Προς το περιεχόμενο

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Διαμαντίδης είναι τεράστιος παίχτης και χαμηλών τόνων ΑΛΛΑ και τσαμπουκά έχει και τσαγανό και δε μασάει ... Να σας πληροφορήσω επίσης ότι το μπάσκετ λόγω και των σωματικών επαφών είναι ψιλομπρούταλ άθλημα και καλώς ή κακώς οι ευγένειες μέσα στο παρκέ πάνε περίπατο , σας μιλάει ο brosterακος που παίζει από 12 ετών μπάσκετ (περιφερειακά, προεθνική, Γ εθνική κλπ) και έχει συμετάσχει σε άπειρες κοκορομάχίες που βέβαια αμέσως μετά το ματς ξεχνιόνται ...... Είναι και στη φύση του ανθρώπου .

 

Όσο για τη φώτο που ανέβασε ο φίλος παραπάνω και δείχνει γνωστό οπαδό του Ολυμπιακού, να θυμίσω ότι 2 βήματα πίσω είναι και άλλοι με φουλφεϊς και βέβαια είναι απορίας άξιο που τα καμάρια αυτά (τα πράσινα και τα κόκινα) απλά τα παρακολουθούν να κάνουν ψευτομαγκίες αντί να τους στέλνουν πακέτο πίσω στη κερ΄κίδα ... Και αν ασχολείστε με τα οπαδικά να βλέπετε ότι και οι μεν και οι δε να γίνονται μάγκες στα διάφορα φόρουμ .....

 

Η ουσία είναι ότι το μάτς ήταν πραγματικά ωραίο και το πήρε αυτός που το ήθελε περισσότερο , τόσο απλά . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ον: απολαύστε γαβρο σήμερα.....

 

ΔΕΝ θέλω να το συνεχίσω, αλλά ... το απολαύσαμε το 0-3 σήμερα

(δεν το θέλω, βγαίνει αυθόρμητα, συγνώμη, χίλια συγνώμη!!!:wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ θέλω να το συνεχίσω, αλλά ... το απολαύσαμε το 0-3 σήμερα

(δεν το θέλω, βγαίνει αυθόρμητα, συγνώμη, χίλια συγνώμη!!!:wub:

Μη γίνεσαι κακιά και ξύνεις πληγές. Απλά , ο διαιτητής ήταν Γερμανός και έδωσε τα πέναλτυ. Αν ήταν Ελληνας θα έκανε το σωστό: Φάουλ υπέρ του Θρήνου ! Η αλήθεια να λέγεται και να γράφεται, αγαπητή μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό ονομάζεται...

 

ποδοσφαιρική δικαιοσύνη...!!!

 

ότι κάνεις στην Ελλάδα να στο κάνουν στην ευρώπη...

 

τι ομάδα αυτός ο ΛΕΒΑΝΤΕιακός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορμησατε κορακια!!!!!!!!!!!!!!

 

δε σας ειπα γω καθιστε να απολαυσετε γαβρο.......ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!

 

για σας απολαυση ειναι η τριαρα, ε αυτο ειπα..........

 

ουστ αντιολυμπιακοι!!!!!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατριώτη...

 

να μάθεις να εκφράζεσαι καλύτερα..

 

.η φατσούλα δεν το σώζει..

 

το ουστ στο επιστρέφω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεύτερη φορά που τυχαία μάλλον κάνεις το "ίδιο ορθρογραφικό λάθος". Δεν λέγεται θρήνος αλλά ΘΡΥΛΟΣ είτε αρέσει είτε όχι γιατί ΕΙΝΑΙ θρύλος.

 

τώρα αν εσύ τα είδες πέναλτυ αυτά χθες ...... 

 

τώρα για την ποδοσφαιρική δικαιοσύνη ο καθένας την θυμάται όποτε θέλει και όπως τον συμφέρει. (πχ ΙΤΑΝΖ-ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ;) )

 

 

Α!!!! επειδή εβλεπα μπάλα χθες δεν είδα πόσο ήρθε ο εξάστερος με την ΤΣΣΚΑ τελικά;; :P :P :D :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλάτε για περασμένα μεγαλεία στο μπάσκετ τι να πω και εγώ για την ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μας;και θα ηθελα να παω και στο ποδοσφαιρο και να μιλήσω για την μοναδική ελληνική ομάδα που νικησε στην Ισπανία(όχι την Λεβάντε αλλά το μεγαθηριο Ατλετικο) αλλα δεν θα το κάνω γιατι είναι νωπές οι πληγές ακόμα.ουπς!το εκανα ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλάτε για περασμένα μεγαλεία στο μπάσκετ τι να πω και εγώ για την ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μας;και θα ηθελα να παω και στο ποδοσφαιρο και να μιλήσω για την μοναδική ελληνική ομάδα που νικησε στην Ισπανία(όχι την Λεβάντε αλλά το μεγαθηριο Ατλετικο) αλλα δεν θα το κάνω γιατι είναι νωπές οι πληγές ακόμα.ουπς!το εκανα ε;

ΣΕΒΑΣΤΕΣ οι δύο αναφορές σου πρώτον γιατί μιλάς για μιά ομάδα που έμαθε το 95% των  Ελλήνων φιλάθλων να βλέπουν και να αγαπήσουν το  Μπάσκετ (γιαυτό και οι παραπάνω αναφορές μου για τον Γκάλη και τον Γιαννάκη) και για το ποδόσφαιρο μιλάς για μια ομάδα που αν μη τι άλλο έχει βιώσει στο πετσί της την "ποδοσφαιρική δικαιοσύνη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Α!!!! επειδή εβλεπα μπάλα χθες δεν είδα πόσο ήρθε ο εξάστερος με την ΤΣΣΚΑ τελικά;; :P :P :D :D

 

Δεν μας ενδιεφέρε το ματς με τη ΤΣΣΚΑ , άλλωστε ως γνήσιοι Παναθηναϊκοι παρακολουθούσαμε και εμείς τη μπάλα ..... :P

 

Βλέπεις ήταν και η κούραση από την εκδρομή στη γκαρσονιέρα , λίγο το κρύο της Ρωσσίας ε ας χαρεί λίγο και ο Τεόντοσιτς ... :P  :P

 

ΥΓ 1 Και για όσους γνωρίζουν τεχνικά θέματε μπάσκετ , στο τελικό παραλίγο να το χαρίσει ο Ανάργυρος ..... Ευτυχώς που και από την άλλη μεριά δεν είναι και τίποτα σπουδαίο ..... Αλλά είναι άλλη φάση να βλέπεις κοοτσάρισμα Ομπράντοβιτς με Ίβκοβιτς , άστα περασμένα μεγαλεία ..... Ας πούμε την Ευρωλίγκα πέρα από την μεγάλη τύχη το ματς το έχασε ο Καζλάουσκας που κοιμήθηκε και αντίθετα ο Ίβκοβιτς το κέρδισε με μαγκία για να λέμε και αλήθειες ....

 

ΥΓ 2 Και η άλλη μεγάλη αλήθεια είναι ότι το μπάσκετ το αγαπήσαμε κυρίως από την ομάδα του Άρη με τα τεράστια ευρωπαίκα μάτς αλλά καιμε τα ματς με τον Παοκ (και βέβαια με την επιτυχία της Εθνικής το 87) και είναι κρίμα που αυτή η μεγάλη ομάδα να μην έχει έστω καλή πορεία , ευτύχως ο Παοκ δείχνει φέτος ότι κάνει μεγάλα βήματα ... Η Θεσσαλονική και γενικά η Μακεδονία έχει σπουδαία ταλάντα στο μπάσκετ , ειδικά στις μικρές ηλικίες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατριώτη...

 

να μάθεις να εκφράζεσαι καλύτερα..

 

.η φατσούλα δεν το σώζει..

 

το ουστ στο επιστρέφω..

πλακα μας κανεις ρε τωρα!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κάνω καθόλου πλάκα...ρε τώρα..

 

ποιος σου έδωσε το δικαίωμα να εκφράζεσαι έτσι σε ανθρώπους που δε γνωρίζεις?

 

είπαμε να κάνουμε πλάκα όμορφα και ωραία..

 

αν δεν την αντέχεις απλά δεν συμμετέχεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κάνω καθόλου πλάκα...ρε τώρα..

 

ποιος σου έδωσε το δικαίωμα να εκφράζεσαι έτσι σε ανθρώπους που δε γνωρίζεις?

 

είπαμε να κάνουμε πλάκα όμορφα και ωραία..

 

αν δεν την αντέχεις απλά δεν συμμετέχεις..

επιβαλλεται να αλλαξεις πολη αμεσως...η σκονη σε πειραζει....αν εσυ δε καταλαβαινεις απο πλακα προβλημα σου...

 

τους κομπλεξισμους σου αλλου, και τους ποδοσφαιρικους (ξερεις τι εννοω) και τους ανθρωπινους....στα αφεντικα δε μιλανε ετσι!!!!!!!

 

με ανυπαρκτους σταματω καθε αντιπαραθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου είναι πολύ εύκολο να σου απαντήσω ανάλογα και χειρότερα..

 

σέβομαι όμως αυτούς που μας φιλοξενούν εδώ και όσους μας παρακολουθούν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου είναι πολύ εύκολο να σου απαντήσω ανάλογα και χειρότερα..

 

σέβομαι όμως αυτούς που μας φιλοξενούν εδώ και όσους μας παρακολουθούν..

 

 

jim1970.....

 

ο συνάδελφος,,,  ( λογιστικά),,,,,,,   θέλει  αποβολή ποδοσφαιρική...

 

 

 θέλει   κόκκινη    κάρτα,,,,,

 

 

γιαν  +  5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου είναι πολύ εύκολο να σου απαντήσω ανάλογα και χειρότερα..

 

σέβομαι όμως αυτούς που μας φιλοξενούν εδώ και όσους μας παρακολουθούν..

Ηρεμα Δημήτρη, οι χούλιγκανς δεν είναι μόνο μέσα στα γήπεδα. Και δεν πετάνε βαρελότα. αλλά κοτρώνες, λεκτικές κοτρώνες!

Και κάτι ακόμα: Δεν είναι ορθογραφικό λάθος ο "Θρήνος" , ορθότατο είναι. Δεν έχετε δει τα εξώφυλλα τους όταν από λάθος του... διατητή, χάνει η ομαδα τους; Γράφουν με τεράστια γράμματα να φύγουν από την ομάδα οι άχρηστοι και άσχετοι με την ιστορία του Θρήνου, συγνώμην, του Θρύλου ήθελα να πω...Και με τους Ρώσους ,ναι χάσαμε, έτσι για να χαρούν οι "άλλοι" μετά την ήττα τους μέσα στο ΣΕΦ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρεμα Δημήτρη, οι χούλιγκανς δεν είναι μόνο μέσα στα γήπεδα. Και δεν πετάνε βαρελότα. αλλά κοτρώνες, λεκτικές κοτρώνες!

Και κάτι ακόμα: Δεν είναι ορθογραφικό λάθος ο "Θρήνος" , ορθότατο είναι. Δεν έχετε δει τα εξώφυλλα τους όταν από λάθος του... διατητή, χάνει η ομαδα τους; Γράφουν με τεράστια γράμματα να φύγουν από την ομάδα οι άχρηστοι και άσχετοι με την ιστορία του Θρήνου, συγνώμην, του Θρύλου ήθελα να πω...Και με τους Ρώσους ,ναι χάσαμε, έτσι για να χαρούν οι "άλλοι" μετά την ήττα τους μέσα στο ΣΕΦ.

μαλλον δε διαβασες το προηγουμενο ποστ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ζητω συγνωμη αν σας εθιξα....ελπιζω να σας φτανει αυτο !!!!

Αν εννοείς αυτό , δεν θέλω να το σχολιάσω, γιατί θα θυμώσεις πάλι και δεν κάνει...

 

μαλλον δε διαβασες το προηγουμενο ποστ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ζητω συγνωμη αν σας εθιξα....ελπιζω να σας φτανει αυτο !!!!

 

 

Συναααααααδελφε,

 

βγάζει  πουθενά  η συγνώμη  σου  ?

οταν γράφεις, όπως  γράφεις...

και βέβαια για θέματα που μόνο για  να αλλάζουμε το κλίμα

και μόνο αυτό  από την καθημερινότητα του γραφείου μας !

Ας κάνουμε τα αστεία μεταξύ μας πιο ήπια .. :)

 

Γιαν + 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς αυτό , δεν θέλω να το σχολιάσω, γιατί θα θυμώσεις πάλι και δεν κάνει...

με συγχωρεις πολυ αλλα εσυ το συνεχιζεις....δε διαφερεις και πολυ απο τον προεδρο σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ συνεχίζεις και απλά επιβεβαιώνεις τα όσα έγραψα. Λυπάμαι για σένα, ειλικρινά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ συνεχίζεις και απλά επιβεβαιώνεις τα όσα έγραψα. Λυπάμαι για σένα, ειλικρινά...

απ΄οτι βλεπω γουσταρεις να συντηρεις μια τετοια κατασταση ...καλυτερα να λυπασαι για τον εαυτο σου....

 

α, και κατι ακομη, σε πολλα ποστς σου εισαι εριστικος, εριστικοτατος θα΄λεγα, και επιβεβαιωνεις οτι εισαι

 

ενας χουλιγκανισκος του πληκτρολογιου...δε σε λυπαμαι, γιατι δε το αξιζεις.....ειλικρινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...