Προς το περιεχόμενο

εμπορικά προγράμματα για πελάτες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα εύχομαι μια δημιουργικήχρονιά σε όλους!

Ήθελα να ρωτήσω σε σχέση με τα εμπορικά προγράμματα μηχανογράφησης, εγώ για τα λογιστικά των πελατών έχω Data Communication, πρέπει να συστήσω σε πελάτες εμπορικά προγράμματα (κάποιοι πελάτες έχουν αλλά μας έχουν δυσκολέψει οι εταιρείεςπαροχής με την δημιουργία γεφύρας , όχι ότι δεν γίνεται απλά δεν είναι εξυπηρετικοί). Ο πελάτης μου έχει κάβα όπως καταλαβαίνεται έχει πάρα πολλές κινήσεις την ήμερα, μου προτείνεται κάποιο πρόγραμμα?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!

πρόγραμμα για κάβα πολύ καλό και εξειδικευμένο έχει η megasoft το prisma win διαχείριση κάβας.

και από οτι έχω ακούσει αν κάνουμε κάποια συνεργασία έχουν και κάποια προμήθεια για εμάς!

Κώστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλου που δεν εχω να σε συστησω καποιο προγραμμα εχω να θεσω ενα ερωτημα. Πελάτης μου νέςο με Β' κατηγορίας βιβλία έχει ήδη εμπορικό της εταιρίας Pegasus ονόματι PEgasus Elite x-van. Για αποδείξεις που εκδίδονται με PDA και εκτυπωτή φορητό από τα φορτηγά πάνω. Γνωρίζει κανεις αν υπαρχει να περιπτωση να γίνει γεφυρα με έσοδα-έξοδα της Data ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...
επισκέπτη Επισκέπτης

Δείτε το Business Evolution ERP της SEMANTIC www.semantic.gr . Είναι πιθανόν η καλύτερη λύση στην αγορά, ειδικά για κάβες.

Σε κάθε γραμμή του παραστατικού, μπορείτε να βάλετε και 2 υλικά συσκευασίας τα οποία μπορούν να έχουν ή να μην έχουν ΦΠΑ (εγγυοδοσία ή πώληση).

Η γέφυρα με τη Γενική Λογιστική αντιλαμβάνεται άν είναι πώληση ή εγγυοδοσία και το πηγαίνει στον αντίστοιχο λογαριασμό πωλήσεων (το ίδιο και στις αγορές).

Επίσης, υπάρχει λειτουργία

αυτόματης έκδοσης πιστωτικών εγγυοδοσίας,

υπόλοιπα υλικών συσκευασίας ανά πελάτη ή προμηθευτή,

υπολογισμός μικτών - καθαρών από το απόβαρο των υλικών συσκευασίας κλπ.

Μερικά χαρακτηριστικά του Business Evolution ERP που έχουν σχέση με λογιστές

1. Ενιαία διαχείριση των οικονομικών ετών

2. Αυτόματη μετάβαση από τα παραστατικά του εμπορικού στα άρθρα της Γενικής Λογιστικής και ανάποδα

3. Συμφωνία Εμπορικού -Γενικής Λογιστικής σε όλες τις διαχειρίσεις, με ένα απλό κλικ.

4. Ευέλικτη γέφυρα με Γενική Λογιστική

Δείτε το site, και διαβάστε στη σελίδα "Γνωσιακή Βάση" διάφορα θέματα που είναι πολύ ενδιαφέροντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...
επισκέπτη Παναγιώτης

Για εμπορική εφαρμογή και διαχείριση αποθήκης και απογραφή μπορείτε να δείτε και το πρόγραμμα Τζίρος της DYNABYTE.

Απλό και εύχρηστο, φτηνό, αποτελεσματικό, λειτουργεί και σε δίκτυο υπολογιστών και χωρίς ετήσιες χρεώσεις.

Τα χαρακτηριστικά του βρίσκονται εδώ http://www.linx.gr/d...iros/tziros.htm και μπορείτε να κατεβάσετε και το δωρεάν demo πρόγραμμα επίδειξης

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Για εμπορική εφαρμογή και διαχείριση αποθήκης και απογραφή μπορείτε να δείτε και το πρόγραμμα Τζίρος της DYNABYTE.

Απλό και εύχρηστο, φτηνό, αποτελεσματικό, λειτουργεί και σε δίκτυο υπολογιστών και χωρίς ετήσιες χρεώσεις.

Τα χαρακτηριστικά του βρίσκονται εδώ http://www.linx.gr/d...iros/tziros.htm και μπορείτε να κατεβάσετε και το δωρεάν demo πρόγραμμα επίδειξης

.


Καλημέρα

Πολύ DYNABYTE έχετε...

Δυναμίτης είστε αγαπητέ, δυναμίτης...

Μήπως η εταιρεία έπρεπε να λεγόταν... "DYNAMITE" ... :D

Φιλικά

Υ.Γ.
Συγγνώμη για τη δημοσίευση του αυθαίρετου συνειρμού μου...
Δε ξέρω, μπορεί να είναι καλά τα προγράμματα.
Να είστε καλά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...

Μπορείτε να δείτε και το mybusiness www.mbiz.gr εύκολο πρόγραμμα και υπάρχει καλή και γρήγορη υποστήριξη για σύνδεση με λογιστικές εφόσον το επιτρέψουν και τα αντίστοιχα softwarehouse. Είδη έχει συνδεθεί με την λογιστική της E-net και προχωράει. Τα απίθανο είναι η τιμή του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 years later...
Δοκιμάστε δωρεάν την εφαρμογή i-spirit από εδώ, όσοι από εσάς δεν την χρησιμοποιείτε ήδη. Όσοι από εσάς χρησιμοποιείτε την εφαρμογή, θα σας δοθεί δωρεάν η αναβάθμιση αλλά και μια επιπλέον εφαρμογή για το λογιστικό γραφείο που συνεργάζεστε, ώστε να διασφαλίσετε την ελεγμένη και ορθή αποστολή των λιανικών σας συναλλαγών στην Γ.Γ.Δ.Ε 
Παραμετροποίηση και έκδοση παραστατικού με το πρόγραμμα τιμολόγησης i-spirit
Εγκατάσταση, παραμετροποίηση και έκδοση Απόδειξης σε 1 λεπτό. Δείτε το video εγκατάστασης. Αυτόματη δημιουργία πελατών και ηλεκτρονική αποστολή παραστατικών. Καρτέλες, mini C.R.M.
 
 
Η εφαρμογή i-spirit διατίθεται δωρεάν. Η ετήσια σύμβαση υποστήριξης συμπεριλαμβάνει:
  • Εγκατάσταση
  • Παραμετροποίηση
  • Αναβαθμίσεις 
  • Εκπαίδευση και οποιαδήποτε υπηρεσία απαιτηθεί για την εφαρμογή. 
Το κόστος της ετήσιας σύμβασης υποστήριξης κοστίζει από 149€ το έτος. Δείτε εδώ τις εκδόσεις της εφαρμογής. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...