Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφορία νέας έκδοσης V 3.29a της εφαρμογής SingularLogic Accountant και SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί Πελάτες Καλησπέρα σας

Σας ενημερώνουμε για την κυκλοφορία της νέας έκδοσης 3.29a της εφαρμογής SingularLogic Accountant και SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a.

Στις νέες εκδόσεις των εφαρμογών SingularLogic Accountant και SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ έγινε τροποποίηση στην Ηλεκτρονική Υποβολή της Εκκαθαριστικής Δήλωσης ΦΠΑ έτσι ώστε να ενημερώνονται τα στοιχεία του φορολογούμενου.

Επιπλέον στην εφαρμογή SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a προστέθηκε στις πληροφοριακές καταστάσεις νέα εκτύπωση : "Λίστα Πελατών με Απεσταλμένες Δηλώσεις".

Τις νέες εκδόσεις μπορείτε να τις προμηθευτείτε κατευθείαν από το Live update

Παραμένουμε στην διάθεση σας για κάθε διευκρίνηση

Τμήμα Υποστήριξης Λογιστών

Τηλ. 801 11 590 11, email: [email protected]

ΔΩΡΕΑΝ τηλεφωνική/email υποστήριξη για όλους τους πελάτες με ενεργή σύμβαση νέων εκδόσεων (SingularLogic Accountant, SingularLogic Λογιστικά)

SingularLogic S.A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί Πελάτες Καλησπέρα σας

Σας ενημερώνουμε για την κυκλοφορία της νέας έκδοσης 3.29a της εφαρμογής SingularLogic Accountant και SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a.

Στις νέες εκδόσεις των εφαρμογών SingularLogic Accountant και SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ έγινε τροποποίηση στην Ηλεκτρονική Υποβολή της Εκκαθαριστικής Δήλωσης ΦΠΑ έτσι ώστε να ενημερώνονται τα στοιχεία του φορολογούμενου.

Επιπλέον στην εφαρμογή SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a προστέθηκε στις πληροφοριακές καταστάσεις νέα εκτύπωση : "Λίστα Πελατών με Απεσταλμένες Δηλώσεις".

Τις νέες εκδόσεις μπορείτε να τις προμηθευτείτε κατευθείαν από το Live update

Παραμένουμε στην διάθεση σας για κάθε διευκρίνηση

Τμήμα Υποστήριξης Λογιστών

Τηλ. 801 11 590 11, email: [email protected]

ΔΩΡΕΑΝ τηλεφωνική/email υποστήριξη για όλους τους πελάτες με ενεργή σύμβαση νέων εκδόσεων (SingularLogic Accountant, SingularLogic Λογιστικά)

SingularLogic S.A

Κ υρια Δαγκλη ,τι προβλημα υπαρχει, το taxis δεν μπορει να επεξεργαστει τις δηλωσεις που στελνουμε,η η singular δεν μπορει να προσαρμοσει τα αρχεια σε αυτα που θελει το taxis? προσωπικα εχω στειλει πανω απο τις μισες,ελπιζω να μην εχω καποιο μηνυμα για επαναυποβολη...(κ αυτο που λετε στη νεα εκδοση-εγινε τροποποιηση ωστε να ενημερωνονται σωστα τα στοιχεια του φορολογουμενου?τι εννοει... αυτα που εχουμε ηδη στελει δεν ενημερωνονταν σωστα?? εγω για την ωρα δεν στελνω αλλες εκκαθαριστικες,περιμενω να δω που θα καταληξει αυτη η ιστορια με τισ εκδοσεις(1 patch κ 2 εκδοσεις σε 3 μερεσ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ υρια Δαγκλη ,τι προβλημα υπαρχει, το taxis δεν μπορει να επεξεργαστει τις δηλωσεις που στελνουμε,η η singular δεν μπορει να προσαρμοσει τα αρχεια σε αυτα που θελει το taxis? προσωπικα εχω στειλει πανω απο τις μισες,ελπιζω να μην εχω καποιο μηνυμα για επαναυποβολη...(κ αυτο που λετε στη νεα εκδοση-εγινε τροποποιηση ωστε να ενημερωνονται σωστα τα στοιχεια του φορολογουμενου?τι εννοει... αυτα που εχουμε ηδη στελει δεν ενημερωνονταν σωστα?? εγω για την ωρα δεν στελνω αλλες εκκαθαριστικες,περιμενω να δω που θα καταληξει αυτη η ιστορια με τισ εκδοσεις(1 patch κ 2 εκδοσεις σε 3 μερεσ)

======================================

Σας παρακαλώ καλέστε στο 8011159011 και ζητήστε με να σας εξηγήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

όταν ο accountant βγάζει μήνυμα για λήξη της άδειας σε χ μέρες.....

λύνεται με την εγκατάσταση της τελευταίας έκδοσης ή απαιτείται άλλη ενέργεια;

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλέον στην εφαρμογή SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a προστέθηκε στις πληροφοριακές καταστάσεις νέα εκτύπωση : "Λίστα Πελατών με Απεσταλμένες Δηλώσεις".

Αυτό γιατί δεν υπάρχει στο Accountant? Υπάρχει????ohmy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν ο accountant βγάζει μήνυμα για λήξη της άδειας σε χ μέρες.....

λύνεται με την εγκατάσταση της τελευταίας έκδοσης ή απαιτείται άλλη ενέργεια;

ευχαριστώ

======================================

Σας ζητάει κωδικό ενεργοποίησης, θα πάρετε ή μέσω Internet ή τηλεφωνικά στο 80111800300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γιατί δεν υπάρχει στο Accountant? Υπάρχει????ohmy.gif

=======================

Υπάρχει και στον Accountant, στις Καταστάσεις -> Πληροφοριακές -> Λίστα Πελατών με Απεσταλμένες Δηλώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Tελικά η 3.29a είναι η τελική για τις εκκαθαριστικές ή πρέπει να περιμένουμε να βγουν πρώτα τα προβλήματα και μετά να την στήσουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

ΧΑΙΡΕΤΙΖΩ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.......ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΤΗΝ 7.02 ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ Ε3 ΣΤΟ TAXIS ? ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΑΥΤΟ...........ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΔΟΣΗ? Η ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ?

Αγαπητοί Πελάτες Καλησπέρα σας

Σας ενημερώνουμε για την κυκλοφορία της νέας έκδοσης 3.29a της εφαρμογής SingularLogic Accountant και SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a.

Στις νέες εκδόσεις των εφαρμογών SingularLogic Accountant και SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ έγινε τροποποίηση στην Ηλεκτρονική Υποβολή της Εκκαθαριστικής Δήλωσης ΦΠΑ έτσι ώστε να ενημερώνονται τα στοιχεία του φορολογούμενου.

Επιπλέον στην εφαρμογή SingularLogic Λογιστικά Δήλωση ΦΠΑ V 5.12a προστέθηκε στις πληροφοριακές καταστάσεις νέα εκτύπωση : "Λίστα Πελατών με Απεσταλμένες Δηλώσεις".

Τις νέες εκδόσεις μπορείτε να τις προμηθευτείτε κατευθείαν από το Live update

Παραμένουμε στην διάθεση σας για κάθε διευκρίνηση

Τμήμα Υποστήριξης Λογιστών

Τηλ. 801 11 590 11, email: [email protected]

ΔΩΡΕΑΝ τηλεφωνική/email υποστήριξη για όλους τους πελάτες με ενεργή σύμβαση νέων εκδόσεων (SingularLogic Accountant, SingularLogic Λογιστικά)

SingularLogic S.A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

οταν παω να τρεξω το προγραμμα INCEXPCON δεν το τρεχει

μου βγαζει μυνημα

microsoft data access components 2.1 or (later )

μηπωσ ξερει κανεις πωσ μπορω να το λυσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 years later...

Kυρια Δαγκλη τι θα γινει με το φπα ???

 

θα βγαλετε επιτελους εκδοση να μπορεσουμε να στειλουμε το φπα ????

 

δεν φτανει η λαθος εκαθαριση στις δηλωσεις εχουμε & αυτο το προβλημα στα εσοδα εξοδα?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kυρια Δαγκλη τι θα γινει με το φπα ???

 

θα βγαλετε επιτελους εκδοση να μπορεσουμε να στειλουμε το φπα ????

 

δεν φτανει η λαθος εκαθαριση στις δηλωσεις εχουμε & αυτο το προβλημα στα εσοδα εξοδα?????

Καλημέρα σας

Όπως γνωρίζετε το Taxis έχει κάνει αλλαγές οι οποίες αφορούν την ηλεκτρονική υποβολή του ΦΠΑ. Σύντομα θα λάβετε νέα έκδοση.

Τώρα όσον αφορά την Δήλωση και την λάθος εκκαθάριση τι εννοείτε?

Να σας ενημερώσω ότι η τελευταία έκδοση είναι 902b και δεν γνωρίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

 

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 8011159011 και να μου δώσετε ένα παράδειγμα γιατί έτσι γενικά και αόριστα δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.

Στην διάθεσή σας για κάθε διευκρίνηση.

Μαρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας

Όπως γνωρίζετε το Taxis έχει κάνει αλλαγές οι οποίες αφορούν την ηλεκτρονική υποβολή του ΦΠΑ. Σύντομα θα λάβετε νέα έκδοση.

Τώρα όσον αφορά την Δήλωση και την λάθος εκκαθάριση τι εννοείτε?

Να σας ενημερώσω ότι η τελευταία έκδοση είναι 902b και δεν γνωρίζω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

 

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 8011159011 και να μου δώσετε ένα παράδειγμα γιατί έτσι γενικά και αόριστα δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.

Στην διάθεσή σας για κάθε διευκρίνηση.

Μαρία.

 

Οπως γνωριζετε το ΦΠΑ ΛΗΓΕΙ ΣΤΙς 20 (αυτον τον μηνα στις 22)

οπως γνωριζετε οτι οι αλλαγες στον Ταχις εγιναν απο τις 1/7...

Το συντομα νεα εκδοση ποτε θα ειναι ?????

 

η τελευταια εκδοση (μεχρι σημερα) η 902b που εχω γιατι δεν βγαζει το τελος επιτησευματος ????

ουτε το επιπλεον τελος υποκ/τος ???

κανω εγω κατι λαθος ?????( πολυ πιθανων)

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ 801111 ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΔΕΜΕΝΟΣ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τέλος επιτηδεύματος

Δεξί κλικ στο Ε1 & επιλέγεις το Στοιχεία Εταιρείας

 

Οι αλλαγές στο ΦΠΑ αφορούν το taxis και την όποια μαλακία κάνανε στην τελευταία τους αναβάθμιση.

 

 

Να τα χώνουμε στη singular ρε παιδιά αλλά όταν έχουμε δίκιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 του μηνού και στέλνετε ΦΠΑ?

ε δεν πάτε καλά.. καθόλου καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 του μηνού και στέλνετε ΦΠΑ?

ε δεν πάτε καλά.. καθόλου καλά...

 

Ναι , αυτό περίμενες για να το καταλάβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τέλος επιτηδεύματος

Δεξί κλικ στο Ε1 & επιλέγεις το Στοιχεία Εταιρείας

 

Οι αλλαγές στο ΦΠΑ αφορούν το taxis και την όποια μαλακία κάνανε στην τελευταία τους αναβάθμιση.

 

 

Να τα χώνουμε στη singular ρε παιδιά αλλά όταν έχουμε δίκιο [/quot

Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 του μηνού και στέλνετε ΦΠΑ?

ε δεν πάτε καλά.. καθόλου καλά...

 

Συμφωνώ απόλυτα δεν πάμε καθόλου καλά

Και μετά λέμε γιατί φτάσαμε εδώ που φτάσαμε.......ρε καλά μας κάνουν

Θα μου πεις τώρα το κατάλαβες

Το ότι στο taxis και στο υπουργείο κάνουν μ@λ@κιες και μας έχουν ξεσκίσει να

τρέχουμε τώρα τόσο καιρό, αυτό δεν λέει τίποτα έτσι...........

Κατά τα άλλα φταίει η singular

Αντί να λες ότι έχεις και αυτούς να παλεύουν μαζί με εσένα μέσα στο τρελοκομείο

αυτό για να σε βοηθήσουν τους βρίζεις και από πάνω.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα δεν πάμε καθόλου καλά

Και μετά λέμε γιατί φτάσαμε εδώ που φτάσαμε.......ρε καλά μας κάνουν

Θα μου πεις τώρα το κατάλαβες

Το ότι στο taxis και στο υπουργείο κάνουν μ@λ@κιες και μας έχουν ξεσκίσει να

τρέχουμε τώρα τόσο καιρό, αυτό δεν λέει τίποτα έτσι...........

Κατά τα άλλα φταίει η singular

Αντί να λες ότι έχεις και αυτούς να παλεύουν μαζί με εσένα μέσα στο τρελοκομείο

αυτό για να σε βοηθήσουν τους βρίζεις και από πάνω.......

 

καλα πατε καλα ????

το οτι δεν εχω κανει καμια δηλωση  ,οτι δεν εχω κανει κανενα ε7, το οτι δεν εστειλα κανενα φαπ εταιριας (θα πληρωσω εγω την προσαυξηση) ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΦΠΑ - τα χρεωστικα- των εποχιακων επιχειρησεων με κανει ενοχο....

 

Και μαλιστα αντε απεναντι στο υπουργειο να το καταπιω.....

 

Αλλα απεναντι στην εταιρια που χρυσοπληρωνω???????

 

Σιγα μην κατσω να γλυψω την singular που εχει δωσει φασον το λογιστικο κομματι της σε αλλη εταιρια & ασχολητε

μονο με την χοντρη μπισνα του δημοσιου.....

 

Ολοι με φταινει & ποιο πολυ αυτοι που πληρωνω & με τρεχουν την τελευταια ωρα.

 

ΣΙΓΑ μην τους πω και ευχαριστω ....που την τελαυταια  version για τις δηλωσεις εταιριων την βγαλανε στην παραταση των δηλωσεων....

 

Α ξεχασα να τους αλαξω &  καμια φανελα γιατι ιδρωσαν τι απο την πολυ πάλη που δινουν αυτοι με το υπουργειο, να προσεξουν  μην σκισουν  κανενα καλτσον.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα πατε καλα ????

το οτι δεν εχω κανει καμια δηλωση  ,οτι δεν εχω κανει κανενα ε7, το οτι δεν εστειλα κανενα φαπ εταιριας (θα πληρωσω εγω την προσαυξηση) ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΦΠΑ - τα χρεωστικα- των εποχιακων επιχειρησεων με κανει ενοχο....

 

όχι βέβαια αλλά γιατί γι αυτό πρέπει να φταίει η singular ;

 

Και μαλιστα αντε απεναντι στο υπουργειο να το καταπιω.....

 

Αλλα απεναντι στην εταιρια που χρυσοπληρωνω???????

 

Σιγα μην κατσω να γλυψω την singular που εχει δωσει φασον το λογιστικο κομματι της σε αλλη εταιρια & ασχολητε

μονο με την χοντρη μπισνα του δημοσιου.....

 

αυτό είναι άποψή σου ή κάπου το άκουσες  ;

εάν ισχύει το δεύτερο , ας μην αναπαράγουμε τα αήθη τεχνάσματα κάποιων για αύξηση πελατών

 

 

Ολοι με φταινει & ποιο πολυ αυτοι που πληρωνω & με τρεχουν την τελευταια ωρα.

 

ΣΙΓΑ μην τους πω και ευχαριστω ....που την τελαυταια  version για τις δηλωσεις εταιριων την βγαλανε στην παραταση των δηλωσεων....

 

Α ξεχασα να τους αλαξω &  καμια φανελα γιατι ιδρωσαν τι απο την πολυ πάλη που δινουν αυτοι με το υπουργειο, να προσεξουν  μην σκισουν  κανενα καλτσον.....

 

Έχω την εντύπωση , ότι όταν ηρεμίσουμε λίγο απ το τρελοκομείο που ζούμε όλοι μας και ξαναδείς την τοποθέτησή σου ίσως καταλάβεις ότι κάποιους  έχεις αδικήσει .

 

ΥΓ Επιτέλους θυμήθηκα  να αλλάξω και την υπογραφή μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σιγα μην κατσω να γλυψω την singular που εχει δωσει φασον το λογιστικο κομματι της σε αλλη εταιρια & ασχολητε

μονο με την χοντρη μπισνα του δημοσιου.....

 

αυτό είναι άποψή σου ή κάπου το άκουσες  ;

εάν ισχύει το δεύτερο , ας μην αναπαράγουμε τα αήθη τεχνάσματα κάποιων για αύξηση πελατών

 

 

Ολοι με φταινει & ποιο πολυ αυτοι που πληρωνω & με τρεχουν την τελευταια ωρα.

 

Έχω την εντύπωση , ότι όταν ηρεμίσουμε λίγο απ το τρελοκομείο που ζούμε όλοι μας και ξαναδείς την τοποθέτησή σου ίσως καταλάβεις ότι κάποιους  έχεις αδικήσει .

 

ΥΓ Επιτέλους θυμήθηκα  να αλλάξω και την υπογραφή μου

 

 

 

ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΔΑΓΚΛΗ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ.... <_<

 

ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΧΩΝΕΥΣΗ ME THN LOGIC ΝΑ ΡΙΞΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΑΡΟΣ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΥΤΑ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΑΣΟΝ ΑΛΛΟΥ.....

 

Η SINGULAR ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΧΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ.....

 

ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΝΤΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ .......

ΟΛΟΙ ΜΟΥ - ΜΑΣ ΦΤΑΙΝΕ.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά απέναντι στην εταιρία που χρυσοπληρώνω???????

 

Σιγά μην χρυσοπληρώνεις την singular….!!!!!!!!!!

 

Καλά αυτό κι αν είναι ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ειδικά με την singular

έχεις ρωτήσει άλλες εταιρείες να δεις τι χρεώνουν ?

 

ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΧΩΝΕΥΣΗ ME THN LOGIC ΝΑ ΡΙΞΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΑΡΟΣ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΥΤΑ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΑΣΟΝ ΑΛΛΟΥ.....

 

Αυτό είναι ΜΕΓΑ ψέμα που αν κατάλαβα καλά διαδίδει αυτός που σε υποστηρίζει………………………. ;)

 

Και επειδή λοιπόν είμαστε μικρό χωριό αυτά περί φασόν είναι ΑΝΟΗΣΙΕΣ για να μην πω τίποτα άλλο ποιο βαρύ.

 

Επίσης θεωρώ ότι όλη αυτή η επίθεση σε εργαζόμενους ουσιαστικά που προσπαθούν ΜΑΖΙ με εμάς με τις ίδιες δυσκολίες,

για τα ίδια προβλήματα είναι λίγο άδικη.

 

Θα ήθελα επίσης να πω ότι η αναφορά ονομάτων έτσι χωρίς συγκεκριμένο λόγο είναι τουλάχιστον άστοχη και θα πρέπει να αποφεύγεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά απέναντι στην εταιρία που χρυσοπληρώνω???????

 

Σιγά μην χρυσοπληρώνεις την singular….!!!!!!!!!!

 

Καλά αυτό κι αν είναι ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ειδικά με την singular

έχεις ρωτήσει άλλες εταιρείες να δεις τι χρεώνουν ?

 

ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΧΩΝΕΥΣΗ ME THN LOGIC ΝΑ ΡΙΞΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΑΡΟΣ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΥΤΑ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΑΣΟΝ ΑΛΛΟΥ.....

 

Αυτό είναι ΜΕΓΑ ψέμα που αν κατάλαβα καλά διαδίδει αυτός που σε υποστηρίζει………………………. ;)

 

Και επειδή λοιπόν είμαστε μικρό χωριό αυτά περί φασόν είναι ΑΝΟΗΣΙΕΣ για να μην πω τίποτα άλλο ποιο βαρύ.

 

Επίσης θεωρώ ότι όλη αυτή η επίθεση σε εργαζόμενους ουσιαστικά που προσπαθούν ΜΑΖΙ με εμάς με τις ίδιες δυσκολίες,

για τα ίδια προβλήματα είναι λίγο άδικη.

 

Θα ήθελα επίσης να πω ότι η αναφορά ονομάτων έτσι χωρίς συγκεκριμένο λόγο είναι τουλάχιστον άστοχη και θα πρέπει να αποφεύγεται. 

ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΘΙΞΑΜΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?????

ΜΕΤΟΧΕΣ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ SINGULAR ????

 

ΦΥΣΙΚΑ & ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΑCOUNDAN, ΤΟΤΕ ,ΟΤΑΝ ΕΠΑΨΕ Η SINGULAR ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ DOSικα ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.

2.000 ευρω TOTE EΣΤΑΞΑ.....

 

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΣΥΝΔΟΜΗΤΕΣ ΤΗΣ LOGIC ( ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΟΠΟΙΗΣΗ) ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΜΕ 300,00 ΕΥΡΟΥΔΑΚΙΑ ....

ΕΓΩ ΒΕΒΑΙ Ο ΣΥΝΔΡΟΜΙΤΗΣ ΤΗΣ SINGULAR TIΜΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΟΠΟΙΗΣΗ.....

 

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ SINGULAR ΘΙΧΤΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ......

 

ΟΠΩΣ ΑΣ ΒΓΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΛΟΓΙΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ  ΦΑΣΟΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ....

 

ΝΑ ΠΩ & ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ??????

 

AVANTAΔΟΡΟΥΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ....ΦΙΛΕ NEOS......

 

ΕΚΤΟΣ & ΕΑΝ ΕΙΣΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΗΣ SINGULAR & ΘΙΧΤΗΚΕΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 Γιατί φωνάζεις ;

 

2 Γιατί είσαι τόσο συγχυσμένος που ούτε το όνομα του προγράμματος που χρησιμοποιείς δεν μπορείς να γράψεις σωστά ; Τι σου κάναμε ;

 

3 Ο neos αυτό που σου γράφει είναι ότι κάποιοι πληρώνουν τα 2.000 για ετήσια υποστήριξη . Τι δεν καταλαβαίνεις ;

 

Και

 

4 Επειδή συνεχίζεις να συκοφαντείς (είτε το καταλαβαίνεις είτε όχι αυτό κάνεις) θα πω ότι για την επαγγελματική ευσυνειδησία και προσφορά της Κυρίας Δαγκλή δικαιολογώ τους επιστήμονες που ασχολούνται με την κλωνοποίηση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...