Προς το περιεχόμενο
  • 0

Υπάρχουν νεώτερα για τις αξιολογήσεις του αναπτυξιακού 3299 για φωτοβολταικά?


STEVE30

Ερώτηση

Καλησπέρα παιδιά.

Υπάρχει κάποιος που έχει καταθέσει φάκελο στον αναπτυξιακό ειδικά για φωτοβολταικά και έχει πάρει απάντηση σχετικά με την αξιολόγηση του φακέλου του?

Αναφέρομαι σε υποβολές που έγιναν κατά το τέλος της ισχύς του νόμου.

Γνωρίζεται καποιο τηλέφωνο επικοινωνίας γιατί σε κανένα από αυτά που έχω δεν απαντούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Μετά από επικοινωνία μου με το αρμόδιο Υπουργείο Οικονομίας μου είπαν ότι όλοι οι φάκελοι έχουν αξιολογηθεί από τους αξιολογητές και ότι ξεκίνησε η διαδικασία της γνωμοδοτικής επιτροπής. Τώρα (ΦΕΒ 2011) περνάνε επιτροπή οι φάκελοι της Στερεάς Ελλάδας. Δεν ξέρω ποιές περιφέρειες προηγήθηκαν και ποιές θα ακολουθήσουν.

Αν έχεις κάτι νεότερο ανημέρωσέ μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα παιδιά.

Υπάρχει κάποιος που έχει καταθέσει φάκελο στον αναπτυξιακό ειδικά για φωτοβολταικά και έχει πάρει απάντηση σχετικά με την αξιολόγηση του φακέλου του?

Αναφέρομαι σε υποβολές που έγιναν κατά το τέλος της ισχύς του νόμου.

Γνωρίζεται καποιο τηλέφωνο επικοινωνίας γιατί σε κανένα από αυτά που έχω δεν απαντούν

Ερώτηση: Τί γίνεται με τα φωτοβολταϊκά που πια λόγω κάλυψης της ισχύος δεν μπορούν να διασυνδεθούν με το δίκτυο της ΔΕΗ;

Απάντηση από προϊστάμενο στο τμήμα Ειδικών Επενδυτικών Σχεδίων στη Νίκης: Α, εμείς μπορεί να τα εγκρίνουμε αλλά αν δεν διασυνδεθούν δεν πρόκειται να πάρουν χρήματα...

Σοβαρότης ΜΗΔΕΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...