Προς το περιεχόμενο

Παράταση φορολογικών δηλώσεων 2011


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΥΚΛΑΔΕΣ, ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΒΑΡΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΥΡΙΟΙ-ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΥΠ. ΟΙΚ. ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΑΡΜΟΔΙΩΝ ΦΟΡΕΩΝ, ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΑΤΕ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΣ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ-ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ, ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΤΕ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΚΡΕΑΣ ΠΑΛΙ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ, ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 33, ΑΚΟΜΑ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΟΛΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ ...ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΣΚ...ΤΟ ΥΠ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΣΤΕΛΝΕ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΔΟΥ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Ειμαι σε μια συναυλια εχω πιει 2 και ειμαι τοσο χαρουμενος σαν να εχουν δωσει παραταση..

Το τρίτο πιες το για μας....και νωρίς το πρωί στο γραφείο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα καλα ολα ανθηρα...dirty FM στην διαπασων για να υποβληθουν οι δηλωσεις με το αναγκαιο κεφι και χαμογελο!!!

Καλη δυναμη σε ολους/ες που ακομα ειναι στα γραφεια τους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 11,30 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΕΛΝΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ,ΦΤΙΑΧΝΩ Ε3,ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους τέλος.Μόνο κάτι σκουπίδια μείνανε............ Έχει ο Θεός για αυτά.Ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου την ηγεσία του Οικονομικού Επιμελητηρίου για την δυναμική τους παρουσία όλο αυτον τον καιρό.

ΡΕ ΟΥΣΤ ............................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφησα τσίπουρο θεϊκό με πανσέτες που λιώνουν στο στόμα.... Έχω ένα κεφάλι υπέροχο... Εχω και 4 δηλώσεις έτοιμες.... Ήρθα μόνο για να τις στείλω και επιστρέφω στα καλά.... Θα φύγουν σαδιστικά έως 23:59............

:blink: :blink: :blink:

όχι ρε που@@η μου. Διακοπή ρεύματος!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφησα τσίπουρο θεϊκό με πανσέτες που λιώνουν στο στόμα.... Έχω ένα κεφάλι υπέροχο... Εχω και 4 δηλώσεις έτοιμες.... Ήρθα μόνο για να τις στείλω και επιστρέφω στα καλά.... Θα φύγουν σαδιστικά έως 23:59............

:blink: :blink: :blink:

όχι ρε που@@η μου. Διακοπή ρεύματος!!!!!!

Εγω τα τσιπουρα εχω κανονησει μετα τις 12 σε πελατη μου..Να γιορτασουμε το χαρμοσυνο γεγονος!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 11,30 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΕΛΝΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ,ΦΤΙΑΧΝΩ Ε3,ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ??????????

Εδώ είναι και το δικό μου θέμα. Αν είχα σύζυγο και με βοηθούσε θα είχα τελειώσει. Που να την βρω όμως; Εδώ, κλεισμένος στους τέσσερις τοίχους; Κι άντε πες ότι η επίδοξη μπαίνει μέσα για να της κάνω την δήλωση. Μετά από τόσες μέρες και ώρες δουλειάς, δυστυχώς το μόνο που θα μπορέσω να της κάνω είναι η δήλωση. Οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους τέλος...........

Τελειώσαμε τελειώσαμε και..........ΛΙΩΣΑΜΕ!!!!!!!

Δεν είμαστε άνθρωποι εμείς ΔΟΥΛΟΙ καταντήσαμε του κάθε βλάκα υπουργού που δεν ξέρει τι του γινεται.

Καληνύχτα και καλή δύναμη σε όλους παιδιά.smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιδιά των λογιστών αν μιλούσαν στο παρακάτω τι θα έλεγαν????B)

http://www.youtube.com/watch?v=QjpzNWLHTxY

ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΟΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΙ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ για την πληροφορία. Όλους σας ευχαριστώ. Τότε ας πάω για ύπνο και συνεχίζω το πρωί. Τι καλύτερο κλείσιμο Παρασκευής βράδυ και έναρξης ΣΚ... Καλή συνέχεια και καλή δύναμη! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη trapezokomos

Η ΩΡΑ ΠΑΕΙ 12,30 ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΤΡΕΞΑ ΣΕ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΛΑΓΓΑΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕ 2 Ε2 ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ 50 ΣΕΙΡΕΣ.ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΡΜΑ ΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩ..ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΜΑΚΗ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ...ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΜΠΑΡ(ΚΘΩΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ-ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ) ΝΑ ΚΕΡΑΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ..ΤΟ ΑΞΙΖΩ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΚΑΙ ΛΕΩ ...ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ 29 ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ...ΤΡΕΧΑ ΛΟΓΙΣΤΑΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΩΣΤΑ,ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 50 ΑΤΟΜΩΝ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ....ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκομαι σε μια άδεια μεγάλη οικοδομή μόνη, σκοτείνιασε,

και ούτε να φοβηθώ και να φύγω δεν έχω το δικαίωμα!!!

Και δεν το λέω για να κλαφτώ,απλά είναι η πραγματικότητα.

Και κυκλοφορουνε κατι αλοδαπά!!!! Για ενα ευρώ σκοτώνουν τα βράδια στις ερημες οικοδομες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΩΡΑ ΠΑΕΙ 12,30 ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΤΡΕΞΑ ΣΕ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΛΑΓΓΑΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕ 2 Ε2 ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ 50 ΣΕΙΡΕΣ.ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΡΜΑ ΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΩ..ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΡΙΜΑΔΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΜΑΚΗ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ...ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΜΠΑΡ(ΚΘΩΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ-ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ) ΝΑ ΚΕΡΑΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ..ΤΟ ΑΞΙΖΩ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΚΑΙ ΛΕΩ ...ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ 29 ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ...ΤΡΕΧΑ ΛΟΓΙΣΤΑΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΩΣΤΑ,ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 50 ΑΤΟΜΩΝ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ....ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ...

Ευτυχώς εισαι σοφός και απο πολυ μικρός εβγαλες σωστα συμπεράσματα. Αφρικα, Αφρικα, Αφρικα!!!!! :lol::lol::lol: και εισαι, και τραπεζοκομος, οποτε θα βρεις δουλεια γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...