Προς το περιεχόμενο

CASH FLOW DEMO. ΕΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

συναδελφοι ας συνεισφερω και εγω σε αυτη την κατηγορια του φορουμ.

σας παρουσιαζω το cash flow που χρησιμοποιω εγω. μπορειτε να προσθεσετε οτι εσεις νομιζετε. ο πινακας πλανο κινησεων θελει λιγη μελετη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολες οι υποχρεωσεις, τυχον εισπραξεις απο επιταγες, υπολογιζονται στο πινακα πλανο κινησεων, επειδη αυτος ο πινακας λειτουργει με φορμουλα επηρεαζονται τα διαθεσιμα με τα οποια ξεκιναμε το μηνα μας. οποτε αν στο μηνα εχουμε λιγα διαθεσιμα πολλες ομως υποχρεωσεις ειναι ευκολο να παρατηρησουμε το που βγαινει απο πολυ νωρις το μειον ετσι ωστε να κινηθουμε καταλληλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία δουλεία το Excelακι

Ποιο πολύ με φέρνει για απογραφή των εσόδων και των εξόδων.

Σε εμένα περισσότερο χρήσιμο θα ήταν ένα Excelακι για την πραγματοποίηση ταμειακού προϋπολογισμού.

Αν έχει κάποιος συνάδελφος να ανεβάσει κάποιο έτοιμο αρχείο ταμειακού προϋπολογισμού θα του ήμουν ευγνώμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα το ηθελα και εγω ωστε να εμπλουτισω το δικο μου. ωστόσο συναδελφε το να τοποθετεις τα ποσα στο πινακα πλανο κινησεων, ουσιαστικα εχεις μια μορφη ταμειακου προυπολογισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα το ηθελα και εγω ωστε να εμπλουτισω το δικο μου. ωστόσο συναδελφε το να τοποθετεις τα ποσα στο πινακα πλανο κινησεων, ουσιαστικα εχεις μια μορφη ταμειακου προυπολογισμου.

καλέ ζαλίστηκα μόνο που το είδα

εγώ χρησιμοποιώ καθημερινά ένα πιο εύχρηστο αρχειάκι, που αν κάνεις comment σε κάθε κελί που έχει ποσό παίρνεις τη πληροφόρηση που θέλεις και βλέπεις πότε γυρίζεις στα κόκκινα:P

CASHFLOW 2011 demo.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ραντεβου την Δευτερα παλι εδω. αρκετα με τα νουμερα. :) παντως ειναι αξιολογοτατο. και θελω βοηθεια για τις φορμουλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ραντεβου την Δευτερα παλι εδω. αρκετα με τα νουμερα. :) παντως ειναι αξιολογοτατο. και θελω βοηθεια για τις φορμουλες.

;) χαχαχα δεν κανουμε υπερωρίες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπερωριες δεν κανουμε. δεν εχουμε ακομα τελειωσει απο τη δουλεια. αλλα ωστοσο ειναι tgif.

μεταφραζω... thank god is friday. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 months later...

συναδελφοι ας συνεισφερω και εγω σε αυτη την κατηγορια του φορουμ.

σας παρουσιαζω το cash flow που χρησιμοποιω εγω. μπορειτε να προσθεσετε οτι εσεις νομιζετε. ο πινακας πλανο κινησεων θελει λιγη μελετη.

Η καλή προσφορά πάντα επιστρέφει με όφελος:

εγώ χρησιμοποιώ καθημερινά ένα πιο εύχρηστο αρχειάκι, που αν κάνεις comment σε κάθε κελί που έχει ποσό παίρνεις τη πληροφόρηση που θέλεις και βλέπεις πότε γυρίζεις στα κόκκινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

συναδελφε Σταυρουλακη ευχαριστω εκ των προτερων,

αλλα μαλλον εχει σβηστει το αρχειο που εβαλες γιατι δεν εμφανιζεται,

κανε τον κοπο ξανα σε παρακαλω.

μιχαλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πιο πάνω κάνε κλικ. Δεν το είχα στείλει εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 years later...
On 3/18/2011 at 3:47 PM, manageraccount said:

ναι θα το ηθελα και εγω ωστε να εμπλουτισω το δικο μου. ωστόσο συναδελφε το να τοποθετεις τα ποσα στο πινακα πλανο κινησεων, ουσιαστικα εχεις μια μορφη ταμειακου προυπολογισμου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...