Προς το περιεχόμενο

Παλιός Χήστης Taxisnet και ενεργοποίηση


NEKLEK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη ΣΤΕΛΛΑ

οχι η εφορια δινει μονο κλειδαριθμο. αυτο που μπορει να κανεις ειναι επανεγραφη

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ.... ΜΟΥ ΛΕΕΙ "Δεν υπάρχει εγγεγραμένος χρήστης με ΑΦΜ ................ Πρέπει να υποβάλετε αίτηση αρχικής εγγραφής." ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΑΙΤΗΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΦΜ... ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα θα πας στην εφορια για να παρεις το κλειδαριθμο για την αιτηση που ηδη εχεις κανει και τον ακυρωνεις επι τόπου.

πας σπιτι σου και κανεις αρχικη εγγραφη και ξανα στην εφορια για κλειδαριθμο

αυτα τα απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα.΄θα θελα να ρωτήσω εάν δεν θέλω να χρησιμοποιήσω το νέο taxis ακόμη , για εφέτος μπορώ να υποβάλω την δήλωση με τους παλιούς

κωδικούς που είχα χωρίς να πάω στην εφορία για κλειδάριθμο? Επίσης υπάρχουν οι γονείς μου που μένουν σε χωριό και τους είχα βγάλει κωδικούς

πριν μερικά χρόνια ,για τα επόμενα χρόνια θα μπορώ να στέλνω την δήλωσή τους με αυτούς τους κωδικούς ,γιατί η εφορία είναι 1 ώρα δρόμος από το χωριό

και δεν ξέρουν οι ανθρωποι και τι ειναι κλειδάριθμος για να τους ταλαιπωρώ να τους στέλνω στην εφορία ... ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα.΄θα θελα να ρωτήσω εάν δεν θέλω να χρησιμοποιήσω το νέο taxis ακόμη , για εφέτος μπορώ να υποβάλω την δήλωση με τους παλιούς

κωδικούς που είχα χωρίς να πάω στην εφορία για κλειδάριθμο? Επίσης υπάρχουν οι γονείς μου που μένουν σε χωριό και τους είχα βγάλει κωδικούς

πριν μερικά χρόνια ,για τα επόμενα χρόνια θα μπορώ να στέλνω την δήλωσή τους με αυτούς τους κωδικούς ,γιατί η εφορία είναι 1 ώρα δρόμος από το χωριό

και δεν ξέρουν οι ανθρωποι και τι ειναι κλειδάριθμος για να τους ταλαιπωρώ να τους στέλνω στην εφορία ... ευχαριστώ

Μέχρι 31/12/2012 ισχύουν οι παλιοί κωδικοί. Μετά πρέπει να προμηθευτείς κλειδάριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 months later...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...