Προς το περιεχόμενο

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τζιμάκο έλα εσύ φιλαράκι κι εμένα δεν με νοιάζει.

 

Αν πάρει η ομάδα σου και όχι η δικιά μου το κύπελο, δεν πειράζει.

 

1962773_606082952808618_1611207929_n.jpg

 

:P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες ο Μαρινάκης και ο παραγκοκατασκευαστής προκάτοχός του θέρισαν αυτά που έσπειραν. 

Ο υπόκοσμος δεν καταλαβαίνει αλλιώς. Όταν κάνεις τον νταή και τον παληκαρά, ε κάποια στιγμή τις τρως κιόλας. Ε μετά μη το παίζεις και παρθένα. Γελάνε και τα τσιμέντα...

Θα συμφωνήσω. Τι περίμεναν δηλαδή, οτι η σφαγή στο Καραϊσκάκη θα έμενε χωρίς αντίποινα?

Η πραγματικότητα βέβαια είναι ότι χθες η Τούμπα είχε πάνω από 30.000 φιλάθλους και οι πυρσοί που πέσανε μέσα στον αγωνιστικό χώρο δεν ήταν πάνω από 40 συνολικά (και πολλούς λέω). Αυτό σημαίνει ότι η μεγάλη πλειοψηφία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ συμπεριφέρθηκαν άψογα δεδομένων των συνθηκών. Θα μπορούσαν να είχαν δημιουργηθεί πολύ χειρότερες καταστάσεις αν υπήρχε αντίδραση στην προκλητικότητα των φιλοξενούμενων οι οποίοι μάλλον δεν κατάλαβαν τι εστί Τούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό Πάσχα σε όλες και όλους.!!!!!!!!  :)

Πράσινους, κόκκινους, κίτρινους, μπλε, με πουά, χωρίς πουά κλπ...

 

Υ.Γ.

Εκείνος ο φίλος σου ο Σκόρπιος που είναι βρε ; :P

Ξέρεις αν έχει κανένα πρόβλημα και δεν εμφανίζεται ; :P:ph34r:

 

Εγώ παιδάκια εψές, πήγα εκκλησία..... 

Δεν είδα βέβαια αυτην την αθλιότητα η οποία ειχε ήδη κριθεί πριν αρχίσει.....

Απλά εαν δεν γινοταν το ματς (και ορθα, έπρεπε να μην γινει- με μηδενισμό του ΠΑΟΚ)

θα είχαμε σίγουρα νεκρούς και η Θεσσαλονίκη δεν θα έκανε Πάσχα..... 

Και φυσικά έπρεπε να χάσει ο Ολυμπιακός.....

Ευχομαι μόνο ολο αυτό να μην έχει συνέχεια του χρόνου. 

Τίποτε άλλο..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ, άσε την ιστορία και κατέβα Αθήνα όπως μου τάζεις εδώ και 5-6 χρόνια, γιατί τέτοιες ευκαιρίες δεν βρίσκεις συχνά... :P

Άντε βρε, σε περιμένω κι εσένα και τον Στέλιο. :)

Και μη μου βρεις καμία δικαιολογία αυτή τη φορά του στυλ δεν προλαβαίνω, έχω δουλειά, δεν μπορώ, φοβάμαι... :P:angry:

 

Και μη σε νοιάζει βρε...

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ!  :P  :lol:

Καλό Πάσχα Τζιμάκο.

Καλό Πάσχα σε όλες και όλους. :)

Πράσινους, κόκκινους, κίτρινους, μπλε, με πουά, χωρίς πουά κλπ...

 

Υ.Γ.

Εκείνος ο φίλος σου ο Σκόρπιος που είναι βρε ; :P

Ξέρεις αν έχει κανένα πρόβλημα και δεν εμφανίζεται ; :P:ph34r:

ε όχι και να φοβάμαι ρε φιλαράκι..

 

έχουν ξεκινήσει ήδη οι διαδικασίες της εκδρομής..είναι και λίγα τα εισιτήρια..όλοι θέλουν να είναι εκεί..θα δούμε..

 

ο φίλος μου έχει πάρει σβάρνα τις εκκλησίες..νηστεύει τούτες τις μέρες..από όλα..φήμες κάνουν λόγο και για επίσκεψη στο άγιο όρος..

 

άκου λέει,δε βλέπει τις αθλιότητες των άλλων..βλέπει μόνο τις δικές τους..

 

καλό πάσχα και καλή ανάσταση σε σένα και στην οικογένεια φίλε..να στε πάντα γεροί..

 

 

ΥΓ..βοήθεια..τρομοκρατήθηκαν οι τρομοκράτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω. Τι περίμεναν δηλαδή, οτι η σφαγή στο Καραϊσκάκη θα έμενε χωρίς αντίποινα?

Η πραγματικότητα βέβαια είναι ότι χθες η Τούμπα είχε πάνω από 30.000 φιλάθλους και οι πυρσοί που πέσανε μέσα στον αγωνιστικό χώρο δεν ήταν πάνω από 40 συνολικά (και πολλούς λέω). Αυτό σημαίνει ότι η μεγάλη πλειοψηφία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ συμπεριφέρθηκαν άψογα δεδομένων των συνθηκών. Θα μπορούσαν να είχαν δημιουργηθεί πολύ χειρότερες καταστάσεις αν υπήρχε αντίδραση στην προκλητικότητα των φιλοξενούμενων οι οποίοι μάλλον δεν κατάλαβαν τι εστί Τούμπα.

Αν δεν τρολάρεις και μιλάς σοβαρά, αναρωτιέμαι για ποια σφαγή στο Καραισκάκη μιλάς??

 

Πάντως όσο αφορά στη φιλοξενία, ναι "συμπεριφέρθηκαν άψογα δεδομένων των συνθηκών" όπως λες...

Τους τράταραν ψαράκια για μεζέ, είχαν και μπανάνες για όσους νηστεύανε λόγω Μεγάλης Εβδομάδας και στο τέλος τους χτυπούσανε στην πλάτη για να ρεφτούνε μην τους μείνει και αχώνευτο το γεύμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω. Τι περίμεναν δηλαδή, οτι η σφαγή στο Καραϊσκάκη θα έμενε χωρίς αντίποινα?

Η πραγματικότητα βέβαια είναι ότι χθες η Τούμπα είχε πάνω από 30.000 φιλάθλους και οι πυρσοί που πέσανε μέσα στον αγωνιστικό χώρο δεν ήταν πάνω από 40 συνολικά (και πολλούς λέω). Αυτό σημαίνει ότι η μεγάλη πλειοψηφία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ συμπεριφέρθηκαν άψογα δεδομένων των συνθηκών. Θα μπορούσαν να είχαν δημιουργηθεί πολύ χειρότερες καταστάσεις αν υπήρχε αντίδραση στην προκλητικότητα των φιλοξενούμενων οι οποίοι μάλλον δεν κατάλαβαν τι εστί Τούμπα.

τα παντα ολα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες εφημερίδες έγραψαν, όπως επισήμανε και ο Γιατρός παραπάνω, ότι θέρισαν χθες όσα έσπειρε η Παράγκα και οι δηλώσεις των υποψηφίων Δημάρχων και Αντιδημάρχων, περί εγκλημάτων (που είδε όλη η Ελλάδα!), και που μέσω των οπαδικών φυλλάδων, ανεξάρτητα από το χρώμα, δυναμιτίζουν το πρωτάθλημα και το Κύπελλο, μόνο και μόνο γιατί χάσανε αυτά που έταξαν στους χουλιγκάνους, που χρησιμοποιούν σαν πολιορκητικό κριό για να αλώσουν τους τίτλους.

Και να θυμίσω επίσης ότι η διαμάχη των κόκκινων με τους μπιανκονέρο (!) άρχισε από την ιστορία με την αρπαγή της ...Ωραίας Ελένης, λάθος, του Γιώργου Κούδα ήθελα να πω. Οι παλιότεροι από μας το θυμούνται και οι νεώτεροι, ας ρωτήσουν τους πατεράδες των να τους εξηγήσουν.

Για να καταλήξω ότι, πρέπει να μπορούμε κάποτε επιτέλους να πάμε με την γυναίκα μας και τα παιδιά μας στο γήπεδο για απολαύσουμε τον αγώνα, φωνάζοντας πότε-πότε, όπως παλιά, "πουλημένεεεε!" όταν ο άνθρωπος με τα μαύρα έκανε φαλτσοσφυρίγματα. Και αυτά πριν φτάσουμε στην εποχή των ανθρώπων με τα χοντρά πούρα και τις πιο χοντρές κοιλιές, που επένδυσαν στην μπάλα για να αποκομίσουν πολιτικά και οικονομικά οφέλη. Θα μου πείτε επαγγελματικό ποδόσφαιρο έχουμε, τι να κάνουμε;

 Η απάντηση είναι μια : Δείτε τον τελικό του Ισπανικού Κυπέλλου . Τίποτε άλλο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε όχι και να φοβάμαι ρε φιλαράκι..

 

έχουν ξεκινήσει ήδη οι διαδικασίες της εκδρομής..είναι και λίγα τα εισιτήρια..όλοι θέλουν να είναι εκεί..θα δούμε..

 

ο φίλος μου έχει πάρει σβάρνα τις εκκλησίες..νηστεύει τούτες τις μέρες..από όλα..φήμες κάνουν λόγο και για επίσκεψη στο άγιο όρος..

 

άκου λέει,δε βλέπει τις αθλιότητες των άλλων..βλέπει μόνο τις δικές τους..

 

καλό πάσχα και καλή ανάσταση σε σένα και στην οικογένεια φίλε..να στε πάντα γεροί..

 

 

ΥΓ..βοήθεια..τρομοκρατήθηκαν οι τρομοκράτες...

 

Έλα κι εσύ βρε Τζιμάκο, αφού σου είπε το παιδί. Εψές, είχε πάει στον Μυστικό Δείπνο, δεν είδε τις αθλιότητες... :P:D

Τις προηγούμενες φορές ok, τις είχε δει... :lol:

 

Υ.Γ.

Ρε συ Κώστα, μπορείς όπως έρχεσαι σε παρακαλώ να μου πάρεις ένα τσουρέκι ; Και ένα καπνό Holdorn κίτρινο μεγάλο σε παρακαλώ.

Α, πάρε μου και χαρτάκια, ξέμεινα. Ευχαριστώ ρε φίλε.

Και που 'σαι, ξέρεις, όλα στο 212 λέμεεε ;):D

 

Υ.Γ.2

Εσύ φίλε με το iphone που έχεις πρόβλημα, ξέρεις εσύ ;)ipetato λέμεεε :P  :D

 

Φιλιά πολλά σε όλους λέμεεεεεε :):wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο τελικός γινόταν με τον ΟΣΦΠ ...

Παλιό, αλλά καλό και πάντα επίκαιρο ! 

 

 

Και του χρόνου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρισμένο με πολλή ... θλίψη σε όλους μας, βάζελους και γαύρους.

 

 

Και του χρόνου !

 

Υ.Γ. Σήμερα τι κάνουμε ; Σε σας το λέω, καρντάσια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάμε για fair play ? (Από δηλώσεις στο in.gr) Εμείς τι να πούμε ;;

 

Ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος δήλωσε σχετικά: «Είμαστε περήφανοι για την ομάδα μας. Παλέψαμε. Δεν παραδώσαμε κανένα στέμμα. Χάσαμε από τη Ρεάλ, από την ομάδα που παίξαμε στον τελικό πέρσι και την κατατροπώσαμε. Φέτος χτυπηθήκαμε από τραυματισμούς, κάναμε ό,τι καλύτερο γίνεται και το μέλλον ανήκει στον Ολυμπιακό. Είναι ένα συνονθύλευμα από καλούς παίκτες, αλλά με τον τρόπο που παίζουν δεν έδειξαν κανέναν σεβασμό στον Ολυμπιακό, που πήρε δύο πρωταθλήματα Ευρώπης και τους ταπείνωσε πέρσι στον τελικό. Τον έχουν τσακίσει τον Σπανούλη στο ξύλο και όταν το παιχνίδι έχει κριθεί, να πηγαίνουν τα δύο γκαρντ και να τον σηκώνουν εικονικά είναι μια εικόνα αηδίας για μένα. Εύχομαι να πατώσουν στο Φάιναλ φορ!»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεισφορά στην λογική (?) του ποιος είναι χειρότερος

Όχι εμείς , πάντα οι άλλοι

 

 

 

Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ήταν χαρούμενος για τη νίκη επί της ΤΣΣΚΑ και σε γραπτή του δήλωση λίγο μετά το τέλος της αναμέτρησης εξέφρασε την ικανοποίηση του για το ροζ φύλλο.

Παράλληλα o πρόεδρος της ΚΑΕ Παναθηναϊκός επεσήμανε πως αντίπαλος δεν ήταν μόνο η ρωσική ομάδα αλλά και οι διαιτητές, ενώ έδωσε μήνυμα νίκης και την Τετάρτη (23/4, 19:30)!

Αναλυτικά η δήλωση του Δ. Γιαννακόπουλου:

«Συγχαρητήρια στην ομάδα που κατάφερε και ξεπέρασε την βαριά ήττα της Μ. Παρασκευής. Σήμερα εκτός από την ΤΣΣΚΑ κερδίσαμε και τους σε εντεταλμένη υπηρεσία διαιτητές. Είμαι βέβαιος ότι την Τετάρτη σε ένα κατάμεστο ΟΑΚΑ θα ξανακερδίσουμε ώστε να στείλουμε τη σειρά σε πέμπτο αγώνα»

 

 

http://www.basketblog.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=137235:-l-r&catid=228:panathinaikos&Itemid=227

 

και μετά με ελαφρά πηδηματάκια

Αθήνα

Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός με ανακοίνωσή της ανασκευάζει όσα φέρεται να υποστήριξε ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος μετά το τέλος της 3ης αναμέτρησης με την ΤΣΣΚΑ που προκάλεσαν την διεξαγωγή έρευνας από την Ευρωλίγκα.

Ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ είχε κάνει λόγο για διαιτητές «σε εντεταλμένη υπηρεσία» με την Ευρωλίγκα να αντιδρά άμεσα!

Πλέον, ο επίσημος Παναθηναϊκός κάνει, πλέον, λόγο για «κακή εκτίμηση» και πως «ατυχώς του αποδόθηκε», θέλοντας ουσιαστικά να κλείσει ο ίδιος τη συγκεκριμένη υπόθεση.

Αναλυτικά αυτή αναφέρει:

«Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός και ο πρόεδρος, Δημήτρης Γιαννακόπουλος ξεκαθαρίζουν τα εξής:

-Η δήλωση της 21ης Απριλίου 2014, που αποδόθηκε στον πρόεδρο της ΚΑΕ Παναθηναϊκός ήταν προϊόν κακής εκτίμησης και σε καμία περίπτωση δεν απηχεί την άποψή του για την αξιοπιστία της διοργάνωσης. Ατυχώς δε του αποδόθηκε.

-Υπάρχει εκτίμηση προς τη διοργάνωση και δεν υπήρξε ποτέ ουδεμία σκέψη ή πρόθεση από την πλευρά του προέδρου της ΚΑΕ Παναθηναϊκός να τη θίξει.

-Είμαστε βέβαιοι ότι στο μέλλον θα εξακολουθήσουμε να έχουμε άριστη συνεργασία με δεδομένη την κοινή μας επιθυμία για την πρόοδο του ευρωπαϊκού μπάσκετ».

Newsroom ΔΟΛ

 

 

http://sports.in.gr/basketball/europe/euroleague/article/?aid=1231313524

 

 

 

και μεις πλακωνόμαστε για τα συμφέροντα επιχειρήσεων όπως έγραψε ο Γιάννης (ype)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεισφορά στην λογική (?) του ποιος είναι χειρότερος

Όχι εμείς , πάντα οι άλλοι

 

 

 

http://www.basketblog.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=137235:-l-r&catid=228:panathinaikos&Itemid=227

 

και μετά με ελαφρά πηδηματάκια

 

http://sports.in.gr/basketball/europe/euroleague/article/?aid=1231313524

 

 

 

και μεις πλακωνόμαστε για τα συμφέροντα επιχειρήσεων όπως έγραψε ο Γιάννης (ype)

Καμιά αντίρρηση, αλλά πρέπει να βλέπουμε τα πράγματα και από τις δυο πλευρές, άλλωστε ο "μικρός" θα λογοδοτήσει στην Ευρώπη για τις παπάρες που εκτοξεύει. Υποτίθεται ότι οι δυο αδελφοί της άλλης πλευράς είναι πιο σοβαροί, αλλά τι λιγότερο είπαν από τον ανιστόρητο Δ.Γ. ;  Παραβλέπουμε και το γεγονός της προσπάθειας μεταφοράς στους ΟΤΑ (βλέπε Πειραιά) των οπαδικών συνηθειών και επιχειρηματικών δραστηριοτήτων. Και μην μου πείτε για την αστεία "ΠΑΝΚΙ" που ελπίζω να μην επαναλάβει την βλακεία των προηγούμενων εκλογών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάμε για fair play ? (Από δηλώσεις στο in.gr) Εμείς τι να πούμε ;;

 

Ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος δήλωσε σχετικά: «Είμαστε περήφανοι για την ομάδα μας. Παλέψαμε. Δεν παραδώσαμε κανένα στέμμα. Χάσαμε από τη Ρεάλ, από την ομάδα που παίξαμε στον τελικό πέρσι και την κατατροπώσαμε. Φέτος χτυπηθήκαμε από τραυματισμούς, κάναμε ό,τι καλύτερο γίνεται και το μέλλον ανήκει στον Ολυμπιακό. Είναι ένα συνονθύλευμα από καλούς παίκτες, αλλά με τον τρόπο που παίζουν δεν έδειξαν κανέναν σεβασμό στον Ολυμπιακό, που πήρε δύο πρωταθλήματα Ευρώπης και τους ταπείνωσε πέρσι στον τελικό. Τον έχουν τσακίσει τον Σπανούλη στο ξύλο και όταν το παιχνίδι έχει κριθεί, να πηγαίνουν τα δύο γκαρντ και να τον σηκώνουν εικονικά είναι μια εικόνα αηδίας για μένα. Εύχομαι να πατώσουν στο Φάιναλ φορ!»

Αν είδες το πέμπτο παιχνίδι προχθές νομίζω ότι κάτι θα είδες κάτι από αυτά που "κοκκίνησα". Επίσης ίσως είδες δύο φορές τον (κατά γενική ομολογία πολύ μεγάλο παικταρά  αλλά και πολύ μεγάλο θεατρίνο) Ρούντυ Φερνάντεθ, να προσπαθεί δήθεν τυχαία να πετάξει την μπάλα εκτός φάσης πάνω στον πεσμένο (μετά από προσπάθεια για καλάθι Σπανούλη) με σκοπό να τον πετύχει και να τον χτυπήσει.  Είναι γνωστή η υπεροψία και το υφάκι που έχουν οι Ισπανοί παίκτες κάτι που μας το δείχνουν και στις αναμετρήσεις των  Εθνικών ομάδων... Δεν πειράζει όμως, ίσως τους έκαιγε ακόμη η "πιπεριά" από τον περυσινό τελικό που τους έβαλε τέσσερα συνεχόμενα τρίποντα και γύρισε το ματς από -17 :P  :P  :P

 

υγ1. ΠΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑ  ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ  για την εμφάνιση και την κατάκτηση του κυπέλλου απέναντι στον ΠΑΟΚ. Νομίζω ότι χθες ευχαριστήθηκαν όλοι οι Έλληνες φίλαθλοι του ποδοσφαίρου όπως και αρκετοί οπαδοί της δικής μου ομάδας για πολλούς και ευνόητους λόγους  ;).

 

υγ2. Χθες επίσης φάνηκε πολύ καθαρά ότι ο φανατισμός και τα επεισόδια μεταξύ των φιλάθλων και των αθλητών, είναι ΕΝΤΕΛΩΣ και ΜΟΝΟ ΕΝΤΕΛΩΣ στα χέρια και στις προθέσεις των διοικούντων. Όποτε το θέλουν τα πάντα γίνονται ήρεμα και ωραία και όποτε το θέλουν τα κάνουν όλα μπουρδέλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σωστός συνάδελφε και δεν χρειάζεται να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση για την Ρεάλ. Αλλωστε έχω εκφράσει τις απόψεις μου για τις ομάδες μας και δεν έχω να προσθέσω κάτι πάνω σε αυτό.

Αλλά ας μην κάνουν λόγο οι ιθύνοντες των ομάδων (ανεξάρτητα από χρώμα) για "πάτωμα" μιας άλλης ομάδας ή για "διατεταγμένη υπηρεσία" των διαιτητών.

Οσο για τον χθεσινό τελικό, ο μικρός που ήταν μέσα, μου τηλεφώνησε ότι άδικα ανησύχησα για την σωματική του ακεραιότητα και πως ήταν ένα καθαρό παιχνίδι και στο χορτάρι και στην εξέδρα.

Θα δούμε με τους αγώνες κατάταξης αν ο ΠΑΟΚ επαληθεύσει την αξία του ή αν θα πάμε εμείς μαζί με σας στην Ευρώπη.

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

527CD04BEDF031030F7EE58F8352D0BB.jpg

 

Για να έχουμε να θυμόμαστε...

Υ.Γ. Αυτός , στην μέση, ο φαλακρούλης , ποιος είναι;;

 

18196661_260414_PaoPaok129.limghandler.j

 

18196055_260414_PaoPaok040.limghandler.j

 

18196113_260414_PaoPaok049.limghandler.j

 

Να δούμε ως πότε θα ... αγαπιούνται !

 

18188350_ip_672158_SYNENTEY_25_04_2014.l

 

Και ο θαυματοποιός μας ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σωστός συνάδελφε και δεν χρειάζεται να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση για την Ρεάλ. Αλλωστε έχω εκφράσει τις απόψεις μου για τις ομάδες μας και δεν έχω να προσθέσω κάτι πάνω σε αυτό.

Αλλά ας μην κάνουν λόγο οι ιθύνοντες των ομάδων (ανεξάρτητα από χρώμα) για "πάτωμα" μιας άλλης ομάδας ή για "διατεταγμένη υπηρεσία" των διαιτητών.

Οσο για τον χθεσινό τελικό, ο μικρός που ήταν μέσα, μου τηλεφώνησε ότι άδικα ανησύχησα για την σωματική του ακεραιότητα και πως ήταν ένα καθαρό παιχνίδι και στο χορτάρι και στην εξέδρα.

Θα δούμε με τους αγώνες κατάταξης αν ο ΠΑΟΚ επαληθεύσει την αξία του ή αν θα πάμε εμείς μαζί με σας στην Ευρώπη.

Καλή συνέχεια.

κράτα μικρό καλάθι γιατί τα λεφτά (του champions league) είναι πολλά sARakIne ;)

Οπότε μην εκπλαγείς δυσάρεστα αν δεις καμιά διαφορετική συμπεριφορά από τους δύο νεόκοπους στο Ελληνικό ποδόσφαιρο προέδρους, ιδίως από αυτόν εκ της Ρωσίας ορμώμενο, ο οποίος δεν μου φαίνεται να κάνει εύκολα φίλους... (πιο πολύ για λυκοφιλία μου μοιάζει εμένα).

 

λίγο χιούμορ τώρα:

 

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/GreekCup/telikos/politismos-agkaliasmenoi-ston-agwnistiko-xwro-savvidhs-kai-alafouzos-video.2757622.html

 

δείτε την προσπάθεια που κάνει ο Αλαφούζος να ακούσει τις δηλώσεις του Σαββίδη  (μέσα στη φασαρία του γηπέδου) και την αμηχανία όταν συνειδητοποιεί ότι δεν καταλαβαίνει τι λέει, κάνει και άλλο βήμα να πλησιάσει για να ακούσει καλύτερα, αλλά πάλι μάταιο, γιατί ο άλλος μιλάει Ρώσικα...  :lol:  :lol:

 

υγ. Αναρωτιέμαι... σαν καλά φιλαράκια, δεν θα έπρεπε να ήταν και οι δύο στην απονομή για να χαρεί ο ένας με τη χαρά του άλλου; :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελαίνομαι όταν βλέπω γαύρους να δίνουν συγχαρητήρια στον παναθηναικό ...

 

Τ Ρ Ε Λ Α Ι Ν Ο Μ Α Ι..

 

το κατάφερα και αυτό..

 

πραγματικά το ευχαριστήθηκε όλη η ελλάδα..για το ότι δεν είδε την παρωδία του περσινού τελικού με τους μανιατογιάχους..

 

και παρόλο τη πίκρα να δώσω συγχαρητήρια για τη κούπα..είσασταν καλύτεροι και δικαίως έγινε αυτό που έγινε..

 

ΥΓ.. όσο για μας..ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ μικροί και λίγοι ποδοσφαιριστές..δυστυχώς..

ΥΓ.. και μην ξεχνάτε..ξέρετε εσείς σε ποιους αναφέρομαι..εκεί μέσα πάντα θα προσκυνάτε και θα σας πονάει..https://www.youtube.com/watch?v=qFJx3urTqkk#t=19

 

φιλάκια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελαίνομαι όταν βλέπω γαύρους να δίνουν συγχαρητήρια στον παναθηναικό ...

 

Τ Ρ Ε Λ Α Ι Ν Ο Μ Α Ι..

 

το κατάφερα και αυτό..

 

πραγματικά το ευχαριστήθηκε όλη η ελλάδα..για το ότι δεν είδε την παρωδία του περσινού τελικού με τους μανιατογιάχους..

 

και παρόλο τη πίκρα να δώσω συγχαρητήρια για τη κούπα..είσασταν καλύτεροι και δικαίως έγινε αυτό που έγινε..

 

ΥΓ.. όσο για μας..ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ μικροί και λίγοι ποδοσφαιριστές..δυστυχώς..

ΥΓ.. και μην ξεχνάτε..ξέρετε εσείς σε ποιους αναφέρομαι..εκεί μέσα πάντα θα προσκυνάτε και θα σας πονάει..https://www.youtube.com/watch?v=qFJx3urTqkk#t=19

 

φιλάκια..

Πολύ σωστά. Ο ΠΑΟΚ ήταν για άλλη μια φορά κάκιστος. Ο Παναθηναϊκός ήταν σαφέστατα καλύτερος.

Αυτός όμως είναι ο ΠΑΟΚ. Δέκα λύπες και μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελαίνομαι όταν βλέπω γαύρους να δίνουν συγχαρητήρια στον παναθηναικό ...

 

Τ Ρ Ε Λ Α Ι Ν Ο Μ Α Ι..

 

το κατάφερα και αυτό..

 

πραγματικά το ευχαριστήθηκε όλη η ελλάδα..για το ότι δεν είδε την παρωδία του περσινού τελικού με τους μανιατογιάχους..

 

και παρόλο τη πίκρα να δώσω συγχαρητήρια για τη κούπα..είσασταν καλύτεροι και δικαίως έγινε αυτό που έγινε..

 

ΥΓ.. όσο για μας..ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ μικροί και λίγοι ποδοσφαιριστές..δυστυχώς..

ΥΓ.. και μην ξεχνάτε..ξέρετε εσείς σε ποιους αναφέρομαι..εκεί μέσα πάντα θα προσκυνάτε και θα σας πονάει..https://www.youtube.com/watch?v=qFJx3urTqkk#t=19

 

φιλάκια..

Κι΄εγώ το ίδιο Τζίμη. Θα τα ξαναπούμε στην κατάταξη. Αντε, τώρα με τον Σάντος θα ορθοποδήσετε ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

κράτα μικρό καλάθι γιατί τα λεφτά (του champions league) είναι πολλά sARakIne ;)

Οπότε μην εκπλαγείς δυσάρεστα αν δεις καμιά διαφορετική συμπεριφορά από τους δύο νεόκοπους στο Ελληνικό ποδόσφαιρο προέδρους, ιδίως από αυτόν εκ της Ρωσίας ορμώμενο, ο οποίος δεν μου φαίνεται να κάνει εύκολα φίλους... (πιο πολύ για λυκοφιλία μου μοιάζει εμένα).

 

λίγο χιούμορ τώρα:

 

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/GreekCup/telikos/politismos-agkaliasmenoi-ston-agwnistiko-xwro-savvidhs-kai-alafouzos-video.2757622.html

 

δείτε την προσπάθεια που κάνει ο Αλαφούζος να ακούσει τις δηλώσεις του Σαββίδη  (μέσα στη φασαρία του γηπέδου) και την αμηχανία όταν συνειδητοποιεί ότι δεν καταλαβαίνει τι λέει, κάνει και άλλο βήμα να πλησιάσει για να ακούσει καλύτερα, αλλά πάλι μάταιο, γιατί ο άλλος μιλάει Ρώσικα...  :lol:  :lol:

 

υγ. Αναρωτιέμαι... σαν καλά φιλαράκια, δεν θα έπρεπε να ήταν και οι δύο στην απονομή για να χαρεί ο ένας με τη χαρά του άλλου; :ph34r:

Συνάδελφε Βασίλη, δικαιώθηκες πολύ γρήγορα για τις ξαφνικές αγάπες που είχα αναφέρει. Ετσι μετά το "δωράκι" του 1-0 για να πάρει ο ΠΑΟΚ την δεύτερη θέση στην κατάταξη, αφού ο Αλαφούζος μας είχε σίγουρη την πρώτη θέση, ο Ρώσος πάει για να φάει την πρώτη από μας ! (Συγνώμη καρντάσηδες, δεν αναφέρομαι στην ομάδα σας, στο σύστημα αναφέρομαι, που ο Ιβάν ο Τρομερός το κατάλαβε) :

http://sports.in.gr/football/superleague/article/?aid=1231320973

Αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που η μπάλα δεν παίζεται στο γήπεδο, αλλά στα χαρτιά. Θυμάμαι αόριστα κάτι παρόμοιο, που από πρωταθλήτρια που θα έβγαινε η ΑΕΚ κατέληξε στη Γ΄Εθνική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

18558749_ip_676367_PANATHHNA_04_06_2014.

Τι έγινε; Χάσαμε πάλι ;; :lol:  :ph34r:

Λάθος υπόθεση κάνεις!!

αναρωτιέται:

 

1. πάλι εμείς φάουλ?

2. πάλι βολές ο ΠΑΟ? (18 χτύπησε μόνο και μόνο στο πρώτο ημίχρονο που χάναμε με 20 πόντους).

3. πάλι αντιαθλητικά και τεχνικές ο Ολυμπιακός?

4. πάλι θα περάσουν τα "κόλπα" οι προβοκάτσιες και οι ΑΠΕΙΛΕΣ κατά των διαιτητών του Γιαννακόπουλου?

5. ο Τράκης είναι εκείνος στη  κερκίδα μαζί με τον Μπαλτάκο τον Χρυσαυγίτη???

6.  νόμιζα ότι ήταν τιμωρημένος και δεν θα έπρεπε να παραβρίσκεται εδώ όπως και οι δικοί μου πρόεδροι?

7. πάλι εγώ θα τρέχω το καλοκαίρι με την Εθνική, θα σπαω τα ποδια μου για να τιμήσω το "Ελληνικό μπάσκετ" του Βαζελακόπουλου ενω καποιοι αλλοι θα κανουν τα               μπανάκια τους?

8. τόσο πολύ τους έχει πειράξει τους Παναθηναικούς που πήρα μόνος μου δύο πεντακάθαρες ευρωκούπες από τότε που έφυγα από εδώ και δεν το χωνεύουν με τίποτα?

9. πάλι δεν μου δίνουν φάουλ αν δεν βγεί αίμα από το ξύλο που τρώω σε κάθε φάση ?  

10. εδώ δεν παίζαμε πριν  τρία χρόνια συμπαίκτες με τον Περπέρογλου και παίρναμε φάουλ με την κάθε παραμικρή επαφή?

.....

και ένα σωρό άλλα ρητορικά ερωτήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος υπόθεση κάνεις!!

αναρωτιέται

1. πάλι εμείς φάουλ?

2. πάλι βολές ο ΠΑΟ? (18 χτύπησε μόνο στο πρώτο ημίχρονο που χάναμε με 20 πόντους).

3. πάλι αντιαθλητικά και τεχνικές ο Ολυμπιακός?

4.  πάλι θα περάσουν τα "κόλπα" οι προβοκάτσιες και οι ΑΠΕΙΛΕΣ κατά των διαιτητών του Γιαννακόπουλου?

5. ο Τράκης είναι στη  κερκίδα μαζί με τον Μπαλτάκο τον Χρισαυγίτη???

6.  νόμιζα ότι ήταν τιμωρημένος και δεν θα έπρεπε να παραβρίσκεται εδώ όπως και οι δικοί μου πρόεδροι?

7. πάλι εγώ θα τρέχω το καλοκαίρι με την Εθνική για να τιμήσω το "Ελληνικό μπάσκετ" του Βασιλακόπουλου?

8. τόσο πολύ τους έχει πειράξει τους Παναθηναικούς που πήρα μόνος μου δύο πεντακάθαρες ευρωκούπες από τότε που έφυγα από εδώ?

.....

και ένα σωρό άλλα ρητορικά ερωτήματα

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΤΕΘΩ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ.

ΠΟΙΟ ΚΟΡΟΪΔΟ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...