Προς το περιεχόμενο

Επαγγελματικός κατάλογος Λογιστών - Λογιστικών γραφείων - Συμβούλων επιχειρήσεων - Ελεγκτικών εταιριών


gus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταχώρηση για προβολή στον Επαγγελματικό κατάλογο του Taxheaven

Ο επαγγελματικός μας κατάλογος έχει την δυνατότητα να προσφέρει στην επιχείρησή σας μεγάλη προβολή στον παγκόσμιο ιστό.

Καταχωρίστε την επιχείρηση σας στον επαγγελματικό κατάλογο του Taxheaven και εξασφαλίστε:

√ Προβολή στις σχετικές κατηγορίες βάση της επαγγελματικής σας δραστηριότητας .

√ Αναγραφή των στοιχείων επικοινωνίας της επιχείρησης διευθύνσεις, τηλέφωνα, το email σας καθώς και link το site σας.

√ Δυνατότητα τροποποίησης των στοιχείων σας σε περίπτωση που κάτι αλλάξει.

√ Δυνατότητα εντοπισμού της επιχείρησης σας μέσα σε αξιόπιστους χάρτες της Google προς διευκόλυνση των πελατών σας.

√ Παροχή minisite για την δυνατότητα προβολής μεγάλου μέρους της επαγγελματικής σας δραστηριότητας (πελατολόγιο,υπηρεσίες κλπ)

H καταχώρησή σας στον επαγγελματικό κατάλογο σας προσφέρει την ευκαιρία να έχετε στα στοχεία σας πέραν των συνήθη στοιχείων ένα εκτυπώσιμο χάρτη με την ακριβή θέση της επιχείρησης σας. Το Google Maps είναι μια υπηρεσία της Google που προσφέρει ισχυρή, εύχρηστη τεχνολογία χαρτογράφησης και πληροφορίες για τοπικές επιχειρήσεις, όπως η ακριβής τους τοποθεσία, τα στοιχεία επικοινωνίας και καθοδήγηση για τον προορισμό. Με το Google Maps, οι χρήστες μπορούν να βρίσκουν τις τοποθεσίες επιχειρήσεων και τα στοιχεία επικοινωνίας σε μία θέση και ενσωματωμένα στο χάρτη.

Σύνδεσμος για την προβολή του επαγγελματικού καταλόγου

σύνδεσμος για την καταχώρηση σας .

Για να καταχωρήσετε τα στοιχεία σας πρέπει να έχετε κάνει είσοδο στον κόμβο (σύνδεση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως εδώ που είμαι ούτε η γοογλε δεν μπορεί να με εντοπίσει!!! laugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία πράγματα. Μπράβο.

Με μια απλή είσοδο στον κόμβο (σύνδεση). Ούτε κλειδάριθμος, ούτε ειδικό πληρεξούσιο.:P

Τα λάθη πως διορθώνονται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγεις ξανά την σελίδα της καταχώρησης και τα διορθώνεις .<br>(Σου έχει βέβαια και συμπληρωμένα όλα τα πεδία με αυτά που συμπλήρωσες την τελευταία φορά.<br><br>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργότερα θα μπεί κάποιο λίνκ στην κεντρική σελίδα ( ή υπάρχει και ως συνήθως δεν το βλέπω );

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία πράγματα. Μπράβο.

Με μια απλή είσοδο στον κόμβο (σύνδεση). Ούτε κλειδάριθμος, ούτε ειδικό πληρεξούσιο.:P

Τα λάθη πως διορθώνονται;

Ειδικά για σένα φίλε βάλαμε κλειδάριθμο για να διορθώσεις τα λάθη σου.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα που δε με βρίσκει ο χάρτης τι να κάνω??? Χρειάζομαι κλειδάριθμο??? biggrin.gif Να στείλω μαιλ στο γοογλε??

ΥΓ.. Οι πιστοποιημένοι πότε πρόλαβαν και πιστοποιήθηκαν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το σποτάκι στον χάρτη είναι σε λάθος σημείο, υπάρχει τρόπος να διορθωθεί γιατί πάω να το κάνω χειροκίνητα και δεν μου το αλλάζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά για σένα φίλε βάλαμε κλειδάριθμο για να διορθώσεις τα λάθη σου.... :P

Merci beaucoup.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...