Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα Professional Singular


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχε αγοραστεί το πρόγραμμα Professional τηε SingularLogic (LogicDis τότε) πριν από κάποια χρόνια το οποία και δούλευε μια επιχείρηση περίπου για 3 χρόνια. Έπειτα σταμάτησε να το λειτουργεί οπότε και σταμάτησε να πληρώνει τα συμβόλαια για τις αναβαθμίσεις. Φέτος λοιπόν που χρειάστηκε να μπω στο πρόγραμμα μου ζητούσε ενεργοποίηση κωδικού, έπειτα από επικοινωνία με τον τοπικό αντιπρόσωπο και με την εταιρεία στα κεντρικά, καταλήξαμε στο ότι για να μου δώσουν πρόσβαση θέλουν, ή μάλλον απαιτούν, € 220 για ένα πρόγραμμα το οποίο αγοράστηκε με παραστατικά και s/n και είναι καθ' όλα νόμιμο με την πρόφαση της πιστοποίησης των στοιχείων της εταιρείας που το χρησιμοποιεί. Το τιμολόγιο αγοράς δεν είναι αρκετό φυσικά για να το αποδείξει, ενώ τα ευρώ είναι... Απλά δεν έχω λόγια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ψαξτο λιγο γιατι σε στελνουν απ τον Αννα στον Καιαφα, αλλα τελικα γινεται να σου δωσουν προσβαση, με μια απλη διαδικασια οταν μιλησεις με τον καταλληλο ανθρωπο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

Μα μίλησα και με τον τοπικό αντιπρόσωπο και με τα κεντρικά στην Αθήνα και επιμένουν στο ότι είναι πολιτική της εταιρείας, ότι έχω δίκιο αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρήκες το σωστό άνθρωπο στα κεντρικά και δε του μίλησες και στη σωστή γλώσσα.

"Γαλλικά" είπαμε.

Δεν ξέρω σε ποιόν ακριβώς πρέπει να απευθυνθώ, μίλησα με την υποστήριξη, με τα συμβόλαια αλλά μάταια...

Η αλήθεια είναι πως ξέρω Γαλλικά αλλά όχι "Γαλλικά"...

Ούτε μπορώ να έχω έντονο ύφος όταν μιλάω... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητα το τμημα ταυτοποιησης ....ετσι το θυμαμαι ...παντως εγω το εκανα πριν 7-8 μηνες

Πήρα ξανά σήμερα και μου είπαν να στείλω το τιμολόγιο αγοράς για να εξακριβώσουν τα στοιχεία της εταιρείας με το πρόγραμμα.

Απάντηση βέβαια δεν έχω πάρει ακόμα...

Τμήμα ταυτοποίησης; Ευχαριστώ! Θα κάνω ακόμα μία προσπάθεια, τόσο ελεύθερο χρόνο έχω άλλωστε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...