Προς το περιεχόμενο

Παράταση φορολογικών δηλώσεων 2011


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΩΛΙΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ Η ΤΕΥΛΕΥΤΕΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΥ ,,,,,,,,,,,,

ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Έτσι νομίζω και εγώ , απλά γίνεται για να μείνουν ελάχιστες δηλώσεις και να δώθει παράταση για να μη μείνει κανένας παραπονούμενος ......

ΥΓ Περιμένουμε με αγωνία κ.Αντώνη επικοινωνία και σίγουρα όχι με εκνευρισμό ........ :);)

[

Ηθελα ναξερα που εχεις κρυφτεί και δεν σικώνεις το τηλεφωνο. Εχεις βαλει τον αυτοματο στο φαξ για να δειξεις οτι εισαι απών. Οι δορυφόροι ομως βλέπουν. Φοβάσαι μην υπαρχει εκνευρισμός ε!!!;; και το Λενιό το ίδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na eiste kala kai na polemate panta gia toys goneis sas giati to ajizoyn ....ekeinh mas ekanan ayth poy hmaste ....

Δεν μπορω να πω τιποτα. Μπηκα ορεξατος στο γραφειο και τωρα πραγματικα ψυχοπλακώθηκα. ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μανώλης

Θερμά συλληπητήρια στη συνάδελφο και καλό κουράγιο..

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι μιας και είναι η τελευταία μου δήλωση (ευτυχώς).

Ανέλαβα φορ. δήλωση μέλους κοινοπραξίας τεχνικών έργων στην οποία δε τηρούνται βιβλία επαρκώς (ανενημέρωτα εδώ και 2 χρόνια). Να στείλω το Ε1 του ανθρώπου με τεκμαρτή επιχειρηματική αμοιβή ή να στείλω μια μηδενική δήλωση με αποδείξεις στον 049 όμως, ώστε να μπορέσει να υποβάλλει κάποια στιγμή συμπληρωματική με τα σωστά νούμερα και να λάβει το όφελος των αποδείξεων;

Εύχομαι ειλικρινά να δώσουν παράταση γιατί υπάρχουν πολλοί συνάδελφοι που παλεύουν να προλάβουν και κάνουν ολονυχτίες στα γραφεία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θερμά συλληπητήρια στη συνάδελφο και καλό κουράγιο..

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι μιας και είναι η τελευταία μου δήλωση (ευτυχώς).

Ανέλαβα φορ. δήλωση μέλους κοινοπραξίας τεχνικών έργων στην οποία δε τηρούνται βιβλία επαρκώς (ανενημέρωτα εδώ και 2 χρόνια). Να στείλω το Ε1 του ανθρώπου με τεκμαρτή επιχειρηματική αμοιβή ή να στείλω μια μηδενική δήλωση με αποδείξεις στον 049 όμως, ώστε να μπορέσει να υποβάλλει κάποια στιγμή συμπληρωματική με τα σωστά νούμερα και να λάβει το όφελος των αποδείξεων;

Εύχομαι ειλικρινά να δώσουν παράταση γιατί υπάρχουν πολλοί συνάδελφοι που παλεύουν να προλάβουν και κάνουν ολονυχτίες στα γραφεία..

Καλη η σκεψη σου για μηδενικη με τις αποδειξεις. Εισαι πραγματι λογιστης-φοροτεχνης. Ετσι πρεπει να σκεπτονται οι λογιστες-φοροτεχνες. Συγχαρητηρια, γιατι το ειδος αρχησε να σπανιζει. Ενημερωσε ομως τον πελάτη σου, για να εχει αυτος την ευθυνη και οχι εσυ, αφου δεν σου εδωσαν αποτελέσματα της κοινοπραξίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά δεν άντεξα άλλο...ήθελα να κάτσω σήμερα όλη μέρα στο γραφείο και να στέλνω δηλώσεις και με έπιασε ένας πονοκέφαλος και μια ζαλάδα και τα παράτησα όλα και πήγα σπίτι μου το μεσημέρι..χαλάρωσα,ξεκουράστηκα και αύριο βλέπουμε..τώρα είμαι σπίτι και μπήκα να δω κανένα νέο για παράταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοινοπραξία νομίζω πως δεν έχει επιχειρηματική αμοιβή συνάδελφε,

τα κέρδη φορολογούνται στο όνομα της εταιρίας,νομίζω ας επιβεβαιώσει κάποιος.

Εγώ δεν θα έβαζα από μόνη μου τίποτα.Οι αποδείξεις βέβαια σωστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ.

Τα θερμά μου συλλυπητήρια κορίτσι μου. Γνωρίζω καλά τον πόνο έχοντας χάσει τη μητέρα μου...

Πόσο χρόνο μου έχει στερήσει αυτή η δουλεια, από το να είμαι με τους ανθρώπους που αγαπώ. Ώρες ώρες με πνίγει ασφυκτικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοινοπραξία νομίζω πως δεν έχει επιχειρηματική αμοιβή συνάδελφε,

τα κέρδη φορολογούνται στο όνομα της εταιρίας,νομίζω ας επιβεβαιώσει κάποιος.

Εγώ δεν θα έβαζα από μόνη μου τίποτα.Οι αποδείξεις βέβαια σωστές.

Ναι ετσι που σου λεει η κοπελιά ειναι, οσον αφορα τα φορολογητεα εισοδήματα. Γιατι στα ηδη φορολογημενα , αλλου παπα ευαγγέλιο.

Σύμφωνα εξάλλου με τη διάταξη του τέταρτου εδαφίου της παρ. 1 του άρθρου 10 του Ν. 2238/1994, ειδικά προκειμένου για τις ΟΕ, τις ΕΕ και τις κοινωνίες κληρονομικού δικαίου στις οποίες μεταξύ των κοινωνών περιλαμβάνονται και ανήλικοι από τα καθαρά κέρδη που απομένουν μετά την αφαίρεση των ποσών που απαλλάσσονται από τον φόρο ή φορολογούνται αυτοτελώς κτλ. αφαιρείται επιχειρηματική αμοιβή για ως τρεις ομόρρυθμους εταίρους φυσικά πρόσωπα ή ως τρεις κοινωνούς φυσικά πρόσωπα, με τα μεγαλύτερα ποσοστά συμμετοχής. Σε περίπτωση περισσότερων εταίρων ή κοινωνών με ίσα ποσοστά συμμετοχής, οι δικαιούχοι επιχειρηματικής αμοιβής καθορίζονται από την εταιρεία ή την κοινωνία και δηλώνονται με την αρχική ετήσια δήλωση φόρου εισοδήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μανώλης

Τα θερμά μου συλλυπητήρια κορίτσι μου. Γνωρίζω καλά τον πόνο έχοντας χάσει τη μητέρα μου...

Πόσο χρόνο μου έχει στερήσει αυτή η δουλεια, από το να είμαι με τους ανθρώπους που αγαπώ. Ώρες ώρες με πνίγει ασφυκτικά!

Να ευχαριστήσω τους συναδέλφους για τις απαντήσεις. Θα του στείλω μια μηδενική με αποδείξεις στον 049 να είμαι καλυμμένος.

Όσο για αυτό που αναφέρει η ΕΛΕΝΑ, αξίζει να παρασθέσω μια ιστορία..

Ένας πατέρας γυρίζει σπίτι από την εργασία του αργά, κουρασμένος και εκνευρισμένος, για να βρει τον πέντε ετών γιο του να τον περιμένει στην πόρτα.

-Μπαμπά, μπορώ να ρωτήσω κάτι;

-Ναι, βεβαίως, τι είναι;

-Μπαμπά, πόσα παίρνεις σε μια ώρα;

-Αυτό δεν είναι δίκη σου δουλειά, απάντησε θυμωμένος ο πατέρας.

-Θέλω ακριβώς να ξέρω. Παρακαλώ, πες μου πόσα παίρνεις σε μια ώρα;

-Εάν πρέπει να ξέρεις, παίρνω 40 ευρώ την ώρα.

-Ωχ! Μπαμπά, σε παρακαλώ, μπορείς να μου δανείσεις 20 ευρώ;

-Εάν ο μόνος λόγος που ρώτησες είναι να δανεισθείς κάποια χρήματα, για να αγοράσεις ένα ανόητο παιχνίδι ή κάποιες άλλες αηδίες, τότε να πας κατ΄ευθείαν στο δωμάτιο σου και στο κρεβάτι σου. Δεν εργάζομαι σκληρά καθημερινά για τέτοιες παιδαριώδεις επιπολαιότητες.

Το μικρό παιδί πήγε ήσυχα στο δωμάτιο του και έκλεισε την πόρτα. Ο μπαμπάς κάθισε σκεπτόμενος την ερώτηση του παιδιού και νευρίαζε όλο και περισσότερο. «Πώς τόλμησε να υποβάλει τέτοια ερώτηση, για να πάρει μόνο κάποια χρήματα;».

Μετά από μια περίπου ώρα ο μπαμπάς είχε ηρεμήσει και σκέφθηκε: «Ίσως είναι κάτι που πρέπει πραγματικά ν΄αγοράσει ο μικρός με τα 20 ευρώ. Και δεν ζητάει χρήματα πολύ συχνά». Πήγε στην πόρτα του δωματίου του παιδιού και την άνοιξε.

-Κοιμάσαι, γιε μου; Ρώτησε.

-Δεν κοιμάμαι, απάντησε το αγόρι.

-Σκεφτόμουν ότι ίσως ήμουν πολύ σκληρός μαζί σου νωρίτερα. Ήταν μια μεγάλη μέρα και έβγαλα την κούραση μου σε σένα. Εδώ είναι τα 20 ευρώ που μου ζήτησες». Το παιδί έτρεξε κατ΄ευθείαν επάνω του χαμογελώντας.

-Σ΄Ευχαριστώ, μπαμπά, φώναξε. Κατόπιν πάει στο μαξιλάρι του και βγάζει από κάτω κάποια τσαλακωμένα χρήματα. Ο πατέρας, μόλις βλέπει ότι το παιδί έχει ήδη κάποια χρήματα, αρχίζει να νευριάζει, ενώ εκείνο αρχίζει να μετράει σιγά τα χρήματα του και κοιτάζει τον μπαμπά του, που το ρωτά:

-Γιατί θέλεις περισσότερα χρήματα, εφ΄όσον έχεις ήδη μερικά;

-Μπαμπά, έχω 40 ευρώ τώρα. Μπορώ να αγοράσω μια ώρα του χρόνου σου; Σε παρακαλώ, έλα αύριο νωρίς στο σπίτι. Θα ήθελα πολύ να φάμε μαζί.

Ο πατέρας ένοιωσε συντετριμμένος. Αγκάλιασε το μικρό γιο του και τον ικέτευσε να τον συγχωρήσει

Καλό κουράγιο σε όλους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω τους συναδέλφους για τις απαντήσεις. Θα του στείλω μια μηδενική με αποδείξεις στον 049 να είμαι καλυμμένος.

Όσο για αυτό που αναφέρει η ΕΛΕΝΑ, αξίζει να παρασθέσω μια ιστορία..

Ένας πατέρας γυρίζει σπίτι από την εργασία του αργά, κουρασμένος και εκνευρισμένος, για να βρει τον πέντε ετών γιο του να τον περιμένει στην πόρτα.

-Μπαμπά, μπορώ να ρωτήσω κάτι;

-Ναι, βεβαίως, τι είναι;

-Μπαμπά, πόσα παίρνεις σε μια ώρα;

-Αυτό δεν είναι δίκη σου δουλειά, απάντησε θυμωμένος ο πατέρας.

-Θέλω ακριβώς να ξέρω. Παρακαλώ, πες μου πόσα παίρνεις σε μια ώρα;

-Εάν πρέπει να ξέρεις, παίρνω 40 ευρώ την ώρα.

-Ωχ! Μπαμπά, σε παρακαλώ, μπορείς να μου δανείσεις 20 ευρώ;

-Εάν ο μόνος λόγος που ρώτησες είναι να δανεισθείς κάποια χρήματα, για να αγοράσεις ένα ανόητο παιχνίδι ή κάποιες άλλες αηδίες, τότε να πας κατ΄ευθείαν στο δωμάτιο σου και στο κρεβάτι σου. Δεν εργάζομαι σκληρά καθημερινά για τέτοιες παιδαριώδεις επιπολαιότητες.

Το μικρό παιδί πήγε ήσυχα στο δωμάτιο του και έκλεισε την πόρτα. Ο μπαμπάς κάθισε σκεπτόμενος την ερώτηση του παιδιού και νευρίαζε όλο και περισσότερο. «Πώς τόλμησε να υποβάλει τέτοια ερώτηση, για να πάρει μόνο κάποια χρήματα;».

Μετά από μια περίπου ώρα ο μπαμπάς είχε ηρεμήσει και σκέφθηκε: «Ίσως είναι κάτι που πρέπει πραγματικά ν΄αγοράσει ο μικρός με τα 20 ευρώ. Και δεν ζητάει χρήματα πολύ συχνά». Πήγε στην πόρτα του δωματίου του παιδιού και την άνοιξε.

-Κοιμάσαι, γιε μου; Ρώτησε.

-Δεν κοιμάμαι, απάντησε το αγόρι.

-Σκεφτόμουν ότι ίσως ήμουν πολύ σκληρός μαζί σου νωρίτερα. Ήταν μια μεγάλη μέρα και έβγαλα την κούραση μου σε σένα. Εδώ είναι τα 20 ευρώ που μου ζήτησες». Το παιδί έτρεξε κατ΄ευθείαν επάνω του χαμογελώντας.

-Σ΄Ευχαριστώ, μπαμπά, φώναξε. Κατόπιν πάει στο μαξιλάρι του και βγάζει από κάτω κάποια τσαλακωμένα χρήματα. Ο πατέρας, μόλις βλέπει ότι το παιδί έχει ήδη κάποια χρήματα, αρχίζει να νευριάζει, ενώ εκείνο αρχίζει να μετράει σιγά τα χρήματα του και κοιτάζει τον μπαμπά του, που το ρωτά:

-Γιατί θέλεις περισσότερα χρήματα, εφ΄όσον έχεις ήδη μερικά;

-Μπαμπά, έχω 40 ευρώ τώρα. Μπορώ να αγοράσω μια ώρα του χρόνου σου; Σε παρακαλώ, έλα αύριο νωρίς στο σπίτι. Θα ήθελα πολύ να φάμε μαζί.

Ο πατέρας ένοιωσε συντετριμμένος. Αγκάλιασε το μικρό γιο του και τον ικέτευσε να τον συγχωρήσει

Καλό κουράγιο σε όλους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη επισκεπτης

Η κόρη μου τηλεφώνησε στο γραφείο...

μίλησε με την υπάλληλο μου...κανόνισαν ραντέβου...ήρθε γραφείο...και μου λέει τώρα έχεις ραντεβού μαζί μου...αυτά!!!

Δεν φτάινε αυτοί αλλά εμείς τα κορόιδα...καλή συνέχεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΝ ΕΒΑΨΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ASPRISAN TA MALAKIA MOY

ΟΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΤΟ 1990 ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ. ΝΑ ΧΕΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑΑΛΛΑΞΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4-5 ακόμη αλλά για να έμειναν τελευταίες μπορείτε να φανταστείτε το ...ποιόν τους !!

Πάντως μ'άρεσε η σκέψη της συναδέλφου για αρχική με αποδείξεις κωδ.049 & στη συνέχεια συμπληρωματικές, για όσες δεν προλάβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΝΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑ. ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΡΕΧΩΝΤΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ. ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΣΠΥΔΑΖΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!. ΔΕΝ ΝΤΕΧΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΧΘΕΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 5. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΓΑΜΩΤΟ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μανώλης

4-5 ακόμη αλλά για να έμειναν τελευταίες μπορείτε να φανταστείτε το ...ποιόν τους !!

Πάντως μ'άρεσε η σκέψη της συναδέλφου για αρχική με αποδείξεις κωδ.049 & στη συνέχεια συμπληρωματικές, για όσες δεν προλάβουμε.

Συνάδελφε, είμαι άρρεν συνάδελφος ;)

Ναι δεν είναι καθόλου άσχημη ιδέα αφού μάλιστα με το πολυνομοσχέδιο προκύπτει ότι όσες συμπληρωματικές δε βγουν χρεωστικές δε θα έχουν και πρόστιμο αν υποβληθούν μέχρι 30/09. Οι αποδείξεις αποδείχθηκαν πανάκεια φέτος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ASPRISAN TA MALAKIA MOY

ΟΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΤΟ 1990 ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ. ΝΑ ΧΕΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑΑΛΛΑΞΕΙ

συνεχιζω.. ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΙΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ? ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ 1978 ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ.Φ.Ε? ΗΜΟΥΝ ΝΙΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑΣΑ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΜΕ ΠΤΥΧΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΟΣ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ.ΣΚΥΨΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...