED0B2BF915F7BCE44FBB7.jpg

 

Δυστυχώς , ναι, Βασιλάκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι η διαιτησία δηλαδή φταίει ???

 

Η χειρότερη ομάδα του Παναθηναϊκού τα τελευταία πόσα χρόνια και έκανε πάλι πλάκα ..... 

 

Respect στον μεγαλύτερο παίχτη του Ελληνικού μπάσκετ (μετά τα ιερά τέρατα βέβαια) .... Δ Ι Α Μ Α Ν Τ Ι Δ Η Σ ........

Όχι μωρέ η διαιτησία είναι πάντα απαρατήρητη...

Απλά η προεδραρα φρόντισε πάλι για όλα. Αφού πέταξε μερικά πενηνταευρα για χαρτζιλίκι στα παιδιά και τους "υποσχέθηκε" οτι θα τον βρουν μπροστά τους, εμφανίστηκε όντας τιμωρημένος στο γήπεδο, με τον συνομιλητή του Κασιδιαρη, τον Μπαλτακο για να τους δείξει ότι δεν αστειεύεται.

Που ήταν ο διαμαντιδης πριν 20 μερες στους αγώνες με τη τσσκα?

μήπως, λέω μήπως, όταν οι διαιτητές σφυρίζουν αλλιώς ο δδ χανετε λίγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Panathinaikos/article2825333.ece/BINARY/w620/1118695.jpg

Ο τιμωρημένος γιαννακοπουλος στο γηπεδο με παρέα τον μπαλτακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αυτο το παραμυθι με τη διαιτησια πρεπει να σταματησει...οταν ερχεται στο ΣΕΦ και σου εχει συνεχεια 10 ποντους στο κεφαλι και σε κανει πλακα και πας εσυ στο ΟΑΚΑ και σε

 

ξεφτιλιζει απο το 1ο ημιχρονο αντε γαμιδια...στα @ρχιδια μου αν ηταν ο τρακης στην κερκιδα , τι εγινε δλδ ? εχεις ομαδα πας και τους πηδας το μυαλο...εχεις ομως αυτους τους μαυρος

 

που ειναι καλυτερα να πουλανε cd's, Περπερογλου εκτος τοπου και χρονου, Σπαν το ιδιο , Σλουκας τα @ρχιδια μας κουνιουνται και Μαντζαρη που ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω αν αυτο

 

το πραμα ειναι μπασκετμπολιστας η ''γυρολογος '' της μπασκετας ? Μπαρτζωκα σε πηρε τα βρακια ο Αλβερτης...ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ !!!

 

Υ.Γ. μπραβο στο βαζελο !!!

 

υ.γ (2). παρτε παικτες ή φυγετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μιλήσουμε για τα αγωνιστικά 

 

ένα μεγάλο, πολύ μεγάλο μπράβο στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ 

 

έχοντας φέτος  ίσως την λιγότερο καλή ομάδα, απέδειξε ότι τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ τον έχει όποια στιγμή θελήσει 

 

ξανά μπράβο του 

 

σε ότι αφορά τα μη αγωνιστικά ........ καφρίλα 

 

Γιαννακόπουλος και Αγγελόπουλοι σε ένα μπρα ντε φερ καφροσίνης 

 

δυστυχώς 

 

κάπου στην αρχή αυτού του ποστ έγραφα ότι αν καταφέρουν οι διοικήσεις των ομάδων και αποκλείσουν τους κάφρους απο τα γήπεδα θα βλέπουμε αγώνες των δύο αυτών ομάδων και θα φχαριστιόμαστε μπάσκετ άσχετα από το αποτέλεσμα

δυστυχώς όμως η καφρίλα είναι μέσα στις ομάδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω,αν και είμαι με τους χαμένους,ότι ο Παναθηναικός έχει σαφώς καλύτερη ομάδα(και στη περιφέρεια και στη ρακέτα)     Μπράβο του !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αυτο το παραμυθι με τη διαιτησια πρεπει να σταματησει...οταν ερχεται στο ΣΕΦ και σου εχει συνεχεια 10 ποντους στο κεφαλι και σε κανει πλακα και πας εσυ στο ΟΑΚΑ και σε

 

ξεφτιλιζει απο το 1ο ημιχρονο αντε γαμιδια...στα @ρχιδια μου αν ηταν ο τρακης στην κερκιδα , τι εγινε δλδ ? εχεις ομαδα πας και τους πηδας το μυαλο...εχεις ομως αυτους τους μαυρος

 

που ειναι καλυτερα να πουλανε cd's, Περπερογλου εκτος τοπου και χρονου, Σπαν το ιδιο , Σλουκας τα @ρχιδια μας κουνιουνται και Μαντζαρη που ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω αν αυτο

 

το πραμα ειναι μπασκετμπολιστας η ''γυρολογος '' της μπασκετας ? Μπαρτζωκα σε πηρε τα βρακια ο Αλβερτης...ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ !!!

 

Υ.Γ. μπραβο στο βαζελο !!!

 

υ.γ (2). παρτε παικτες ή φυγετε.

1743735_368567976617571_2138690575_n.jpg

 

 

καλημέρα george..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι πες μου αν διαφωνεις...

 

καλημερα jim !!!

Eισαι εν βρασμώ και πικραμένος και παραφέρεσαι και λες πράγματα που θα μετανοιώσεις μετά. 

 

εσύ που διαφωνείς με αυτά που γράφω εγώ κατω από τη φωτό του Σπανούλη?

 

υγ άσχετο αλλά έμαθα χθες ότι ο Κορομηλάς είναι κουμπάρος του Γιαννακόπουλου!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μιλήσουμε για τα αγωνιστικά 

 

ένα μεγάλο, πολύ μεγάλο μπράβο στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ 

 

έχοντας φέτος  ίσως την λιγότερο καλή ομάδα, απέδειξε ότι τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ τον έχει όποια στιγμή θελήσει 

 

ξανά μπράβο του 

 

σε ότι αφορά τα μη αγωνιστικά ........ καφρίλα 

 

Γιαννακόπουλος και Αγγελόπουλοι σε ένα μπρα ντε φερ καφροσίνης 

 

δυστυχώς 

 

κάπου στην αρχή αυτού του ποστ έγραφα ότι αν καταφέρουν οι διοικήσεις των ομάδων και αποκλείσουν τους κάφρους απο τα γήπεδα θα βλέπουμε αγώνες των δύο αυτών ομάδων και θα φχαριστιόμαστε μπάσκετ άσχετα από το αποτέλεσμα

δυστυχώς όμως η καφρίλα είναι μέσα στις ομάδες 

μην τους Τσουβαλιάζεις όλους.

Που είδες την καφριλα στις δηλώσεις των Αγγελοπουλαίων? 

άλλος πετάει λεφτά στους διαιτητές και απειλές

ενώ άλλοι ξοδεύουν λεφτά με το τσουβάλι και μάλιστα όλα δηλωμένα στην εφορία και ο αλλος παρουσιάζει μετοχικό κεφάλαιο 300.000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην τους Τσουβαλιάζεις όλους.

Που είδες την καφριλα στις δηλώσεις των Αγγελοπουλαίων? 

άλλος πετάει λεφτά στους διαιτητές και απειλές

ενώ άλλοι ξοδεύουν λεφτά με το τσουβάλι και μάλιστα όλα δηλωμένα στην εφορία και ο αλλος παρουσιάζει μετοχικό κεφάλαιο 300.000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

έχουμε χάσει το παιχνίδι όλοι μας γιατί πέφτουμε στο τριπάκι ¨ο δικός μας είναι καλύτερος απ΄τον δικό σας¨ 

οι τρεις μήνες που έφαγαν μόλις χτες οι Αγγελόπουλοι γιατί ήταν, για την αναστήλωση των ιερών εικόνων και οσίων του Ολυμπιακού ?

αλλά και πάλι, να σου πω ότι ο Γιαννακόπουλος είναι περισσότερο αλήτης (το πιστεύω και γω ) , θα βγει τίποτα ?   

 

μήπως μπορείς να μου πεις γιατί ο Παναθηναϊκός πήγε με πλεονέκτημα έδρας ?

με πόσους βαθμούς πίσω ξεκίνησε ο Ολυμπιακός ?

και τι έκαναν οι Αγγελοπουλοι γιαυτόν τον ¨¨ υπέροχο ¨¨ κόσμο που πέρσι διέκοψε με τον γνωστό τρόπο του πολιτισμένου διαλόγου τον τελικό ?.

αυτό δεν άκουσα να το λέει κανένας γαύρος αλλά το σφύριγμα του Σχοινά όλοι το είδανε.

 

και για να τελειώσω με όλα όσα ακουμε  τριγύρω 

όπως ο Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο έχει (παντού) το πάνω χέρι, έτσι και ο Παναθηναϊκός στο μπάσκετ έχει δημιουργήσει την δική του(πάλι παντού) δυναστεία 

 

αυτά 

ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ - γαύρος από κούνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε Βασιλη τι ΄΄ εν βρασμω ψυχης '' κλπ...οι ανθρωποι ειναι εντελως ''ανοιωθοι'' εχω πλεονεκτημα στο ΣΕΦ κατεβαινει ο κοσμος απ΄ολη την Ελλαδα και τα μνια δε μπηκαν στο γηπεδο ποτε !!!

 

με φταει η διατησια στο ΣΕΦ οταν απο την αρχη του αγωνα οι αλλοι πηραν κεφαλι εως 15 και βαλε ποντους και στο ΟΑΚΑ με ξεκολλιασαν ??? ενταξει μη τρελλαθουμε εντελως....σηκωνεται ο Νταστον

 

μονος κατω απο το καλαθι να καρφωσει βρισκει στεφανι ( φταει ο διαιτητης ) , παιρνει μπαλλα ο πετγουει πεφτει κατω αλα ζογκλερ απαθεια λες και δε τρεχει τιποτα, σουταρει ο Περπ δε φτανει η μπαλλα στο καλαθι,

 

σπανουλης  τη μπαλλα

 

σε ενα κρισιμο λεπτο του αγωνα που υποτιθεται πλησιαζαμε , λαθος πασα, αντε γαμιδια στο φιναλε...υπαρχει παικτης Ματζαρης? υπαρχει σλουκας ? ρε μαγιακα Μπαρτζωκα ο Παπαπετρου σου εκανε για τη

 

ρεαλ και δε σου εκανε γα το βαζελο???? ποιος φταει που ειχαμε ουτε 50 % στις βολες ?

 

αυτα thrylosveria - γαυρος απο ΄΄κοιλια΄΄....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιπέρι..

 

τα πράγματα είναι πολύ απλά..

 

.αυτά που κάνετε στο ποδόσφαιρο τα λούζεστε στο μπάσκετ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
 
Δεν ηξερα που να το βάλω, εδώ ή στο "γελιο χρειαζεται...."   !!!!!!
 
 
Ζώης 
Πριν 32'
Για να καταλάβουμε τι κοράκι είναι ο Νισιμούρα, τέτοιο πέναλτι ο Ολυμπιακός δεν πήρε φέτος. 

 

 

 

:D  :lol:  :D  :lol:  :D  :lol:  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...

δεν περίμενα και φυσικά δεν περιμένω ποτέ, από 2 γαύρους και μία βάζελο, να καταλάβουν τι πραγματικά σημαίνει αυτό..

 

d8b46f0d89b36685baae56355ebe4455_XL.jpg?

 

 

και ας πέρασαν 30 τόσα χρόνια από τότε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα και δεν περιμένω να καταλάβεις  ποτέ ότι προχθές εισπράξατε δύο τεμάχια  ( όσα και τα κεφάλια του αετού ) σε ρυθμό ρελαντί .

Και αν δεν κράταγε ο Σίλβα πίσω την ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο , ο Ιβάν θα είχε προσλάβει λογιστή για να τον βοηθήσει στο μέτρημα .

Μεγάλος ο παοκ αλλά το λιμάνι είναι βαθύ αδελφέ . . Αντε γεια και του χρόνου με υγεία .

 

 

Υ.Γ. Οταν πριν από λίγες ημέρες είχαμε φάει τρία από την μεγάλη μπάγερν  , σε άλλο ποστ εδώ μέσα είχανε βγεί κάτι sirina tv κάτι κλαρίνα και

άλλα τέτοια ωραία .

 

Υ.Γ 2 . Πλησιάζει η ώρα και για τα άλλα δύο συνεταιράκια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφέ ποιος σου μίλησε εσένα? έχεις τη μύγα?  

 

με τα φιλαράκια μου μιλούσα και μαζί τους μπορώ να κάνω ότι είδους πλάκα γουστάρω όπως φυσικά και εκείνοι..http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=97692&page=5#entry685090

 

ΥΓ1. μέχρι και το βούλευμα για τα στημένα..στημένο ήταν..

 

ΥΓ2. όντως πλησιάζει η ώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τρελαίνεστε για τέτοια θέματα...................

Γεια σου ρε τζίμη άρχοντα ,θα τα πούμε στον Όλυμπο,κανόνισε,τώρα θα έρθει ο Στέλιος να σε πάρει η ο Κώστας,έχω μπερδευτεί ,η θα έρθεις μόνος?

όπως νάνε κανόνισε να είσαι εκεί...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τρελαίνεστε για τέτοια θέματα...................

Γεια σου ρε τζίμη άρχοντα ,θα τα πούμε στον Όλυμπο,κανόνισε,τώρα θα έρθει ο Στέλιος να σε πάρει η ο Κώστας,έχω μπερδευτεί ,η θα έρθεις μόνος?

όπως νάνε κανόνισε να είσαι εκεί...................

Καλησπέρα γιανναρε. Αυτοί τα έχουν κάνει πλακάκια ρε συ..δε βλεπεις τι γινεται; θα με φουνταρουν πουθενά.

Χλωμό το κόβω αλλά θα προσπαθήσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα γιανναρε. Αυτοί τα έχουν κάνει πλακάκια ρε συ..δε βλεπεις τι γινεται; θα με φουνταρουν πουθενά.

Χλωμό το κόβω αλλά θα προσπαθήσω..

Άσε τα χλωμά και προσπάθησε το ,μια φορά το χρόνο είναι ,δεν τρέχει κάτι,αυτές τις μέρες ,ότι και να έχουμε το αφήνουμε πίσω,αυτό είναι και το νόημα 

που βρισκόμαστε..........να ξεφεύγουμε,το έχουμε αποδείξει και το χρειαζόμαστε όλοι ,άντε προχώρα.................τώρα για το φούντο δεν σου εγγυούμαι τίποτα

γιατί πρόκειται για τρελούς ,αλλά τι να κάνουμε είναι φίλοι και καλοί και τους αγαπάμε.

πολλά φιλιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα καμμία πρόθεση να επέμβω σε συζητήσεις μεταξύ φίλων  , ειλικρινά .

Τζίμη επειδή βλέπω στο προφίλ σου ότι κατοικείς  στα βόρεια προάστια

όταν με το καλό κατηφορήσεις , τα τσίπουρα δικά μου . Μόνο μία παράκληση : μη μου λέτε για ολυμπιακό γιατί είναι η αρρώστια μου .

Να είστε καλά . Ελπίζω να τα πούμε από κοντά κάποια στιγμή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα καμμία πρόθεση να επέμβω σε συζητήσεις μεταξύ φίλων  , ειλικρινά .

Τζίμη επειδή βλέπω στο προφίλ σου ότι κατοικείς  στα βόρεια προάστια

όταν με το καλό κατηφορήσεις , τα τσίπουρα δικά μου . Μόνο μία παράκληση : μη μου λέτε για ολυμπιακό γιατί είναι η αρρώστια μου .

Να είστε καλά . Ελπίζω να τα πούμε από κοντά κάποια στιγμή .

 

Δυστυχώς εδώ που μπήκες, θα πρέπει να συνηθίσεις να δέχεσαι σχόλια για την αρρώστια σου... 

(Δεν έχετε ανάγκη εσείς οι παλιόγαυροι, αντέχετε...  :P  :D  :lol: )

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

δεν περίμενα και φυσικά δεν περιμένω ποτέ, από 2 γαύρους και μία βάζελο, να καταλάβουν τι πραγματικά σημαίνει αυτό..

 

d8b46f0d89b36685baae56355ebe4455_XL.jpg?

 

 

και ας πέρασαν 30 τόσα χρόνια από τότε..

Jimάκο αγόρι μου... γιατί θέλεις να με πληγώνεις ???

Αφού το ξέρεις... εγώ για σένα λιώνω !!!  :wub:

 

Υ/Γ 1: Ν'αφήσεις τα νάζια και να φροντίσεις να έρθεις στον Βασίλη

Αλλιώς ξέρεις... δίπλα είσαι... κάποιος(α) θα σε φέρει με το ζόρι...

και πίστεψέ με, δεν θα θέλεις να το ζήσεις αυτό...  :P

 

Υ/Γ 2: Ευκαιρία να μαζέψουμε κι αυτό το δύσκολο παιδί

τον καρντασάκο, τον άλλο ΠΑΟΚτσή, τον Παναγιώτη  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...