Προς το περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ-ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εύχομαι Χρόνια Πολλά σε εμάς που γιορτάζουμε σήμερα την ημέρα που ήρθαμε σ' αυτόν τον πανέμορφο κόσμο. Να είμαστε πάντα καλά και να μας αγαπούνε τρελά (έχω κέφια σήμερα).:):)

Σε μένα και στον VATS - VALIA - KOSTAS.P που επίσης έχουν σήμερα την τιμητική τους

Υ.Σ. Καλά λέει η μάνα μου πολλές φορές " εσύ παιδάκι μου ματιάζεσαι μόνη σου " :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια πολλά και ευυχισμένα σε όλους σας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά... με υγεία και χαρά

Να περνάτε καλά όπου και αν είστε, ο,τι και αν κάνετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια σας πολλά και καλά ,

γεματα υγεία και χαρά.

Βαγγέλη χαθήκαμε ,

ευχομαι όλα καλά .

Συγνώμη που ανοιξατε μονοι σας θεμα για τα ρόνια πολλά ,

αλλα οι εποχές είναι δύσκολες και χανομαστε.

Χρονια πολλά σε όλους και σε αυτους που τυχόν εχουμε ξεχάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ευχές σας.

Και εύχομαι να είστε όλοι γεροί και δυνατοί γιατί το χρειάζεστε στις εποχές που ζούμε και με την δουλειά που κάνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ διπλά Σωτήρη και για τις ευχές σου και για τον κόπο που έκανες να βρεις στοιχεία για την αγαπημένη μου Νefertiti.

Πρόπερσι πήγα 10ήμερο ταξίδι στην Αίγυπτο μόνο και μόνο για να επισκεφθώ το Μουσείο και να δω τα μοναδικά αρχαία που υπάρχουν σ' αυτή την υπέροχη χώρα που τώρα περνά δύσκολες στιγμές και φυσικά να μάθω περισσότερα για την αξεπέραστη Queen Nefertiti.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ διπλά Σωτήρη και για τις ευχές σου και για τον κόπο που έκανες να βρεις στοιχεία για την αγαπημένη μου Νefertiti.

Πρόπερσι πήγα 10ήμερο ταξίδι στην Αίγυπτο μόνο και μόνο για να επισκεφθώ το Μουσείο και να δω τα μοναδικά αρχαία που υπάρχουν σ' αυτή την υπέροχη χώρα που τώρα περνά δύσκολες στιγμές και φυσικά να μάθω περισσότερα για την αξεπέραστη Queen Nefertiti.

απο εκει που καταγομαι πηγες.....δυστυχως λογω καταστασεων δεν μπορεσα ποτε να παω...αλλα θα παρω τον γιο μου και θα τον παω εκει που μεγαλωσε ο παππους του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο εκει που καταγομαι πηγες.....δυστυχως λογω καταστασεων δεν μπορεσα ποτε να παω...αλλα θα παρω τον γιο μου και θα τον παω εκει που μεγαλωσε ο παππους του.

Μην το αναβάλεις!!!

Θα ξετρελαθείς με την χώρα και ειδικά να κάνεις την κρουαζιέρα (οπωσδήποτε 4-5 μέρες στο Νείλο με το ποταμόπλοιο από το Luxor ως το Aswan). Ειλικρινά δεν μπορώ να σου περιγράψω τις εικόνες. Είναι όμως μια φοβερά μυστηριώδης χώρα.

Όσο για την Αλεξάνδρεια................απλά καταπληκτική!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...