Προς το περιεχόμενο

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τζίμη , Στέλιο και λοιποί ομοιοπαθείς Παόκοι , λυπάμαι που ο Ιβάν ο Τρομερός, νόμιζε ότι θα φτιάξει ομάδα ρίχνοντας ρούβλια στην αγορά. Βλέπετε ο Χοντρούλης του Πειραιά, έχει πιο γερές "βάσεις"...Για την ώρα , επειδή και εγώ συμπάσχω, σας χαρίζω το παρακάτω άσμα και του χρόνου νάμαστε καλά...

 

 

Προσοχή, όπου λέει Σπάρος, μάλλον είναι ο Κάπτεν Σπάρροου (ή μήπως ο Βαγγέλας;)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πιστολέρο, ο Μητρογκόλ, το γκολόπαιδο, και ένα σωρό άλλοι τίτλοι, για αυτό το παιδί , που στήνεται στην περιοχή της αντίπαλης ομάδας , περιμένοντας την ασίστ για να βάλει το γκολ. Που είναι οι δκές του ασίστ, που είναι το ομαδικό παιχνίδι, που είναι η γνώση της μπάλας. Μακάρι να πάρει την μεταγραφή και θα δούμε την τύχη του στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Ας μη τον ανεβάζουμε στα ουράνια, ας δούμε αν πραγματικά γνωρίζει μπάλα. Και πριν μου ... ριχτείτε, πείτε μου πόσες φορές πήρε την μπάλα στον σημερινό αγώνα...Ποδόσφαιρο παίζει ο Σαμαράς, ο Χολέβας, ο Κάρα, ο Σάλπι. Αυτοί είναι ποδοσφαιριστές για μένα, ότι και να γράφουν οι οπαδικές φυλλάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πιστολέρο, ο Μητρογκόλ, το γκολόπαιδο, και ένα σωρό άλλοι τίτλοι, για αυτό το παιδί , που στήνεται στην περιοχή της αντίπαλης ομάδας , περιμένοντας την ασίστ για να βάλει το γκολ. Που είναι οι δκές του ασίστ, που είναι το ομαδικό παιχνίδι, που είναι η γνώση της μπάλας. Μακάρι να πάρει την μεταγραφή και θα δούμε την τύχη του στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Ας μη τον ανεβάζουμε στα ουράνια, ας δούμε αν πραγματικά γνωρίζει μπάλα. Και πριν μου ... ριχτείτε, πείτε μου πόσες φορές πήρε την μπάλα στον σημερινό αγώνα...Ποδόσφαιρο παίζει ο Σαμαράς, ο Χολέβας, ο Κάρα, ο Σάλπι. Αυτοί είναι ποδοσφαιριστές για μένα, ότι και να γράφουν οι οπαδικές φυλλάδες.

Με όλο τον σεβασμό συνάδελφε νομίζω τον αδικείται.

Συμμετέχει στο παιχνίδι της ομάδας όταν υποδέχεται την μπάλα και την σπάει σωστά στα πλάγια,κρατάει τουλάχιστον 2 παίκτες πάνω του με αποτέλεσμα να έχουν ελεύθερο χώρο οι μεσοεπιθετικοί μας και πάνω από όλα βάζει γκόλ όταν παίρνει ασίστ δεν τα χάνει.

Με την ίδια λογική και ο πίπο ινζάκι δεν ήξερε μπάλα  για εμένα αλλά τα γκόλ που έβαζε έδιναν τους τίτλους στην ομάδα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άκουσα το πρωί στο ραδιόφωνο και σας το μεταφέρω.....

 

 

Η μεγάλη διαφορά του Σάντος από τους Έλληνες είναι ότι...............  επιλέγει το σωστό Σαμαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ελλάδα υπάρχουν 10 εκ. προπονητές, 10 εκ. παιχτες, 10 εκ. γιατροί 10εκ λογιστες 10 εκ. πολιτικοί κλπ κλπ 

Μπράβο σε όλη την εθνική, μπράβο και στον Μήτρογλου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άκουσα το πρωί στο ραδιόφωνο και σας το μεταφέρω.....

 

 

Η μεγάλη διαφορά του Σάντος από τους Έλληνες είναι ότι...............  επιλέγει το σωστό Σαμαρά.

+1

 

Στην ελλάδα υπάρχουν 10 εκ. προπονητές, 10 εκ. παιχτες, 10 εκ. γιατροί 10εκ λογιστες 10 εκ. πολιτικοί κλπ κλπ 

Μπράβο σε όλη την εθνική, μπράβο και στον Μήτρογλου! 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ελλάδα υπάρχουν 10 εκ. προπονητές, 10 εκ. παιχτες, 10 εκ. γιατροί 10εκ λογιστες 10 εκ. πολιτικοί κλπ κλπ 

Μπράβο σε όλη την εθνική, μπράβο και στον Μήτρογλου! 

 

Το κακό στην Ελλάδα είναι ότι υπάρχουν ΚΑΙ οι Ολυμπιακοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό στην Ελλάδα είναι ότι υπάρχουν ΚΑΙ οι Ολυμπιακοί...

Ναι. . . , γιατί εάν δεν υπήρχαν θα μπορούσατε να γευτείτε κι εσείς την γλυκιά γεύση του νικητή..!!  :D  :P  :P  :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. . . , γιατί εάν δεν υπήρχαν θα μπορούσατε να γευτείτε κι εσείς την γλυκιά γεύση του νικητή..!!  :D  :P  :P  :P  :P

 

Δεν είναι αυτό βρε Κώστα μου...

 

Την γευτήκαμε αρκετές φορές στο παρελθόν, ήταν γλυκιά, μας άρεσε, την περιμένουμε πάλι, αλλά...

το πρόβλημα είναι ο τρόπος που παρουσιάζεστε, εσείς είστε... κι άλλος δεν χωράει...

είστε Θεοί... παίζετε τίμια... και όταν δεν γίνεται έτσι, τότε απλά είστε εξυπνότεροι από εμάς

τους πληβείους, τους κοινούς θνητούς...

 

Ξεχνάτε ότι μπάλα είναι και γυρίζει και ότι κάποια στιγμή δεν θα έχετε τον Κόκκαλη να πληρώνει...

 

Δεν γίνεται την νίκη της Εθνικής να την εμφανίζετε ως νίκη του Ολυμπιακού επειδή έβαλε το γκολ ο Μήτρογλου...

Ποιος θα το έβαζε ??? Ο Παπασταθόπουλος ή ο Καρνέζης ???

 

Και εις άλλα με υγεία...

 

 

Υ/Γ 1: Δεν εκφράζονται όλοι οι οπαδοί του με αυτόν τον τρόπο, απλά... οι περισσότεροι...

Υ/Γ 2: Να θυμίσω ότι η δόξα του νικητή εξαρτάται από την αξία του ηττημένου... αν λοιπόν θεωρείτε τις λοιπές

ομάδες της Ελλάδας άχρηστες... αυτόματα υποτιμάτε και την δικής σας...

 

Καλημέρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αυτό βρε Κώστα μου...

 

Την γευτήκαμε αρκετές φορές στο παρελθόν, ήταν γλυκιά, μας άρεσε, την περιμένουμε πάλι, αλλά...

το πρόβλημα είναι ο τρόπος που παρουσιάζεστε, εσείς είστε... κι άλλος δεν χωράει...

είστε Θεοί... παίζετε τίμια... και όταν δεν γίνεται έτσι, τότε απλά είστε εξυπνότεροι από εμάς

τους πληβείους, τους κοινούς θνητούς...

 

Ξεχνάτε ότι μπάλα είναι και γυρίζει και ότι κάποια στιγμή δεν θα έχετε τον Κόκκαλη να πληρώνει...ελπίζω να ζω για το το δω αυτό.. :D

 

Δεν γίνεται την νίκη της Εθνικής να την εμφανίζετε ως νίκη του Ολυμπιακού επειδή έβαλε το γκολ ο Μήτρογλου...

Ποιος θα το έβαζε ??? Ο Παπασταθόπουλος ή ο Καρνέζης ???

 

Και εις άλλα με υγεία...

καλημέρα μαράκι... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αυτό βρε Κώστα μου...

 

Την γευτήκαμε αρκετές φορές στο παρελθόν, ήταν γλυκιά, μας άρεσε, την περιμένουμε πάλι, αλλά...

το πρόβλημα είναι ο τρόπος που παρουσιάζεστε, εσείς είστε... κι άλλος δεν χωράει...

είστε Θεοί... παίζετε τίμια... και όταν δεν γίνεται έτσι, τότε απλά είστε εξυπνότεροι από εμάς

τους πληβείους, τους κοινούς θνητούς...

 

Ξεχνάτε ότι μπάλα είναι και γυρίζει και ότι κάποια στιγμή δεν θα έχετε τον Κόκκαλη να πληρώνει...

 

Δεν γίνεται την νίκη της Εθνικής να την εμφανίζετε ως νίκη του Ολυμπιακού επειδή έβαλε το γκολ ο Μήτρογλου...

Ποιος θα το έβαζε ??? Ο Παπασταθόπουλος ή ο Καρνέζης ???

 

Και εις άλλα με υγεία...

 

 

Υ/Γ 1: Δεν εκφράζονται όλοι οι οπαδοί του με αυτόν τον τρόπο, απλά... οι περισσότεροι...

Υ/Γ 2: Να θυμίσω ότι η δόξα του νικητή εξαρτάται από την αξία του ηττημένου... αν λοιπόν θεωρείτε τις λοιπές

ομάδες της Ελλάδας άχρηστες... αυτόματα υποτιμάτε και την δικής σας...

 

Καλημέρα... 

-1

Δεν γίνεται την νίκη της Εθνικής να την εμφανίζετε ως νίκη του Ολυμπιακού επειδή έβαλε το γκολ ο Μήτρογλου...  ???????? Ποιος το είπε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-1

Δεν γίνεται την νίκη της Εθνικής να την εμφανίζετε ως νίκη του Ολυμπιακού επειδή έβαλε το γκολ ο Μήτρογλου...  ???????? Ποιος το είπε αυτό;

 

Πίσω από τις λέξεις, κρύβεται ο... Μήτρογλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ξεχνάτε ότι μπάλα είναι και γυρίζει και ότι κάποια στιγμή δεν θα έχετε τον Κόκκαλη να πληρώνει...ελπίζω να ζω για το το δω αυτό..  :D

 

 

καλημέρα μαράκι... :rolleyes:

 

Καλημέρα Jimάκο μου

 

Γιατί να μην ζούμε ???

Έχουμε ακόμη χρόνια μπροστά μας...

 

;)  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αυτό βρε Κώστα μου...

 

Την γευτήκαμε αρκετές φορές στο παρελθόν, ήταν γλυκιά, μας άρεσε, την περιμένουμε πάλι, αλλά...

το πρόβλημα είναι ο τρόπος που παρουσιάζεστε, εσείς είστε... κι άλλος δεν χωράει...

είστε Θεοί... παίζετε τίμια... και όταν δεν γίνεται έτσι, τότε απλά είστε εξυπνότεροι από εμάς

τους πληβείους, τους κοινούς θνητούς...

 

Ξεχνάτε ότι μπάλα είναι και γυρίζει και ότι κάποια στιγμή δεν θα έχετε τον Κόκκαλη να πληρώνει...

 

Δεν γίνεται την νίκη της Εθνικής να την εμφανίζετε ως νίκη του Ολυμπιακού επειδή έβαλε το γκολ ο Μήτρογλου...

Ποιος θα το έβαζε ??? Ο Παπασταθόπουλος ή ο Καρνέζης ???

 

Και εις άλλα με υγεία...

 

 

Υ/Γ 1: Δεν εκφράζονται όλοι οι οπαδοί του με αυτόν τον τρόπο, απλά... οι περισσότεροι...

Υ/Γ 2: Να θυμίσω ότι η δόξα του νικητή εξαρτάται από την αξία του ηττημένου... αν λοιπόν θεωρείτε τις λοιπές

ομάδες της Ελλάδας άχρηστες... αυτόματα υποτιμάτε και την δικής σας...

 

Καλημέρα... 

Καλημέρα

μην νομίζεις ότι είναι μοναδικό "προνόμιο" των φιλάθλων του Ολυμπιακού να βλέπουν τους παίκτες της ομάδας τους ως καλύτερους στην Εθνική... :ph34r:

Δεν είναι μακριά ο καιρός που σηκώσαμε το EURO του 2004 το οποίο κατά πάάάάρα πάρα πολλούς "το σήκωσε η χρυσή φουρνιά του Παναθηναικού" οι λεγόμενοι και "Γκουμομπασινάδες"  ;)  ;)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται την νίκη της Εθνικής να την εμφανίζετε ως νίκη του Ολυμπιακού επειδή έβαλε το γκολ ο Μήτρογλου...

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο σε αυτό, άλλωστε την ασίστ ο Καραγκούρης την έβγαλε που δεν είναι του ΟΣΦΠ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν λοιπόν θεωρείτε τις λοιπές ομάδες της Ελλάδας άχρηστες... αυτόματα υποτιμάτε και την δικής σας...

Μαράκι μου μάλλον εσείς νιώθετε έτσι και είναι περισσότερο σκέψεις δικές σας..., παρά λόγια δικά μας.. -_- -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαράκι μου μάλλον εσείς νιώθετε έτσι και είναι περισσότερο σκέψεις δικές σας..., παρά λόγια δικά μας.. -_- -_-

 

Ίσως εγώ νιώθω έτσι, γενικά... δεν αντιλέγω... ίσως  :(

 

Καλό μεσημέρι Κωστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

172100.png

Συγνώμη , για να καταλάβω : Ο Μήτρογλου κάνει τον Χριστό ή το αντίθετο; Και βάζεις like στον εαυτό σου; :D

prasini.jpg

Και αυτό τι σημαίνει; Οτι ο Αη-Γιώργης (Καραγκούνης) έδωσε την πάσα αλά Πελέ στον Μητρογκόλ; Τι περισσότερο έγραψα εγώ;

 

Και με την ευκαρία να πω κάτι: Δεν έγραψα ποτέ ότι ο Μήτρογλου δεν είναι καλός παίκτης. Εγραψα ότι στήνεται στην αντίπαλη περιοχή και περιμένει την ασίστ. Και ασφαλώς όταν τον κρατάνε δυο πάικτες , είναι αρκετή η προσφορά του. Δείτε όμως πως βάζουν τα γκολ οι άλλοι παίκτες της Εθνικής και θα καταλάβετε την διαφορά. Δημιουργούν την φάση, παίζουν το 1-2 αλλάζουν μπαλιές και μετά "σου και γκο" όπως έλεγαν οι παλιοί! Δεν περιμένουν την μπαλιά-λουκούμι, όπως ο Κωστάκης. Και στο κάτω κάτω, δεν είναι ο ΟΣΦΠ που πάει στο ΡΙΟ. Είναι όλη η Εθνική, μη το ξεχνάμε αυτό και μη είμαστε καρμίρηδες, ρε παιδιά. Μετρήστε πόσοι παίκτες είναι από την πράσινη ομάδα, που θα είχαμε κάθε δικαίωμα να πούμε ότι το Κύπελλο Ευρώπης επί Ρεχάγκελ, ήταν δικό μας.

Υ.Γ. Για τους φίλους βάζελους. Η Εθνική πάει στο Ρίο , εμείς να πάμε μέχρι το Ρίο μέσω της γέφυρας του Αντίριου;;; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη , για να καταλάβω : Ο Μήτρογλου κάνει τον Χριστό ή το αντίθετο; Και βάζεις like στον εαυτό σου; :D

Και αυτό τι σημαίνει; Οτι ο Αη-Γιώργης (Καραγκούνης) έδωσε την πάσα αλά Πελέ στον Μητρογκόλ; Τι περισσότερο έγραψα εγώ;

 

Και με την ευκαρία να πω κάτι: Δεν έγραψα ποτέ ότι ο Μήτρογλου δεν είναι καλός παίκτης. Εγραψα ότι στήνεται στην αντίπαλη περιοχή και περιμένει την ασίστ. Και ασφαλώς όταν τον κρατάνε δυο πάικτες , είναι αρκετή η προσφορά του. Δείτε όμως πως βάζουν τα γκολ οι άλλοι παίκτες της Εθνικής και θα καταλάβετε την διαφορά. Δημιουργούν την φάση, παίζουν το 1-2 αλλάζουν μπαλιές και μετά "σου και γκο" όπως έλεγαν οι παλιοί! Δεν περιμένουν την μπαλιά-λουκούμι, όπως ο Κωστάκης. Και στο κάτω κάτω, δεν είναι ο ΟΣΦΠ που πάει στο ΡΙΟ. Είναι όλη η Εθνική, μη το ξεχνάμε αυτό και μη είμαστε καρμίρηδες, ρε παιδιά. Μετρήστε πόσοι παίκτες είναι από την πράσινη ομάδα, που θα είχαμε κάθε δικαίωμα να πούμε ότι το Κύπελλο Ευρώπης επί Ρεχάγκελ, ήταν δικό μας.

Υ.Γ. Για τους φίλους βάζελους. Η Εθνική πάει στο Ρίο , εμείς να πάμε μέχρι το Ρίο μέσω της γέφυρας του Αντίριου;;; :(

'Ολοι οι παίκτες έχουν την προσφορά τους και πάνω από όλες τις ομάδες είναι η εθνική μας.

Απλά σε αυτά τα μπαράζ θεωρώ ότι μήτρο,σάλπι,χολέμπας,παπασταθόπουλος και καραγκούνης ήταν οι κορυφαίοι.

Η πρώτη φώτο απλά μου άρεσε και η 2η με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο για την προσφορά του κάρα στην εθνική μας.

Ποτέ δεν είπα ότι παν μόνο οι παίκτες του ολυμπιακού.

Πάντως συνάδελφε μπορεί να μη κάνει αυτά που έκανε ο σαραβάκος ή ο καραπιάλης αλλά νομίζω ότι εάν είναι υγιείς στο τέλος της χρονιάς θα πάρει μεγάλη μεταγραφή με τουλάχιστον 40 γκολ σε όλες τις διοργανώσεις πράγμα που δεν το έχει καταφέρει κανείς δικός μας μέχρι τώρα αν θυμάμαι καλά.

Καλή συνέχεια . . . :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάστε κάθε άλλη περιγραφή.

Δείτε τον Κριστιάνο Ρονάλντο να κάνει πλάκα στους Σουηδούς

και ακούστε με προσοχή τον σχολιαστή της πορτογαλικής τηλεόρασης.

http://www.youtube.com/watch?v=-Wdw56k1pqE#t=227

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...