Προς το περιεχόμενο

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο.. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ. ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα ωραίο από το net , απλά το αναφέρω :

 

15' χωρίς να φύγει παίκτης από Παιανία!Ή κοιμήθηκε ο Αλαφού ή τελείωσαν οι παίκτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι και συμπάσχοντες βάζελοι, διάβασα σήμερα για τον νέο προπονητή μας:

Ο Φαμπριθιάνο Γκονζάλες Πενέλας, όπως είναι το πλήρες όνομα του Φάμπρι, και ρωτάω, αν ξέρει κανείς. Πως προφέρεται το επίθετό του; Penelas  ή Pinalas ?

 Ελεος πια κύριε Αλαφούζο, φτάνει πια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΟ - ΜΑΓΕΙΑ - ΘΥΡΑ 13!!!!!

 

Μάγεψε πάλι η ΠΑΝΑΘΑ !!!!!  

 

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ !!!!  ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!   ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ !!!!!!

 

 

Αντε ΓΕΙΑ...... !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να λιμοκτονουμε  αλλα τουλαχιστον μακρια (αν ειναι αληθεια) απο την γαυροοικογενεια και των σωφερ που τα ειχαν πλακακια με το μεγα μιζαδορο σημιτη και το κοκαλη και μασ δουλευαν ολουσ 15 χρονια. Ας εχω ομαδα για εκει που της αξιζει, οχι οκαλυτερη ομαδα και επειδη ηθελε ο γαυροσωφερ να ειμαι αιωνια δευτερος να παιρνει τα φραγκα απο το CL και σαν δευτερος και να μην τον νοιαζει  για να κανουν αυτοι τις δουλειες τους. Ρε ουστ.....................................................................

Οχι οτι συμφωνω με ολα οσα κανει ο Αφραγκουζος αλλα καποια στιγμη θα μαθουμε πολλα και σας μιλαω εγω που το 1979 στη φιλαδελεφεια σε αγωνα με την ΑΕΚ εφυγα με το φορειο απο το γηπεδο σε ηλικια 11 χρονων........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα ποτέ μου αυτή την ταύτιση των οπαδών με τις επαγγλεματικές ομάδες-επιχειρήσεις.

 

Φτάνουν στο σημείο να υποστηρίζουν τους προέδρους των ομάδων την ίδια στιγμή που στις άλλες επιχειρήσεις τους (αλλά και στις ομάδες) οι ίδιοι υφίστανται την εκμετάλλευση από τους ίδιους ανθρώπους και τους μηχανισμούς τους.

 

Και τα βάζουν πάντα με τους άλλους που παίρνουν πρωταθλήματα 15 χρόνια με αδιαφανείς μεθόδους (Κόκκαλης 1993-2009) σε αντίθεση με τους καθαρούς δικούς τους (Βαρδινογιάννης 1979-2000)

 

Τα ίδια ισχύουν σε όλες τις επαγγελματικές ομάδες φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτάθλημα την τελευταία αγωνιστική με πέτσινο πέναλτι στο 93' μέσα στο Καραϊσκάκη.... Τέτοια ηδονή, ούτε η πλήρης κατάργηση του ΚΒΣ δεν μπορεί να φέρει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε το, μπορει να το προλάβεις.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ήκουσα πως θα βάλει ομπρός τον Δοντά, τον Βασιλείου και τον Καρούλια και έτσα θα τσι κάνουμενε σκόνη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ήκουσα πως θα βάλει ομπρός τον Δοντά, τον Βασιλείου και τον Καρούλια και έτσα θα τσι κάνουμενε σκόνη..

Ξέχασες τον Δομάζο και τον Αντωνιάδη, άλλωστε έβαλε ήδη τον Κωνσταντίνου και τον Ελευθεράκη. Ο Καμάρας που είναι; Δεν τον είδα. Θα έφερνε και τον Πούσκας, αλλά τον κρατάει ο Αγ. Πέτρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες τον Δομάζο και τον Αντωνιάδη, άλλωστε έβαλε ήδη τον Κωνσταντίνου και τον Ελευθεράκη. Ο Καμάρας που είναι; Δεν τον είδα. Θα έφερνε και τον Πούσκας, αλλά τον κρατάει ο Αγ. Πέτρος!

 

Δεν μας φτάνουν τα χάλια μας μας κάνεις και .. πλάκα... :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστή ο Βαγγέλης να είναι καλά και εγώ δεν κάνω πλάκα. Δες αυτό το σημερινό (και όλοι οι γαύροι) :

 

Στο 89΄ ο Τοροσίδης πήρε την κεφαλιά από τη σέντρα του Μοντέστο, αλλά ο Κόρμπος έδιωξε πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή του τέρματος, ενώ η πίεση του Ολυμπιακού «καρποφόρησε» στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων: ο Πίνο εκτέλεσε φάουλ και ο Τζιμπούρ πήρε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι του Λεβαδειακού, «γράφοντας» το 0-1, που ήταν και το τελικό σκορ.

 

Ο διατητής έδωσε 5 λεπτά καθυστέρηση. Αν δεν έμπαινε το γκολ ακόμα θα παίζανε. Ποιος είπε για καθαρό πρωτάθλημα, αυτό και τα10 προηγούμενα. Ας μη κοροϊδευόμαστε. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστή ο Βαγγέλης να είναι καλά και εγώ δεν κάνω πλάκα. Δες αυτό το σημερινό (και όλοι οι γαύροι) :

 

Στο 89΄ ο Τοροσίδης πήρε την κεφαλιά από τη σέντρα του Μοντέστο, αλλά ο Κόρμπος έδιωξε πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή του τέρματος, ενώ η πίεση του Ολυμπιακού «καρποφόρησε» στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων: ο Πίνο εκτέλεσε φάουλ και ο Τζιμπούρ πήρε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι του Λεβαδειακού, «γράφοντας» το 0-1, που ήταν και το τελικό σκορ.

 

Ο διατητής έδωσε 5 λεπτά καθυστέρηση. Αν δεν έμπαινε το γκολ ακόμα θα παίζανε. Ποιος είπε για καθαρό πρωτάθλημα, αυτό και τα10 προηγούμενα. Ας μη κοροϊδευόμαστε. ..

 

Καλημέρα Γιάννη και καλή βδομάδα ,

 

δεν έχεις δίκιο ,

ο τέταρτος διαιτητής ήταν ξεκάθαρος ,

έχω και ντοκουμέντα :D  :D  :D

 

 

24536_front.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι με τον Ολυμπιακό τα έχετε?

Άντε να έρθει και ο σισσέ πίσω να έχετε μια φωνή παραπάνω να τα λέτε. Εγώ προτείνω να έρθει και ο καραγκούνης πίσω να γελάμε τουλάχιστον γιατί πλέον ούτε αυτό μας έχει μείνει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι με τον Ολυμπιακό τα έχετε?

Άντε να έρθει και ο σισσέ πίσω να έχετε μια φωνή παραπάνω να τα λέτε. Εγώ προτείνω να έρθει και ο καραγκούνης πίσω να γελάμε τουλάχιστον γιατί πλέον ούτε αυτό μας έχει μείνει! 

 

Το διασκεδάζουμε συνάδελφε ,

γιατί απορείτε ?

Είδατε κάτι μεμπτό ? μην θίγεστε .

Όμορφος κόσμος αγγελικά πλασμένος (της greek super league) .

 

 

Υ.Γ.  Πάντως αν ήμουν οπαδός του Ολυμπιακού θα θιγόμουν ,

όχι από τις δημοσιεύσεις στο παρόν θέμα ,

αλλά γιατί διαιτησίες σαν του Βοσκάκη ,σας εκθέτουν χωρίς κανένα σοβαρό λόγο ,

γιατί απλά δεν έχετε αντίπαλο (τουλάχιστον φέτος).

Επεξεργασμένο από Στέλιος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστή ο Βαγγέλης να είναι καλά και εγώ δεν κάνω πλάκα. Δες αυτό το σημερινό (και όλοι οι γαύροι) :

 

Στο 89΄ ο Τοροσίδης πήρε την κεφαλιά από τη σέντρα του Μοντέστο, αλλά ο Κόρμπος έδιωξε πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή του τέρματος, ενώ η πίεση του Ολυμπιακού «καρποφόρησε» στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων: ο Πίνο εκτέλεσε φάουλ και ο Τζιμπούρ πήρε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι του Λεβαδειακού, «γράφοντας» το 0-1, που ήταν και το τελικό σκορ.

 

Ο διατητής έδωσε 5 λεπτά καθυστέρηση. Αν δεν έμπαινε το γκολ ακόμα θα παίζανε. Ποιος είπε για καθαρό πρωτάθλημα, αυτό και τα10 προηγούμενα. Ας μη κοροϊδευόμαστε.

 

επειδη σας αρέσουν οι ... τυπικότητες από ότι φαίνεται θα έπρεπε να είσασταν πιο λεπτομερείς στις αναφορές σας.

για την ακρίβεια μόνο κι όχι για αντιπαραθέσεις σημειώνω: κερδισμένο φάουλ στο 95:26. εκτέλεση του φαουλ ένα λεπτό αργότερα διότι υπήρχαν τα συνηθισμένα ... σπρωξίματατα στην μεγάλη περιοχή, τα μέτρα και τα....βηματάκια στο τείχος κλπ.

το αν θα έπρεπε να σφυρίξει πριν εκτελεστεί ή όχι είναι άλλη κουβέντα.

 

όσο για το φερπλέυ που διαμαρτύρονται όλοι ότι δεν τήρησαν οι παίχτες του ολυμπιακού ....... είναι μια ........ παρεξηγημένη κατάσταση. Δεν ξέρω τελικά και πόσο φερπλέυ ή ανφερπλέυ είναι και το να ξαπλώνεις παριστάνοντας τον τραυματία για να περάσουν κάποια ... αναθεματισμένα λεπτά για να πάρουμε το αποτέλεσμα που μας βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο και αντίπαλο να είχαμε, ο ίδιος αυτός ο αντίπαλος ''κατά τη κρίση κάποιων'' θα είχε την εύνοια της διαιτησίας για να κρατηθεί στη 2η θέση και να προσπαθεί να νικήσει τον Ολυμπιακό.  Ο παναθηναϊκός θα πει για τον Ολυμπιακό, η Αεκ για το Παναθηναϊκό  ο Άρης για τον Πάοκ και όλοι οι προαναφερόμενοι για όλους αναμεταξύ τους. Και φυσικά ΌΛΕΣ οι υπόλοιπες ομάδες για τους ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ-ΑΕΚ-ΠΑΟΚ.  

 

Άρα κανένα νόημα ουσίας.

 

Να γυρίζουν να λένε οι οπαδοί των ομάδων (παο-αεκ-παοκ) για διαιτησία το καταλαβαίνω. Να τα λένε και οι ίδιες οι ΠΑΕ - Προέδροι, με ανακοινώσεις αυτό είναι όμως κάτι που με ενοχλεί.

 

Για το μόνο που θίγομαι σαν Ολυμπιακός είναι καμιά φορά που βγαίνει ο Μαρινάκης και μιλάει στις κάμερες....Από τη μία καλά τους κάνει γιατί έχουν μεγάλη γλώσσα κάποιοι Προέδροι-γλάστρες (βλ. αλαφούζο)...από την άλλη δε μου αρέσει καθόλου αυτός ο ξεπερασμένος τύπος Προέδρου.

 

Υ.Γ.

 

Αυτοί οι κάποιοι κυρίως είναι οι ''διαιτητές'' της τηλεόρασης που κάθονται και κρίνουν τις φάσεις από 45 replay όμορφα κι ωραία στη καρέκλα του πλατό του καναλιού που τους φιλοξενεί-πληρώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε παοκ..α ρε παοκ..έχασα 600 τόσα ευρώ...

 

 

πιάνω 5 παιχνιδάκια και κάθομαι εχθές το απόγευμα με το καφεδάκι μου

 

σίγουρος για τον άσσο...

 

γ@μώ την ομάδα μου γ@μώ..

 

καλή σας μέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο και αντίπαλο να είχαμε, ο ίδιος αυτός ο αντίπαλος ''κατά τη κρίση κάποιων'' θα είχε την εύνοια της διαιτησίας για να κρατηθεί στη 2η θέση και να προσπαθεί να νικήσει τον Ολυμπιακό.  Ο παναθηναϊκός θα πει για τον Ολυμπιακό, η Αεκ για το Παναθηναϊκό  ο Άρης για τον Πάοκ και όλοι οι προαναφερόμενοι για όλους αναμεταξύ τους. Και φυσικά ΌΛΕΣ οι υπόλοιπες ομάδες για τους ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ-ΑΕΚ-ΠΑΟΚ.  

 

Άρα κανένα νόημα ουσίας.

 

Να γυρίζουν να λένε οι οπαδοί των ομάδων (παο-αεκ-παοκ) για διαιτησία το καταλαβαίνω. Να τα λένε και οι ίδιες οι ΠΑΕ - Προέδροι, με ανακοινώσεις αυτό είναι όμως κάτι που με ενοχλεί.

 

Για το μόνο που θίγομαι σαν Ολυμπιακός είναι καμιά φορά που βγαίνει ο Μαρινάκης και μιλάει στις κάμερες....Από τη μία καλά τους κάνει γιατί έχουν μεγάλη γλώσσα κάποιοι Προέδροι-γλάστρες (βλ. αλαφούζο)...από την άλλη δε μου αρέσει καθόλου αυτός ο ξεπερασμένος τύπος Προέδρου.

 

Υ.Γ.

 

Αυτοί οι κάποιοι κυρίως είναι οι ''διαιτητές'' της τηλεόρασης που κάθονται και κρίνουν τις φάσεις από 45 replay όμορφα κι ωραία στη καρέκλα του πλατό του καναλιού που τους φιλοξενεί-πληρώνει.

 

Λευτέρη , δεν αναφέρεται κανείς σε δηλώσεις παραγόντων , για την ουσία συζητάμε .

Έτσι και αλλιώς τον Αλαφούζο-που έχει καταντήσει γραφικός πρό πολλού- για κρυφογάβρο τον κόβω :D ,

κάνει ότι είναι απαραίτητο για να διαλύσει τον Παναθηναϊκό.

Επί της ουσίας τώρα ,

έχεις ρε φίλε την καλύτερη ομάδα , έχεις τα φράγκα , έχεις ιδιόκτητο γήπεδο ,

ΠΑΟ , ΑΕΚ για κλάματα ,

ΠΑΟΚ ψιλοβλέπεται αλλά λίγα πράγματα ,

ε άσε και το στραγάλι . (σοβαρά τώρα τι θα γινόταν αν έληγε Χ το ματς στη Λειβαδιά ?)

 

Εντελώς φιλικά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε παοκ..α ρε παοκ..έχασα 600 τόσα ευρώ...

 

 

πιάνω 5 παιχνιδάκια και κάθομαι εχθές το απόγευμα με το καφεδάκι μου

 

σίγουρος για τον άσσο...

 

γ@μώ την ομάδα μου γ@μώ..

 

καλή σας μέρα...

 

Έλα να σε κεράσω καφέ , να μετριάσεις την χασούρα :P .

Έχει και άλλους που τραβήχτηκαν στο γήπεδο ,

εκεί να δεις "χασούρα" ,

πάμε για μεταμόσχευση , πόνεσαν τα μάτια μας πάλι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Για το μόνο που θίγομαι σαν Ολυμπιακός είναι καμιά φορά που βγαίνει ο Μαρινάκης και μιλάει στις κάμερες....Από τη μία καλά τους κάνει γιατί έχουν μεγάλη γλώσσα κάποιοι Προέδροι-γλάστρες (βλ. αλαφούζο)...από την άλλη δε μου αρέσει καθόλου αυτός ο ξεπερασμένος τύπος Προέδρου.

 

Υ.Γ.

 

Αυτοί οι κάποιοι κυρίως είναι οι ''διαιτητές'' της τηλεόρασης που κάθονται και κρίνουν τις φάσεις από 45 replay όμορφα κι ωραία στη καρέκλα του πλατό του καναλιού που τους φιλοξενεί-πληρώνει.

 Μόνο που δεν κάνει ΧΟ-ΧΟ-ΧΟ ο πρόεδρός σας, βαράει όμως (βλέπε Σισέ) κατά τα άλλα έχεις δίκαιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα να σε κεράσω καφέ , να μετριάσεις την χασούρα :P .

Έχει και άλλους που τραβήχτηκαν στο γήπεδο ,

εκεί να δεις "χασούρα" ,

πάμε για μεταμόσχευση , πόνεσαν τα μάτια μας πάλι .

γεια σου στέλιο...

 

 

φίλε εγώ από το ματς στην βέροια άρχισα να επισκέπτομαι τους γιατρούς..

 

και όχι μόνο οφθαλμίατρο αλλά και πνευμονολόγο, τόση βροχή που φάγαμε.. :(

 

περιμένω το καλοκαίρι να γίνονται πράξη τα μεγάλια λόγια..

 

... μέχρι τότε..

 

θα είμαι καλλιθέα... :D

 

να περνάς καλά..

 

το καφεδάκι ελπίζω να το πιούμε στον τελικό κυπέλλου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου στέλιο...

 

 

φίλε εγώ από το ματς στην βέροια άρχισα να επισκέπτομαι τους γιατρούς..

 

και όχι μόνο οφθαλμίατρο αλλά και πνευμονολόγο, τόση βροχή που φάγαμε.. :(

 

περιμένω το καλοκαίρι να γίνονται πράξη τα μεγάλια λόγια..

 

... μέχρι τότε..

 

θα είμαι καλλιθέα... :D

 

να περνάς καλά..

 

το καφεδάκι ελπίζω να το πιούμε στον τελικό κυπέλλου..

Γειά σου Μήτσε ,

 

 

Τελικά είσαι μαυρόγατα ,

 

το ματς με τη Βέροια ήταν το τελευταίο στο οποίο δεν κερδίσαμε. :lol: :lol: :lol:

 

Είπαμε και από κοντά , υπομονή η χρονιά είναι φέτος μεταβατική.

 

Θα τα πούμε στον τελικό με τούμπα λίμπρε , τι καφέδες και τσάγια. :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παιζεις στοιχημα με αισθήματα, αυτά παθαίνεις :o  .......ας προσεχες.....

 

Ερώτηση : δινει ο τέταρτος 5 λεπτά, και εχουμε νεες διακοπές κλπ κλπ 

Δεν θα κρατηθουν επιπλέον ευρώ(λεπτά) ? 

 

Σταματήστε την γκρινια και την κλαψομ......α που έχετε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παιζεις στοιχημα με αισθήματα, αυτά παθαίνεις :o  ..γιράσκω αεί διδασκώμενος.....ας προσεχες.....

 

Ερώτηση : δινει ο τέταρτος 5 λεπτά, και εχουμε νεες διακοπές κλπ κλπ 

Δεν θα κρατηθουν επιπλέον ευρώ(λεπτά) ?   εκεί στη λειβαδιά, ακόμα παίζεται το παιχνίδι άκουσα...προλαβαίνω να πάω?

 

Σταματήστε την γκρινια και την κλαψομ......α που έχετε.....αυτά κουίζ...τι κοινό έχουν η βέροια,θεσ/νίκη,πάτρα,λειβαδιά κτλ κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παιζεις στοιχημα με αισθήματα, αυτά παθαίνεις :o  .......ας προσεχες.....

 

Ερώτηση : δινει ο τέταρτος 5 λεπτά, και εχουμε νεες διακοπές κλπ κλπ 

Δεν θα κρατηθουν επιπλέον ευρώ(λεπτά) ? 

 

Σταματήστε την γκρινια και την κλαψομ......α που έχετε.....

 

Περίμενα πως και πως τη δημοσίευσή σου βρε Scorpie,

αλλά καθυστέρησες λίγο ,

μετά λέω βλέπει το ματς με τη Λειβαδιά , αλήθεια έληξε ?

 

Τώρα σοβαρά , τα 5 λεπτά καθυστέρησης πότε λήγουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...