Προς το περιεχόμενο

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιάννη, μην το κάνεις, φτηνός τρόπος για να αντικρούσεις κάποιον

τα ίδια θα έλεγα όποιος και αν έπαιρνε τον τίτλο, τόχω κάνει πολλές φορές

 

το Ολυμπιακός έχει μείνει από τα παιδικά μου χρόνια 

 

και να ξεκαθαρίσω 

δεν μιλάω για την καζούρα που κάνουν οι φίλοι μετά τον αγώνα 

μιλάω για τους πρασινοκόκκινους αλλά και κίτρινους, μαύρους κλπ στρατούς, κανονικούς μισθοφόρους που παίρνουν θέση στα χαρακώματα 

αλλά μιλάω και για άλλους Γιάννη 

που άθελα ή θελημένα καλλιεργούν τον χουλιγκανισμό των επισήμων

έχω βαρεθεί την συζήτηση του αν ο Μήτσος κρατά ψηλά το λάβαρο και αν ο κιλ-μπιλ είναι προδότης.

Ακόμα και με απόψεις για το μόνο καθαρό άθλημα με κάνουν και γελάω.

Το Χρήμα φίλε , το Χρήμα (είναι το ίδιο χρήμα που στο ποδόσφαιρο έδυσε το άστρο του Καπετάνιου και ανέτειλε το άστρο του Εθνικού Προμηθευτή)

Αν δεις που ήταν το χρήμα θα δεις και που είναι  ο μήτσος και  ο κιλ-μπιλ αλλά και που ήταν  ο Γκάλης ή ο Γιαννάκης  (γιατί αυτοί μήπως δεν παράτησαν τον  Άρη τον Θεό ?)

Θα δεις ακόμα και θα καταλάβεις γιατί έδυσε ο ¨Αρης, γιατί ανέτειλε ο Παναθηναίκός, γιατί δύει τώρα αυτός και έρχονται οι Αγγελόπουλοι

Και πολύ καθαρό το άθλημα που έκανε τους ¨Έλληνες της διασποράς να έχουν σπείρει ένα σωρό ταλέντα στην Ανατολική Ευρώπη και οι φιλεύσπλαχνοι πρόεδροι τους έφερναν πίσω στην αγκαλιά της πατρίδας.

Ας τα σκεφτούμε λίγο όλα αυτά

Και αφού θέλεις να μιλήσουμε οπαδικά φίλε Γιάννη να σου βάλω ένα κουΪζ .

Ποιος παράγοντας του Ελληνικού Μπάσκετ έκοψε την μπάλα στον μεγάλο Γκάλη ?

(έχει συμβεί και στο ποδόσφαιρο αυτό , παράγοντας που έκοψε την μπάλα σε ταλαντούχο παίχτη – πατρινός ήταν ο παιχτης , έτσι για να σε βοηθήσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλέγω στα γεγονότα που παραθέτετε με τους περισυνούς πανυγυρισμούς ούτε στα υπόλοιπα.

Μπορώ και γω να βρω και άλλα τόσα αντιστοιχα με αποτέλεσμα να μπούμε στον ίδιο ατέρμονα κύκλο του όχι εγώ .... όχι εσύ κλπ. δεν έχω καμία τέτοια πρόθεση.

Η διαφωνία μου με τον Μητσάρα είναι η διπροσωπία που παρουσιάζει. Για την αναμφισβήτη  μπασκετική του αξία εγώ είμαι πολύ λίγος για να μιλήσω.  Αλλά για την προσωπικότητά του και το ήθος του έχω τις αμφιβολίες μου. Δεν μπορεί να κοιτάς πάντα μόνο το συμφέρον σου.

πχ Δεν μπορεί να παρατάς την εθνική ομάδα της χώρας σου μόνο με τόσα λίγα χρόνια παρουσίας (7) στα 30 σου ενώ όλοι σε έχουν για ίνδαλμα και να παίζεις μόνο για την "κονόμα".

Για τον Γκάλη και τον Γιαννάκη (που παρέλειψες μάλλον κατά λάθος ;) ) δεν νομίζω ότι υπάρχει μέτρο σύγκρισης με κανέναν άλλον. και οι δύο είναι πολυυυυυυυυυυυ μακριά από όλους τους άλλους.

 

Όσο για το άλλο θέμα με την οικογένεια Γιαννακόπουλου άστα.

όπως και σωστά τα λένε όλοι για τον κόκκαλη ότι έφτιαξε ένα σύστημα στο ποδόσφαιρο για να τα παίρνει όλα αυτός με διαιτησίες, ατιμωρισίες κλπ τα ίδια κάνανε και αυτοί στο μπάσκετ. "όλα για την Πανάθα μας". ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ.

 

Μην ξεχνάτε όμως ότι το ΕΛΛΗΝΙΚΟ μπάσκετ ΔΕΝ είναι ο Παναθηναικός. και για το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν η ομάδα τους και τίποτα άλλο. Για το μπάσκετ σαν άθλημα ... χεστ@%νε. Να θυμίσω μόνο ότι επί της δικής τους προεδρίας και στην ομάδα τους σταμάτησε το μπάσκετ ο ΓΚΑΛΗΣ στα μισά της χρονιάς άδοξα και χωρίς να τιμηθεί αλλά και χωρίς να κάνει δηλώσεις-κατηγορίες. (Ναι για τον Γκάλη μιλάω που φέτος είναι υποψήφιος για το HALL OF FAME)

και ο Γιαννάκης μετά το απίστευτο βρισίδι που έχει φάει σταμάτησε την καριέρα του στην Ελλάδα ως προπονητής (ΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ), μετά τον αλησμόνητο τρίτο τελικο των πλέυ όφφ στο ΟΑΚΑ και την απίστευτη ανατροπή 14 πόντων υπέρ του ολυμπιακού με τα απίστευτα φαλτσοσφυρίγματα, για τα οποία ο καημένος δεν διαμαρτυρήθηκε ποτέ για να μη διχάσει τον κόσμο επειδή ήταν και προπονητής στην ΕΘΝΙΚΗ την ίδια χρονική περίοδο.

Χωρίς οπαδικά γυαλιά έτσι φέρονται οι μεγάλοι αθλητές και οι μεγάλοι άνθρωποι. όποιος το βλέπει το βλέπει. για τους άλλους ......

 

σημ. (ΠΑΙΞΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΟΜΑΔΑ ΕΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ)

 

ΥΓ. εκτός από την παραπάνω υπάρχει και αυτή η φωτογραφία:

426127_332607520174537_1442505208_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολιτεία, ΠΑΕ, ΚΑΕ, κτλ., οπαδικοί δημοσιογράφοι, μισθοφόροι οπαδοί....

 

αυτό είναι το τετράστιχο που δημιούργησε το καρκίνωμα του ελληνικού αθλητισμού..

 

η ευθύνη βαραίνει ανάλογα, όπως ακριβώς είναι και η σειρά που αναφέρονται...

 

για τους δικούς του λόγους ο καθένας κοίταξε τα δικά του συμφέροντα αδιαφορώντας για

 

τον αθλητισμό...

 

αισθανθήκαμε αηδία με τις σκηνές που είδαμε..σκηνές που μόνο σε ταινίες βλέπουμε....ε και?

 

μήπως είναι η πρώτη ή η τελευταία φορά?

 

και την επόμενη φορά θα φωνάξουμε, θα βρίσουμε και ίσως συγκινηθούμε για κάποιον νεκρό..

 

και πάλι από την αρχή..

 

οι κάφροι θα συνεχίζουν να βασιλεύουν γνωρίζοντας ότι ποτέ δεν θα τιμωρηθούν..

 

Η πολιτεία και ο οπαδικός τύπος αδιαφορούν για τα άδεια γήπεδα...δεν τους απασχολεί...η δουλειά τους να γίνεται..

 

Προσωπικά δεν μου αρέσει το μπάσκετ ...προτιμώ το ποδόσφαιρο...αυτό δεν έχει καμία σημασία...

 

αθλητισμός είναι και θέλω να πηγαίνω με τα παιδιά μου στο γήπεδο..μου το απαγορεύουν όμως..και όταν πάω τρέμει το φυλλοκάρδι μου...

 

για μένα...

 

ο ελληνικός αθλητισμός έχει πεθάνει...

 

ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ας τον δημιουργήσουν πάλι από την αρχή σε υγιείς βάσεις...

 

ΘΕΛΟΥΝ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο Μητσαρας.. Αρχηγος .

 

post-4063-0-72141000-1360741692_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε χαλκιδέε μάλλον ήμαστε στο ίδιο μήκος κύμματος.

 

όση ώρα έγραφα βγήκε η δικής σου απάντηση (χωρίς να τη δω) και μάλλον σου χάλασα το κουίζ. σόρυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε, προφανώς εκ Πειραιώς ορμώμενος, όπως γράφουν τα πτυχία, εκφράζεις τα οπαδικά σου αισθήματα και καλά κάνεις. Θα θυμάσαι όμως ότι πριν λίγα χρόνια έβριζες, αν όχι εσύ, οι συνοπαδοί σου, την μάνα και τον πατέρα του Σπανούλη και του Περπέρογλου (που το ίδιο κάνουν και σήμερα οι δικοί μας) ενώ τώρα είναι θεοί και μάγοι για τον Θρήνο. Ομως το να υποβιβάζεις ένα παίκτη την αξίας ενός Γκάλη, ενός Αλβέρτη, ενός Αμερικάνου, όπως είναι ο Διαμαντίδης, είναι ντροπή. Ξέχασες την προσφορά του στο ελληνικό μπάσκετ κια το εννοώ αυτό, και του αποδίδεις σαν ύβρη την αντίδρασή του στις προσωπικές επιθέσεις που του κάνουν οι πρώην "φίλοι" και συμπαίκτες του. Βγάλε λοιπόν τις κόκκινες παρωπίδες και κοίτα πιο καθαρά τι γίνεται και τι παίζεται στα παρασκήνια και ποιοι πάνε να καταστρέψουν το πιο καθαρό άθλημα στην χώρα μας, αφού τον στίβο και την άρση βαρών την διέλυσαν με τα αναβολικά κια τον πρωταθλητισμό.

 Και συμπληρωματικά μια ερώτηση για τον Γιάννη από την Χαλκίδα, που γράφει :

και να ξεκαθαρίσω είμαι  μπασκετόφιλος (πριν το ευρωπαϊκό) και ολυμπιακός (στα π@π@ρια μου το ποιος πήρε το προχτεσινό τίτλο) και πολύ μα πάρα πολύ αηδιασμένος

 Αν Γιάννη πάιρνατε εσείς τον τίτλο, θα έγραφες το ίδιο;; Ρώτα τα παιδιά που πανηγύριζαν με τα πράσινα κασκόλ κια τα παιδιά με τα κόκκινα , που ήταν αμίλητα από την απογοήτευσή τους, πως αισθάνονταν. Αυτά δεν είναι κάφροι, δεν είναι από τους 100-200 μισθοφόρους των εφοπλιστών που επιστρατεύονται συνετεταγμένοι για να προκαλούν τα επεισόδια και να δικαιώνουν τον "Πρόεδρο" που βγαίνει και λέει ανερυθρίαστα "όλη η Ελλάδα είδε το έγκλημα" ! Δηλαδή να ψοφήσει η αγελάδα του γείτονα....

Αποψή μου...

Γιάννη και Βασίλη και όλοι οι υπόλοιποι, δεν είπα κάτι λιγότερο ή περισσότερο από ότι λέτε εσείς. Διαβάστε προσεκτικά ότι είχα γράψει και βγάλτε συμπέρασμα. Πρέπει να μάθουμε να διαβάζουμε πίσω από τις γραμμές. Και όπως καταλήγω, άποψή μου...Αυτά και τέλος για σήμερα σε μια άσκοπη διαμάχη. Φιλικά, Γιάννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχήν Γιάννη δεν ξέρω γιατί όλα τα βλέπεις διαμάχες και τα σταματάς όταν και όπως θέλεις.

Και όχι, δεν λέμε το ίδιο

Εσύ βλέπεις 100-200 μισθοφόρους των εφοπλιστών, γαύρους δηλαδή.

Εγώ την ώρα που έκλεινα την τηλεόραση είδα πρασινοκόκκινους μισθοφόρους.

Η ουσία όμως είναι αλλού

Η λογική και η προσέγγιση σου είναι η λογική των χουλιγγάνων των επισήμων

Που ναι μεν δεν θέλει την βία αλλά καταγγέλει μονίμως την βία των άλλων (οι δικοί μας το πολύ πολύ αν προκληθούν απαντάνε συγκρατημένα)  

Βλέπει τους ¨άλλους¨  που  πρώτα έβριζαν την μάνα και τον πατέρα του κιλ-μπιλ και τώρα τον έχουν θεό αλλά οι δικοί μας σωστά βρίζουν (θα μπορούσαν όχι ) την μάνα και τον πατέρα του ίδιου παίχτη που μας πρόδωσε.

Και και και …….

Θα μπορούσα να αναφέρω ένα σωρό παραδείγματα φίλε Γιάννη

Και δεν μιλάμε για καμία φιλοσοφία μωρέ Γιάννη για να διαβάζουμε πίσω από τις γραμμές, αυτά γράφεις αυτά διαβάζουμε 

 

ΥΓ . και πόσο μα πόσο δίκιο έχει ο άλλος Γιάννης (ype) 

σε δυό γραμμές όλη η αλήθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη και Βασίλη και όλοι οι υπόλοιποι, δεν είπα κάτι λιγότερο ή περισσότερο από ότι λέτε εσείς. Διαβάστε προσεκτικά ότι είχα γράψει και βγάλτε συμπέρασμα. Πρέπει να μάθουμε να διαβάζουμε πίσω από τις γραμμές. Και όπως καταλήγω, άποψή μου...Αυτά και τέλος για σήμερα σε μια άσκοπη διαμάχη. Φιλικά, Γιάννης

ΟΚ.

Ανακωχή ..... μέχρι την επόμενη φορά που θα χρειαστούμε ένα διαλλειματάκι στην καθημερινή τρέλα μας. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο, Δημήτρη

 

Βοήηηθειααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

 

... και

 

Γιάννηδες, 

 

ας μείνουμε στην ....  καζούρα που κάνουν οι φίλοι μετά τον αγώνα !!!!

 

 

 

... και please, αφήστε μας να χαρούμε κι εμείς λίγο το κυπελλάκι μας βρε παιδιά,

 

έχουμε κι εμείς τις ανάγκες μας !!!  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν θα λύσουμε το πρόβλημα που υπάρχει στα γήπεδα,απλώς ξεφεύγουμε απο

τον κάθε Στουρνάρα. Τουλάχιστον εγώ έτσι πιστεύω.

 

 

Το πρώτο βήμα για να αλλάξεις ζωή είναι να νικήσεις τις αυταπάτες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο, Δημήτρη

 

Βοήηηθειααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

 

... και

 

Γιάννηδες, 

 

ας μείνουμε στην ....  καζούρα που κάνουν οι φίλοι μετά τον αγώνα !!!!

 

 

 

... και please, αφήστε μας να χαρούμε κι εμείς λίγο το κυπελλάκι μας βρε παιδιά,

 

έχουμε κι εμείς τις ανάγκες μας !!!  :wub:

καλημέρα μαράκι...

 

να το χαρείτε...να το χαρείτε...

 

εμείς πότε θα χαρούμε δεν ξέρω..του αγίου π..? :)

 

..που είσαι στέλιοοοοοοο? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη καλημέρα,

 

αυτό (αφήστε μας να το χαρούμε) δεν ήταν για εσάς τους ΦΙΛΟΥΣ ΠΑΟΚτσήδες  :wub:  :wub:  :wub:

 

για τους γαύρους ήταν (βλέπε: ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ, VASILISB71 κλπ)  :D  :D  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.redplanet.gr/podosfairo/einai-toso-kako-poy-eimai-panathhnaikos.2127164.html

 

ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ αλλα οταν μεγαλωσεις θα καταλαβεις το λαθος σου !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχήν Γιάννη δεν ξέρω γιατί όλα τα βλέπεις διαμάχες και τα σταματάς όταν και όπως θέλεις.

Και όχι, δεν λέμε το ίδιο

Εσύ βλέπεις 100-200 μισθοφόρους των εφοπλιστών, γαύρους δηλαδή.

Εγώ την ώρα που έκλεινα την τηλεόραση είδα πρασινοκόκκινους μισθοφόρους.

Η ουσία όμως είναι αλλού

Η λογική και η προσέγγιση σου είναι η λογική των χουλιγγάνων των επισήμων

Που ναι μεν δεν θέλει την βία αλλά καταγγέλει μονίμως την βία των άλλων (οι δικοί μας το πολύ πολύ αν προκληθούν απαντάνε συγκρατημένα)  

Βλέπει τους ¨άλλους¨  που  πρώτα έβριζαν την μάνα και τον πατέρα του κιλ-μπιλ και τώρα τον έχουν θεό αλλά οι δικοί μας σωστά βρίζουν (θα μπορούσαν όχι ) την μάνα και τον πατέρα του ίδιου παίχτη που μας πρόδωσε.

Και και και …….

Θα μπορούσα να αναφέρω ένα σωρό παραδείγματα φίλε Γιάννη

Και δεν μιλάμε για καμία φιλοσοφία μωρέ Γιάννη για να διαβάζουμε πίσω από τις γραμμές, αυτά γράφεις αυτά διαβάζουμε 

 

ΥΓ . και πόσο μα πόσο δίκιο έχει ο άλλος Γιάννης (ype) 

σε δυό γραμμές όλη η αλήθεια 

Γιάννη δεν ήθελα να συνεχίσω, ούτε άνοιξα εγώ το θέμα , όπως γράφεις, αλλά ούτε και το έκλεισα. Εγραψα ότι δεν συνεχίζω, αλλά  με υποχρεώνεις γιατί μου καταλογίζεις λογική και προσέγγιση με τους χουλιγκάνους. Λάθος αυτή η άποψη που υποστηρίζεις και άδικη για μένα και το γνωρίζεις πολύ καλά, γιατί αντίκειται στην ιδεολογία και τα πιστεύω μου και με κανένα λόγο δεν αποδέχομαι ! Αλλωστε συμφωνείς και συ με αυτά που γράφω για τις ύβρεις εκατέρωθεν.

Και εφοπλιστές δεν υπάρχουν μόνο στον Ολυμπιακό, αλλά και σε μας και επίσης έχεις καταλάβει ότι δεν εννούσα μονο τον Μαρινάκη, που παίζει μόνος του σήμερα γιατί διαδέχεται τον εθνικό προμηθευτή, όπως γνωρίζεις τις φιλικές διασυνδέσεις των πρασινοκόκκινων εφοπλιστών (Μαρινάκης-Πατέρας, Μαρινάκης-ΣΚΑΪ-Αλαφούζος). Ισως σε αυτά που έγραψες σε οδήγησε η λύπη σου για την απώλεια της νίκης επί του "αιώνιου" αντιπάλου και όχι του κυπέλου.

 Και αν δεν μπορείς, η δεν θες να διαβάσεις πίσω από τις γραμμές, είναι δική σου επιλογή. Γιατί αν αναλύσω εδώ αυτά που σκέπτομαι για το διεφθαρμένο καθεστώς που διοικεί τον ελληνικό αθλητισμό, δεν θα έφθανε όλο το forum.

 Λυπάμαι , αν σχημάτισες τέτοια ιδέα για μένα. Ηταν απρόσμενη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε ψιλοσαλτάρει Γιάννηδες και λοιποί?η έτσι μου φαίνεται?μέσα απο αυτό το site θα λυθεί το πρόβλημα?

έχουμε χίλιους δυό άλλους λόγους να διαφωνούμε ,αλλά αν είναι για ξέσπασμα συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη λυπάσαι μεν αλλά επιμένεις ότι ουκ εά με καθεύδειν το του Βάζελου  τρόπαιον. 

 

ωραία λοιπόν 

 

να το λήξω και γω το θέμα 

 

στα π@π@ρι@ μου το ποιος νίκησε στον κατ εφημισμόν αγώνα 

 

για τον αγώνα αυτόν καθ ευατόν με ενδιέφερε το μπασκετάκι που θα βλέπαμε

 

εσύ (δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο) επιμένεις ότι με καίει είτε το χαμένο κύπελο είτε ο χαμένος

 

από τον συγκεκριμένο αντίπαλο αγώνας.

 

Και επιμένεις απλά γιατί στην λογική σου είναι η αιώνια κόντρα

 

Δεν θα μπω σ αυτήν την λογική, δεν με ενδιαφέρει

 

Και κάτι ακόμα

 

Δεν νομίζω ότι η επίκληση της ιδεολογίας και των πιστεύω έχει να κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγραφα στην αρχή του θέματος 

 

 

Αν και γαύρος, συμφωνώ με τον Μήτσο.
Αυτή οι ομάδα ευτύχησε να έχει εδώ και πολλά χρόνια:
Χρήμα
Διοίκηση. Παρ όλα τα κατά καιρούς καραγκιοζλίκια των Γιαννακοπουλέων και ειδικά του Θανάση, η διοίκηση παρείχε σ αυτή την ομάδα τα πάντα και πάνω απ όλα:
Προπονητή
Είτε το θέλουμε είτε όχι ο γκαστόνε είναι μακράν ο καλύτερος προπονητής στην Ευρώπη. Και μάλιστα στον βάζελο που είναι αφεντικό μεγαλουργεί

Ειλικρινά περιμένω με ενδιαφέρον την συνέχεια (δεν λέω μόνο για φέτος) και την προσπάθεια του γαύρου να πάρει τα σκήπτρα.
Αν δε καταφέρουν (θέλουν?) οι Αγγελοπουλέοι και οι Γιαννακοπουλέεοι και πεταξουν με τις κλωτσιές τους κάφρους των γηπέδων, θα δούμε σπουδαία παιχνίδια που πιστέψτε με θα τα απολαμβάνουμε ακόμα και αν η ομάδα μας δεν είναι πάντα από πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο Μητσαρας.. Αρχηγος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον: αλλάξτε επικεφαλιδα στο τοπικ.....περασμενα ( και ΜΟΝΟΝ μπασκετικα ) μεγαλεια....

 

2ον: απολαύστε γαβρο σήμερα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε το Διαμαντίδη, μην τον πιάνεται στο στόμα σας, έλεος.

Αυτός μας αναγκάζει να το κάνουμε.

Με το σφύριγμα της λήξης ενός αγώνα που κέρδισες αν έχεις το "ήθος κα την ταπεινότητα" που προωθούν όλα τα παπαγαλάκια του μπασκετικού συστήματος, ότι έχεις (επέτρεψέ μου να έχω τις αμφιβολίες μου, δικαίωμά μου νομίζω),   ΔΕΝ και επαναλαμβάνω ΔΕΝ πας να αφιερώσεις τη νίκη σε αυτόν που πριν τρεις μέρες βροντοφώναζε επίσημα ον κάμερα: "εγώ έχω γεννήσει την αλητεία" πας να χαρείς με τον προπονητή σου και τους συμπαίκτες σου ακόμη και αν είναι ο εργοδότης σου ο "γονέας της αλητείας".

Ετσι νομίζω κανουν οι ταπεινοί και ηθικοί άνθρωποι που έχουν το ευ αγωνίζεσθε μέσα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον: αλλάξτε επικεφαλιδα στο τοπικ.....περασμενα ( και ΜΟΝΟΝ μπασκετικα ) μεγαλεια....

θα σας πρότεινα να φτιάξετε δικό σας τόπικ και να τα λέτε εκεί ... 

2ον: απολαύστε γαβρο σήμερα..... Ε, όχι και να τον "απολαύσουμε"... υπερβολικό σε βρίσκω!!!

 

 

Αυτός μας αναγκάζει να το κάνουμε.

Με το σφύριγμα της λήξης ενός αγώνα που κέρδισες αν έχεις το "ήθος κα την ταπεινότητα" που προωθούν όλα τα παπαγαλάκια του μπασκετικού συστήματος, ότι έχεις (επέτρεψέ μου να έχω τις αμφιβολίες μου, δικαίωμά μου νομίζω),   ΔΕΝ και επαναλαμβάνω ΔΕΝ πας να αφιερώσεις τη νίκη σε αυτόν που πριν τρεις μέρες βροντοφώναζε επίσημα ον κάμερα: "εγώ έχω γεννήσει την αλητεία" πας να χαρείς με τον προπονητή σου και τους συμπαίκτες σου ακόμη και αν είναι ο εργοδότης σου ο "γονέας της αλητείας".

Ετσι νομίζω κανουν οι ταπεινοί και ηθικοί άνθρωποι που έχουν το ευ αγωνίζεσθε μέσα τους.

Ερώτηση: Εχει δηλώσει ο Διαμαντίδης, ότι είναι ή θέλει να είναι "ΤΑΠΕΙΝΟΣ & ΗΘΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ" ???????

Γιατί "κόπτεστε" τόσο πολύ με το αγόρι ???? ΔΕΝ καταλαβαίνω, ΔΕΝ νομίζω ότι σας αφορά (εσάς τους γαύρους) ο χαρακτήρας του !!!

 

Παιδιά: http://www.facebook.com/MagnumNaFygeteNaPateAllou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MK83  κακο πραμα η σκλαβια........και αν φυγουμε εμεις θα μεινετε λιγοι ρεεεεεεεεεεεεεεε!

 

ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.........

 

α και κατι ακομη......χαβαλε κανουμε!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MK83  κακο πραμα η σκλαβια........και αν φυγουμε εμεις θα μεινετε λιγοι ρεεεεεεεεεεεεεεε!

 

ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.........

 

α και κατι ακομη......χαβαλε κανουμε!!!!!!!!!

 

και βέβαια χαβαλέ κάνουμε, σιγά να μη σφαχτούμε κιόλας για τα παληκαράκια !!!  :D  :D  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...