Προς το περιεχόμενο

Αρθρα: Η διαδικασία εγγραφής στο νέο Taxisnet με απλά βήματα. Ενεργοποίηση λογαριασμού υφιστάμενων χρηστών στο νέο Taxisnet επανεγγραφή, εξουσιοδότηση εκπροσώπων, λογιστών ή λογιστικών γραφείων κ.λπ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε no slave Αν ξαναδιαβάσεις όσα έγραψα θα δεις ότι δεν έκανα κανέναν χαρακτηρισμό πέρα από το γαμημένο άρθρο και το έλεος. Θα πρέπει να καταλάβεις κάτι. Αυτό το φόρουμ είναι ένα εργαλείο. Υπάρχει όμως ένα πρόβλημα. Φορτώνοντας το όμως με άχρηστο υλικό το κάνουμε δύσχρηστο και τελικά θα το απαξιώσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...

Σύνδεση

Για να συνδεθείτε, καταχωρίστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης μοναδικής σύνδεσης (Single Sign-On)

Σφάλμα: Ο λογαριασμός σας έχει κλειδωθεί. Ειδοποιήστε το διαχειριστή του συστήματος

Όνομα χρήστη

Κωδικός πρόσβασης

Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη χρήση αυτής της τοποθεσίας, η οποία μπορεί να επιφέρει αστική και ποινική δίωξη.

τι ακριβως ενοει????

μέχρι χθες μια χαρα εστειλα δηλωση ΦΠΑ . Σημερα γιατί κλειδωσε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύνδεση

Για να συνδεθείτε, καταχωρίστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης μοναδικής σύνδεσης (Single Sign-On)

Σφάλμα: Ο λογαριασμός σας έχει κλειδωθεί. Ειδοποιήστε το διαχειριστή του συστήματος

Όνομα χρήστη

Κωδικός πρόσβασης

Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη χρήση αυτής της τοποθεσίας, η οποία μπορεί να επιφέρει αστική και ποινική δίωξη.

τι ακριβως ενοει????

μέχρι χθες μια χαρα εστειλα δηλωση ΦΠΑ . Σημερα γιατί κλειδωσε???

Μηπως προσπαθησες αρκετες φορες με λαθος password???Αλλιως εαν τραβηξε κολλημα και επιμενει και αυριο καλεσε το helpdesk στο taxisnet για να σου ξεκλειδωσουν τον κωδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 years later...

Αίτηση εγγραφής οκτώ μηνών δεν έχει πάει για κλειδάριθμο.

 

Νέα εγγραφή δεν παίρνει, επανεγγραφή δεν παίρνει.

 

Τι κάνουμε, πάει στη ΔΟΥ με την παλιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 months later...

Απορια που προεκυψε σημερα απο τοτε που καθιερωθηκε η υποβολη δηλωσεων με κωδικους. βασικα ολοι οι πελατες μου  φυσικα προσωπα  προτιμουν να υποβαλλουν τις δηλωσεις τους με τους δικους τους προσωπικους κωδικους. μπαινοντας σημερα υστερα απο μια εξουσιοδοτηση που μου εκανε ενα μη κερδοσκοπικο  νομικο προσωπο αντικριζω μια νεα εικονα στη σελιδα μου. με ρωταει οτι αν θελω να υποβαλλω για εμενα να γραψω το αφμ μου κι αν ειναι για προσωπο που μου εκανε εξουσιοδοτηση να γραψω το δικο του αφμ.μεχρι εδω μια χαρα.απο κατω ρωταει οτι αν θελω να υποβαλλω για προσωπο που δεν μου εχει κανει εξουσιοδοτηση να γραψω τον αφμ του, τον αριθμο ειδοποιησης του τελευταιου εκκαθαριστικου καθως και τον αριθμο ταυτοτητας. αυτο σημαινει οτι μπορει να υποβαλλει μεσω εμου τη δηλωση του  χωρις να χρειαστει να παρει  κλειδαριθμο?και το λεω αυτο επειδη σε πιστοποιημενους χρηστες δεν μου επιτρεπει να υποβαλλω μ αυτη τη διαδικασια. δεν μου εχει τυχει βεβαια τετοια περιπτωση. απλα ρωταω μηπως ισχυει αυτο για να αποφυγει την ταλαιπωρια κανενα γεροντακι να βγαλει κλειδαριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...